Toen deze mensen nog PvdA stemden heb ik de linkschmenschen nooit over de domheid van hun achterban horen klagenquote:Op maandag 6 augustus 2018 16:31 schreef Molurus het volgende:
[..]
Mwah, met een IQ 90 ga je nog steeds van ze lang zal ze leven niet naar HBO of hoger hoor. Leuk geprobeerd, maar nee: PVV aanhangers zijn nog steeds te dom om te poepen.
Misschien moet jij even reageren op de cijfers van CBS.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:35 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Leuke generalisatie, maar de feiten liggen heel anders. Dat media graag een stereotype maken van PVV-stemmers betekent niet dat het ook de volledige werkelijkheid is.
[..]
Ga hier eens op in, i.p.v. aan cherrypicking te doen.
Zoals PVV stemmen?quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:49 schreef Molurus het volgende:
[..]
Vrij weinig. Intelligente mensen kunnen best heel domme dingen doen en/of domme dingen geloven.
Ah ja, shoot the messenger. Heel populair onder populisten. Ik lees hierin alleen een bevestiging van wat al gezegd is: PVV'ers zijn niet snugger.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:41 schreef cempexo het volgende:
[..]
Jouw plaatje is gemaakt door het CBS. Daar zitten ambtenaren die niet zelf iets mogen ontwikkelen maar in opdracht van bv de overheid en/of de politiek dat moeten doen. Gewenst gedrag produceren is wat anders dan de werkelijkheid benoemen.
Hoe onbetrouwbaar deze ambtenaren zijn (geen hoog IQ mensen) zie je hier, die onbetrouwbaarheid geldt ook voor Eurostat.
https://nieuws.tpo.nl/201(...)januari-2015-met-19/
CBS? Sinds wanneer hebben die het bij het juiste eind gehad? Ik geef 4 bronnen tegen 1 van jou. Bovendien bedien je je van generalisaties en IQ-argumenten: naar verluidt gekende wapens in het (alt-)rechts arsenaal. Je bent zelf geen haar beter.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
Misschien moet jij even reageren op de cijfers van CBS.Die liegen er niet om.
Dat kan inderdaad. Daarom is het aandeel academici onder het electoraat van de PVV niet 0.quote:
Ik heb eerlijk gezegd geen cijfers uit die tijd. Jij wel? Zou mogelijk interessant zijn.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Toen deze mensen nog PvdA stemden heb ik de linkschmenschen nooit over de domheid van hun achterban horen klagen
Het CBS is onbetrouwbaar, al reeds eerder op 16.41 gemeld. Extra: Balkenende 2 moest voor zijn verkiezingen mooie WW cijfers hebben. Hij kreeg ze van het CBS, die dat later schoorvoetend hebben toegegeven.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:50 schreef Molurus het volgende:
[..]
Misschien moet jij even reageren op de cijfers van CBS.Die liegen er niet om. Het aandeel hogeropgeleiden onder PVV'ers is zeer laag.
Kwantiteit is geen kwaliteit.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:53 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
CBS? Sinds wanneer hebben die het bij het juiste eind gehad? Ik geef 4 bronnen tegen 1 van jou.
Wel heel veel. Zoals gezegd: met een IQ van 90 ga jij geen HBO doen. Uitgesloten.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:53 schreef Oostwoud het volgende:
Opleidingsniveau zegt bovendien lang niet alles over intelligentie. Daarnaast is de de groep rechtse mensen groter dan slechts de PVV.
Als je het NRC-artikel leest wat ik heb gelinkt dan wordt al duidelijk dat er veel PvdA en SP-stemmers uit de arbeidersachterban zijn overgestapt naar PVV. Niet gek, het waren VVD en CDA die de 'gastarbeiders' binnenhaalden, het was de PvdA die hen een Nederlands paspoort in de handen drukte. Zoals alles, werd ook deze ellende afgewenteld op de weerloze arbeiders- en middenklasse.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:53 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik heb eerlijk gezegd geen cijfers uit die tijd. Jij wel? Zou mogelijk interessant zijn.
En ook toen was dat al een BNW gedachte.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:54 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het CBS is onbetrouwbaar, al reeds eerder op 16.41 gemeld.
CBS staat hier niet ter discussie. Dat kan in BNW.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:53 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
CBS? Sinds wanneer hebben die het bij het juiste eind gehad?
Goddank iemand die dat begrijpt.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:57 schreef Euribob het volgende:
[..]
CBS staat hier niet ter discussie. Dat kan in BNW.
Uit het NRC-artikel:quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:55 schreef Molurus het volgende:
[..]
Kwantiteit is geen kwaliteit.
Maar ga je me nu vertellen dat die cijfers van CBS niet kloppen? BNW is een deurtje verder he.
[..]
Wel heel veel. Zoals gezegd: met een IQ van 90 ga jij geen HBO doen. Uitgesloten.
Als de dikgedrukte groep dominant is onder kiezersonderzoek dan worden de onderzoeken, ook die van CBS, dus verneukt.quote:Damhuis ontleedt drie ‘hoofdwegen’ naar Wilders. De groep op de eerste heeft doorgaans weinig diploma’s en een laag inkomen, stemde vroeger vaak links. Dit zijn mensen die Damhuis vertelden dat ze hebben verloren in de maatschappij of daar bang voor zijn: „Zij hebben vaak het idee dat ze te weinig krijgen in het leven, en zien immigranten als een bedreiging voor hun eigen welvaart.” Deze groep is ook dominant in kiezersonderzoek naar PVV-aanhangers.
De tweede groep die de socioloog zag, bestaat uit harde werkers en ondernemers: selfmade mensen. Ze vinden dat ze te veel geven. Damhuis: „Zij hebben het vaak over ‘hun zuurverdiende belastingcenten’ en over ‘gelukszoekers’ die hier komen leven op hun kosten.”
En dan zijn er nog , zoals Damhuis ze noemt, „ideologen”: mensen van goede komaf die het op een abstract-ideologische manier eens zijn met Wilders. „Zij lijken het meest op Wilders zelf”, zag Damhuis.
Een discussie over hoe politieke macht de cijfers van het CBS beïnvloed kan overigens wel een onderwerp voor POL zijn, maar dat dient dan in een apart topic met goede bronnen en onderzoeksjournalistiek. Een beetje met niets meer dan je onderbuik het CBS in diskrediet brengen doen we hier niet.quote:
Het was Drees sr en later Drees jr die publiekelijk hebben gezegd dat er gestopt moest worden met het verder binnenhalen van gastarbeiders. Het land was vol...letterlijke uitspraakquote:Op maandag 6 augustus 2018 16:55 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Als je het NRC-artikel leest wat ik heb gelinkt dan wordt al duidelijk dat er veel PvdA en SP-stemmers uit de arbeidersachterban zijn overgestapt naar PVV. Niet gek, het waren VVD en CDA die de 'gastarbeiders' binnenhaalden, het was de PvdA die hen een Nederlands paspoort in de handen drukte. Zoals alles, werd ook deze ellende afgewenteld op de weerloze arbeiders- en middenklasse.
Weet ik, maar den Uyl deed weer andere dingen. Die is daarvoor ook vervloekt door Drees sr.quote:Op maandag 6 augustus 2018 17:01 schreef cempexo het volgende:
[..]
Het was Drees sr en later Drees jr die publiekelijk hebben gezegd dat er gestopt moest worden met het verder binnenhalen van gastarbeiders. Het land was vol...letterlijke uitspraak
Mwa, misschien niet recht in de camera's maar een tikje paternalisme ten overstaande de eigen kiezer was veel PvdA-coryfeeën natuurlijk ook niet vreemd.quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:50 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Toen deze mensen nog PvdA stemden heb ik de linkschmenschen nooit over de domheid van hun achterban horen klagen
Hmmja, en rechts komt op voor de weerloze arbeiders- en middenklasse?quote:Op maandag 6 augustus 2018 16:55 schreef Oostwoud het volgende:
[..]
Als je het NRC-artikel leest wat ik heb gelinkt dan wordt al duidelijk dat er veel PvdA en SP-stemmers uit de arbeidersachterban zijn overgestapt naar PVV. Niet gek, het waren VVD en CDA die de 'gastarbeiders' binnenhaalden, het was de PvdA die hen een Nederlands paspoort in de handen drukte. Zoals alles, werd ook deze ellende afgewenteld op de weerloze arbeiders- en middenklasse.
Dat staat er echt to-taal niet.quote:Op maandag 6 augustus 2018 18:01 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Hmmja, en rechts komt op voor de weerloze arbeiders- en middenklasse?
Hi-la-risch...
Nee, uiteraard staat dat er niet, want rechts is nog nooit opgekomen voor die groep. Maar rechts zal die groep sowieso wel zien als lelijk en dom, gezien je hoogst academische verhandeling mbt aantrekkelijkheid en IQ. Derhalve is het niet zo erg wat er met die club gebeurt. Toch? Misschien allemaal wel genetisch!quote:
Grappig hoe jij altijd zo goed voor anderen in kan vullen wat ze denken, maar daar verder zelf weinig van getuigen kanquote:Op maandag 6 augustus 2018 18:03 schreef EttovanBelgie het volgende:
[..]
Nee, uiteraard staat dat er niet, want rechts is nog nooit opgekomen voor die groep. Maar rechts zal die groep sowieso wel zien als lelijk en dom, gezien je hoogst academische verhandeling mbt aantrekkelijkheid en IQ. Derhalve is het niet zo erg wat er met die club gebeurt. Toch? Misschien allemaal wel genetisch!
Pot, ketel... Valt nog mee dat je het Vaticaan er niet bijsleept.quote:Op maandag 6 augustus 2018 18:05 schreef Pietverdriet het volgende:
[..]
Grappig hoe jij altijd zo goed voor anderen in kan vullen wat ze denken, maar daar verder zelf weinig van getuigen kan
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |