dat kan toch via Bordeaux ook en in de tussentijd wat meer cashen, zeg daar maar eens nee tegenquote:Op woensdag 25 juli 2018 10:35 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Geef 'm nog twee seizoenen en dan lekker de overstap maken naar de PL.
Bergwijn lijkt me een redelijk verstandige jongen, die zal echt niet naar fucking Bordeaux gaan.
natuurlijk de VS is het summum, daar kan niks overheenquote:Op woensdag 25 juli 2018 11:10 schreef Scarface88 het volgende:
Sowieso FrankrijkDaar ga ik altijd met een grote boog omheen. Wat een ongelooflijk kut land zeg.
Dat zeg ik niet. Maar Frankrijk is gewoon ontzettend kut. Wel mooie natuur en stranden dat wel.quote:Op woensdag 25 juli 2018 11:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
natuurlijk de VS is het summum, daar kan niks overheen
zal voor een profvoetballer toch niet zoveel uitmaken maar ik las dat PSV een bod onder de 20 sowieso niet overweegtquote:Op woensdag 25 juli 2018 11:33 schreef Scarface88 het volgende:
[..]
Dat zeg ik niet. Maar Frankrijk is gewoon ontzettend kut. Wel mooie natuur en stranden dat wel.
voor 19 miljoen is die echt weg hoor bij psvquote:Op woensdag 25 juli 2018 11:37 schreef Tarado het volgende:
[..]
zal voor een profvoetballer toch niet zoveel uitmaken maar ik las dat PSV een bod onder de 20 sowieso niet overweegt
19 milquote:Op woensdag 25 juli 2018 12:24 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
voor 19 miljoen is die echt weg hoor bij psv
dat heb ik eerder gelezenquote:Op woensdag 25 juli 2018 12:51 schreef onlogisch het volgende:
Met het binnenhalen van v Bommel is het kampioenschap wel binnen denk ik.
PSV is de laatste jaren anders ook niet echt bij machte om dikke transfersommen te innen. Niet voor niets worden er constant vergelijkingen met Ajax gemaaktquote:
Die vergelijkingen zijn allemaal van scarlimero (credits naar Badder)quote:Op woensdag 25 juli 2018 13:22 schreef Dejannn het volgende:
[..]
PSV is de laatste jaren anders ook niet echt bij machte om dikke transfersommen te innen. Niet voor niets worden er constant vergelijkingen met Ajax gemaakt.
Prachtige foto, gaan we waarschijnlijk nog veel vaker zien komend seizoen.quote:Op woensdag 25 juli 2018 12:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat heb ik eerder gelezen
[ [url=http://imgb.igcdn.nl/3eabc0dbc64f4468bf6413a8ef90a252/opener/[Vul_hier_uw_onderschrift_in]_(Foto_ANP).jpg]afbeelding[/url] ]
Ik zie toch echt duidelijke vergelijkingen hier, Kluivert en Bergwijn bijvoorbeeld. Ik zou alleen in je vergelijkingen wel meenemen dat de financiële situatie van PSV niet te vergelijken is met die van Ajax. En hoe onterecht wellicht ook, de naam Ajax staat waarschijnlijk nog altijd hoger aangeschrevenquote:Op woensdag 25 juli 2018 15:19 schreef Scarface88 het volgende:
Het is geen vergelijking maar meer een statement. De markt is veranderd en de bedragen gestegen. Wil je mee blijven doen moet je ook dikker gaan verkopen. Zelfs de Mexicaanse en Zuid Amerikaanse markt gaan de prijzen omhoog. PSV kan met "leuke deals" nu nog aardig meedoen maar over een aantal jaren niet meer. Het budget moet omhoog en de kassa worden gespekt.
Wie zie jij dan als kampioenskandidaat nummero Uno, waarde EIan?quote:Op woensdag 25 juli 2018 15:49 schreef Elan het volgende:
[..]
Prachtige foto, gaan we waarschijnlijk nog veel vaker zien komend seizoen.
Moet wel vreemd lopen wil Ajax niet met 2 vingers in de neus kampioen worden deze editie.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:35 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Wie zie jij dan als kampioenskandidaat nummero Uno, waarde EIan?
Zo eenvoudig zie ik dat niet helaas. PSV gaat gewoon weer een ijzersterk team hebben in de competitie.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet wel vreemd lopen wil Ajax niet met 2 vingers in de neus kampioen worden deze editie.
Of jullie moeten ook met miljoenen gaan strooien op hele korte termijn Het PSV middenveld is uitermate pover, net als de backs.
Vertrek van Van Ginkel zal lastig worden om op te vangen, links en rechtsback zijn verdedigend ronduit kwetsbaar.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:57 schreef Fargo het volgende:
[..]
Zo eenvoudig zie ik dat niet helaas. PSV gaat gewoon weer een ijzersterk team hebben in de competitie.
Als Lozano blijft heeft PSV ondanks het gemis van Van Ginkel gewoon nagenoeg de (sterke) selectie van vorig seizoen. Het is gewoon al jaren heel degelijk daar. Komt ook door de speelstijl die weinig verheffend is misschien, maar wel resultaat oplevert. Bovendien moet ik het bij Ajax nog maar zien. Ook hoe de nieuwelingen zich daar inpassen. Twee teleurstellingen tegen Sturm Graz en de oorlog breekt uit. Die kans heb je ook nog...quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:59 schreef Elan het volgende:
[..]
Vertrek van Van Ginkel zal lastig worden om op te vangen, links en rechtsback zijn verdedigend ronduit kwetsbaar.
Ben wel heel benieuwd naar het spitsje, als dat een schot in de roos blijkt en voor de verandering fit weet te blijven wie weet.quote:Op woensdag 25 juli 2018 17:04 schreef Fargo het volgende:
[..]
Als Lozano blijft heeft PSV ondanks het gemis van Van Ginkel gewoon nagenoeg de (sterke) selectie van vorig seizoen. Het is gewoon al jaren heel degelijk daar. Komt ook door de speelstijl die weinig verheffend is misschien, maar wel resultaat oplevert. Bovendien moet ik het bij Ajax nog maar zien. Ook hoe de nieuwelingen zich daar inpassen. Twee teleurstellingen tegen Sturm Graz en de oorlog breekt uit. Die kans heb je ook nog...
Ik denk dat de grootste winst bij PSV er in zit als ze Bergwijn, Pereiro, Lozano en Zoet kunnen houden. Maar Blind en Tadic zijn natuurlijk prima aankopen. En daar lijken ze De Ligt, De Jong en Onana te behouden.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet wel vreemd lopen wil Ajax niet met 2 vingers in de neus kampioen worden deze editie.
Of jullie moeten ook met miljoenen gaan strooien op hele korte termijn Het PSV middenveld is uitermate pover, net als de backs.
Ajax is in mijn optiek wel titelfavoriet ja.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:51 schreef Elan het volgende:
[..]
Moet wel vreemd lopen wil Ajax niet met 2 vingers in de neus kampioen worden deze editie.
Of jullie moeten ook met miljoenen gaan strooien op hele korte termijn Het PSV middenveld is uitermate pover, net als de backs.
Denk je nou echt dat je weer zoveel geluk zal krijgen als vorig seizoen?quote:Op woensdag 25 juli 2018 17:59 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ajax is in mijn optiek wel titelfavoriet ja.
Al denk ik dat het verschil met PSV niet zo heel groot zal zijn. In de onderlinge confrontatie is wellicht Ajax de betere. Maar zolang PSV z’n wedstrijden gewoon blijft winnen zal het verschil op de ranglijst meevallen. Ik gun niemand blessures, maar wat een Bandé is overkomen, kan een Blind of Tadic ook gebeuren. PSV heeft vorig seizoen laten zien een brede selectie te hebben en kon een vroegtijdig vertrek van Locadia, en schorsingen van Lozano redelijk goed opvangen.
Misschien heeft PSV wel meer geluk dan vorig jaar.quote:Op woensdag 25 juli 2018 18:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Denk je nou echt dat je weer zoveel geluk zal krijgen als vorig seizoen?
Hoeveel keer ging die bal er nou lucky in in de laatste 5 minuten en de blessure tijd....
PSV zal echt beter moeten gaan spelen dan vorig seizoen willen ze een kans maken....
Geen troll, maar is daar een overzichtje van?quote:Op woensdag 25 juli 2018 18:05 schreef tja77 het volgende:
[..]
Misschien heeft PSV wel meer geluk dan vorig jaar.
Ajax had vorig seizoen ook behoorlijk wat mazzel met doelpunten in de laatste 10 minuten.
Ik doe met je mee hoor, al zei ik bij aanvang van vorig seizoen dat Maher de revelatie van ons seizoen zou worden.quote:Op woensdag 25 juli 2018 16:59 schreef Doublepain het volgende:
Ik geef Luckassen een nieuwe kans dit seizoen
U leest het hier voor het eerst
Uitwedstrijden of wat bedoel je.quote:Op woensdag 25 juli 2018 20:19 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Ik doe met je mee hoor, al zei ik bij aanvang van vorig seizoen dat Maher de revelatie van ons seizoen zou worden.
Even wat anders. Iemand typte hier ooit dat je als begeleider van een kind (phony-lidmaatschap) mee kunt naar potjes van PSV. Hoe zat dat ook alweer, hoe regel je dat verder?
Mee eens. Een wedstrijd duurt 2 keer 45 + minuten en niet 2 keer 40quote:Op woensdag 25 juli 2018 18:46 schreef XL het volgende:
De minuut waarin hij valt heeft toch niks met geluk te maken. Lucky is voor mij eerder dat je 1x countert en de tegenpartij schiet er 7 op de lat.
We komen nullen tekortquote:Op woensdag 25 juli 2018 20:36 schreef RubenSosa het volgende:
25 miljoen voor Jahanbaksh... Hoeveel zouden we dan wel niet moeten krijgen voor Lozano?
Al hoop ik dat hij gewoon lekker blijft.
Je vindt Lozano beter dan Jahanbaksh?quote:Op woensdag 25 juli 2018 20:36 schreef RubenSosa het volgende:
25 miljoen voor Jahanbaksh... Hoeveel zouden we dan wel niet moeten krijgen voor Lozano?
Al hoop ik dat hij gewoon lekker blijft.
Lozano is beter dan jahanbakkes. Minstens 3x zo goed zelfs.quote:Op woensdag 25 juli 2018 20:37 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Je vindt Lozano beter dan Jahanbaksh?
minimaal het dubbele.quote:Op woensdag 25 juli 2018 20:36 schreef RubenSosa het volgende:
25 miljoen voor Jahanbaksh... Hoeveel zouden we dan wel niet moeten krijgen voor Lozano?
Al hoop ik dat hij gewoon lekker blijft.
Mooiquote:Op woensdag 25 juli 2018 21:02 schreef BadderHaring het volgende:
https://www.ed.nl/psv/psv(...)~aa1ed710/129010727/
Wat vinden we van het derde shirt?
3 mooie tenues dit seizoenquote:Op woensdag 25 juli 2018 21:02 schreef BadderHaring het volgende:
https://www.ed.nl/psv/psv(...)~aa1ed710/129010727/
Wat vinden we van het derde shirt?
50 minimaal. Afgaande op logica van sommige users hier dat Ajax meer voor hun spelers ontvangt vanwege "de naam Ajax". Wie is AZ dan? Niemand kent AZ.quote:Op woensdag 25 juli 2018 20:36 schreef RubenSosa het volgende:
25 miljoen voor Jahanbaksh... Hoeveel zouden we dan wel niet moeten krijgen voor Lozano?
Al hoop ik dat hij gewoon lekker blijft.
Goeiequote:Op woensdag 25 juli 2018 21:15 schreef PSVCL het volgende:
[..]
3 mooie tenues dit seizoen
[ afbeelding ]
Godsjezus kap nou eens, Ajax in de CL is gewoon goed voor het Nederlandse voetbal.quote:Op woensdag 25 juli 2018 22:26 schreef Scarface88 het volgende:
Ajax gaat weer verder waar het vorig seizoen is gestopt. Zelf lucky onverdiend een penal krijgen en de tegenstander een 100% pingel niet gekregen. Gaat een lang seizoen worden zo.
Stop met deze act.quote:Op woensdag 25 juli 2018 22:26 schreef Scarface88 het volgende:
Ajax gaat weer verder waar het vorig seizoen is gestopt. Zelf lucky onverdiend een penal krijgen en de tegenstander een 100% pingel niet gekregen. Gaat een lang seizoen worden zo.
.quote:Op woensdag 25 juli 2018 22:33 schreef TehRocks het volgende:
[..]
Godsjezus kap nou eens, Ajax in de EL is gewoon goed voor PSV
quote:Op woensdag 25 juli 2018 22:26 schreef Scarface88 het volgende:
Ajax gaat weer verder waar het vorig seizoen is gestopt. Zelf lucky onverdiend een penal krijgen en de tegenstander een 100% pingel niet gekregen. Gaat een lang seizoen worden zo.
Scar is behoorlijk calimero en haatdragend richting Ajax, maar heeft ook nog wel wat te melden (zo zijn zijn verhalen over hoe hij nietsvermoedende mexicanen achtervolgt in de supermarkt erg vermakelijk). Klaasweetalles is vooral niet zo slim.quote:Op woensdag 25 juli 2018 22:41 schreef Doublepain het volgende:
Volgensmij zijn Klaas en Scarface broertjes van elkaar
Dat laatste is de understatement van de eeuw.quote:Op donderdag 26 juli 2018 00:23 schreef Ciscus het volgende:
[..]
Scar is behoorlijk calimero en haatdragend richting Ajax, maar heeft ook nog wel wat te melden (zo zijn zijn verhalen over hoe hij nietsvermoedende mexicanen achtervolgt in de supermarkt erg vermakelijk). Klaasweetalles is vooral niet zo slim.
Guti zou rond de 15 miljoen moeten kosten.quote:Op donderdag 26 juli 2018 07:24 schreef RipCity het volgende:
Psv gaat weer voor de Mexicaan aldus AD. Hopen dat het lukt.
Zodra Arias is verkocht is er voldoende budget en gaat het snel rondkomen. Ik roep het hier al maanden. 100% dat ie komt.quote:Op donderdag 26 juli 2018 07:24 schreef RipCity het volgende:
Psv gaat weer voor de Mexicaan aldus AD. Hopen dat het lukt.
quote:Op donderdag 26 juli 2018 09:31 schreef nickhguitar het volgende:
Is die jongen zo goed dan? Ik heb hem nog geen seconde gezien. Heb ook wel het gevoel dat heel veel mensen hier hem graag zien komen omdat hij dikke matties is met Lozano
Iets met 1 zwaluw en geen zomer?quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Ze maken zich meer druk om de droogte op het land omdat de oogst zo mislukt.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Waarom zou je moeten genieten van voetbal tegen een G-elftal?quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Hier wil ik best wel even op inhaken als dat mag van Badder. Na het zien van de wedstrijd Sturm Graz en die van PSV tegen Olympiakos ben ik er van overtuigt dat PSV dit seizoen met twee vingers in de neus kampioen gaat worden.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Ik denk dat het gros van de PSV supporters zich niet zo druk maken om Ajax.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:50 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ze maken zich meer druk om de droogte op het land omdat de oogst zo mislukt.
Vraag me alleen af of we het wel gaan redden met maar 2 backs zonder echte vervangers. Bij Dumfries zag je al dat we een jeugdspeler moesten inbrengenquote:Op donderdag 26 juli 2018 10:58 schreef tja77 het volgende:
[..]
Ik denk dat het gros van de PSV supporters zich niet zo druk maken om Ajax.
Ik denk dat het gros van de Ajax supporters zich wel gaan frustreren als ze WEER naast het kampioenschap grijpen. Beetje zonde van die miljoenen.
Arias en Brenet weg.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:00 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Vraag me alleen af of we het wel gaan redden met maar 2 backs zonder echte vervangers. Bij Dumfries zag je al dat we een jeugdspeler moesten inbrengen
Laat Teze maar lekker spelen als het nodig is. Die gaat verrassen.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:00 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Vraag me alleen af of we het wel gaan redden met maar 2 backs zonder echte vervangers. Bij Dumfries zag je al dat we een jeugdspeler moesten inbrengen
Oh ja die hebben we ook nog :’)quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:04 schreef tja77 het volgende:
[..]
Arias en Brenet weg.
Angelino en Dumfries ervoor in de plaats.
Viergever kan eventueel ook op de backpositie.
Maar mager is het wel ja.
Was wel prima idd, hoop dat ie dat kan voortzettenquote:Op donderdag 26 juli 2018 11:05 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Laat Teze maar lekker spelen als het nodig is. Die gaat verrassen.
Die viel me niks tegen nee.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:05 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Laat Teze maar lekker spelen als het nodig is. Die gaat verrassen.
Brenet was wel MULTIFUNCTIE weetjequote:Op donderdag 26 juli 2018 11:12 schreef Buitendam het volgende:
Als je twee keer met Brenet kampioen kan worden zou ik niet te veel spenderen aan een wisselspeler.
Lomp én geen overzicht. Baas.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:13 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Brenet was wel MULTIFUNCTIE weetje
PSV was bezig met Murillo als backup voor Dumfries. Speler uit Panama die voor New York speelt.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:00 schreef Doublepain het volgende:
[..]
Vraag me alleen af of we het wel gaan redden met maar 2 backs zonder echte vervangers. Bij Dumfries zag je al dat we een jeugdspeler moesten inbrengen
De enige die dat al maaaaaanden roept is zijn zaakwaarnemer. Volgens de mensen bij PSV is zijn naam binnen de club zelfs nog nooit genoemd.quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:20 schreef Moustachio het volgende:
[..]
PSV was bezig met Murillo als backup voor Dumfries. Speler uit Panama die voor New York speelt.
Ik vind vooral dat balbezit van Ajax ge-wel-dig.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Hahaha.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:50 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ze maken zich meer druk om de droogte op het land omdat de oogst zo mislukt.
Die Panamees?quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:20 schreef Moustachio het volgende:
[..]
PSV was bezig met Murillo als backup voor Dumfries. Speler uit Panama die voor New York speelt.
mag ik in je avatar spuiten?quote:Op donderdag 26 juli 2018 11:47 schreef de_boswachter het volgende:
[..]
Hahaha.
En jullie maken je zeker druk om de leidingen in de doucheruimte? Haha ja, nee.
Een ajacied die praat over droogte. De ironie.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:50 schreef kurk_droog het volgende:
[..]
Ze maken zich meer druk om de droogte op het land omdat de oogst zo mislukt.
Zijn moeder weet anders niet wat dat isquote:Op donderdag 26 juli 2018 11:56 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Een ajacied die praat over droogte. De ironie.
Jeugdspeler. Rechtsback.quote:Op donderdag 26 juli 2018 13:14 schreef RipCity het volgende:
Teze??? Wie de piep is dat??? Nieuwe speler?
Oh zou mooi zijn. Letterlijk nog nooit die naam gehoord maar dat ligt dan aan mijquote:Op donderdag 26 juli 2018 13:19 schreef BadderHaring het volgende:
Al sinds hij 8 is in de jeugd van PSV.
Over 4 jaar bij Barcelona.
Je geniet er gewoon van als wij nu allemaal Ajax afmaken he.quote:Op donderdag 26 juli 2018 10:34 schreef GGMM het volgende:
Vraagje.
Hebben jullie nu je Ajax gisteren schitterend hebt zien voetballen en ze overduidelijk kampioen worden zoiets van dat je daar van baalt, of kan je dan toch nog wel genieten van het mooie voetbal dat Ajax laat zien?
Onze kenner L_L weet alles van PSV jeugd af, die kan je het beste vragen mocht je nog meer willen wetenquote:Op donderdag 26 juli 2018 14:07 schreef RipCity het volgende:
[..]
Oh zou mooi zijn. Letterlijk nog nooit die naam gehoord maar dat ligt dan aan mij
Het tegen elkaar opbieden kan beginnen. Atletico lijkt me voor Arias interessanter, ook qua spreektaal.quote:De doorgaans betrouwbare Italiaanse journalist Gianluca Di Marzio weet te melden dat ook Atletico Madrid belangstelling heeft voor Santiago Arias. De Madrilenen staan op het punt om Sime Vrsaljko te verkopen aan Internazionale en hebben de rechtsback van PSV op het oog als zijn vervanger
20 miljoen.quote:Op donderdag 26 juli 2018 17:48 schreef Moustachio het volgende:
[..]
Het tegen elkaar opbieden kan beginnen. Atletico lijkt me voor Arias interessanter, ook qua spreektaal.
Que?quote:Op donderdag 26 juli 2018 18:36 schreef Lucyintheafternoon het volgende:
Volgens mij heeft Ajax gisteren echt waanzinnig heeft gespeeld hè.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |