Dank, top 10 voor Lenny lijkt me haalbaar gezien z'n vorm in de heuvelrit (niet zo heel erg slecht).quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 15:26 schreef showtimer het volgende:
[..]
https://www.dr.dk/tv/se/p(...)9-1km-enkeltstart#!/
Daar lijkt het wel op. Acrog heeft buiten Evenepoel nul renners die ook maar ergens aanspraak op maken. Zet dat naast Van Moer en het zijn twee verschillende werelden. Van Wilder, Vervloesem, Pattyn en Van Grieken zijn allemaal renners die zelf uitslagen rijden en koersen winnen. Als Evenepoel er niet geweest was, zou Van Wilder waarschijnlijk de beste junior van dit jaar zijn.quote:
Onderschat Wout niet, kan ook wel meedoen om winst.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:13 schreef Columbiafan het volgende:
Bijna 55 gemiddeld aan het tussenpuntIjzersterke tussentijd ook van Eekhoff. Straks Mikkel en dan ook erg benieuwd naar die dekselse Johansen.
Mikkel stelt enorm teleur.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:23 schreef Columbiafan het volgende:
Mikkel Bjerg oogt zo krachtig. Wat een uitstraling op die fiets zeg.
Kun je meer verwachten als iemand een half jaar niet gekoerst heeft?quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:40 schreef Columbiafan het volgende:
Geen progressie bij Lennard, wordt na 14 kilometer al op 45 seconden gezet.
Mag het bij zn eerste koers na zoveel tijd?quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:40 schreef Columbiafan het volgende:
Geen progressie bij Lennard, wordt na 14 kilometer al op 45 seconden gezet.
Het mag zeker, ik stel gewoon vast. Ik kijk al vooruit naar Innsbruck, weet niet of ie de TTT haalt, en mocht ie dat niet doen moet ie ook wel een stuk beter worden voor de U23 wedstrijden. Maar goed, nog een dikke anderhalve maand.quote:Op zaterdag 4 augustus 2018 16:41 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mag het bij zn eerste koers na zoveel tijd?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |