hihi, meisjes plagenquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ja op latere leeftijd. Man dood, kind daardoor aan de drugs en toen alles weer op de rit was ging het mis met mij. Dus 4 jaar op de drank geleefd en aansluitend nu 5 jaar droog in januari. Gelukkig waren de kinderen al zo goed als volwassen en het huis uit/op kot.quote:Op zondag 30 september 2018 00:57 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
ben je dan pas later alcohol gaan misbruiken, of is de 5 jaar droog niet direct aansluitend op die 4 jaar?
neejohquote:Op zondag 30 september 2018 00:58 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Zou hem een note geven als het niet te veel moeite was
damn, meestal is een verslaving toch gewoon een verslaving zegmaar (je wordt niet verslaafd maar bent het etcetc)quote:Op zondag 30 september 2018 00:59 schreef praadje het volgende:
[..]
Ja op latere leeftijd. Man dood, kind daardoor aan de drugs en toen alles weer op de rit was ging het mis met mij. Dus 4 jaar op de drank geleefd en aansluitend nu 5 jaar droog in januari. Gelukkig waren de kinderen al zo goed als volwassen en het huis uit.
quote:Op zondag 30 september 2018 00:59 schreef naatje_1 het volgende:
[ code verwijderd ]
Hier, dit kan je dan gewoon copy-paste doen naar de note-pagina flips
Ik denk dat ik het geluk heb gehad dat het niet een genetisch iets was. Ik weet niet of ik ooit nog zou kunnen drinken maar de laatste keer dat ik dronk 5 jaar geleden vond ik het zo vies. Heb ook nooit meer een trigger gehad ofzo. Zelfs niet met feestjes en feestdagen.quote:Op zondag 30 september 2018 01:00 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
damn, meestal is een verslaving toch gewoon een verslaving zegmaar (je wordt niet verslaafd maar bent het etcetc)
Dat is wel fijn danquote:Op zondag 30 september 2018 01:04 schreef praadje het volgende:
[..]
Ik denk dat ik het geluk heb gehad dat het niet een genetisch iets was. Ik weet niet of ik ooit nog zou kunnen drinken maar de laatste keer dat ik dronk 5 jaar geleden vond ik het zo vies. Heb ook nooit meer een trigger gehad ofzo. Zelfs niet met feestjes en feestdagen.
Weet ik niet.quote:Op zondag 30 september 2018 01:13 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
liesje is toch ook een Hagenees?
Een Hagenaar is iemand die in Den Haag woont, maar er niet is opgegroeid.quote:Op zondag 30 september 2018 01:16 schreef Flippiee het volgende:
[..]
Weet ik niet.Wat is nou het verschil tussen Hagenees en Hagenaar?
Leuk weetje. Ik hou wel van die feitjes.quote:Op zondag 30 september 2018 01:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Een Hagenaar is iemand die in Den Haag woont, maar er niet is opgegroeid.
Als je er geboren en opgegroeid bent dan ben je Hagenees.
Ik leer veel vanavondquote:Op zondag 30 september 2018 01:17 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Een Hagenaar is iemand die in Den Haag woont, maar er niet is opgegroeid.
Als je er geboren en opgegroeid bent dan ben je Hagenees.
Nou.quote:Op zondag 30 september 2018 01:22 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
waar bagger allemaal niet goed voor is
en Haagsquote:Op zondag 30 september 2018 01:22 schreef naatje_1 het volgende:
[..]
waar bagger allemaal niet goed voor is
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |