Oja, ontopicquote:Op woensdag 8 augustus 2018 22:54 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
En nu weer even ontopic: The Outsiders was heerlijk om terug te zien ookal is het natuurlijk ontzettend gedateerd.
Nu wat anders opzoeken maar
ben Fresh Meat voor de 2de keer aan het kijken. Briljant! Maar ik hou van Britse series.quote:Op zondag 5 augustus 2018 22:44 schreef nickhguitar het volgende:
Mensen hier nog tips voor leuke comedys op Netflix? Net klaar met Dinner for Schmucks, was wel gaaf
Ik heb intussen de eerste aflevering gezien.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:53 schreef Handleiding het volgende:
alleen een kwartier, toen kwam er wat tussen. Nog geen oordeel.
yup, heel heftig....quote:Op donderdag 9 augustus 2018 01:00 schreef Moneyfornothing1 het volgende:
Heeft iemand de documentaire LA 92 gezien? Ik bekijk hem nu en vind hem zo enorm indrukwekkend. Ik heb echt kippenvel van sommige momenten. Zo ziek en verdrietig.
Dan maar piratenbaaien...quote:Op woensdag 8 augustus 2018 10:53 schreef mschol het volgende:
[..]
yup;
het schijnt dat het toen te maken had met een hernieuwd contract na die paar dagen
The Broken Circle Breakdown, De Helaasheid Der Dingen.quote:Op woensdag 8 augustus 2018 16:45 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Heb je nog meer Vlaamse tips? Hoeft niet perse op Netflix te zijn.
Ik vond het ook erg goed in elkaar gezet, focus op het verhaal en niet zozeer op de acteurs, wat ik met Nederlandse producties wel vaak heb.
topserie ,kijkt heerlijk weg, doet me erg denken aan Narcos ,pablogod komt zelf ook nog voor in de seriequote:Op woensdag 8 augustus 2018 15:12 schreef golfer het volgende:
[..]
Wat vind jij ervan?
Heb hem op mijn lijst gezet, maar eerst nog een paar andere series afkijken.
Oh dankjewel!quote:Op donderdag 9 augustus 2018 09:41 schreef Fargo het volgende:
[..]
The Broken Circle Breakdown, De Helaasheid Der Dingen.
quote:Streamingdienst van Disney gaat eind 2019 live
Disney wil zijn eigen streamingdienst ergens aan het einde van 2019 live zetten. Dat zegt de ceo van het bedrijf tegen investeerders. Of de dienst dan ook wereldwijd beschikbaar komt, is nog niet bekend. In de VS overweegt Disney de dienst te bundelen met Hulu en ESPN.
Bij een teleconferentie over de kwartaalcijfers zegt Disney-ceo Bob Iger dat het bedrijf op schema ligt om de dienst eind volgend jaar uit te brengen. Misschien gaat het in eerste instantie alleen om een release in de VS.
Iger benadrukt nogmaals dat de dienst goedkoper zal zijn dan Netflix, omdat er minder inhoud op zal staan. Naast Disney-films en -series zal de dienst onder andere Marvel-, Star Wars- en Pixar-films bevatten. Ook wordt met een budget van honderd miljoen dollar gewerkt aan een Star Wars-serie van tien afleveringen. Die serie zal exclusief te zien zijn op het nieuwe videoplatform. Uiteindelijk gaat ook National Geographic bijdragen aan inhoud voor de streamingdienst, zegt Iger.
De Disney-ceo geeft aan dat het bedrijf overweegt om klanten in ruil voor korting toegang te geven tot de nieuwe Disney-dienst, Netflix-concurrent Hulu en ESPN+, de streamingdienst van de gelijknamige sportzender. Wel wil het bedrijf de diensten gescheiden houden, zodat klanten kunnen kiezen wat ze afnemen. Hulu is vooral gericht op volwassenen en de Disney-dienst moet geschikt zijn voor de hele familie. Disney is de eigenaar van sportzender ESPN en is bezig met de overname van 21th Century Fox. Als die overname wordt afgerond, krijgt Disney zestig procent van Hulu in handen.
Bij de aankondiging van zijn nieuwe streamingdienst heeft Disney vorig jaar aangegeven zijn films en series in 2019 van Netflix te halen. In eerste instantie gebeurt dat in de Verenigde Staten. Misschien gebeurt op een later moment hetzelfde in de Benelux, als de dienst van Disney hier uitkomt.
Kans is groot.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:15 schreef MisterJ.Lo het volgende:
Betekent dat geen Marvel series meer op Netflix?
Dit ja. En daarnaast haal ik zowel films als series toch op dvd/blu-ray binnen, dus voor mij maakt het geen verschil. Gebruik Netflix voornamelijk uit luiheid. Geen schijfjes te hoeven verwisselen en zoquote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:24 schreef Amarantha het volgende:
Ach alles van Disney wat ik graag wil zien check ik toch wel in de bioscoop.
Het model is natuurlijk volledig gemaakt dat je snel kan switchen van service.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:20 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Kans is groot.
Ik weiger meerdere diensten af te nemen iig.
Hoeveel mensen doen dit daadwerkelijk? Ik ben 1 van die mensen die vergeet het 1 op te zeggen en dan vervolgens maanden met een abonnement zit waar ik niks mee doe.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:30 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Het model is natuurlijk volledig gemaakt dat je snel kan switchen van service.
Je neemt paar maanden Netflix af. Geniet ervan. Zeg je abonnement op, binnen een maand ben je er van af.
Daarna activeer je je Disneyflix en ga je daar zolang mee door. Daarna kan je weer terug naar Netflix.
En nee, dat is niet veel werk. Kost je max. 5 minuten achter je pc.
Beau sejour niet vergeten!!quote:
Netflix is maandelijks opzegbaar. Op het moment dat je denkt: ik wil de nieuwe Star Wars serie op Disneyflix kijken log je in op Netflix. Met een paar klikken ben je er vanaf. Je hebt het abonnement dan al betaald dus je komt niet nog een keer voor kosten te staan.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:31 schreef Amarantha het volgende:
[..]
Hoeveel mensen doen dit daadwerkelijk? Ik ben 1 van die mensen die vergeet het 1 op te zeggen en dan vervolgens maanden met een abonnement zit waar ik niks mee doe.
quote:Op donderdag 9 augustus 2018 16:31 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Merci!
Yes, dit wordt sabbatical om alles te kunnen zien
Zo ga ik de Disney dienst ook gebruiken denk ik.quote:Op donderdag 9 augustus 2018 14:30 schreef Roberto_BOZ het volgende:
[..]
Het model is natuurlijk volledig gemaakt dat je snel kan switchen van service.
Je neemt paar maanden Netflix af. Geniet ervan. Zeg je abonnement op, binnen een maand ben je er van af.
Daarna activeer je je Disneyflix en ga je daar zolang mee door. Daarna kan je weer terug naar Netflix.
En nee, dat is niet veel werk. Kost je max. 5 minuten achter je pc.
Duurste abonnement nemen -- kun je vier series tegelijk kijkenquote:Op donderdag 9 augustus 2018 16:31 schreef -Miauw- het volgende:
[..]
Merci!
Yes, dit wordt sabbatical om alles te kunnen zien
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |