beetje anticlimax wel in deze zaak hij is veel te snel gepakt, attente Telegraaflezers schijn je overal te hebbenquote:
10 jaar te laat bedoel jequote:Op maandag 27 augustus 2018 09:06 schreef Tarado het volgende:
[..]
beetje anticlimax wel in deze zaak hij is veel te snel gepakt, attente Telegraaflezers schijn je overal te hebben
Kan er niks aan doen maar het poppetje lijkt alsof hij nep gitaar speelt met z’n been.quote:
er was van meer personen dna aangetroffen en alleen dna is niet voldoendequote:Op maandag 27 augustus 2018 09:33 schreef Charlotte3 het volgende:
1-op-1 DNA-match toch, lijkt mij wel dan.
Dat zegt geen kut. Als hij zich beroept op zijn zwijgrecht moet justitie maar aantonen hoe zijn DNA op het lichaam van Nicky Verstappen is gekomen.quote:Op maandag 27 augustus 2018 09:33 schreef Charlotte3 het volgende:
1-op-1 DNA-match toch, lijkt mij wel dan.
hangt ook een beetje af wat ze hebben gevonden, als er sperma is aangetroffen met zijn dna bijvoorbeeldquote:Op maandag 27 augustus 2018 09:38 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dat zegt geen kut. Als hij zich beroept op zijn zwijgrecht moet justitie maar aantonen hoe zijn DNA op het lichaam van Nicky Verstappen is gekomen.
Dan nog, als hij niks zegt moet justitie het maar aantonen.quote:Op maandag 27 augustus 2018 09:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
hangt ook een beetje af wat ze hebben gevonden, als er sperma is aangetroffen met zijn dna bijvoorbeeld
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |