Gelukkig hebben we Kaj Sierhuis.quote:Op maandag 6 augustus 2018 19:22 schreef franklop het volgende:
Duurt wel even voordat Dolberg weer eens fit is he
Volgens de statistieken wel . Maar statistieken laten geen cruciale fouten zien , moeilijkheidsgraad etc.quote:Op maandag 6 augustus 2018 19:01 schreef Monolith het volgende:
[..]
Over de vraag of Veltman kan verdedigen lopen de meningen uiteen.
quote:Ook Lasse Schöne, naast Ten Hag aangeschoven voor het perspraatje, lachte de woorden van Preud'homme weg. 'Dit zou ik ook zeggen als ik hem was', reageerde de middenvelder. 'Standard heeft het vorig seizoen gewoon goed gedaan en speelt morgen thuis, met een enthousiast publiek. Ik denk wél dat wij in de laatste wedstrijden hebben laten zien wat we in huis hebben.
vi.nlquote:Maar veel geld uitgeven betekent in mijn boek niet meteen dat je de favorietenrol verdient.'
Dikke matties met Frenkie hoorquote:Op maandag 6 augustus 2018 21:18 schreef O_o_ het volgende:
Die Kristensen wandelt er altijd bij alsof 'ie niet helemaal bij de groep hoort. Een loner die ook door niemand wordt opgepikt.
Billenmatties? Of gewone matties?quote:Op maandag 6 augustus 2018 22:26 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Dikke matties met Frenkie hoor
Morgen is een gelijkspel met doelpunten een prima resultaat, alles meer is een dikke plus
Handje op de bovenbenen-matties zag ik laatst op Instagram voorbij komenquote:
O shit.quote:Op maandag 6 augustus 2018 22:30 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Handje op de bovenbenen-matties zag ik laatst op Instagram voorbij komen
Nou ik weet niet of jij de vriendin van Frenkie wel eens hebt gezien maar dan zou jij ook niet voor Kristensen gaanquote:
IS TOCH GRAPPIE JOH.quote:Op maandag 6 augustus 2018 22:37 schreef Heeinz het volgende:
[..]
Nou ik weet niet of jij de vriendin van Frenkie wel eens hebt gezien maar dan zou jij ook niet voor Kristensen gaan
Ik zou het voor lief nemenquote:Op maandag 6 augustus 2018 22:40 schreef O_o_ het volgende:
[..]
IS TOCH GRAPPIE JOH.
Maar, zij is ook topsporter, toch? Zijn vaak vreselijke zeikwijven.
Hij is al jaren niet meer wedstrijdfit.quote:Op maandag 6 augustus 2018 21:09 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Nee hij is niet wedstrijdfit ofzo.
Hockeymeisjequote:Op maandag 6 augustus 2018 22:40 schreef O_o_ het volgende:
[..]
IS TOCH GRAPPIE JOH.
Maar, zij is ook topsporter, toch? Zijn vaak vreselijke zeikwijven.
De Ivo Niehe van de sport, vreselijk zelfingenomen vent... moet net als die Jaap van Deursen bij RTL ook even in beeld komen om het ego te strelenquote:Op maandag 6 augustus 2018 22:48 schreef Dale__Cooper het volgende:
De onvermijdelijke Joep Schreuder is naar Luik afgereisd om Standard - Ajax voor de NOS te duiden. Dat is en wordt tenenkrommend.
Dit dus, heeft wel weer een jaar geduurd. Van mij kan het seizoen niet snel genoeg beginnen.quote:Op maandag 6 augustus 2018 21:13 schreef JR-Style-93 het volgende:
Zin in morgen.
Uitkijken naar wedstrijden van Ajax
Kortom, genoeg bier inslaan dus.quote:Op maandag 6 augustus 2018 23:04 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wordt wel weer zomeravond voetbal met een verwachting van nog 32 graden om 20.30 uur.
Ik vind het wel een net itempje. Terwijl ik normaal wel in het kamp anti-Schreuder hoor. Vooral als hij in beeld komt bah.quote:Op maandag 6 augustus 2018 22:48 schreef Dale__Cooper het volgende:
De onvermijdelijke Joep Schreuder is naar Luik afgereisd om Standard - Ajax voor de NOS te duiden. Dat is en wordt tenenkrommend.
Is al begonnenquote:Op maandag 6 augustus 2018 22:56 schreef marp0 het volgende:
[..]
Dit dus, heeft wel weer een jaar geduurd. Van mij kan het seizoen niet snel genoeg beginnen.
Maar ik bedoelde dan ook het eredivisieseizoen. Voor Ajax begint dat as. weekend pasquote:Op maandag 6 augustus 2018 23:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Is al begonnen
Maar deze maand al genoeg wedstrijdjes weer (als we verder komen tegen Standard dan), dit weekend ook weer Eredivisiegenot.
Oh dacht dat je meer doelde op Europees voetbal aangezien we dat een stuk langer niet hadden gehadquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 00:06 schreef marp0 het volgende:
[..]
Maar ik bedoelde dan ook het eredivisieseizoen. Voor Ajax begint dat as. weekend pas.
Dat je daar heen gaat.quote:Op maandag 6 augustus 2018 23:13 schreef Brammess het volgende:
Wij krijgen morgen godverdommedetyfus in de bus maar een beperkt aantal biertjes
Ach meid toch , heb het met je te doen hoorquote:Op maandag 6 augustus 2018 23:13 schreef Brammess het volgende:
Wij krijgen morgen godverdommedetyfus in de bus maar een beperkt aantal biertjes
Spurs moet nu maar even deurtje verder kijken. Maar de ajacieden die ze tot nu toe gehaald hebben doen het vrij aardig, dus we staan er goed op. Linke situatie.quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 07:38 schreef Dale__Cooper het volgende:
Alderweireld naar United als Spurs een vervanger kunnen halen. Benieuwd naar de druk die ze op De Ligt gaan zetten.
Krijgen weer lekker zo'n 2.5 miljoen dan. Hopelijk laten ze De Ligt nog even. Anders moeten we Magallan halen.quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 07:38 schreef Dale__Cooper het volgende:
Alderweireld naar United als Spurs een vervanger kunnen halen. Benieuwd naar de druk die ze op De Ligt gaan zetten.
denk dat zij de Ligt niet kunnen/willen betalenquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 07:45 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Krijgen weer lekker zo'n 2.5 miljoen dan. Hopelijk laten ze De Ligt nog even. Anders moeten we Magallan halen.
wel gaaf om de Ligt weer naast Sanchez te hebbenquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 07:57 schreef Tarado het volgende:
[..]
denk dat zij de Ligt niet kunnen/willen betalen
niet daarquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 08:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
wel gaaf om de Ligt weer naast Sanchez te hebben
Volgend jaar Tagliafico en Schuurs naar Tottenham?quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 08:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
wel gaaf om de Ligt weer naast Sanchez te hebben
volgend seizoen.quote:
betalen peanuts (in verhouding)quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 08:07 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
volgend seizoen.
de Ligt gaat sowieso weg na dit seizoen.
spurs zou ideaal zijn voor hem.
was genoeg voor sanchez.quote:
https://www.transfermarkt(...)pos=&detailpos=&w_s=quote:
Veltman van Argentiniëgenotquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 07:45 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Krijgen weer lekker zo'n 2.5 miljoen dan. Hopelijk laten ze De Ligt nog even. Anders moeten we Magallan halen.
vorig jaar 40 voor Sanchez, dan kan volgend jaar wel 50/60 voor de Ligtquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 08:14 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
https://www.transfermarkt(...)pos=&detailpos=&w_s=
Ze hebben nog geen cent uitgegeven. Dus ze hebben geld zat.
stadion krijgen ze ook niet voor niks, gelukkig tikt de tijd door, nog 2 dagenquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 08:14 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
https://www.transfermarkt(...)pos=&detailpos=&w_s=
Ze hebben nog geen cent uitgegeven. Dus ze hebben geld zat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |