FOK!forum / Ouder(s) / Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat #185
Barreltjevrijdag 20 juli 2018 @ 15:02
Welkom in het Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat- topic.
Wanneer je net begint met proberen zwanger te worden zonder medische poespas ben je van harte welkom in het "wachten op het 2e streepje" - topic.

Handige Linkjes
Freya
IVF
PCOS

Vitamine info (van Isla)
SPOILER
Er zijn weer onderzoeken geweest en wat ik tegenwoordig lees (vooral op Amerikaanse forums) dat aspirine toch niet de innesteling bevordert. Het zou, vooral als je het niet nodig hebt, juist voor problemen kunnen zorgen. (dat het vruchtje wordt afgestoten) Het wordt nog wel eens geprobeerd met dames die herhaalde miskramen hebben gehad, maar voor het innestelen raad ik je het toch echt af. Ben echt niet bang om iets te proberen hoor, maar je wilt ook niet, dat als het net lukt, het door aspirine mis zou gaan. Ik heb het in ieder geval nooit geprobeerd en anders even aan je arts vragen als je het toch wilt proberen.

Agnus castus is een kruid die je eisprong eerder kan laten komen, maar dan zou je daar wel op de eerste dag van je menstruatie mee moeten beginnen. Begin je halverwege, kun je je cyclus behoorlijk in de war schoppen. Ik was het wachten op een nieuwe ronde de laatste keer zo zat dat ik met dat kruid begon, en ipv een eisprong op dag 16 (wat normaal is voor mij) kreeg ik hem op dag 12 (nog nooit zo vroeg gehad) Dat is wel de cyclus dat ik ben zwanger geraakt trouwens...Het zit wel in de Etos zwanger worden-pilen, maar de dosering is te laag. Als je het wil gaan gebruiken laat ff weten, dan zoek ik de juiste dosering nog even op. Je kunt het kopen bij de Tuinen, het is wel prijzig en je moet behoorlijk wat van die pillen gebruiken. Maar nogmaals, niet later dan de eerste dag van je menstruatie-als je je hier niet aan houdt heb je kans dat je eisprong uitblijft! Of veel later komt. Denk dus goed na of je hier mee wilt beginnen. En stoppen op de dag van de eisprong!! (kan het vruchtje uitdrijven)

Verder schijnt ananas heel goed te helpen bij de innesteling. Ze lagen net weer in de winkel toen ik de cryo deed. Heerlijk! Dus na de dag van de TP, en dag één en twee erna, een hele ananas eten als je dat op kan. Dus drie in totaal. Vind je ananas niet lekker, kun je ook pillen halen, de stof waar het om gaat heet Bromelain. Kun je denk ik bestellen op internet.

Als je het nog aan kunt al die pillen: Tarwekiemolie pillen bevordert ook de doorbloeding voor de baarmoeder. Je kunt een supergoedkoop potje bij Kruidvat halen, (7 euro geloof ik voor 100 pillen) zit genoeg in voor een aantal cyclussen. Je begint hiermee op de dag van je TP. Je moet er drie verdeeld over de dag nemen, en omdat ik drie keer per dag progesteron gebruikte legde ik ze er gewoon naast, dan wist ik dat ik die ook meteen moest nemen. Alleen niet verwisselen haha! Vitamine E werkt ongeveer hetzelfde, voor de doorbloeding, dat nam ik er (ééntje per dag) gewoon bij, zie onder.

Verder geven ze de dames in Amerika valium vlak voor de TP, zodat de baarmoeder relaxt en het vruchtje niet afstoot. Nou krijgen wij dat niet hier in NL, maar ik nam twee grote Valeriaan pillen een halfuur voor de TP om mijn lijf en dus baarmoeder te relaxen. Ik heb dit zelf bedacht hoor, weet niet of het werkt, maar leek me logisch.

Vanaf de TP je voeten blijven warm houden (kruikjes, uggs, sokken) sowieso tot aan NOD. Warme voeten=warme baarmoeder, dus beter om in te nestelen. Veel water drinken en de dag van TP en de dag erna rust houden. Lachfilmpjes kijken, lekker op bed. 2e dag na TP weer rustig huishoudelijk werk doen, of wandelen-ook goed voor de doorbloeding.

Ik heb natuurlijk ook nog dat acupunctuur schema gedaan (op de dag van tp en drie dagen erna) als je daar nog info over wilt stuur ik je de link. Sorry voor de vele info, misschien maak ik je helemaal gek, maar zo heb ik het gedaan...en het is toch een keer gelukt. Natuurlijk ook een kwestie van geluk én een goed embryo, maar maak het maar zo fijn mogelijk voor je embryootje als dat kan!

Verder slikte ik ook die Etos (zwanger worden) pillen, en dan nog wat extra dingen als C, E, D en B. Meer voor algehele gezondheid. Al is D belangrijk voor de hormonenhuishouding en Bcomplex voor het baarmoederslijm (en dat houdt weer verband met het baarmoederbedje wat goed moet zijn voor de innesteling)

Maar laat je niet gek maken, ga iig voor de ananas, tarwekiemolie, warme voeten en rust na de tp....dan ben je al een heel eind!
------------------------------------------------------------------

Wie posten er mee en hoe zit het ook al weer?

Ronderotonde
SPOILER
Ik (1986) en man (1981), actief met kinderwens sinds augustus 2014. Zwangerschap blijft uit, maar uit onderzoeken komt geen oorzaak naar voren. Sinds juni 2017 bezig met IUI-traject. Tweede inseminatie leidt tot zwangerschap, maar stopt al vroeg en eindigt met miskraam. In 2018 verder met IUI-traject.
Bottoms_up
SPOILER
Bezig sinds september 2014. Alles na een jaar onderzocht en niks afwijkends gevonden. In september 2016 met iui begonnen waarbij de zaadkwaliteit na opwerken erg tegenviel. Na 2 pogingen doorgegaan voor ivf. Daar in 2017 ook al twee pogingen van gehad. Telkens 1 terugplaatsing en geen cryo's. Het aantal eicellen tov het aantal follikels viel tegen. Nu op zoek naar een nieuw ziekenhuis waar we de 3de poging willen doen. Wij zijn beide 35
Barreltje
SPOILER
Wij: hij : 44 ik 37. na een traject van onderzoeken incl kijkoperatie --> vijandig BM slijm . In Mei 2016 begonnen met IUI. Na 6 IUI pogingen geen resultaat. In Mei 2017 de eerste IVF poging :20 eitjes, 2 embryo's. Geen plakker. in Okt 2017 2e ICSI poging, 19 eitjes, 1 Tp, geen cryo's de Tp blijft plakken, maar na 7 weken blijkt dat er geen hartje klopt; de hele vrucht is onvindbaar. Op dit moment de miskraam afwachten. in mei 2018 gaan we verder met poging 3
Whoopje
SPOILER
Kinderwens sinds 2011, 2013 werden we doorverwezen naar het zh ivm lange cyclus en vermoedelijk daardoor geen ei-sprong. Daar bleek dat ik pcos heb. Vervolgens 2 jaar clomid geslikt en na 3 miskramen verder onderzoek gehad om te bepalen waardoor die miskramen komen. Dat bleek door stollingsproblemen te komen. In december 4e miskraam gehad na een spontane zwangerschap. Inmiddels zijn de stollingsproblemen opgelost en ben ik in april 2016 begonnen met spuiten met Gonal F. Dec. '16 na nog 3 miskramen uit 4 IUI pogingen besloten om het IVF traject in te gaan.
deadly_kiss
SPOILER
bezig sinds dec 2013 momenteel op pauze.

BobbyMcGee
SPOILER
Sinds 2010 schrijf ik mee op fok, eerst in het rammelaars-topic en in april 2015 ben ik gestopt met de pil. Ik had een erg onregelmatige cyclus en in februari 2016 is er PCOS bij mij ontdekt. Op ons verzoek is er toen een zaadanalyse gedaan met een zeer slechte uitslag. De uitslag van de tweede zaadanalyse was een stuk beter, waarna we drie IUI-pogingen hebben gedaan. Omdat de zaadkwaliteit net te slecht voor IUI was, gaan we januari 2018 met IVF-ICSI beginnen.
Kirb
SPOILER
Februari 2016 pil uitgewerkt, in nov 2016 kwam het langzaam op gang. Cyclus blijft onregelmatig en lastig eisprong te vinden. In september 2017 naar de gynaecoloog, na wat testjes bleek bij mij alles redelijk in orde, zaad van vriend bleek niet goed. In verband met verminderde zaadkwaliteit in november 2017 begonnen met IUI met ondersteuning van utrogestan voor te korte LF. IUI 1 t/m 3 mislukt, nu nog 3 rondes stimuleren met fostimon voor 2 eitjes.
B.ertha
SPOILER
Sinds januari aan het proberen zwanger te raken. In september is bij mij PCOS vastgesteld, weliswaar met redelijk regelmatige cyclus maar waarschijnlijk geen eisprong. Zaad van mijn vriend is gelukkig goed. In november begonnen met clomid. Ik ben 28, vriend 36
Cygne
SPOILER
Juli 2013 gestopt met de pil. Miskraam 1 en 2 volgden in februari en augustus 2014. Daarna is na genetisch onderzoek een gebalanceerde translocatie vastgesteld. In overleg met geneticus besloten zelf nog even te proberen. Daarop volgden miskraam 3 in januari 2015 en een bbz in april 2015 waarbij ik een van mijn eileiders verloor. Daarna is zelf zwanger worden niet meer gelukt. Toen toch besloten icsi met pgd (embryoselectie) te proberen. Daarmee gestart in mei 2016. 3 embryo's waarvan een gezond. Die werd teruggeplaatst en Maart 2017 werd zoon 'Wolfje' geboren. Nu bezig met opstarten traject voor een tweede kindje.
AN.
SPOILER
Dec 2014: Stappen gezet om m’n schildklier zo optimaal mogelijk ingesteld te krijgen (werkt te traag)
Juni 2015: Gestopt met pil.
Kreeg steeds langere cyclussen en endocrinoloog teste al eens wat hormonwaarden mee met bloedafname. Inmiddels had ik een cyclus van over de 100 dagen en stuurde ze me door naar de gyn.
Apr 2016: Diagnose PCOS. Zaad in orde verder. Ik aan de clomid.
Feb 2017: HSG gehad.
Mrt 2017: Zwanger -> miskraam met ongeveer 5,5 week.
Mei 2017: Zwanger -> wederom een miskraam met 5 weken.
Jan 2018: 2e HSG aansluitend nog 3 maanden clomid, dan over op andere hormonen.
Ereshkigal
SPOILER
Pcos geconstateerd in 2011
Start clomid zonder resultaat. Hormonen gaan spuiten met in augustus 2012 resultaat zwanger van een zoon Hobbel. Na een hobbelige zwangerschap en een zeer spannend eind was hij daar eindelijk.
In september 2014 weer opnieuw gestart met hormonen spuiten oktober 2015 kijk operatie gehad en kort daarna iui gestart. 2e x was het raak!
En precies 2 jaar naardat wij gestart waren werd onze 2e zoon Frotje geboren.
Nooit meer dit traject in zei ik tegen de gynaecoloog tijdens de nacontrole maar ook geen hormonen meer in mn lijf een 3e zwangerschap zou een kadootje zijn.

Onze mannen zijn inmiddels bijna 5 en anderhalf en toch ging het weer kriebelen. Na lang nadenken (we hebben t toch goed met zn 4e? Vorige week knoop doorgehakt we gaan voor onze kers op de taart!

16 februari staat de eerste afspraak en kunnen we hopelijk snel van start
douche-eendje
SPOILER
Wij (allebei 30), sinds augustus 2017 gestopt met pil. In 2012 heb ik al diagnose PCOS gekregen, maar dit was alleen te zien op de linker eierstok. Wegens toenemende klachten doorverwezen, nu een volledig pcos-beeld. In Mei gestart met clomid.
-------------------------------------------------------------

Belangrijke data

In het vorige topic uitgezwaaid:
_NIKKI_vrijdag 20 juli 2018 @ 15:03
Hoe was het in het zh Barrel?
Barreltjevrijdag 20 juli 2018 @ 15:03
PUPO :s) :s) :s)
AN.vrijdag 20 juli 2018 @ 15:04
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:03 schreef Barreltje het volgende:
PUPO :s) :s) :s)
Even uit lurkstand maar weer!

Wow! Twee dus?
Ik duim me suf!! O+ w/
Vivvrijdag 20 juli 2018 @ 15:05
Ja!! *O* *O* *O* Héél veel succes met broeden!
Barreltjevrijdag 20 juli 2018 @ 15:08
2 ja :Y

SPOILER
6 embryo's, 1 van 9 cellen , 4 van 8 en 1 van 6 .. de 9 en 1 x 8 teruggeplaatst.. de anderen zitten ook mooi op schema.. we zien wel of daar wat uit komt..
SQvrijdag 20 juli 2018 @ 15:15
Yay barreltje! Pupo! *O*
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 15:16
Spannend barrel! En gewoon weer PUPO O+ *O* O+ Ik ga dubbel duimen!

En B.ertha je maakt het ook wel spannend zo :o

Mijn lijf doet stom, alweer krampen alsof ik ongesteld word :?
Thinkk-Pinkkvrijdag 20 juli 2018 @ 15:17
Pupo *O*
SQvrijdag 20 juli 2018 @ 15:18
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:16 schreef MaJo het volgende:
Spannend barrel! En gewoon weer PUPO O+ *O* O+ Ik ga dubbel duimen!

En B.ertha je maakt het ook wel spannend zo :o

Mijn lijf doet stom, alweer krampen alsof ik ongesteld word :?
Wanneer heb jij er voor het laatst een testje tegenaan gegooid eigenlijk?
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 15:20
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:18 schreef Stormqueen het volgende:

[..]

Wanneer heb jij er voor het laatst een testje tegenaan gegooid eigenlijk?
Lang geleden :@ ik wil eigenlijk geen negatieve test meer zien. Maar misschien toch eens kijken dit weekend.
SQvrijdag 20 juli 2018 @ 15:22
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:20 schreef MaJo het volgende:

[..]

Lang geleden :@ ik wil eigenlijk geen negatieve test meer zien. Maar misschien toch eens kijken dit weekend.
Ook heel begrijpelijk :*
BellaaElisavrijdag 20 juli 2018 @ 15:29
Pupo barrel! O+ *O* *O* *O*

Majo ik hoop op een positieve test! O+

Ik duim voor een streepjes regen in dit topic en dat jullie allemaal doorstromen naar het andere topic :* zwangerschap en geboorte!
_NIKKI_vrijdag 20 juli 2018 @ 15:40
Barrel wat goed! En heel fijn dat er 2 zijn teruggeplaatst, dat vergroot in ieder geval de kans op een zwangerschap aanzienlijk. :Y
Arjavrijdag 20 juli 2018 @ 15:51
Spannend barrel en bertha *O*
B.erthavrijdag 20 juli 2018 @ 15:54
PUPO *O* *O*
B.erthavrijdag 20 juli 2018 @ 16:01
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:20 schreef MaJo het volgende:

[..]

Lang geleden :@ ik wil eigenlijk geen negatieve test meer zien. Maar misschien toch eens kijken dit weekend.
Ik dacht het wel laatst ook al.. Maar snap jouw weerstand ook heel goed!
Peacefulllvrijdag 20 juli 2018 @ 16:43
Barrel *O* pupo!!!
Wauw, twee stuks! En de rest doet het tot nu toe ook goed. Het is jullie zo ontzettend gegund O+
Kirbvrijdag 20 juli 2018 @ 16:46
Wat superfijn barreltje :* *O*
Lemijnvrijdag 20 juli 2018 @ 16:50
*O* *O*
w/ w/
Gaddlevrijdag 20 juli 2018 @ 17:18
quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2018 20:24 schreef Barreltje het volgende:
Ohh! Dat is wel heftig jah!

Ik las even over kid op de freya website.. mij lijkt het emotionele gedeelte vooral pittig.. het wel/niet vertellen tegen je kind lijkt me een enorm dilemma..

Als ik vragen mag, hoe denken jullie hier over?
Wij zijn er vrij open in. Het is iets wat wij ook met anderen gedeeld hebben. Omdat het een moeilijk proces was om mee te maken. Ook wel verdrietig op zn tijd.

Wij hebben een kindje. En wij zijn er vanaf het begin open en eerlijk in. Aangezien wij niet willen dat zij het van een ander hoort. Voor ons was het eigenlijk geen dilemma.
Wij vinden het heel belangrijk dat ze weet waar ze vandaan komt en wij maken er geen geheim van voor haar.
Mijn man is haar vader. Alleen niet in DNA. Wij vinden dat DNA een man nog geen vader maakt.

Ik zeg dat een beetje van mama is en een beetje van papa met een magisch ingrediënt erbij.
Ze is een prachtige mix. Echt een wondertje.
Ze is nu nog te jong om het te begrijpen, maar wij praten er wel al spelenderwijs met haar over.

Barrel *O* *O* *O* *O*

quote:
0s.gif Op donderdag 19 juli 2018 20:42 schreef B.ertha het volgende:
Oh wat spannend Gaddle! Ben jij wel helemaal in orde? Dan heb je misschien wel heel grote kansen deze ronde O+
Sorry wat bedoel je hiermee?
MevrouwCactusvrijdag 20 juli 2018 @ 17:42
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:03 schreef Barreltje het volgende:
PUPO :s) :s) :s)
Whoohoo!!!! *O* *O* *O* *O*
MevrouwCactusvrijdag 20 juli 2018 @ 17:44
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:08 schreef Barreltje het volgende:
2 ja :Y

SPOILER
6 embryo's, 1 van 9 cellen , 4 van 8 en 1 van 6 .. de 9 en 1 x 8 teruggeplaatst.. de anderen zitten ook mooi op schema.. we zien wel of daar wat uit komt..
Dit is echt geweldig nieuws joh!
McLauravrijdag 20 juli 2018 @ 17:45
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 17:18 schreef Gaddle het volgende:

Sorry wat bedoel je hiermee?
Waarschijnlijk of er een oorzaak aan jouw kant ligt en zoniet dat deze ronde wel eens iets kan opleveren.
B.erthavrijdag 20 juli 2018 @ 17:56
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 17:45 schreef McLaura het volgende:

[..]

Waarschijnlijk of er een oorzaak aan jouw kant ligt en zoniet dat deze ronde wel eens iets kan opleveren.
Ja, dit. Beetje onhandig geformuleerd maar ik had gemist dat jullie al een kindje hebben
Cygnevrijdag 20 juli 2018 @ 17:57
Barrel, pupo! *O* *O*
Mrs.Peelvrijdag 20 juli 2018 @ 18:14
Barrel *O* *O*

En ook wel extra spannend vind ik, nu heb je een grotere kans op een tweeling (of zelfs drieling :o )!
snoenkvrijdag 20 juli 2018 @ 18:24
Barrel *O*
Nanukevrijdag 20 juli 2018 @ 18:49
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 15:08 schreef Barreltje het volgende:
2 ja :Y

SPOILER
6 embryo's, 1 van 9 cellen , 4 van 8 en 1 van 6 .. de 9 en 1 x 8 teruggeplaatst.. de anderen zitten ook mooi op schema.. we zien wel of daar wat uit komt..
*O* *O*
Stroopwafelmeisjevrijdag 20 juli 2018 @ 19:49
*O* goed nieuws, Barrel! En dus zelfs nog kans op een cryo, ook!

Begrijpelijk hoor, Majo. Ik was die negatieve testen op een gegeven moment ook zo zat. Ik heb het even gemist: welke cd zit je nu?

Berta maakt het ook spannend! :% Hopelijk snel leegloop hier O+
Kirbvrijdag 20 juli 2018 @ 21:02
Oh ik lees ook helemaal over gaddle heen, spannend!!

En stiekem ook spannend voor Majo.

Het wordt tijd voor wat data in de OP toch? NOD’s?

Wij hadden vandaag de intake voor ivf. Hoop informatie, enorme tas medicijnen :P, en een goed gevoel. 16 augustus weer terug voor part 2 (nog wat testjes in de tussentijd) en dan starten! Geen pil van tevoren omdat dat migraine triggert bij mij.
Ereshkigalvrijdag 20 juli 2018 @ 21:29
Barrel *O* *O*
Marjo :*
Hier ronde 3 maar heb de afgelopen dagen getest en die waren spierwit.
Bij de jongens testte ik 2 dagen van te voren positief dus ga er maar vanuit dat het dus einde ronde 3 is nu eerst met mn mannen genieten van onze vakantie en daarna zien we wel verder...even pauze dus !
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:00
Toch maar even die test er tegenaan gegooid -O-

SPOILER
35mo492.png

Nauwelijks iets te zien toch? ;)

:o :'( :o


[ Bericht 2% gewijzigd door MaJo op 20-07-2018 22:15:40 ]
Roomsnoesvrijdag 20 juli 2018 @ 22:02
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:00 schreef MaJo het volgende:
Toch maar even die test er tegenaan gegooid -O-

SPOILER
[ afbeelding ]

Nauwelijks iets te zien toch? ;)

:o :'( :o
Ik zie niks! Ligt dat aan je foto of ons prutsinternet?
Tante_Soesavrijdag 20 juli 2018 @ 22:03
Ik zie je foto ook niet :o

Maar in de post van Room wel :o
Roomsnoesvrijdag 20 juli 2018 @ 22:03
Wattefak nu doet ie het.

Whaaaaaaaaaaaa!
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:04
Godver mobiel internet, het lukt me niet :X Weg moment na 4 jaar :')
Kirbvrijdag 20 juli 2018 @ 22:05
Ja hoor :o :o :o *O* *O* *O* *O* *O*
Tante_Soesavrijdag 20 juli 2018 @ 22:05
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:04 schreef MaJo het volgende:
Godver mobiel internet, het lukt me niet :X Weg moment na 4 jaar :')
Ik vind het alsnog een fantastisch moment :D *O* wát een strepen!!
Arjavrijdag 20 juli 2018 @ 22:06
Whuttt? Majo wat doe je?
*O* *O* *O*
Wauw
Lemijnvrijdag 20 juli 2018 @ 22:06
:o
:Y
*O*
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:05 schreef Tante_Soesa het volgende:

[..]

Ik vind het alsnog een fantastisch moment :D *O* wát een strepen!!
De streep kwam nog eerder dan de controlestreep _O-
Kirbvrijdag 20 juli 2018 @ 22:07
MAJO Jezus haha!! Fantastisch OMGwtf!!!!
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:07
Lukt het iemand de foto te posten, nu wil ik hem zelf ook online zien _O-
Arjavrijdag 20 juli 2018 @ 22:07
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:06 schreef MaJo het volgende:

[..]

De streep kwam nog eerder dan de controlestreep _O-
Dan ben je al wat weekjes op weg :Y
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:08
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:07 schreef Arja het volgende:

[..]

Dan ben je al wat weekjes op weg :Y
Ik schat zelf op 5,5 week/6 weken. Vorige week maandag voor het laatst getest en toen was er niets te zien. En dit is ook nog eens avondurine he :D
SQvrijdag 20 juli 2018 @ 22:09
MAJOOOO!!! :D *O* omg! Wat een kippenvel! Helemaal zelf gedaan!! :'( O+!!
Arjavrijdag 20 juli 2018 @ 22:09
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:07 schreef MaJo het volgende:
Lukt het iemand de foto te posten, nu wil ik hem zelf ook online zien _O-
Ff proberen

Namens majo

SPOILER
35mo492.png
IsabellaMariaAnnavrijdag 20 juli 2018 @ 22:10
Ik zie hem wel als link in de quote!! :o :o

Majo wauw!!! O+ O+
Mrs.Peelvrijdag 20 juli 2018 @ 22:10
MaJo :o O+ *O* *O* *O* *O*

Ik zie niets, maar jouw woorden zijn fantastisch! Samen zwanger! Spontaan deze keer?

Edit: wat een strepen :D
Roomsnoesvrijdag 20 juli 2018 @ 22:11
Majo van harte! Wow zeg!

Kan iemand een update maken, mijn wifi is zo belabberd hier in de bergen.
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:09 schreef Stormqueen het volgende:
MAJOOOO!!! :D *O* omg! Wat een kippenvel! Helemaal zelf gedaan!! :'( O+!!
Ja bizar he? :'( En bedankt voor de aanmoediging, anders had ik waarschijnlijk helemaal niet getest _O-

Onderweg naar huis ging ik eens nadenken. Hmmm, ben wel moe de laatste tijd, heb megahonger en af en toe een vlaag van misselijkheid. Rare krampen ook. WTF ik ben gewoon zwanger.... Meteen een test gedaan en ja hoor, bingo *O*
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:11
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:09 schreef Arja het volgende:

[..]

Ff proberen

Namens majo

SPOILER
Thanks!
BellaaElisavrijdag 20 juli 2018 @ 22:13
Wauw MAJO!! wat een strepen!! *O* *O* *O* O+
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:13
Bedankt allemaal O+ Ik ben er nog behoorlijk ondersteboven van en hou in mijn hoofd echt nog duizend slagen om de arm, maar zo ver ben ik in ieder geval nog nooit gekomen. Zo'n knaller van een test, meer dan MaJo proef, zonder dat we momenteel in het traject zitten. Nee, dat had ik in geen duizend jaren durven dromen O+
Spees_Eendvrijdag 20 juli 2018 @ 22:14
:o ik moest wel ff goed turen naar het 2e streepje :+, maar hij staat er! Gefeliciteerd, goed nieuws zeg!
Svanevrijdag 20 juli 2018 @ 22:15
Wajooooooo niet te geloven! O+ O+ O+
Heb je nu een Dtrh-baby of was je toen al aan het broeden? :D wat gaaf!
Thinkk-Pinkkvrijdag 20 juli 2018 @ 22:15
Knal strepen!!!! Gefeliciteerd *O* O+
Cygnevrijdag 20 juli 2018 @ 22:15
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:13 schreef MaJo het volgende:
Bedankt allemaal O+ Ik ben er nog behoorlijk ondersteboven van en hou in mijn hoofd echt nog duizend slagen om de arm, maar zo ver ben ik in ieder geval nog nooit gekomen. Zo'n knaller van een test, meer dan MaJo proef, zonder dat we momenteel in het traject zitten. Nee, dat had ik in geen duizend jaren durven dromen O+
O+ O+
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:17
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:14 schreef Spees_Eend het volgende:
:o ik moest wel ff goed turen naar het 2e streepje :+, maar hij staat er! Gefeliciteerd, goed nieuws zeg!
:+

quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:15 schreef Svane het volgende:
Wajooooooo niet te geloven! O+ O+ O+
Heb je nu een Dtrh-baby of was je toen al aan het broeden? :D wat gaaf!
Ik vermoed van net na DTRH :Y Dat weekend was te heet voor tentseks ;) Waar had je me nou trouwens gezien? :D

Ik heb even het linkje van Arja gepakt zodat de foto meteen zichtbaar is :)
LeSagevrijdag 20 juli 2018 @ 22:17
Majo O+ O+ O+ Wat een prachtige strepen :o :'( *O*

Barreltje *O* *O*
AN.vrijdag 20 juli 2018 @ 22:20
Nouja!!! Majo!!! O+ O+ O+ O+
Wát waanzinnig!!
Ik ga me ook voor jou suf duimen! w/
Wat een nieuws!! O+
Svanevrijdag 20 juli 2018 @ 22:21
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:17 schreef MaJo het volgende:

[..]

:+

[..]

Ik vermoed van net na DTRH :Y Dat weekend was te heet voor tentseks ;) Waar had je me nou trouwens gezien? :D

Ik heb even het linkje van Arja gepakt zodat de foto meteen zichtbaar is :)
Ik zag je ehhh bij Mgmt, kan dat? In ieder geval iets op het hoofdpodium, en dan een beetje achteraan waar dat hellinkje begon zeg maar. Ik had het toen in het topic gezet en keek steeds, ik dacht, als je het nu even live leest ga ik even naar je toe maar vond het zo wat om aan te komen stormen zonder waarschuwing. Vooral omdat jij mij denk ik niet herkent? Maar dat las je toen pas stuk later!

En later ook nog op de camping voorbij zien komen maar toen lag ik voor apegapen. Maar heb je baarmoeder even ingestraald van een afstandje. :P
Cygnevrijdag 20 juli 2018 @ 22:21
Morgen proosten, MaJo. Cola staat al koud. *O*
Aurevrijdag 20 juli 2018 @ 22:22
Wauw wat bijzonder O+ gefeliciteerd Majo!
Malteservrijdag 20 juli 2018 @ 22:22
Majo :o :'( O+ Oh, mijn duimen draaien!

En Barreltje pupo, hopelijk mooie plakkers voor jullie!
Spees_Eendvrijdag 20 juli 2018 @ 22:23
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:21 schreef Svane het volgende:

[..]

. Maar heb je baarmoeder even ingestraald van een afstandje. :P
Dat is ons Svaantje he, nooit te beroerd om de helpende hand te bieden O+
Svanevrijdag 20 juli 2018 @ 22:25
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:23 schreef Spees_Eend het volgende:

[..]

Dat is ons Svaantje he, nooit te beroerd om de helpende hand te bieden O+
Met een wodka-appelsap in m’n knuist baarmoeders van anderen aanmoedigen, ik doe niks liever! *)
Nazilvrijdag 20 juli 2018 @ 22:27
Majo gefeliciteerd!! *O* *O* eindelijk O+
Cygnevrijdag 20 juli 2018 @ 22:28
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:25 schreef Svane het volgende:

[..]

Met een wodka-appelsap in m’n knuist baarmoeders van anderen aanmoedigen, ik doe niks liever! *)
#zobenjij
Kyaravrijdag 20 juli 2018 @ 22:29
Wow Majo, wat een knalstrepen! *O* O+ *O* O+ *O*

Gefeliciteerd!
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 22:29
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:21 schreef Svane het volgende:

[..]

Ik zag je ehhh bij Mgmt, kan dat? In ieder geval iets op het hoofdpodium, en dan een beetje achteraan waar dat hellinkje begon zeg maar. Ik had het toen in het topic gezet en keek steeds, ik dacht, als je het nu even live leest ga ik even naar je toe maar vond het zo wat om aan te komen stormen zonder waarschuwing. Vooral omdat jij mij denk ik niet herkent? Maar dat las je toen pas stuk later!

En later ook nog op de camping voorbij zien komen maar toen lag ik voor apegapen. Maar heb je baarmoeder even ingestraald van een afstandje. :P
Dat kan :Y je had gewoon hoi moeten zeggen, ik ben heel lief in het echt! ;)

En wat lief dat je mijn baarmoeder hebt ingestraald O+
Roomsnoesvrijdag 20 juli 2018 @ 22:30
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:11 schreef MaJo het volgende:

[..]

Ja bizar he? :'( En bedankt voor de aanmoediging, anders had ik waarschijnlijk helemaal niet getest
Haha! Dat je in maart moet poepen en dat er dan een baby uit komt :D
Stroopwafelmeisjevrijdag 20 juli 2018 @ 22:33
:o :o :o MaJo, wat doe je nu??!! *O* *O* *O* *O* *O* *O* Gefeliciteerd!!
ikke_84vrijdag 20 juli 2018 @ 22:33
Majo O+ Wat een super nieuws *O* *O* *O*
wat een knal strepen!!
snoenkvrijdag 20 juli 2018 @ 22:36
Majo wat geweldig! *O*
Phaidravrijdag 20 juli 2018 @ 22:37
Majo, wat ultiem mega superduper tof!! *O*
L0t..vrijdag 20 juli 2018 @ 22:38
Wat gaaf MaJo!! Van harte gefeliciteerd!! *O* *O*
Arjavrijdag 20 juli 2018 @ 22:41
Majo ik ben benieuwd wanneer je de eerste "zie je nou wel, als je het loslaat gebeurt het" te horen krijgt.

Ga je nog naar Indonesie trouwens? Hoe reageerde je man?
Wolkenvrijdag 20 juli 2018 @ 22:41
Wat een geweldig nieuws Majo O+ Ik ben zo ontzettend blij voor jullie en na alle ellende en verdriet van de afgelopen tijd is dit wonder jullie zo verschrikkelijk gegund. En dan maar niet naar Indonesië denk ik ;)
Mineolavrijdag 20 juli 2018 @ 22:41
MaJo, wauw! O+ Wat fantastisch, gefeliciteerd!
June.vrijdag 20 juli 2018 @ 22:45
Oh wow Majo, wat is het jullie gegund na al die jaren O+
_NIKKI_vrijdag 20 juli 2018 @ 22:51
Majo gefeliciteerd! Wat een práchtstrepen! *O*
Cassandra87vrijdag 20 juli 2018 @ 22:51
Hiervoor kom ik uit de lurk stand :'( *O* *O* *O* wat een geweldige knal test! Het is je zo gegund, en dan nog spontaan ook O+
SPOILER
zelfs met dubbele hcg kreeg ik deze testen niet zo donker :o
Limonevrijdag 20 juli 2018 @ 22:54
Wow MaJo, dat is fantastisch! Heel erg gefeliciteerd! *O*
Takkie88vrijdag 20 juli 2018 @ 22:57
Majo gefeliciteerd!! *O* *O*
Vivvrijdag 20 juli 2018 @ 22:57
Wow MaJo, wát een knalstreep!! *O* O+ :o :D
Lojvrijdag 20 juli 2018 @ 23:01
Majo O+ O+ O+

Ik zeg: drieling ;)
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 23:02
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:41 schreef Arja het volgende:
Majo ik ben benieuwd wanneer je de eerste "zie je nou wel, als je het loslaat gebeurt het" te horen krijgt.

Ga je nog naar Indonesie trouwens? Hoe reageerde je man?
Die komt ongetwijfeld nog een keer... Ik denk dat ik dan wel even zeg dat ik me niet in zo'n opmerking kan vinden.

Ik wil eerst een echo om te kijken of het goed is en met de arts bespreken of Indonesië nog een optie is. Maar ik vermoed dat het inderdaad niet doorgaat. Ik heb al gecheckt dat we het geld terug kunnen krijgen van de verzekering.

Mijn man kreeg helemaal tranen in zijn ogen O+ zelf ben ik vooral blij maar niet emotioneel. Denk dat dat toch zelfbescherming is.
Feyrevrijdag 20 juli 2018 @ 23:02
Holy F wat een knalstreep Majo!! _O_ van harte gefeliciteerd *O*.

En Barrel PUPO! *O*
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 23:03
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:51 schreef Cassandra87 het volgende:
Hiervoor kom ik uit de lurk stand :'( *O* *O* *O* wat een geweldige knal test! Het is je zo gegund, en dan nog spontaan ook O+
SPOILER
zelfs met dubbele hcg kreeg ik deze testen niet zo donker :o
:o lastige is dat ik geen idee heb hoe ver ik ben. Gezien de negatieve test van vorige week maandag zal het niet verder dan 5,5 week zijn. Tenzij ik heel laat hcg aanmaak of inderdaad een drieling :+
silliegirlvrijdag 20 juli 2018 @ 23:03
Strepen! *O* En wat voor! *O* Gefeliciteerd Majo!

En mijn testen bij huidige buikbaby werden pas laat positief, achteraf gezien had ik bij 5 weken nog een blanco test. En ze gingen veel later pas echt knallen. Dus dat zegt niets over je termijn hoor!
MaJovrijdag 20 juli 2018 @ 23:04
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:41 schreef Wolken het volgende:
Wat een geweldig nieuws Majo O+ Ik ben zo ontzettend blij voor jullie en na alle ellende en verdriet van de afgelopen tijd is dit wonder jullie zo verschrikkelijk gegund. En dan maar niet naar Indonesië denk ik ;)
Verwacht het ook niet :D misschien toch maar VS dan? O-)
Cassandra87vrijdag 20 juli 2018 @ 23:06
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 23:03 schreef MaJo het volgende:

[..]

:o lastige is dat ik geen idee heb hoe ver ik ben. Gezien de negatieve test van vorige week maandag zal het niet verder dan 5,5 week zijn. Tenzij ik heel laat hcg aanmaak of inderdaad een drieling :+
Ik heb ze gewoon echt niet donker gehad, niet 4 dagen voor nod, niet rond nod en ook niet rond de 6 weken. Dus stiekem ben ik heel nieuwsgierig naar je eerste echo. Tweelingen zijn leuk hoor O+

Van dit merk overigens, Kruidvat knalde wel
Barreltjevrijdag 20 juli 2018 @ 23:11
Ga ik even uit eten, komt er hier super nieuws!!

Een tweeling voor Majo!!! *O* *O* *O*
:+
Peacefulllvrijdag 20 juli 2018 @ 23:12
WTF! MAJO! *O* *O* Verrassing van de eeuw. Zomaar, ineens, spontaan. Hoe dan? Wauw *O* *O* Ik ga zo hard voor je duimen. Toch nog even samen zwanger dan? O+
Hilzillahvrijdag 20 juli 2018 @ 23:23
10 ling!!! En een baby voor Luus haar verjaardag!! O+ Niet helemaal voor mijn verjaardag, maar ik reken het goed!
LadyBlackvrijdag 20 juli 2018 @ 23:24
MaJo!!!! :o :'( O+ *O* *O* *O*

Wat prachtig mooi om van die dikke strepen te zien, en dan ook nog helemaal zelf gedaan :o O+

Ik ben helemaal blij voor je, gefeliciteerd!! :* Lekker met je kop in de wolken nu!
Ereshkigalvrijdag 20 juli 2018 @ 23:34
*O* majo *0*
Wist het stiekem al van cygne want die appte mij al compleet hysterisch :') maar mocht niks zeggen
Meis van harte het is jullie gegund!!
droomvrouwtjevrijdag 20 juli 2018 @ 23:36
Kom ik naar een paar dagen op fok, val ik meteen goed binnen
Barrel PUPO *O* mijn duimen gaan draaien voor je ^O^

En MAJO! WTFOMGBBQ *O* *O* *O* *O* *O*
Mooi knalstrepen!! Wat tof en fijn en leuk en bijzonder *O* *O* *O* *O*
gewoonmezelf87vrijdag 20 juli 2018 @ 23:37
Nou Majo.. Zie je nou? Als je loslaat gebeurt het. :+

Ik was al kippenvelhysterisch op de app maar doe t gewoon nog een keer *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* O+ O+ O+ *O*
Sara82vrijdag 20 juli 2018 @ 23:41
Majooooooooo *O*

OMG! Gefeliciteerd! Superawesome!
Plak baby plak!

*O* *O* *O*
BobbyMcGeevrijdag 20 juli 2018 @ 23:43
:o What The Fuck :o

Kun je het wel geloven MaJo?
*O* Wat is het je gegund zeg! Gefeliciteerd! *O*
douche-eendjevrijdag 20 juli 2018 @ 23:45
MaJo wat een prachtige strepen zijn dit zeg, jeetje :o *O*. Gefeliciteerd O+
Omentielvovrijdag 20 juli 2018 @ 23:53
Majo. Wat een goed nieuws. Gefeliciteerd. *O*
Vivvrijdag 20 juli 2018 @ 23:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 23:04 schreef MaJo het volgende:
misschien toch maar VS dan? O-)
Jaa! *O* VS is preggy goed te doen. Je moet alleen niet aldaar op het vliegveld bij de security vragen of hun bodyscan wel veilig is voor zwangeren, want dan wordt je subiet apart gezet en gefouilleerd en gescreend op drugs zoals in dat programma Border Security. :')
Aereniazaterdag 21 juli 2018 @ 00:01
Gefeliciteerd MaJo! *O*

En wat spannend Barreltje! *O*

Duim ook voor jullie *O*
Gevalletjezaterdag 21 juli 2018 @ 00:11
Wow MaJo, wat doe je nu?! :o

Wat een geweldig nieuws, gefeliciteerd!!! *O*
Jentinzaterdag 21 juli 2018 @ 00:39
Ontlurk: godsamme, wat een strepen! Majo, heel erg gefeliciteerd. Als er nog Oud-awards zouden bestaan, zou je voor deze strepen de nieuwe categorie ‘Bizarre strepen’ met afstand winnen :+ Hopelijk kun je gauw voor een echo terecht en mag je over een paar maanden lekker patsen met je dikke buik *O*
Nolitazaterdag 21 juli 2018 @ 04:17
Majo, wat een ontzettend tof nieuws!!! Gefeliciteerd!!! *O*
Sethiwezaterdag 21 juli 2018 @ 06:43
Majo wauw wat een knalstrepen, gefeliciteerd *O*

Barreltje pupo, ik ga ook voor jou duimen, dat je over een kleine 2 weken ook een tweede streepje mag zien!
DorothyGalezaterdag 21 juli 2018 @ 06:55
OMG ik kwam even kijken hoe het met Barreltje is gegaan, onwijs goed dus *O* *O* *O*

En nu lees ik twee strepen voor Majo!!! *O* *O* *O*
-edit- En twee hele dikke zie ik.. wow!!

[ Bericht 2% gewijzigd door DorothyGale op 21-07-2018 07:01:34 ]
Nanukezaterdag 21 juli 2018 @ 07:08
Op de telefoon loopt deze pagina vast van alle *O* . Maar dat geeft niets, we doen er gewoon nog even wat bij! Majo, ik heb er gewoon geen woorden voor. Zwanger, en nog zelf ook! *O* *O* *O*

ik kreeg trouwens ook de 'als je niet nadenkt lukt het wel', terwijl wij niet eens ivf deden omdat het anders niet lukte. Mensen zijn dom. Maar bedoelen het vaak wel goed. Het hielp om in mijn hoofd gewoon 'lalalaa' te neuriën. :+
PKMzaterdag 21 juli 2018 @ 07:21
Majo wat een knaller! *O* *O* *O* Heel bijzonder. O+

Succes Barrel. :*
MevrouwCactuszaterdag 21 juli 2018 @ 07:28
*O* *O* *O* *O* *O*

Majo, wat gaaf!!!! Gefeliciteerd!!! ZOMG die zijn echt heul duidelijk!!
Skittleszaterdag 21 juli 2018 @ 07:34
Majo! *O* *O* *O*
AwayTLzaterdag 21 juli 2018 @ 07:41
*O* *O* *O* *O* *O* majo
kwakz0rzaterdag 21 juli 2018 @ 07:45
Ik deed een snelle vakantiebijlees :o

Barrel Pupo *O*

En omg :o gefeliciteerd Majo! *O*
Gaddlezaterdag 21 juli 2018 @ 07:59
quote:
1s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 17:56 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Ja, dit. Beetje onhandig geformuleerd maar ik had gemist dat jullie al een kindje hebben
Oke geeft niets. Ik begreep helaas niet hoe je het bedoelde. Ik dacht ik kan het maar beter vragen. Ik heb pcos, maar verder gaat het gelukkig momenteel prima met mij. Ik denk dat ik wel een goede kans heb.
Gaddlezaterdag 21 juli 2018 @ 08:01
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:00 schreef MaJo het volgende:
Toch maar even die test er tegenaan gegooid -O-

SPOILER
[ afbeelding ]

Nauwelijks iets te zien toch? ;)

:o :'( :o
Wow *O* *O*
Hartstikke gefeliciteerd! Ik vind het echt fantastisch. Ik wou het ook zo graag voor je. :*
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 08:02
Bedankt allemaal O+ Ik heb nauwelijks geslapen, werd steeds wakker en dacht dat ik het gedroomd had, maar nee het is echt *O*

Net nog een "normale" test gedaan en weer een duidelijke streep. Niet meer zo belachelijk als gisteren ;)
Selvariazaterdag 21 juli 2018 @ 08:03
Majo!! *O* *O* *O* *O*
Sylver_zaterdag 21 juli 2018 @ 08:03
Wow Majo, wat een goede strepen! :o Gefeliciteerd!! *O* :'( O+ *O*
Heliotropezaterdag 21 juli 2018 @ 08:12
MaJo *O* *O* *O*
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 08:57
Zal ik dan ook maar eens gek doen?

SPOILER
IMG_20180721_084020.jpg
kwakz0rzaterdag 21 juli 2018 @ 08:59
:o cygne O+
Jentinzaterdag 21 juli 2018 @ 09:01
:o streepjesregen! *O* *O*

Gefeliciteerd, Cygne *O*

Check deze post dan :D OUD / Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat #184
douche-eendjezaterdag 21 juli 2018 @ 09:01
Het regent *O* *O* *O* *O* Cygne O+
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 09:03
Ja, maar zelfgemaakt dus eerst maar eens de 6 weken en vlokkentest etc afwachten.

Ga het traject voor augustus maar wel even afbellen. :+
Nanukezaterdag 21 juli 2018 @ 09:03
Wat is deze!! :o :o O+ Wat fantastisch! *O*

Barrel, dit moet haast een goed teken zijn om nog even aan te sluiten met een week of 2. ;)
Cassandra87zaterdag 21 juli 2018 @ 09:04
Cygne O+ *O*
Het vorige topic had je hert nog over gelijk opgaan met Majo. Voorspellende gave!
Maar dit is geen zkh poging toch? Ik ga heel hard duimen dat het goed blijft gaan!
Stroopwafelmeisjezaterdag 21 juli 2018 @ 09:04
Wow, Cygne ook! *O* *O* spannend maar ontzettend gefeliciteerd, zeg!!
Cholulazaterdag 21 juli 2018 @ 09:06
Cygne en Majo O+ *O* *O* *O*!
Gefeliciteerd!
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 09:08
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 09:04 schreef Cassandra87 het volgende:
Cygne O+ *O*
Het vorige topic had je hert nog over gelijk opgaan met Majo. Voorspellende gave!
Maar dit is geen zkh poging toch? Ik ga heel hard duimen dat het goed blijft gaan!
Ik was eigenlijk aan het wachten op de menstruatie zodat ik met de pil kon starten voor t volgende traject. :')
Roomsnoeszaterdag 21 juli 2018 @ 09:08
Whut Cygne! Haha! Van harte! Ik duim voor je dat alles goed gaat :)

Barreltje pupo ❤ Ik hoop zó dat we over twee weken de jompeltsunami voor jou mogen maken!
LaBelleFleur27zaterdag 21 juli 2018 @ 09:12
Gefeliciteerd Cygne en MaJo! *O* O+
Gaddlezaterdag 21 juli 2018 @ 09:17
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 08:57 schreef Cygne het volgende:
Zal ik dan ook maar eens gek doen?

SPOILER
Wow!! Dit is echt geweldig *O* *O*
Gefeliciteerd meid
Heerlijk dat je het helemaal niet verwacht had.

ps voor in de op. Ik mag 3 augustus testen.
SQzaterdag 21 juli 2018 @ 09:26
Cygne!! :o fantastisch! Hopelijk is het allemaal goed en gezond!

Stormleegloop O+ na zo'n lange droogte moest het wel gaan regenen toch O+
MevrouwCactuszaterdag 21 juli 2018 @ 09:29
Jaaaaa Cygne *O* *O* wat spannend, zo helemaal zelf gemaakt!
AN.zaterdag 21 juli 2018 @ 09:35
O+ O+ O+ Wow Cygne!!
Ik duim me ook voor jou suf, hopelijk is alles goed! w/

Wat waanzinnig dit! O+
Lemijnzaterdag 21 juli 2018 @ 09:38
Wat fijn en wat spannend Cygne. Gefeliciteerd! *O* .
AN.zaterdag 21 juli 2018 @ 09:41
Ik hoop dat ik over een week bij jullie mag aansluiten - na drie jaar en drie rondes hormoonspuiten, vind ik dat het deze derde keer gewoon maar eens goed moet gaan.. :@ oO<
Lemijnzaterdag 21 juli 2018 @ 09:50
Ik hoop het ook voor je AN. :*
Thinkk-Pinkkzaterdag 21 juli 2018 @ 09:52
Ook al jompels voor Cygne *O* *O*
Omentielvozaterdag 21 juli 2018 @ 10:00
Oh Cygne. *O*
Wolkenzaterdag 21 juli 2018 @ 10:02
Gefeliciteerd Cygne *O* *O* *O* *O*
klaproosszaterdag 21 juli 2018 @ 10:03
Majo! *O* O+
Cygne O+ O+

Wat een nieuws dames! Gefeliciteerd!! Ik duim voor gezonde en plakkende baby’s!
En barrel Pupo, ik duim hard!
June.zaterdag 21 juli 2018 @ 10:05
*O* *O* *O* *O* *O* *O* *O* *O*
Aurezaterdag 21 juli 2018 @ 10:08
Spannend cygne! Gefeliciteerd! O+
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 10:11
quote:
0s.gif Op vrijdag 20 juli 2018 22:00 schreef MaJo het volgende:
Toch maar even die test er tegenaan gegooid -O-

SPOILER
[ afbeelding ]

Nauwelijks iets te zien toch? ;)

:o :'( :o
Oh Majo O+ :'( *O* :o O+ *O*
Feyrezaterdag 21 juli 2018 @ 10:13
Ooh cygne ook!! *O* wat een mooi nieuws hier! Duimen draaien heel hard voor gezonde plakkerds - en de duimen blijven uiteraard doordraaien voor nog meer streepjes in dit topic :*.
Aventurazaterdag 21 juli 2018 @ 10:14
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 08:02 schreef MaJo het volgende:
Bedankt allemaal O+ Ik heb nauwelijks geslapen, werd steeds wakker en dacht dat ik het gedroomd had, maar nee het is echt *O*

Net nog een "normale" test gedaan en weer een duidelijke streep. Niet meer zo belachelijk als gisteren ;)
Gefeliciteerd lieve majo :) Een droom!
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 10:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 08:57 schreef Cygne het volgende:
Zal ik dan ook maar eens gek doen?

SPOILER
En cygne ook :o *O* *O*
Peacefulllzaterdag 21 juli 2018 @ 10:19
Cygne *O* Ook jij! Gefeliciteerd *O* Wel een spannende tijd. Dit kindje is niet via PGD tot stand gekomen toch?

AN, het wordt voor jou ook zeker tijd om aan te sluiten :* Ik duim voor je.

En Barrel natuurlijk! Druk aan het broeden? ;)
Fuchsia_rozezaterdag 21 juli 2018 @ 10:20
OMG wat een bijleesronde :o Ik moet mn tranen wegslikken :*

Barreltje PUPO *O*

Majo *O* *O* Gewoon zwanger! Zelf zwanger O+ :'( Ik ben zo benieuwd hoe ver je bent!

En Cygne ook gewoon helemaal zelf zwanger *O* *O* Wat een extra spannende tijd voor jullie, maar ook zo ontzettend mooi O+

Mijn duimen draaien zo hard voor jullie meiden voor hele gezonde baby’s :* O+ Allemaal snel naar Z&G, kunnen we nog even samen broeden zwangeren *;
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 10:23
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 09:01 schreef Jentin het volgende:
:o streepjesregen! *O* *O*

Gefeliciteerd, Cygne *O*

Check deze post dan :D OUD / Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat #184
Gaaf hè? O+

Nu keihard duimen dat cygne gewoon eens een normale zwangerschap heeft! O+ O+
Nolitazaterdag 21 juli 2018 @ 10:23
Cygne, ook gefeliciteerd!! Mijn duimen draaien! *O*
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 10:24
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 10:11 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Oh Majo O+ :'( *O* :o O+ *O*
O+ :* jij al een testje er tegenaan gegooid? Er is ruimte voor meer streepjes!
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 10:27
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 09:01 schreef Jentin het volgende:
:o streepjesregen! *O* *O*

Gefeliciteerd, Cygne *O*

Check deze post dan :D OUD / Als zwanger worden/blijven niet zo makkelijk gaat #184
Haha ja, we zouden zo ongeveer tegelijkertijd starten met een nieuwe behandeling. _O-
Mrs.Peelzaterdag 21 juli 2018 @ 10:28
Cygne *O* Nu keihard duimen voor een goede mix mét de juiste genen ^O^
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 10:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 10:24 schreef MaJo het volgende:

[..]

O+ :* jij al een testje er tegenaan gegooid? Er is ruimte voor meer streepjes!
Spierwit -O-
Net ook mijn midluteaal progesteron uitslag gekregen, die was 14. Terwijl erbij stond dat het in de luteale fase 19-120 moet zijn.

[ Bericht 7% gewijzigd door B.ertha op 21-07-2018 10:53:35 ]
snoenkzaterdag 21 juli 2018 @ 10:51
Cygne! streepjesregen *O* laat het nog maar veeel meer streepjes regenen!
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 10:53
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 10:46 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Spierwit -O-
Dat is minder -O- had er eigenlijk wel een goed gevoel bij! Gaan jullie nu door naar IUI?
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 11:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 10:53 schreef MaJo het volgende:

[..]

Dat is minder -O- had er eigenlijk wel een goed gevoel bij! Gaan jullie nu door naar IUI?
Nee, gewoon door met OI en vrijen.
Barreltjezaterdag 21 juli 2018 @ 11:02
Cygne!! :o :o *O* *O* w/ w/
Voor jou extra spannend!! Maar wat tof dat die post blijkbaar een voorspellende gave had! Ik duim door dat alles deze keer goed mag blijven gaan! :*

En he wat jammer Bertha!
Wat is dat voor test die je hebt laten doen?
[Ik heb momenteel progesteron medicijnen, da's vrij normaal na ivf/icsi, duphaston heet het.. is weer eens wat anders dan de kut ballen.. Wat ik begreep van de gyn is dat de progesteron behoefte het hoogst is 1 week na de punctie/ovulatie.. misschien heb je er iets aan :* ]
pinquitzaterdag 21 juli 2018 @ 11:07
Guuuuys wat is dit!?! Omg! :'( O+ zo happy voor jullie!
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 11:07
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 11:02 schreef Barreltje het volgende:
Cygne!! :o :o *O* *O* w/ w/
Voor jou extra spannend!! Maar wat tof dat die post blijkbaar een voorspellende gave had! Ik duim door dat alles deze keer goed mag blijven gaan! :*

En he wat jammer Bertha!
Wat is dat voor test die je hebt laten doen?
[Ik heb momenteel progesteron medicijnen, da's vrij normaal na ivf/icsi, duphaston heet het.. is weer eens wat anders dan de kut ballen.. Wat ik begreep van de gyn is dat de progesteron behoefte het hoogst is 1 week na de punctie/ovulatie.. misschien heb je er iets aan :* ]
Ik twijfel of ik wel een eisprong heb om een scala aan redenen. Aan de hoogte van het progesteron een week na de vermoedelijke eisprong kunnen ze zien of er daadwerkelijk een heeft plaatsgevonden. Dat is midden in de luteale fase.
Barreltjezaterdag 21 juli 2018 @ 11:40
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 11:07 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Ik twijfel of ik wel een eisprong heb om een scala aan redenen. Aan de hoogte van het progesteron een week na de vermoedelijke eisprong kunnen ze zien of er daadwerkelijk een heeft plaatsgevonden. Dat is midden in de luteale fase.
Door vrijen dan maar! Of volgende week nogmaals testen..
Krijg je nog een echo om te bevestigen of het ei er nog zit?
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 11:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 11:40 schreef Barreltje het volgende:

[..]

Door vrijen dan maar! Of volgende week nogmaals testen..
Krijg je nog een echo om te bevestigen of het ei er nog zit?
Het eitje is al weg hoor, dat was ruim twee weken geleden al 20mm en het bloedprikken was 1,5 week geleden :s)
BellaaElisazaterdag 21 juli 2018 @ 11:43
Cygne!! O+ *O* *O* *O* *O* *O* *O* :'(
Barreltjezaterdag 21 juli 2018 @ 11:47
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 11:43 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Het eitje is al weg hoor, dat was ruim twee weken geleden al 20mm en het bloedprikken was 1,5 week geleden :s)
Maar dan heb je toch een eisprong gehad.. als je eitje weg Is?
Kirbzaterdag 21 juli 2018 @ 11:50
Oh Cygne O+ Ik ga heeeeeeel hard voor je duimen.
Mabawa.zaterdag 21 juli 2018 @ 11:58
Ooh meisjes wat een prachtig nieuws! :'( O+ *O*
Spees_Eendzaterdag 21 juli 2018 @ 11:59
Oh jij ook al cygne :o, gefeliciteerd!
Nouk84zaterdag 21 juli 2018 @ 12:05
Wat gaaf zeg voor jullie! Ik hoop op plakkers! O+
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 12:46
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 11:47 schreef Barreltje het volgende:

[..]

Maar dan heb je toch een eisprong gehad.. als je eitje weg Is?
Kan ook stoppen met groeien en verschrompelen ;) Maar ik hoop natuurlijk dat de uitslag gewoon goed is en ik het verkeerd interpreteer.
Gogo83zaterdag 21 juli 2018 @ 13:32
Streepjesregen! *O* *O* Gefeliciteerd MaJo en Cygne!
June.zaterdag 21 juli 2018 @ 13:43
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 12:46 schreef B.ertha het volgende:

[..]

Kan ook stoppen met groeien en verschrompelen ;) Maar ik hoop natuurlijk dat de uitslag gewoon goed is en ik het verkeerd interpreteer.
Heb je ook wel eens ovulatietesten gebruikt? Als die positief zijn en je hebt een regelmatige cyclus, dan is de kans zeer groot dat je gewoon ovuleert. En, volgens mijn fertiliteitsarts, dan zou je progesteronwaarde dus ook voldoende moeten zijn (ik heb zelf nog geen literatuursearch gedaan hierover).
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 13:49
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 13:43 schreef June. het volgende:

[..]

Heb je ook wel eens ovulatietesten gebruikt? Als die positief zijn en je hebt een regelmatige cyclus, dan is de kans zeer groot dat je gewoon ovuleert. En, volgens mijn fertiliteitsarts, dan zou je progesteronwaarde dus ook voldoende moeten zijn (ik heb zelf nog geen literatuursearch gedaan hierover).
Volgens mij klopt dit niet. Een ovulatietest geeft alleen aan of je lichaam LH aanmaakt. Of het ei dan ook echt springt is dan de vraag. Ik heb wel eens dat ik 3 keer in een cyclus een positieve ovulatietest had en geen eisprong, dat is juist het lastige met pcos.
Phaidrazaterdag 21 juli 2018 @ 14:10
Cygne, voor jou ook een voorzichtige jompel! *O* Wat onwijs gaaf dat ook jij natuurlijke strepen piest juist nu! :D
_NIKKI_zaterdag 21 juli 2018 @ 14:11
Cygne wat tof, gefeliciteerd! *O* Ik ga heel hard voor jullie duimen voor een goede uitslag!
MissBlisszaterdag 21 juli 2018 @ 14:33
MaJo, wauw, wat een geweldig nieuws O+! *O*!
Cygne, gefeliciteerd!! *O*
Ik duim voor gezonde plakkers voor jullie allebei!
B.erthazaterdag 21 juli 2018 @ 14:37
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 13:43 schreef June. het volgende:

[..]

Heb je ook wel eens ovulatietesten gebruikt? Als die positief zijn en je hebt een regelmatige cyclus, dan is de kans zeer groot dat je gewoon ovuleert. En, volgens mijn fertiliteitsarts, dan zou je progesteronwaarde dus ook voldoende moeten zijn (ik heb zelf nog geen literatuursearch gedaan hierover).
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 13:49 schreef MaJo het volgende:

[..]

Volgens mij klopt dit niet. Een ovulatietest geeft alleen aan of je lichaam LH aanmaakt. Of het ei dan ook echt springt is dan de vraag. Ik heb wel eens dat ik 3 keer in een cyclus een positieve ovulatietest had en geen eisprong, dat is juist het lastige met pcos.
Wat Majo zegt. Ik heb ook pcos en mijn ovulatietesten zijn altijd dubieus. Dat valt mede onder mijn "scala aan redenen" :)
Arjazaterdag 21 juli 2018 @ 14:53
Cygne :D
*O* *O* *O*
MaJozaterdag 21 juli 2018 @ 15:09
Is het normaal dat je van lichte symptomen meteen naar fikse symptomen gaat? _O- misschien dat ik het onderdrukt heb maar voel me nu echt super zwanger :o
Mrs.Peelzaterdag 21 juli 2018 @ 15:12
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 15:09 schreef MaJo het volgende:
Is het normaal dat je van lichte symptomen meteen naar fikse symptomen gaat? _O- misschien dat ik het onderdrukt heb maar voel me nu echt super zwanger :o
O+

Dat kan wel, hoor!
Svanezaterdag 21 juli 2018 @ 15:14
Cygne wow jij ook!!! *O* je het het weleens gepost, maar wat zijn jouw kansen nu precies?
Flavzaterdag 21 juli 2018 @ 15:22
Hier ontlurk ik even voor.
Gefeliciteerd MaJo en Cygne *O*
Ik duim voor gezonde plakkers!
McLaurazaterdag 21 juli 2018 @ 15:22
Majo! Gaaf!! *O*
Cygne, wat spannend weer. Hopelijk gaat het goed! *O*
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 15:31
quote:
0s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 15:14 schreef Svane het volgende:
Cygne wow jij ook!!! *O* je het het weleens gepost, maar wat zijn jouw kansen nu precies?
Als we naar de resultaten van de pgd kijken is 50% van mijn eicellen aangetast. Dat zou dus een miskraam of voldragen zwangerschap van een ernstig gehandicapt kindje kunnen worden. Kans op dat laatste is vrij klein omdat de breuken op mijn chromosomen vrij groot zijn.

De andere 50% is ofwel met gebalanceerde translocatie of een normaal chromosomenpatroon. Ik gok 50/50 dus maar het blijft roulette. Als het misgaat is dat meestal iets voor 6 weken. Eerste zorg is nu dat het op de goede plek zit.
DorothyGalezaterdag 21 juli 2018 @ 15:45
Spannend Cygne :) In ieder geval gefeliciteerd *O*
Sylver_zaterdag 21 juli 2018 @ 15:48
Oh Cygne, gefeliciteerd! *O*

Wat ontzettend spannend voor jullie weer nu het spontaan raak is. Ik duim mee dat het een gezonde plakker is :Y
deadly_kisszaterdag 21 juli 2018 @ 15:57
Holy shit wat een nieuws :o
Gefeliciteerd dames O+
Svanezaterdag 21 juli 2018 @ 16:02
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 15:31 schreef Cygne het volgende:

[..]

Als we naar de resultaten van de pgd kijken is 50% van mijn eicellen aangetast. Dat zou dus een miskraam of voldragen zwangerschap van een ernstig gehandicapt kindje kunnen worden. Kans op dat laatste is vrij klein omdat de breuken op mijn chromosomen vrij groot zijn.

De andere 50% is ofwel met gebalanceerde translocatie of een normaal chromosomenpatroon. Ik gok 50/50 dus maar het blijft roulette. Als het misgaat is dat meestal iets voor 6 weken. Eerste zorg is nu dat het op de goede plek zit.
Dus na zeg maar een goede echo met 7 weken heb je een héél grote hobbel er op zitten? Echt spannend joh! En leuk!
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 16:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 16:02 schreef Svane het volgende:

[..]

Dus na zeg maar een goede echo met 7 weken heb je een héél grote hobbel er op zitten? Echt spannend joh! En leuk!
Ja zoiets.
Verloskundige belde net al, ik had gemaild en ze wilde een vroege echo maken om een eug uit te sluiten.
Vivzaterdag 21 juli 2018 @ 17:59
Cygne wat spannend! Ik duim voor je dat het op de goede plek zit, gezond is én blijft plakken. O+
droomvrouwtjezaterdag 21 juli 2018 @ 18:36
Cygne *O* *O* streepjes regen *O* *O*
Ik ga duimen voor mooie echo’s en goede vlokkentest uitslag ^O^ :* :*
June.zaterdag 21 juli 2018 @ 18:50
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 14:37 schreef B.ertha het volgende:

[..]


[..]

Wat Majo zegt. Ik heb ook pcos en mijn ovulatietesten zijn altijd dubieus. Dat valt mede onder mijn "scala aan redenen" :)
Ja, klopt, maar ik zei ook positieve ovulatietest én een regelmatige cyclus. Dat zal bij pcos dan niet (altijd) het geval zijn.

[ Bericht 1% gewijzigd door June. op 21-07-2018 18:57:00 ]
June.zaterdag 21 juli 2018 @ 18:55
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 16:16 schreef Cygne het volgende:

[..]

Ja zoiets.
Verloskundige belde net al, ik had gemaild en ze wilde een vroege echo maken om een eug uit te sluiten.
Wat is eigenlijk de reden dat jullie nu zonder pgd hebben geprobeerd als ik vragen mag? :@
F_rzaterdag 21 juli 2018 @ 19:15
Majo en cygne wauw gefeliciteerd
kwakz0rzaterdag 21 juli 2018 @ 19:20
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 18:55 schreef June. het volgende:

[..]

Wat is eigenlijk de reden dat jullie nu zonder pgd hebben geprobeerd als ik vragen mag? :@
Volgens mij was de kans met pgd 10% en met spontane zwangerschap theretisch 50%? (Sorry als ik voor mn beurt praat maar dat meen ik me te herinneren).
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 19:31
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 18:55 schreef June. het volgende:

[..]

Wat is eigenlijk de reden dat jullie nu zonder pgd hebben geprobeerd als ik vragen mag? :@
Niet bewust. _O-
tombolafanzaterdag 21 juli 2018 @ 19:33
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 19:31 schreef Cygne het volgende:

[..]

Niet bewust. _O-
dus wat, jullie hebben seks voor de lol? :o

Gefeeeeellllliiiiiiciiiiiteeeeerdddd Majo en Cygne! Wat een super fantastische streepjes *O* *O* *O* *O*
June.zaterdag 21 juli 2018 @ 19:34
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 19:31 schreef Cygne het volgende:

[..]

Niet bewust. _O-
Haha ik dacht al zoiets, maar moest het toch even vragen :P
Cygnezaterdag 21 juli 2018 @ 19:39
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 19:33 schreef tombolafan het volgende:

[..]

dus wat, jullie hebben seks voor de lol? :o

Gefeeeeellllliiiiiiciiiiiteeeeerdddd Majo en Cygne! Wat een super fantastische streepjes *O* *O* *O* *O*
_O- _O-
Kyarazaterdag 21 juli 2018 @ 20:01
Oh, nog meer streepjes :o

Cygne, gefeliciteerd en ik duim heeeeeeel hard voor jullie *O* O+ :* *O* O+ :*
ikke_84zaterdag 21 juli 2018 @ 21:56
Cygne O+ ook al 2 mooie strepen. Ik duim heel hard voor jullie dat alles goed zit en gaat O+
Gefeliciteerd meis *O* *O* *O*
FlyingFishzaterdag 21 juli 2018 @ 23:28
Gefeliciteerd Majo en Cygne *O*

Barrel, hopelijk kun jij je binnenkort ook echt bij hen voegen en hebben jullie alle drie een fijne probleemloze zwangerschap met mooi resultaat!
Radyhynzaterdag 21 juli 2018 @ 23:31
PS9JozH.gif

WHaaaaaaaa Majo gefeliciteeeerd!! *O*
Ohh Cygne wat super tof gefeliciteerd en ik duim mee met goede vibes! *O*
LeSagezondag 22 juli 2018 @ 00:00
Cygne O+ O+
Ik ga zo hard voor je duimen.
Laten jij en Majo maar een mooie datumtweeling doen. Kunnen ze later trouwen samen ^)
Cygnezondag 22 juli 2018 @ 01:10
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 19:20 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Volgens mij was de kans met pgd 10% en met spontane zwangerschap theretisch 50%? (Sorry als ik voor mn beurt praat maar dat meen ik me te herinneren).
Bij pgd 25% kans op terugplaatsing, dacht ik. verschilt ook weer per aandoening en hoeveel er is aangetast.
Sara82zondag 22 juli 2018 @ 03:14
Cygne, wow! Al is het bij jou extra spannend, een hele dikke vette gefeliciteerd! *O* *O* *O* *O*
Lojzondag 22 juli 2018 @ 08:14
Cygne :D *O*
Nazilzondag 22 juli 2018 @ 08:28
Cygne ook al! *O* gefeliciteerd en ik hoop dat het met die translocatie allemaal goed zit.
kwakz0rzondag 22 juli 2018 @ 11:34
quote:
1s.gif Op zondag 22 juli 2018 01:10 schreef Cygne het volgende:

[..]

Bij pgd 25% kans op terugplaatsing, dacht ik. verschilt ook weer per aandoening en hoeveel er is aangetast.
Ah klok-klepel dus, sorry!

(Al is het denk ik richting 10% als je de kans na terugplaatsing ook meeneemt dan?)

In elk geval was dat niet jullie overweging dus t doet er niet toe ;)
Cygnezondag 22 juli 2018 @ 11:42
quote:
1s.gif Op zondag 22 juli 2018 11:34 schreef kwakz0r het volgende:

[..]

Ah klok-klepel dus, sorry!

(Al is het denk ik richting 10% als je de kans na terugplaatsing ook meeneemt dan?)

In elk geval was dat niet jullie overweging dus t doet er niet toe ;)
Dat klopt wel zo'n beetje.
Kan vriezen, kan dooien. :+
gewoonmezelf87zondag 22 juli 2018 @ 12:16
quote:
1s.gif Op zaterdag 21 juli 2018 19:33 schreef tombolafan het volgende:

[..]

dus wat, jullie hebben seks voor de lol? :o

Gefeeeeellllliiiiiiciiiiiteeeeerdddd Majo en Cygne! Wat een super fantastische streepjes *O* *O* *O* *O*
_O- _O-
Tink89zondag 22 juli 2018 @ 18:12
Ik ontlurk even om te duimen, jompelen en een traantje weg te pinken *O* :@
Fazzzondag 22 juli 2018 @ 18:15
Wat fijn dat goede nieuws hier, het is jullie allemaal zo gegund O+

Gefeliciteerd Majo en Cygne! *O*
Barrel, ik hoop dat jij je straks ook bij het gezelschap kan voegen O+
elliebellmaandag 23 juli 2018 @ 08:57
Gefeliciteerd Majo en Cygne! *O* Wat een fantastisch nieuws! *O*
kahliemaandag 23 juli 2018 @ 10:19
Ben je ff bezig met je huwelijk... zijn er gewoon twee spontaan zwanger! Streepjesregen *O* *O*

Wat onwijs fijn! Gefeliciteerd Cygne & MaJo!
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 11:00
Thanks allemaal O+

Ik heb ontzettende krampen dus ik mag langs de poli om te kijken of alles wel goed gaat -O- Ik hoop dat het gewoon mijn darmen zijn en niet een bbz ofzo ;(
Fuchsia_rozemaandag 23 juli 2018 @ 11:03
O Majo ik duim voor je :* Ik heb in de beginweken (en ook later rond de 20 weken) ook veel krampen gehad, maar dit klinkt wel iets pittiger.
McLauramaandag 23 juli 2018 @ 11:05
MaJo :{ Hopelijk zit het goed, maar "ontzettende krampen" klinkt wel als iets dat acuut bekeken moet worden.
Barreltjemaandag 23 juli 2018 @ 11:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 11:00 schreef MaJo het volgende:
Thanks allemaal O+

Ik heb ontzettende krampen dus ik mag langs de poli om te kijken of alles wel goed gaat -O- Ik hoop dat het gewoon mijn darmen zijn en niet een bbz ofzo ;(
Ik hoop dat het je darmen zijn Majo!
:*
MevrouwCactusmaandag 23 juli 2018 @ 11:16
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 11:00 schreef MaJo het volgende:
Thanks allemaal O+

Ik heb ontzettende krampen dus ik mag langs de poli om te kijken of alles wel goed gaat -O- Ik hoop dat het gewoon mijn darmen zijn en niet een bbz ofzo ;(
Oh ik hoop toch zo dat het gewoon je darmen zijn!!

*duimt
Vivmaandag 23 juli 2018 @ 11:29
MaJo hopelijk alles in orde. :*
F_rmaandag 23 juli 2018 @ 11:43
Majo sterkte ik duim voor je.
_NIKKI_maandag 23 juli 2018 @ 11:55
Majo succes :*
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 12:18
We weten eigenlijk nog niks. Er is geen zichtbare zwangerschap in de baarmoeder maar daar kan het ook te vroeg voor zijn. Wel zit er een vlek bij mijn rechter eileider, dat zou een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kunnen zijn... Nu bloedprikken om te kijken wat de waarden zijn. En niet meer eten en drinken voor het geval ik geopereerd moet worden -O-
MevrouwCactusmaandag 23 juli 2018 @ 12:20
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:18 schreef MaJo het volgende:
We weten eigenlijk nog niks. Er is geen zichtbare zwangerschap in de baarmoeder maar daar kan het ook te vroeg voor zijn. Wel zit er een vlek bij mijn rechter eileider, dat zou een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kunnen zijn... Nu bloedprikken om te kijken wat de waarden zijn. En niet meer eten en drinken voor het geval ik geopereerd moet worden -O-
He bah, waarom kunnen dingen toch niet gewoon een keer normaal gaan? Ik vind dat altijd zo gemeen he.
Sterkte Majo :*
Omentielvomaandag 23 juli 2018 @ 12:21
Oh Majo. Ik hoop zo dat het gewoon nog te vroeg is. Ik ga duimen voor je hoor. :*
Gaddlemaandag 23 juli 2018 @ 12:28
Sterkte Majo :*
Barreltjemaandag 23 juli 2018 @ 12:28
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:18 schreef MaJo het volgende:
We weten eigenlijk nog niks. Er is geen zichtbare zwangerschap in de baarmoeder maar daar kan het ook te vroeg voor zijn. Wel zit er een vlek bij mijn rechter eileider, dat zou een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kunnen zijn... Nu bloedprikken om te kijken wat de waarden zijn. En niet meer eten en drinken voor het geval ik geopereerd moet worden -O-
ohh Majo.. zo herkenbaar die onzekerheid..
ik ben wel benieuwd wat ze uit die warden denken te halen eigenlijk..
hoeveel weken ben je nu zwanger?
ikke_84maandag 23 juli 2018 @ 12:32
Majo :* Ik ga heel hard voor je duimen dat het allemaal goed zit
Cygnemaandag 23 juli 2018 @ 12:42
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:28 schreef Barreltje het volgende:

[..]

ohh Majo.. zo herkenbaar die onzekerheid..
ik ben wel benieuwd wat ze uit die warden denken te halen eigenlijk..
hoeveel weken ben je nu zwanger?
Bij n bepaalde hcg waarde zou er een zichtbare zwangerschap moeten zijn in de baarmoeder. Is die waarde dusdanig hoog maar niks in de baarmoeder dan is een eug aannemelijk.
Barreltjemaandag 23 juli 2018 @ 12:49
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:42 schreef Cygne het volgende:

[..]

Bij n bepaalde hcg waarde zou er een zichtbare zwangerschap moeten zijn in de baarmoeder. Is die waarde dusdanig hoog maar niks in de baarmoeder dan is een eug aannemelijk.
ik had vorig jaar een hoge HCG waarde en niks te zien.. helemaal niks.. uiteindelijk hebben ze dus ook nooit meer dat vruchtje gevonden..

Eea is dan ook afhankelijk van het aantal weken zwangerschap toch?
ik weet niet of dat in dit geval duidelijk is..

ik ben er vooral benieuwd naar vanuit mijn eigen ervaring :)
Kirbmaandag 23 juli 2018 @ 12:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:18 schreef MaJo het volgende:
We weten eigenlijk nog niks. Er is geen zichtbare zwangerschap in de baarmoeder maar daar kan het ook te vroeg voor zijn. Wel zit er een vlek bij mijn rechter eileider, dat zou een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kunnen zijn... Nu bloedprikken om te kijken wat de waarden zijn. En niet meer eten en drinken voor het geval ik geopereerd moet worden -O-
Ach Majo ;(, zet 'm op daar.. ik duim voor je.
Kirbmaandag 23 juli 2018 @ 12:53
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:49 schreef Barreltje het volgende:

Hoe gaat het met jou? :) Wanneer hoor je eigenlijk of je ook nog cryo's hebt evt?
Barreltjemaandag 23 juli 2018 @ 12:56
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:53 schreef Kirb het volgende:

[..]

Hoe gaat het met jou? :) Wanneer hoor je eigenlijk of je ook nog cryo's hebt evt?
ja goed hoor!
vollop in de hypochonder mode- terwijl er echt nog HE-LE-MAAL niks kan zijn .. :P
ik verwacht ergens deze week de brief thuis.. we gaan er echter van uit dat we geen cryo's hebben, dan kan het alleen maar mee vallen ;)
Vivmaandag 23 juli 2018 @ 12:57
MaJo wat vervelend dat je nog niet weet hoe of wat, sterkte daar! :*
Cygnemaandag 23 juli 2018 @ 13:00
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:49 schreef Barreltje het volgende:

[..]

ik had vorig jaar een hoge HCG waarde en niks te zien.. helemaal niks.. uiteindelijk hebben ze dus ook nooit meer dat vruchtje gevonden..

Eea is dan ook afhankelijk van het aantal weken zwangerschap toch?
ik weet niet of dat in dit geval duidelijk is..

ik ben er vooral benieuwd naar vanuit mijn eigen ervaring :)
Zo is het mij ook maar verteld door de gynaecoloog. ;)
Wat bizar dat dat vruchtje gewoon kwijt was.
B.erthamaandag 23 juli 2018 @ 13:07
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:18 schreef MaJo het volgende:
We weten eigenlijk nog niks. Er is geen zichtbare zwangerschap in de baarmoeder maar daar kan het ook te vroeg voor zijn. Wel zit er een vlek bij mijn rechter eileider, dat zou een buitenbaarmoederlijke zwangerschap kunnen zijn... Nu bloedprikken om te kijken wat de waarden zijn. En niet meer eten en drinken voor het geval ik geopereerd moet worden -O-
-O- Hopen dat de waardes goed zijn
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 13:18
quote:
7s.gif Op maandag 23 juli 2018 12:28 schreef Barreltje het volgende:

[..]

ohh Majo.. zo herkenbaar die onzekerheid..
ik ben wel benieuwd wat ze uit die warden denken te halen eigenlijk..
hoeveel weken ben je nu zwanger?
Ik denk zelf 5w6d maar die knaller van een test is wel vreemd dat er dan nog niks gevonden wordt :?

Nu een uurtje wachten op de bloeduitslag. Zoals cygne al zei, als de waarde heel hoog is dan is het slecht nieuws. Mag nu ook niets meer eten voor het geval het een operatie wordt...

Bedankt verder lieve meiden :*
snoenkmaandag 23 juli 2018 @ 13:31
Sterkte met wachten Majo. Ik duim op gewoon goed nieuws. :*
_NIKKI_maandag 23 juli 2018 @ 13:32
Pfff Majo wat een onzekerheid sterkte met wachten op de resultaten. :*
Roomsnoesmaandag 23 juli 2018 @ 13:33
He majo toch. Wasrom dacht je zelf al aan een bbm? Ik hoop zó dat het goed zit! Ik duim hard voor je.
Nanukemaandag 23 juli 2018 @ 13:50
Ik vloekte hardop toen ik dit las. Majo, ik duim onwijs dat het allemaal goed nieuws is. :*
DorothyGalemaandag 23 juli 2018 @ 14:08
Majo :*
Arjamaandag 23 juli 2018 @ 14:23
Oh majo wat vreselijk oneerlijk. Jij hoort nu eindelijk op een roze wolk te mogen zitten ipv weer die onzekerheid. Het is al onzeker genoeg allemaal
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 14:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 13:33 schreef Roomsnoes het volgende:
He majo toch. Wasrom dacht je zelf al aan een bbm? Ik hoop zó dat het goed zit! Ik duim hard voor je.
Vanwege die steken en verhalen uit mijn omgeving.

Nog steeds aan het wachten op de uitslag. Inmiddels ook urine ingeleverd om te kijken of het eventueel een blaasontsteking is. Die heb ik volgens mij sowieso wel te pakken want ik blijf maar plassen.
Radyhynmaandag 23 juli 2018 @ 14:53
Ik hoop echt dat het 'maar' een blaasontsteking is -O-
Mijn duimen draaien ook voor je :*
AN.maandag 23 juli 2018 @ 15:13
:{ jeetje Majo...
Ik hoop zó dat deze pech even is een keer aan je neus voorbij gaat.
Sjonge. Een keertje gewoon geluk hebben zou ook wel eens fijn zijn. Sterkte met wachten :*
silliegirlmaandag 23 juli 2018 @ 15:27
Sterkte Majo :* .

Ik heb wel vaker gehoord van vroege echo’s waar niks op te zien was nog, en dan bleek het een aantal weken later toch goed te zijn. Ik duim dat dat bij jou nu ook is en dat die krampen gewoon door een blaasontsteking komen :*
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 16:35
Helaas, de waarde is te hoog om niets in mijn baarmoeder te zien. Dus bbz of miskraam. Ik kom nu op de lijst om geopereerd te worden en word vandaag nog geopereerd. Als het in de eileiders zit halen ze die eruit. Als ze daar niets vinden dan curratage.

Waarom kan ik nou nooit geluk hebben :'(
Thinkk-Pinkkmaandag 23 juli 2018 @ 16:36
Oh Majo wat ontzettend kut :'( ik had het je zo gegund
Roomsnoesmaandag 23 juli 2018 @ 16:38
Godver zeg.
Ze gaan eerst bbz kijken met operatie begrijp ik, en dan pas curreteren?
Barreltjemaandag 23 juli 2018 @ 16:40
-O-
wat een waardeloos nieuws Majo..
kunnen ze de eileiders wel redden?
Sterkte! :*
Minarosamaandag 23 juli 2018 @ 16:44
Och MaJo wat verschrikkelijk, het was zo'n prachtig cadeautje. Al jullie pech en ellende in dit traject ;(
Radyhynmaandag 23 juli 2018 @ 16:45
:'( :'( :'(
Majo heeeeel veel sterkte, wat een drama :'( :*
Vivmaandag 23 juli 2018 @ 16:47
Godsamme MaJo :'( wat erg, ik had het je zo gegund. Heel veel sterkte. :*
McLauramaandag 23 juli 2018 @ 16:47
MaJo, sterkte met de operatie/curettage en vooral de mentale nasleep...
B.erthamaandag 23 juli 2018 @ 16:50
Zo ontzettend oneerlijk ;(
snoenkmaandag 23 juli 2018 @ 16:51
Majo geen woorden voor. Heel veel sterkte :*
AwayTLmaandag 23 juli 2018 @ 16:51
Godver MaJo. Dit had niemand jullie gegund.. :(
Kirbmaandag 23 juli 2018 @ 16:51
Neeee Majo wat verschrikkelijk oneerlijk en klote :'(. Ik weet gewoon niet wat ik moet zeggen, ik wens je zó ontzettend veel sterkte :* :* :*
SQmaandag 23 juli 2018 @ 16:53
Majo, ik heb er geen woorden voor. Wat ongelooflijk kut en oneerlijk. Godverdomme man.
Omentielvomaandag 23 juli 2018 @ 16:53
Majo. Wat oneerlijk. Heel veel sterkte. :*
Arjamaandag 23 juli 2018 @ 16:58
quote:
1s.gif Op maandag 23 juli 2018 16:53 schreef Stormqueen het volgende:
Majo, ik heb er geen woorden voor. Wat ongelooflijk kut en oneerlijk. Godverdomme man.
Dit.
Het is niet eerlijk. Dit was jullie cadeautje
Maltesermaandag 23 juli 2018 @ 16:58
Wat ongelooflijk kl*te en verdrietig. Vind het zo erg voor jullie. :*
June.maandag 23 juli 2018 @ 16:59
Even sprakeloos. Wat is het leven soms gewoon zo ontzettend oneerlijk.. Sterkte Majo.
Phaidramaandag 23 juli 2018 @ 17:23
Neeeee Majo wat kut! ;( Ik heb elk uur wel even gekeken hier, hopend op goed nieuws. Bah wat vreselijk oneerlijk. Dikke dikke knuffel :*.
Cholulamaandag 23 juli 2018 @ 17:23
Wat ontzettend oneerlijk! Heel veel sterkte! :*
Peacefulllmaandag 23 juli 2018 @ 17:28
Nee!!! Wat ontzettend oneerlijk Majo :* :* Dit had jullie cadeautje moeten zijn! Heel erg veel sterkte met de operatie en het verwerken van deze klap.
Aventuramaandag 23 juli 2018 @ 17:32
Sterkte :(
MevrouwCactusmaandag 23 juli 2018 @ 17:33
He k*t nee :( ik vind dit echt zo oneerlijk!!
Jentinmaandag 23 juli 2018 @ 17:51
Godsamme, Majo ;( Heel veel sterkte! Hopelijk blijft je eileider behouden.
F_rmaandag 23 juli 2018 @ 17:54
Oh nee majo
Heel veel sterkte
Nanukemaandag 23 juli 2018 @ 18:04
Dit mag gewoon niet. Wat een ellendige klotezooi. :'( Majo, ik wil je zoveel zeggen, maar alle woorden zijn zo leeg... :*
AN.maandag 23 juli 2018 @ 18:15
:'( jeetje Majo.. Wat oneerlijk zeg..
Ik had je zo al het geluk van de wereld gegund en nog zo veel meer :*

Veel sterkte wat nu nog verder op je pad komen gaat.
Mijn hemel, wat heb jij een pech. Bah.. ;(
O+ :*
Mrs.Peelmaandag 23 juli 2018 @ 18:27
Lieve MaJo, wat een oneerlijk en verdrietig nieuws :'( Ik was zo ontzettend blij voor je, en nu dit. Verpletterend. Heel veel sterkte met de operatie.

:*
MissBlissmaandag 23 juli 2018 @ 18:38
MaJo, wat ongelofelijk kut :'(
Sterkte :*
tombolafanmaandag 23 juli 2018 @ 18:39
Jezus wat klote ;(
Sterkte Majo en majoman :*
Missladybugmaandag 23 juli 2018 @ 18:43
Marjo :'( waarom nou toch..
_NIKKI_maandag 23 juli 2018 @ 18:49
Majo ik weet niet wat te zeggen. Geen enkel woord dekt de lading voldoende. Heel veel sterkte. :*
Franny_Gmaandag 23 juli 2018 @ 19:32
Heel veel sterkte, Majo. :{ .
silliegirlmaandag 23 juli 2018 @ 19:37
Wat oneerlijk :'( . Sterkte Majo..
Fuchsia_rozemaandag 23 juli 2018 @ 19:38
Hier zijn geen woorden voor, brok in mijn keel en tranen in mijn ogen ;( Kan mij niet voorstellen hoe het voor jullie moet zijn. Wat een oneerlijkheid :(
Heel veel sterkte lieve Majo :*
pinquitmaandag 23 juli 2018 @ 19:42
Oh MaJo :'( :'(
L0t..maandag 23 juli 2018 @ 19:44
Wat bizar oneerlijk zeg! :'( Heel erg veel sterkte!
Gogo83maandag 23 juli 2018 @ 19:55
Wat verdrietig. :'( Veel sterkte!
Pinnenmutskemaandag 23 juli 2018 @ 19:57
sterkte MaJo
Feyremaandag 23 juli 2018 @ 20:03
Geen woorden voor.. wat vreselijk oneerlijk en k*t allemaal ;(. Veel sterkte voor jullie beiden.
Skittlesmaandag 23 juli 2018 @ 20:08
Wat vreselijk oneerlijk, Majo ;( :*
SelectStarFrommaandag 23 juli 2018 @ 20:12
:'( Heel veel sterkte
MaJomaandag 23 juli 2018 @ 20:24
Bedankt voor alle lieve woorden, dat doet goed :*

De operatie is uitgesteld omdat er spoed tussendoor kwam. Ik kan nu elk moment opgeroepen worden.

Ik heb nu vooral pijn, honger en wil dat de operatie erop zit. Voor de rest ben ik behoorlijk rationeel. Eerst het lichamelijke maar doorstaan en dan komt de rest wel.
Lojmaandag 23 juli 2018 @ 20:25
Ach nee Majo :’(
Ik had het jullie zo gegund!

Heel veel sterkte en succes zo :*
LeSagemaandag 23 juli 2018 @ 20:33
Majo, wat oneerlijk en verdrietig. Heel veel sterkte met de operatie :'( :*
Kyaramaandag 23 juli 2018 @ 20:44
Oh nee Majo, wat een klote nieuws. Heel veel sterkte :*
Aereniamaandag 23 juli 2018 @ 20:46
Sterkte Majo :*
Roomsnoesmaandag 23 juli 2018 @ 20:46
quote:
0s.gif Op maandag 23 juli 2018 20:24 schreef MaJo het volgende:
Bedankt voor alle lieve woorden, dat doet goed :*

De operatie is uitgesteld omdat er spoed tussendoor kwam. Ik kan nu elk moment opgeroepen worden.

Ik heb nu vooral pijn, honger en wil dat de operatie erop zit. Voor de rest ben ik behoorlijk rationeel. Eerst het lichamelijke maar doorstaan en dan komt de rest wel.
Succes zometeen! Er wordt hier aan je gedacht :*