Klopt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:31 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Dat bedoel ik met persoonlijkheid...
zo een ten hag is natuurlijk lachwekkend
Fergusson had natuurlijk ook mazzel dat hij toen bij de rijkste club van de wereld werkte en de beste spelers kon halen. Natuurlijk ook een keiharde man waar niet mee te kutten viel.
Ferguson heeft van United de rijkste club ter wereld gemaakt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:31 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Dat bedoel ik met persoonlijkheid...
zo een ten hag is natuurlijk lachwekkend
Fergusson had natuurlijk ook mazzel dat hij toen bij de rijkste club van de wereld werkte en de beste spelers kon halen. Natuurlijk ook een keiharde man waar niet mee te kutten viel.
Ah, hij denkt dat het aan de mentaliteit ligt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:21 schreef manny het volgende:
Ondanks de ongelukkige woordkeuze heeft Ten Hag wel gelijk. Elke wedstrijd vanaf het begin volop erin klappen en spelen alsof het de belangrijkste wedstrijd van het jaar is.
Ik vind het bijzonder dat je je hier durft te vertonen terwijl je eerst nog als een laffe haas wegbleef omdat je club ons land voorschut had gezet, maar nu vraag ik me af als Feyenoord weer punten verliest straks... ga je dan weer weg als een laffe haas?quote:
Elke wedstrijd is vanaf nu een finale.quote:Op zondag 12 augustus 2018 11:21 schreef manny het volgende:
Ondanks de ongelukkige woordkeuze heeft Ten Hag wel gelijk. Elke wedstrijd vanaf het begin volop erin klappen en spelen alsof het de belangrijkste wedstrijd van het jaar is. De ziekte van vorige jaren is er nog niet uit. Zucht
We moeten er vanaf nu alles aan doen om elke wedstrijd te winnen.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:04 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Elke wedstrijd is vanaf nu een finale.
wat denk jij als ajax tegen standard eruit vliegtquote:Op zondag 12 augustus 2018 12:08 schreef JR-Style-93 het volgende:
Wel zin in Sjaak Swart en Kale & Kokkie morgen.
Nee want de eis was Europees voetbal tot de winter minimaal en dat is bereikt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:09 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
wat denk jij als ajax tegen standard eruit vliegt
dat ten hag er deze week er uit vliegt?
Toch zie ik wel verbetering in zijn interviews. Hij oogt rustiger en zijn antwoorden zijn ook wat beter.quote:Op zondag 12 augustus 2018 10:13 schreef tompsv18 het volgende:
Ten Hag in dat interview bij de NOS: ‘de gaskraan moet meteen open’
Idem. Komt wat zekerder over inmiddels. Dat was wel voor gisteren, dat mij dat opviel.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:17 schreef Daario het volgende:
[..]
Toch zie ik wel verbetering in zijn interviews. Hij oogt rustiger en zijn antwoorden zijn ook wat beter.
Uiteraard, zo werkt dat. Een Ajax coach die verantwoord is voor de grootste anale vernedering in het vaderlandse voetbal, z 4-0 verliezen van trencin bijvoorbeeld, vliegt er onmiddelijk uit.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:09 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
wat denk jij als ajax tegen standard eruit vliegt
dat ten hag er deze week er uit vliegt?
Bij elke topclub iig wel.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Uiteraard, zo werkt dat. Een Ajax coach die verantwoord is voor de grootste anale vernedering in het vaderlandse voetbal, z 4-0 verliezen van trencin bijvoorbeeld, vliegt er onmiddelijk uit.
Was dat maar gedaan. Zou voor Feyenoord een zegen zijn.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:31 schreef Wotte het volgende:
[..]
Uiteraard, zo werkt dat. Een Ajax coach die verantwoord is voor de grootste anale vernedering in het vaderlandse voetbal, z 4-0 verliezen van trencin bijvoorbeeld, vliegt er onmiddelijk uit.
als het tegen standard en volgende zondag niet goed afloopt ligt hij er volgende week eruit verwacht ik...quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:10 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee want de eis was Europees voetbal tot de winter minimaal en dat is bereikt.
Als hij volgende week zondag ook weer geen punten pakt is het wel een ander verhaal ja (maar dat zal toch niet?quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:43 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
als het tegen standard en volgende zondag niet goed afloopt ligt hij er volgende week eruit verwacht ik...
Hij is nu al bijna `10 maanden bezig bij ajax?
kunnen ze beter dicht doen anders heb je een lege Arenaquote:Op zondag 12 augustus 2018 10:13 schreef tompsv18 het volgende:
Ten Hag in dat interview bij de NOS: ‘de gaskraan moet meteen open’
Begrijp het ook niet bij Ajax en Psv zou hij onmiddelijk op straat gezet zijn, en terecht. Ten hag boekt in mijn optiek te weinig progressie, het is wel een goede trainer maar volgens mij klikt het niet zo met die groep. Verwacht persoonlijk niet dat hij het einde van het seizoen haalt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:39 schreef fetX het volgende:
[..]
Was dat maar gedaan. Zou voor Feyenoord een zegen zijn.
Dat is ook het verschil in topsportklimaat tussen Feyenoord en Ajax/PSV. Gio heeft prijzen gepakt, maar daar tegenover staan 2 schandalige seizoenen met abominabel voetbal. En nu dreigt er een nieuw dieptepunt mbt Europees Voetbal.quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:47 schreef Wotte het volgende:
[..]
Begrijp het ook niet bij Ajax en Psv zou hij onmiddelijk op straat gezet zijn, en terecht. Ten hag boekt in mijn optiek te weinig progressie, het is wel een goede trainer maar volgens mij klikt het niet zo met die groep. Verwacht persoonlijk niet dat hij het einde van het seizoen haalt.
Ik mag toch hopen dat hij er eerder uitvliegt als hij het tegen standard niet weet te bolwerken en daarna in de competitie aan loopt te kuttenquote:Op zondag 12 augustus 2018 12:47 schreef KingRadler het volgende:
Ik verwacht dat ze Ten Hag een kans geven tot aan de Winter.
Als hij EL avontuur ook niet red en niet op 1ste plaats staat in Competitie dan is het oprotten.
Ik verwacht wel een hele andere wedstrijd, het is niet alsof gisteren de nieuwe standaard is en dat ajax vanaf nu altijd kut speelt.quote:Op zondag 12 augustus 2018 13:01 schreef JeSuisDroppie het volgende:
Zijn er nog mensen die er vertrouwen in hebben tegen standard? Als we zo voetballen als gisteren kunnen we beter de wedstrijd schriftelijk afdoen
Dat is natuurlijk grote bullshit als je 5 prijzen pakt...quote:Op zondag 12 augustus 2018 12:47 schreef Wotte het volgende:
[..]
Begrijp het ook niet bij Ajax en Psv zou hij onmiddelijk op straat gezet zijn, en terecht. Ten hag boekt in mijn optiek te weinig progressie, het is wel een goede trainer maar volgens mij klikt het niet zo met die groep. Verwacht persoonlijk niet dat hij het einde van het seizoen haalt.
Moet er wel iemand zijn die het stokje over kan nemen. Als het bij Ajax écht bagger gaat lopen dan ligt ten Hag er in de winter wel uit, maar van Bommel, die gaat gewoon anderhalf seizoen de tijd krijgen om te ontwikkelen daar.quote:Op zondag 12 augustus 2018 13:04 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Dat is natuurlijk grote bullshit als je 5 prijzen pakt...
Dat heb je wat krediet opgebouwd
Ten hag en van Bommel hebben nog geen fuck gepresteerd als trainer...daar is het draadje heel erg dun om eraf te vallen...
Ajax had nog beter Seedorf en Kluivert als trainer kunnen hebbenquote:Op zondag 12 augustus 2018 13:11 schreef Marsenal het volgende:
[..]
Moet er wel iemand zijn die het stokje over kan nemen. Als het bij Ajax écht bagger gaat lopen dan ligt ten Hag er in de winter wel uit, maar van Bommel, die gaat gewoon anderhalf seizoen de tijd krijgen om te ontwikkelen daar.
Had ik wel leuk gevonden, maar die kunnen net zo goed van hun sokkel vallen. Zeker Seedorf vraag ik me nog een beetje van af wat hij wel en wat hij niet kan binnen de organisatie van een grote club.quote:Op zondag 12 augustus 2018 13:13 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Ajax had nog beter Seedorf en Kluivert als trainer kunnen hebben
dat had ik wat serieuzer genomen....
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |