Als hij zijn 'goede' oog dichthoudt en naar een tekst kijkt, dan ziet hij die wel, maar snapt er geen hol van.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 13:44 schreef mokkiemok het volgende:
Dat houdt niet in dat hij blind is - de jongen kan wel zien - maar de beelden worden niet "vertaald".
dit snap ik dan niet helemaal.
De ogen werken in die zin prima, dus er valt goed licht binnen en de beelden bereiken de hersenen, alleen de hersenen zijn niet in staat om de lichtstralen om te zetten naar nuttige informatie.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 13:44 schreef mokkiemok het volgende:
Dat houdt niet in dat hij blind is - de jongen kan wel zien - maar de beelden worden niet "vertaald".
dit snap ik dan niet helemaal.
quote:Op woensdag 1 augustus 2018 13:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Als hij zijn 'goede' oog dichthoudt en naar een tekst kijkt, dan ziet hij die wel, maar snapt er geen hol van.
Een beetje zoals met 90% van jouw posts.
1. Hoe goed is die Anthony van SPquote:Op dinsdag 31 juli 2018 22:45 schreef Koffieplanter het volgende:
Heugelijk nieuws: Vinicius Junior, Rodrygo en Arthur zullen bij de selectie van Tite zitten voor de oefeninterlands tegen Amerika en El Salvador op 7 en 11 september.
dus niet blind, maar eigenlijk wel, alleen noem je het niet zo.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 13:53 schreef Afhaalchinees het volgende:
[..]
De ogen werken in die zin prima, dus er valt goed licht binnen en de beelden bereiken de hersenen, alleen de hersenen zijn niet in staat om de lichtstralen om te zetten naar nuttige informatie.
Volgens mij is De Ligt vooral aanvoerder om zijn prijs op te krikken.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 11:57 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Dit ja
Het maakt allemaal niet zo heel veel uit wie de aanvoerder is. ik begrijp best dat ze de Ligt als aanvoerder aanhouden. Het is ook moeilijk om die nu ineens van hem af te pakken. Het is toch niet zo dat hij de enige is die wat leiding geeft in het veld. Denk dat Blind en Tadic die rol ook veelvuldig op zich zullen nemen. Aanvoerder is ook een beetje overschat. Zou Veltman die band weer terugkrijgen als ie er weer bij is?
dat gevoel heb ik ook, maar ik zou er niets op durven inzetten.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:18 schreef Afhaalchinees het volgende:
Volgens mij gaat Ajax gewoon door vanavond of ze redden het niet!
Denk toch wel billenknijpen hoorquote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:20 schreef manny het volgende:
[..]
dat gevoel heb ik ook, maar ik zou er niets op durven inzetten.
Vertrouwen moet nog komen. Maar als Graz geen wonderbaarlijke sprong voorwaarts heeft gemaakt en Ajax speelt met de energie van vorige week dan zou het goed moeten komen.quote:
We staan vanavond dan ook niet tegenover spelers van het kaliber Kolasinac, Goretzka, Meyer en Bentaleb.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:43 schreef Simmertje het volgende:
Tegen Schalke ging het ook een helft prima. Toen dacht ik nog bij rust "dit gaat wel erg makkelijk". En voor ik het wist stonden we 2-0 achter in de 2de helft.
eerst zien dan geloven, ik hoop op een scherp Ajaxquote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:46 schreef skysherrif het volgende:
[..]
We staan vanavond dan ook niet tegenover spelers van het kaliber Kolasinac, Goretzka, Meyer en Bentaleb.
Als ze zoals vorige week spelen, dan heb ik er nog wel vertrouwen in. Wellicht Blind of Tadic al in de basis of zijn die nog niet zo ver?quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:49 schreef Tarado het volgende:
[..]
eerst zien dan geloven, ik hoop op een scherp Ajax
Wie?quote:Op woensdag 1 augustus 2018 13:59 schreef skysherrif het volgende:
[..]
1. Hoe goed is die Anthony van SP
2. Hoe onhaalbaar is ie voor ajax (met wel in het achterhoofd dat Neres ook kwam en Richarlison op een haar na niet)
Welnee, toen zwijnde Ajax in de eerste vijf minuten al behoorlijk.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:43 schreef Simmertje het volgende:
Tegen Schalke ging het ook een helft prima. Toen dacht ik nog bij rust "dit gaat wel erg makkelijk". En voor ik het wist stonden we 2-0 achter in de 2de helft.
Yahoo ook al met nieuwtjes, jeetje.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:54 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
https://www.voetbalzone.nl/doc.asp?uid=334557
ad denkt dat tadic vanavond basis begint dus.quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als ze zoals vorige week spelen, dan heb ik er nog wel vertrouwen in. Wellicht Blind of Tadic al in de basis of zijn die nog niet zo ver?
dat denk ik ook maar geen idee hoe stabiel het al is, vorige week kansen genoeg gehad maar de goals waren toch wel gelukjesquote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:53 schreef Monolith het volgende:
[..]
Als ze zoals vorige week spelen, dan heb ik er nog wel vertrouwen in. Wellicht Blind of Tadic al in de basis of zijn die nog niet zo ver?
Nee dus...quote:Op woensdag 1 augustus 2018 14:00 schreef mokkiemok het volgende:
[..]
dus niet blind, maar eigenlijk wel, alleen noem je het niet zo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |