Maar rdr 2 dan?quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:05 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Dat was met Horizon en God of War ook. Je bent echt achterlijk als je games op de releasedate koopt.
Als je die vergelijkt met The Witcher 3, kun je over 2-3 jaar een mooie GOTY-edition met alle DLC voor 20 euro kopen.quote:
Daar heb je wel gelijk in, ja.quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:46 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Als je die vergelijkt met The Witcher 3, kun je over 2-3 jaar een mooie GOTY-edition met alle DLC voor 20 euro kopen.
Er zijn zoveel oude games die nog de moeite van het spelen waard zijn. Ik snap die releasehype nooit echt. Een goede game is over 1 jaar toch nog steeds goed?quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:50 schreef blessed19 het volgende:
Daar heb je wel gelijk in, ja.
Ik ga zo maar eens beginnen met prey. Die south park lijkt me ook nog wel aardig. Gta 5 lijkt me ook nog wel leuk.
2-3 jaar wachten op RDR2..quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:46 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Als je die vergelijkt met The Witcher 3, kun je over 2-3 jaar een mooie GOTY-edition met alle DLC voor 20 euro kopen.
Wat zijn volgens jou de echte oudere toppers dan? Ik heb de PS 4 pas een half jaartje en heb horizon, last of us, until dawn en RE 7 uitgespeeld.quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:53 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Er zijn zoveel oude games die nog de moeite van het spelen waard zijn. Ik snap die releasehype nooit echt. Een goede game is over 1 jaar toch nog steeds goed?
Achteraf zoveel spijt dat ik (te) vroeg ben ingestapt met de PS4.
Persona 5, Nier: Automata, Doom, Yakuza 0/6 en Everybody's Golf.quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:59 schreef blessed19 het volgende:
Wat zijn volgens jou de echte oudere toppers dan? Ik heb de PS 4 pas een half jaartje en heb horizon, last of us, until dawn en RE 7 uitgespeeld.
Ik ook hoorquote:Op vrijdag 28 september 2018 09:08 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Ik moet The Witcher 3 nog steeds spelen.
Dat heb ik in feite wel gedaanquote:Op vrijdag 28 september 2018 09:07 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Geen spijt van mijn aankoop hoor, maar ik had ook kunnen wachten op de PS4 Pro in plaats van de console vlak na de release te kopen.
Dat is net alsof je nu iemand tegen komt die alleen maar kan lullen over the red wedding omdat hij die aflevering gister heeft gezien.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:17 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dat heb ik in feite wel gedaanKwam ook meer omdat er in de beginjaren niet echt must haves bij zaten voor mij. Nadeel is wel dat je in één keer tig games in te halen hebt. Maar ja noem dat maar eens een nadeel
Heb er ooit wel veel uren ingestoken, en toen tot het derde gebied gekomen (dat eiland). Wil hem eigenlijk ooit nog uitspelen en de DLC spelen.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:15 schreef lord_bono het volgende:
Ik ook hoorUitspelen dan, typisch zo'n game waar je aan een stuk veel tijd in moet steken. Met af en toe een uurtje kom je er niet doorheen. Dus dan geef ik andere games de voorkeur. RDR2 is dit jaar wel de enige game die ik op de release date ga kopen, door de hype.
Aan de andere kant heb je er nu al wel jarenlang plezier van gehad, dat lijkt me belangrijker dan een beetje geld.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:07 schreef Aurelius het volgende:
Geen spijt van mijn aankoop hoor, maar ik had ook kunnen wachten op de PS4 Pro in plaats van de console vlak na de release te kopen.![]()
Klopt. Maar ik denk dat ik met de PS5 wel een paar jaar ga wachten.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:30 schreef LTVDK het volgende:
Aan de andere kant heb je er nu al wel jarenlang plezier van gehad, dat lijkt me belangrijker dan een beetje geld.
Mja is je eigen keuze natuurlijk, maar ik zou niet nodeloos lang wachten om maar wat geld uit te sparen.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:32 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Klopt. Maar ik denk dat ik met de PS5 wel een paar jaar ga wachten.
Qua GoT was ik er sneller bijquote:Op vrijdag 28 september 2018 09:20 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Dat is net alsof je nu iemand tegen komt die alleen maar kan lullen over the red wedding omdat hij die aflevering gister heeft gezien.
Ach, mijn smaak en situatie is ook wat anders. Zoveel game ik niet, en als ik al game is het vaak redelijk niche of indie. Ben nu druk bezig met Stardew Valley op de Vita bijvoorbeeld. Maar zelfs een paar maanden wachten, zoals bij Spiderman, scheelt al een paar tientjes.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:36 schreef LTVDK het volgende:
Mja is je eigen keuze natuurlijk, maar ik zou niet nodeloos lang wachten om maar wat geld uit te sparen.
Ja mijn situatie is recentelijk zo veranderd dat ik meer waarde aan andere dingen ben gaan hechtenquote:Op vrijdag 28 september 2018 09:41 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Ach, mijn smaak en situatie is ook wat anders. Zoveel game ik niet, en als ik al game is het vaak redelijk niche of indie. Ben nu druk bezig met Stardew Valley op de Vita bijvoorbeeld. Maar zelfs een paar maanden wachten, zoals bij Spiderman, scheelt al een paar tientjes.
Ik ben overigens wel hyped voor RE2! Die haal ik bij release.
Ik koop steeds meer digitaal in Store, meestal als er een goede sale is. Rise of the Tomb Raider heb ik bijvoorbeeld voor 15 euro kunnen kopen. Dat zijn leuke prijzen. RDR2 is wel verleidelijk, maar ik ben de maand november niet thuis. Misschien een leuke kerstgame. Maar ja, eind januari komt RE2 al.quote:Op vrijdag 28 september 2018 09:47 schreef LTVDK het volgende:
Ja mijn situatie is recentelijk zo veranderd dat ik meer waarde aan andere dingen ben gaan hechten. Maar ik koop ook vrij weinig op de release en wacht vaak ook tot het iets goedkoper is, al wil de mediamarkt soms nog wel een goede aanbiedingen met de launch hebben. RDR2 ga ik wel gewoon op de release kopen, die gaat sowieso het eerste jaar niet veel goedkoper worden (even kijkend naar het prijsverloop van GTAV), en heeft zich al dik bewezen met deel 1.
Ik ben gewoon nog zo ouderwets dat ik alles op schijf wil hebbenquote:Op vrijdag 28 september 2018 09:50 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Ik koop steeds meer digitaal in Store, meestal als er een goede sale is. Rise of the Tomb Raider heb ik bijvoorbeeld voor 15 euro kunnen kopen. Dat zijn leuke prijzen. RDR2 is wel verleidelijk, maar ik ben de maand november niet thuis. Misschien een leuke kerstgame. Maar ja, eind januari komt RE2 al.
Ik heb zelf wel interesse in 428: Shibuya Scramble en Valkyria Chronicles 4, maar die haal ik (ooit) wel eens voor 10-20 euro.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:06 schreef LTVDK het volgende:
Ik ben gewoon nog zo ouderwets dat ik alles op schijf wil hebben. Momenteel scheelt het wel dat ik nog een redelijke backlog heb liggen dus niet gelijk nieuwe releases hoef te kopen (op RDR2 na dan
).
Dragon Quest was met release goedkoper dan nu.quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:05 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Dat was met Horizon en God of War ook. Je bent echt achterlijk als je games op de releasedate koopt.
quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:05 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Dat was met Horizon en God of War ook. Je bent echt achterlijk als je games op de releasedate koopt.
Je begrijpt het concept niet van uitkijken naar een game en die zo snel mogelijk willen spelen? Jij vindt het logischer om een jaar langer te wachten op een langverwachte titel omdat 'ie dan twee tientjes goedkoper is? Ok.quote:Op vrijdag 28 september 2018 08:53 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Er zijn zoveel oude games die nog de moeite van het spelen waard zijn. Ik snap die releasehype nooit echt. Een goede game is over 1 jaar toch nog steeds goed?
Achteraf zoveel spijt dat ik (te) vroeg ben ingestapt met de PS4.
In elk geval een paar maanden na de releasehype...als er dan nog steeds over wordt gesproken is het een goed moment om in te stappen. Baal jij er niet van als je games waar je de volle mep voor hebt betaald al na 1 maand al in de aanbieding ziet?quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:23 schreef 2dope het volgende:
Je begrijpt het concept niet van uitkijken naar een game en die zo snel mogelijk willen spelen? Jij vindt het logischer om een jaar langer te wachten op een langverwachte titel omdat 'ie dan twee tientjes goedkoper is? Ok.
ja, tot ie uit isquote:Op donderdag 27 september 2018 21:44 schreef Friday12 het volgende:
[..]
Wat lul je godverdomme!!! super goede game dit.
Ach boeiend, nu voor 60 kopen en voor 40 verkopen of moeten wachten en de game voor 40 kopen en ooit voor 20 kwijtrakenquote:Op vrijdag 28 september 2018 08:05 schreef Aurelius het volgende:
[..]
Dat was met Horizon en God of War ook. Je bent echt achterlijk als je games op de releasedate koopt.
Ik verkoop sowieso eigenlijk nooit games dus die restwaarde vind ik niet echt belangrijk.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:38 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Ach boeiend, nu voor 60 kopen en voor 40 verkopen of moeten wachten en de game voor 40 kopen en ooit voor 20 kwijtraken
Dat is ook weer waar. Maar ik had de neiging om games op de releasedatum te kopen, en ze dan 6 maanden ongespeeld te laten liggen. Dan is het wel zonde.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:38 schreef Jimbo het volgende:
Ach boeiend, nu voor 60 kopen en voor 40 verkopen of moeten wachten en de game voor 40 kopen en ooit voor 20 kwijtraken
Ongeacht of 'ie in prijs gezakt is? Je gaat dan puur af op de populariteit/hype. Op zich helemaal niet zo'n gekke benadering maar als ik alleen maar op basis van de algemene consensus games zou aanschaffen zou ik wel een aantal pareltjes gemist hebben.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:26 schreef Aurelius het volgende:
[..]
In elk geval een paar maanden na de releasehype...als er dan nog steeds over wordt gesproken is het een goed moment om in te stappen.
Na een maand al in de aanbieding, nee dat heb ik nog nooit meegemaakt volgens mij. Ook wel een aardig verschil met een jaarquote:Baal jij er niet van als je games waar je de volle mep voor hebt betaald al na 1 maand al in de aanbieding ziet?
Dit inderdaad. Zelf kijk ik wel uit naar bepaalde games, zoals de welbekende Spider-man, maar ik game redelijk weinig en heb nog wat spellen in de wachtrij staan. Ik game maximaal 'n uurtje per dag en heb wel het geduld om eerst de oudere spellen te spelen en te beleven.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:59 schreef 2dope het volgende:
Maar goed het hangt ook wel af van hoe graag je iets wil spelen en of je überhaupt een beetje een fanatieke gamer bent. Als je alleen op zondagmiddag twee uurtjes de PS4 aan hebt snap ik dat je niet per se games vanaf dag 1 in huis hoeft te hebben.
Bewaren voor de collectie of uit pure luiheid? Als ik ze niet verkoop heb ik lades vol met games, vind ik ook weer zonde van de ruimte. En de paar tientjes per maand die ik ermee 'win' is ook weer mooi meegenomen.quote:Op vrijdag 28 september 2018 10:51 schreef LTVDK het volgende:
Ik verkoop sowieso eigenlijk nooit games dus die restwaarde vind ik niet echt belangrijk.
Daar vond ik jou wel het type voor! In plaats van een gevulde boekenkast volle lades met spellen.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:26 schreef DKUp het volgende:
Een verzameling hoef ik niet meer te hebben
Combinatie van beiden denk ikquote:Op vrijdag 28 september 2018 11:23 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Bewaren voor de collectie of uit pure luiheid? Als ik ze niet verkoop heb ik lades vol met games, vind ik ook weer zonde van de ruimte. En de paar tientjes per maand die ik ermee 'win' is ook weer mooi meegenomen.
Laatste keer dat ik een game verkocht was volgens mij voor Xbox 360, ik koop nagenoeg alles digitaal. Gemakzuchtquote:Op vrijdag 28 september 2018 11:26 schreef DKUp het volgende:
Ik verkoop de meeste spellen weer snel. Eigenlijk valt het dan best wel mee en ik betaal dan telkens wat bij.
Een verzameling hoef ik niet meer te hebben
Ja dat is wel slim bekeken. Sowieso kun je echt supergoedkoop gamen tegenwoordig als je niet per se day 1 spul hoeft te hebben.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:17 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Dit inderdaad. Zelf kijk ik wel uit naar bepaalde games, zoals de welbekende Spider-man, maar ik game redelijk weinig en heb nog wat spellen in de wachtrij staan. Ik game maximaal 'n uurtje per dag en heb wel het geduld om eerst de oudere spellen te spelen en te beleven.
Dit resulteert in een aantal mooie voordelen. Niet alleen zijn de spellen goedkoper, maar ook kan ik zo gemakkelijker 'Complete Editions' kopen van spellen die oorspronkelijk al een tijd uitwaren. Stel dat er over een jaar wat mooie DLC's uitkomen voor bv Spider-Man en die als 'Ultimate Edition' worden verkocht samen met het originele spel, kan ik mooi die bundel aanschaffen.
Ik wil geen geen gedoe met DLC's die later worden uitgebracht. dit jaar Spider-Man spelen en ergens volgend jaar de DLC aanschaffen is niet mijn ding. Dan is het momentum van het spel al weg en heb ik m'n aandacht al ergens anders op gefocust. Liever koop ik in een keer het spel + alle uitgebrachte DLC's. Daarom fijn dat ik Horizon nu voor het eerst aan het spelen ben, waarbij de uitbreidingsset ingebrepen is. (Complete Edition)
En het is fijn om sommige spellen voor ¤20 te kopen en ze vervolgens voor plusminus dezelfde prijs te verkopen. Maargoed, ik begrijp dat de 'passionele gamers', zoals DKUp, hier lak aan hebben. Die willen zsm de nieuwste games spelen. Geen probleem, zulke types heb je overal, denk aan de nieuwste Iphones of zelfs films in de bios kijken. (Veel mensen kunnen bv wachten tot een film op tv komt i.p.v. in de bios zien.)
Twee weken geleden bij de Intertoys nog XCOM 2 gekocht voor ¤3.Tegen de tijd dat ik Horizon: Zero Dawn Complete Edition heb uitgespeeld ga ik aan XCOM2 beginnen. Als ik die soldaat heb gemaakt zal ik eens rondkijken voor God of War, die ik dan voor ¤15 ergens kan oppikken.
Ik hoef ook niet op een spel meer of minder te letten, maar ik vind het wel altijd leuk om het spel zo goedkoop mogelijk te krijgenquote:Op vrijdag 28 september 2018 11:29 schreef Kaizen_ het volgende:
Wat ik overigens wel typisch vind is dat ik een goede baan heb, goed op mijn centen let en altijd super krenterig ben qua spellen. (Zie hierboven voor het perfecte voorbeeld).
Dit terwijl mijn broer zojuist een foto heeft doorgestuurd van Spider-Man die hij heeft aangeschaft. Hij moet enorm op de centen letten, minimum loonbaan etc. Dan is zo'n Spider-Man zijn genietmomentje verwacht ik..
Super herkenbaar! Mooie prijs idd voor Mafia 3 incl. DLC. Zelf maak ik er ook een sport van. Vind het oprecht leuk om die extra moeite erin te steken om er een mooie deal van te maken.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:36 schreef LTVDK het volgende:
maar ik vind het wel altijd leuk om het spel zo goedkoop mogelijk te krijgen . Grootste succes dit jaar was Mafia 3 voor ¤8,- incl. de day-one DLC . De moeilijkste om voor een lage prijs te krijgen was Cities Skylines, daar heb ik nog ¤25,- voor betaald, maar zo'n niche game blijft vaak redelijk prijsvast.
Toen ik nog studeerde en bij de Media Markt werkte kocht ik een spel met personeelskorting, haalde binnen een week de plat en dan met winst doorverkopen aan Cex.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:40 schreef Kaizen_ het volgende:
[..]
Super herkenbaar! Mooie prijs idd voor Mafia 3 incl. DLC. Zelf maak ik er ook een sport van. Vind het oprecht leuk om die extra moeite erin te steken om er een mooie deal van te maken.
Vorige maand nog Journey gekocht voor ¤15, uitgespeeld en vervolgens voor ¤22,50 verkocht.
Bazenactiequote:Op vrijdag 28 september 2018 11:45 schreef Drankster het volgende:
Toen ik nog studeerde en bij de Media Markt werkte kocht ik een spel met personeelskorting, haalde binnen een week de plat en dan met winst doorverkopen aan Cex.
Leuke tijden waren dat.
Zeker, weinig gestudeerd die 3 jaar.quote:
NiER moet ik nog steeds spelen ja. Speel af en toe de demo puur voor de muziek.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:49 schreef Aurelius het volgende:
Leukste zijn eigenlijk de games waar geen hooggespannen verwachtingen voor zijn, maar die na release toch erg goed blijken te zijn. Die na 3-6 maanden goedkoop oppikken omdat er nog steeds over gesproken wordt geeft wel een lekker gevoel. Voorbeelden zijn Wolfenstein, NiER en Doom.
Ge-wel-dige game/ervaring.quote:Op vrijdag 28 september 2018 11:50 schreef Drankster het volgende:
NiER moet ik nog steeds spelen ja. Speel af en toe de demo puur voor de muziek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |