SPOILER: Transferbeleid 2018/2019Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Game on
[ Bericht 1% gewijzigd door JR-Style-93 op 30-08-2018 23:02:57 ]Oh.
twitter:FreekJansenVI twitterde op donderdag 30-08-2018 om 19:57:50Zojuist met de vaste Ajax-watchers contact gehad met Erik ten Hag. De trainer noemt de loting perspectiefrijk en kijkt uit naar het weerzien met zijn voormalige club Bayern Mnchen. Het doel is overwinteren in Europa. Meer zo op https://t.co/6JwB8mSaSP #Ajax reageer retweet
Ikquote:Op donderdag 30 augustus 2018 19:48 schreef RensAjacied het volgende:
Wie is hier lid van Ajax life? Kan die mij een dm sturen.
Ach ja, het is weer eens wat anders dan Trencin.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:00 schreef Maastoren het volgende:
Lucky Ajax.
Als je een keer kan overwinteren in CL is het nu wel.
Die gingen er keihard uit tegen Larnaca lees ik netquote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach ja, het is weer eens wat anders dan Trencin.
Klopt. Goed gezien van jou.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Ach ja, het is weer eens wat anders dan Trencin.
Bedankt Hans.quote:
Onderschat die niet. Groot team uit Cyprus.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:01 schreef tompsv18 het volgende:
[..]
Die gingen er keihard uit tegen Larnaca lees ik net
Jordi Cruijff zat daar toch ooit (lol)quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:03 schreef Tjacka het volgende:
[..]
Onderschat die niet. Groot team uit Cyprus.
Athene heeft ook wel aardige capaciteit toch?quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:08 schreef Tjacka het volgende:
3500 tickets in Lissabon en Mnchen. Aiitt.
Rode Ster of AEK scheelt niet heel. Ook in de drie voorronden elke keer de gewenste tegenstander gehad.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 23:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
Bayern - Benfica - Ajax - Rode Ster zou ik een mooie poule vinden.
Maar wel het nieuws gehad dat Dolberg dus voorlopig niet fit is, dat is wel zonde.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:10 schreef Urquhart het volgende:
“Er komt niemand meer bij, we gaan het met deze selectie doen”
Bron: TeleMike
THIS IS OUR YEARquote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:12 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Rode Ster of AEK scheelt niet heel. Ook in de drie voorronden elke keer de gewenste tegenstander gehad.
Alle lotingen vallen goed
Gaat de top nooit meer aantikken.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar wel het nieuws gehad dat Dolberg dus voorlopig niet fit is, dat is wel zonde.
Buikwand blessure, kan wel eens lang gaan duren.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar wel het nieuws gehad dat Dolberg dus voorlopig niet fit is, dat is wel zonde.
Correctie.... 2 ex-Ajacieden zelfs !quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:14 schreef Pedroso het volgende:
Op FOX 4 speelt overigens een geliefd ex-Ajacied tegen Atalanta voor een plek in de groepsfase van de EL.
Die is ergens januari ofzo pas inzetbaar.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Maar wel het nieuws gehad dat Dolberg dus voorlopig niet fit is, dat is wel zonde.
Geen idee hoelang daarvoor staat.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:17 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Buikwand blessure, kan wel eens lang gaan duren.
Stond vanmorgen in de Telegraaf dat Ten Hag eigenlijk een extra spits erbij wilde hebben voor in de CL ook omdat hij niet verwacht dat Dolberg snel fit zal zijn.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:18 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
wat is het laatste nieuws dan over Dolberg dan?
Kopenhagen heeft wel ingeboet in kwaliteit ten opzichte van ploeg die twee jaar terug tegen Ajax speelde in de Europa League.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:19 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Correctie.... 2 ex-Ajacieden zelfs !
Klaassen is er een paar jaar geleden ook een tijdje uit geweest met een buikwandblessure.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:20 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Geen idee hoelang daarvoor staat.
Ah, balen. Had de hoop dat ie wel vrij snel zou aansluiten, zal dus toch wel een terugslag gehad hebben.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:21 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Stond vanmorgen in de Telegraaf dat Ten Hag eigenlijk een extra spits erbij wilde hebben voor in de CL ook omdat hij niet verwacht dat Dolberg snel fit zal zijn.
Dan zit je dus met alleen Huntelaar en Sierhuis meh
Zet je Neres daar toch neer, boeiu.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:23 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ah, balen. Had de hoop dat ie wel vrij snel zou aansluiten, zal dus toch wel een terugslag gehad hebben.
Als Huntelaar wegvalt heb je wel een dik probleem.
Verlengen nu tegen Atalanta, niet gek. Atalanta speelde zondag Inter nog van de mat in Milaan.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:21 schreef O_o_ het volgende:
[..]
Kopenhagen heeft wel ingeboet in kwaliteit ten opzichte van ploeg die twee jaar terug tegen Ajax speelde in de Europa League.
Jup dan moet je varianten gaan verzinnen met zonder spits spelen of Neres daarquote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:23 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
Ah, balen. Had de hoop dat ie wel vrij snel zou aansluiten, zal dus toch wel een terugslag gehad hebben.
Als Huntelaar wegvalt heb je wel een dik probleem.
PSV heeft kansen tegen Inter dus.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:24 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Verlengen nu tegen Atalanta, niet gek. Atalanta speelde zondag Inter nog van de mat in Milaan.
Dolberg trainde toch al weer mee?quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:23 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Klaassen is er een paar jaar geleden ook een tijdje uit geweest met een buikwandblessure.
En bij Dolberg zal dat ook wel nog eens 2x zolang gaan duren ben ik bang. Alles wat ie speelt voor de winterstop is meegenomen.
quote:Ajax werd vanavond bij de loting van de Champions League gekoppeld aan Bayern Mnchen, Benfica en AEK Athene. Voor trainer Erik ten Hag is het een weerzien met zijn voormalige werkgever.
'Geweldig om daar weer terug te komen', aldus Ten Hag, die tussen 2013 en 2015 het tweede elftal van Bayern Mnchen onder zijn hoede had en kampioen werd. 'Het is een wensloting. Bayern Mnchen is echt mijn club geworden. De club, de stad, het stadion. Het is ook voor velen een voorbeeldclub. En voor de supporters is het ook een prachtige tegenstander. Daarnaast hebben wedstrijden tussen Nederlandse en Duitse clubs altijd iets speciaals.'
De telefoon van Ten Hag ging direct flink tekeer toen Ajax werd gekoppeld aan de Duitse grootmacht. 'De appjes stroomden binnen, leuk', vervolgt de trainer. 'Ik heb met veel mensen in en rond de club nog contact. Ook Arjen Robben stuurde direct een bericht. Hij kijkt ook uit naar de duels tussen Ajax en Bayern Mnchen. Sowieso is het mooi dat hij voor even zal terugkeren in Nederland. Robben is de beste Nederlandse voetballer van de laatste jaren en ht uithangbord van creativiteit.'
Behalve Bayern Mnchen neemt Ajax het op tegen Benfica en AEK Athene. Twee clubs die net als de Amsterdammers zich via de voorrondes kwalificeerden voor het hoofdtoernooi. 'Je kunt de loting perspectiefrijk noemen. Alleen ik heb op dit moment nog geen goed zicht op de kwaliteiten van Benfica en AEK Athene om daar direct al een oordeel over te geven. Benfica is traditioneel heel sterk, niet voor niets in pot 2. Tegen die club staat voor mij persoonlijk nog wel een rekeningetje open. In het verleden werden we met PSV, waar ik destijds assistent was van Fred Rutten, in de kwartfinale van de Europa League uitgeschakeld door Benfica. Ze zullen overigens ongetwijfeld een sterk team hebben.'
AEK Athene werd als laatste in groep E ingedeeld. 'Voor mij op dit moment de grote onbekende. Ze zijn de kampioen van Griekenland en zijn dus boven Olympiakos Piraeus geindigd, dat jarenlang kampioen werd daar. Dat zegt wel iets. En uitduels in Griekenland betekent dat je in een heksenketel terecht komt. Toch blijf ik erbij dat het drie heel aansprekende tegenstanders zijn, zeker ook voor de fans. De steden zijn goed bereisbaar en daarnaast zal de term heksenketel ook voor onze thuisduels gelden. Dat werd in de afgelopen weken wel duidelijk.' De doelstelling voor Ajax is voor Ten Hag duidelijk. 'Overwinteren in Europa. Dat moet het doel zijn en lijkt me ook realistisch.'
De spelers van Ajax keken vanavond met elkaar de loting, op initiatief van Daley Blind. 'Dat is heel mooi en zegt wel iets over het team en de spirit die aanwezig is. Inmiddels heb ik al de nodige reacties meegekregen. Ook zij kijken natuurlijk uit naar de duels die gaan komen. De ploeg is gegroeid en sportief hebben we nu de ervaringen van de Europese campagne van de afgelopen weken. Bayern Mnchen is natuurlijk de grote favoriet in de groep, ze hebben ook dit seizoen een geweldig elftal. En de komende periode zal duidelijk worden hoe we de twee andere tegenstanders moeten inschatten.'
Yep, denk zelfs dat ze 4 punten tegen Inter gaan halen. Op papier misschien sterker maar als team zeker (nog) niet.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:26 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
PSV heeft kansen tegen Inter dus.
Een beetje wat Ajax toen tegen dat City van Mancini had.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:29 schreef Pedroso het volgende:
[..]
Yep, denk zelfs dat ze 4 punten tegen Inter gaan halen. Op papier misschien sterker maar als team zeker (nog) niet.
Ik weet het nog niet zo met hem, kan net zo goed de nieuwe Castillion worden die kerel.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:31 schreef Pedroso het volgende:
Als Brobbey zich een beetje snel ontwikkeld dan kan ie in de 2e seizoenshelft overgeheveld worden naar de A selectie. Onze eigen Lukaku.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |