player Josquote:
He's done beating his own meatquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 23% gewijzigd door #ANONIEM op 26-08-2018 16:53:01 ]
oh man, zo grappig hè elke week die zelfde opmerking. Om je buikpijn van te lachen zo goed dat die Jos grapjes elke keer zijnquote:Op zondag 26 augustus 2018 16:52 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Yep. Die ex was niet meer zo knap nadat jos haar bewerkt had met zijn vuisten.
Het was de ex ook, sophie.quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:55 schreef flipsen het volgende:
Ik dacht in een split second even dat het zijn ex (moeder van Max) was, maar dat kon ik me al niet voorstellen...
Die was er ook, toch?quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:55 schreef flipsen het volgende:
Ik dacht in een split second even dat het zijn ex (moeder van Max) was, maar dat kon ik me al niet voorstellen...
Sommige mensen denken dat ze grappig zijn.quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:57 schreef Sinister-D- het volgende:
[..]
oh man, zo grappig hè elke week die zelfde opmerking. Om je buikpijn van te lachen zo goed dat die Jos grapjes elke keer zijn
Is ook niet zo moeilijk als jos haar door die deur duwt.quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:59 schreef flipsen het volgende:
Ah, dus toch! Mooi dat ze kennelijk toch weer door 1 deur kunnen.
Kumpen was er ook, maar Jos had zo als het er naar uitzag ander entourage bij zich.....quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:59 schreef flipsen het volgende:
Ah, dus toch! Mooi dat ze kennelijk toch weer door 1 deur kunnen.
https://www.gpupdate.net/(...)nberg-bij-start-spa/quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:01 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Omdat zijn remmen er geen zin in hebben?
Eh, nee. De hele bovenkant is nog heel.quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:02 schreef Justevo het volgende:
Hij was dus vol op LeClerc z'n hoofd gevallen zonder halo.
die zal nu gewoon als testrijder gaan dienen. Eerst kijken of updates en nieuwe onderdelen werken en dan richting Max.quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
Max geen penalty op Monza, RIC wel. Aldus Horner
Gridgirls zijn afgeschaft.quote:Op zondag 26 augustus 2018 16:32 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Waar is die mooie donkere schone van Jos eigenlijk gebleven ?
Hij stuiterde op de halo.quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Eh, nee. De hele bovenkant is nog heel.
Zie mijn edit; of hij was er tegenaan gereden.quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:02 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Eh, nee. De hele bovenkant is nog heel.
Daar slaapt Jos weleensquote:
Dankjequote:Op zondag 26 augustus 2018 17:04 schreef Fer het volgende:
Boah de helm zit veel lager en verder naar achteren.
Uiteraard, anders heeft de halo weinig nut.quote:Op zondag 26 augustus 2018 17:04 schreef Fer het volgende:
Boah de helm zit veel lager en verder naar achteren.
Er zit niks anders daarquote:Op zondag 26 augustus 2018 17:04 schreef Nattekat het volgende:
[..]
En anders stuiterde ie op een ander deel van de auto.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |