Ja dat is allemaal gebeurd vanwege tekeningetjes over het christendomquote:Op woensdag 29 augustus 2018 11:29 schreef Fokpop het volgende:
[..]
Noord-Ierland vergeten? Kruistochten vergeten? Uitroeiing van de katharen vergeten? Heksenverbrandingen vergeten? George Bush: 'God told me to end the tyranny in Iraq' waar 600.000 doden bij zijn gevallen vergeten? Inquisitie vergeten? Sebrenica vergeten?
Christendom heeft een minstens even grote capaciteit voor geweld, je kunt religie voor van alles gebruiken en de islam is daar niet anders in als andere religies.
Maarja wie gaat er ergens een aantal stellingen op de deur van een moskee spijkeren? Ik niet iigquote:Op woensdag 29 augustus 2018 10:33 schreef Gripper het volgende:
[..]
Luther werd in 1500 ook bijna gelyncht toen ie zei "wat de kerk als waarheid verkondigt is niet waar"
In die tijd konden ze niet zo lachen om iedereen die met het ware geloof spotte. Op de brandstapel ging je.
Dat is ook een beetje het huidige probleem met de Islam denk ik. Die zitten momenteel in dezelfde fase van beschaving als waarin andere geloven in de middeleeuwen zaten. Over 500 jaar zijn zij ook allemaal heel relaxed, de moskeeën bijna leeg, lachen ze om spotprenten en zeggen ze : wel een beetje overtrokken he, hoe we aan het begin van de 21e eeuw woest om ons heen schopten om ons gelijk te halen.
Doe hetzelfde met joden/donkere mensen/of een random voetbalclub en je krijgt dezelfde reactie...Dus het toont echt helemaal niks aan behalve dat hij en z'n clubje zelf untermenschen zijn.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 12:13 schreef LanaMyst het volgende:
[..]
Klopt, ik moet ook niets hebben van die achterlijke sekte maar waarom olie op het vuur gooien?
Voorstanders zeggen: Om aan te tonen hoe intolerant en haatdragend de islam is. Maar waarom moet je dat aantonen? Dat is net zoiets als aan willen tonen dat water nat is.
Dus we moeten toegeven aan dreigementen ?quote:Op donderdag 30 augustus 2018 00:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
En dan huilen om die Pakistaan die een aanslag aankondigd op Facebook. 'En dat allemaal om een tekenwedstrijd'.
Nieuw dieptepunt van Wilders. Raar eigenlijk dat dit in het binnenhof kan, ook al is het hun ruimte. Volgens mij heeft de PVV genoeg geld om een zaaltje af te huren voor deze actie.
Een aanslag aankondigen om een tekenwedstrijd is inderdaad huilenswaardig.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 00:16 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
En dan huilen om die Pakistaan die een aanslag aankondigd op Facebook. 'En dat allemaal om een tekenwedstrijd'.
Nieuw dieptepunt van Wilders. Raar eigenlijk dat dit in het binnenhof kan, ook al is het hun ruimte. Volgens mij heeft de PVV genoeg geld om een zaaltje af te huren voor deze actie.
Nee hij mag het prima doen maar je weet gewoon dat dit gaat gebeuren. Voor de meeste moslims is het afbeelden van Mohammed het ergst wat je kan doen. Het punt dat hij wil maken is allang duidelijk gemaakt in 2005 en met alle volgende situaties met spotprenten, films enz. Hij doet alsof zijn neus bloed met zijn "het is maar een tekenwedstrijd." Zijn doel is het opwekken van dit soort reacties en dan te wijzen van haha kijk die moslims worden boos om een wedstrijdje. Zie je wel, ze moeten niks van onze vrijheden!!1!!1"quote:Op donderdag 30 augustus 2018 09:10 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dus we moeten toegeven aan dreigementen ?
Van mij hoeven die tekenwedstrijden ook niet.
Ik denk dat Wilders hier een punt wil maken , niet dat hij dat al gedaan heeft.
Die man loopt al jaren met beveiliging om hem heen omdat hij wat dingen heeft gezegd over de islam.
Ik ben het met je eens hoor , maar nogmaals ik denk dat hij nogmaals wil benadrukken , dat de islam een gevaarlijke ideologie is.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 10:25 schreef sinterklaaskapoentje het volgende:
[..]
Nee hij mag het prima doen maar je weet gewoon dat dit gaat gebeuren. Voor de meeste moslims is het afbeelden van Mohammed het ergst wat je kan doen. Het punt dat hij wil maken is allang duidelijk gemaakt in 2005 en met alle volgende situaties met spotprenten, films enz. Hij doet alsof zijn neus bloed met zijn "het is maar een tekenwedstrijd." Zijn doel is het opwekken van dit soort reacties en dan te wijzen van haha kijk die moslims worden boos om een wedstrijdje. Zie je wel, ze moeten niks van onze vrijheden!!1!!1"
Als hij nou iets nieuws had waarmee een maatschappelijk debat aangezwengeld kan worden... Maar nee, moslims die boos worden om Mohammedtekeningen is al 300x gebeurd. Het is provoceren om het provoceren.
Om minstens even debiele redenen vanwege de geloofsovertuiging ja.quote:Op woensdag 29 augustus 2018 23:46 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Ja dat is allemaal gebeurd vanwege tekeningetjes over het christendom
Lekker dan. Was net 5 minuten vol inspiratie aan het vingerverven. Ik ga morgen bij de Pakistaanse ambassade op hoge poten verhaal halen.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 20:41 schreef wolfjeamadeus het volgende:
Wilders blaast cartoonwedstrijd af
Zo, opgeslot.
Tekening meenemen dan.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 22:01 schreef Pharkus het volgende:
[..]
Lekker dan. Was net 5 minuten vol inspiratie aan het vingerverven. Ik ga morgen bij de Pakistaanse ambassade op hoge poten verhaal halen.
Ja nou zo mooi was het allemaal nog niet. Maar de ingrediënten waren aanwezig. Papier, verf, creatieve explosiviteit en 10 vingers.quote:
Laten zien hoe achterlijk en gevaarlijk islam is is niet walgelijk, het is nodig omdat er teveel linkse mensen zijn die in de loop van een geladen pistool kijken en zich van geen gevaar bewust zijn.quote:Op dinsdag 28 augustus 2018 22:55 schreef Fretwork het volgende:
Provoceren om het provoceren is per definitie walgelijk
Ja idd moslimterrorisme is wilders zijn schuld! Wilders lokt het uit met dit!quote:Op woensdag 29 augustus 2018 10:29 schreef Hallojo het volgende:
Hoeveel aanslagen zou Wilders hiermee willen veroorzaken? Hoeveel Nederlandse doden zijn nodig voor zijn electorale winst?
quote:Op maandag 3 september 2018 08:38 schreef SuperNeger het volgende:
Wilders
Wat een held toch. Gelukkig hebben we mensen zoals hij. Hij laat gewoon prima zien hoe krankzinnig die islam is en hoe dom en agressief en gevaarlijk die volgelingen zijn.
Mensen bedreigen en doodsteken vanwege een tekening.
Ja het is idd de schuld van Wilders hij lokt het uit!!!
quote:Op maandag 3 september 2018 08:42 schreef SuperNeger het volgende:
Al die mensen hier die dit provoceren noemenjullie moeten je schamen.
Zet ons hele land in de uitverkoop en spreid je kontgat zodat de islam je kan nemen. Buk maar lekker voor de dreigementen van geweld, dat is wat jullie doen. Walgelijk.
Vrijheid van meningsuiting zal zegen vieren hier in Nederland.
Wij mogen hier gewoon mohammed tekenen als wij dit willen en er is geen wet die ons ervan weerhoudt. En iedereen die het provocatie noemt ondersteund terrorisme en kan beter naar Syrië vertrekken.
FREEDOM OF SPEECH![]()
Nederlandse wetgeving
Sharia wetgeving![]()
Wilders haters
Het is echt om te janken dat mensen niet doorhebben dat dit inderdaad een punt maken is. Je organiseert vrijheid van meningsuiting en mensen dreigen met terroristische aanslagen. En dan zijn er "Nederlanders" die dit terrorisme nog goedpraten ook en het begrijpelijk vinden dat er van die moslims zijn die mensen zomaar doodsteken vanwege dit. Want ja daar vraag je om. En het erge is, ze menen het nog ook. Ze zien daadwerkelijk niet wat er voor hun neus gebeurt. Echt te dom om te poepen die mensen.quote:Op donderdag 30 augustus 2018 09:10 schreef Enchanter het volgende:
[..]
Dus we moeten toegeven aan dreigementen ?
Van mij hoeven die tekenwedstrijden ook niet.
Ik denk dat Wilders hier een punt wil maken , niet dat hij dat al gedaan heeft.
Die man loopt al jaren met beveiliging om hem heen omdat hij wat dingen heeft gezegd over de islam.
Je hebt volkomen de vrijheid om lekker Mohammed te tekenen.quote:Op maandag 3 september 2018 08:42 schreef SuperNeger het volgende:
Al die mensen hier die dit provoceren noemenjullie moeten je schamen.
Zet ons hele land in de uitverkoop en spreid je kontgat zodat de islam je kan nemen. Buk maar lekker voor de dreigementen van geweld, dat is wat jullie doen. Walgelijk.
Vrijheid van meningsuiting zal zegen vieren hier in Nederland.
Wij mogen hier gewoon mohammed tekenen als wij dit willen en er is geen wet die ons ervan weerhoudt. En iedereen die het provocatie noemt ondersteund terrorisme en kan beter naar Syrië vertrekken.
FREEDOM OF SPEECH![]()
Nederlandse wetgeving
Sharia wetgeving![]()
Wilders haters
Maar het niet recht om te bedreigenquote:Op woensdag 5 september 2018 12:27 schreef sc00p het volgende:
[..]
Je hebt volkomen de vrijheid om lekker Mohammed te tekenen.
Andere mensen hebben echter ook de vrijheid om jou dan een zielige kneus te vinden.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |