Ja, Nederlanders zijn (met uitzondering van PVV'ers) best tolerant tegenover andere culturen. Dat geldt ook voor de Moslims in Nederland.quote:
Allochtonen en moslims die zich van de Nederlandse taal bedienen in de muziek terwijl de witte Hollandse artiest Engels mooi genoeg vindt is best wel pregnant jaquote:
Dat is waarschijnlijk de reden dat je met ze te maken hebt.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:01 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ik weet nu even niet zeker of dit nou bedoeld is als sarcasme, maar de moslims waar ik in het dagelijks leven mee te maken heb zijn inderdaad (zonder uitzondering) tolerant tegen andere culturen en religies.
Dat trekt vanzelf weer bij. Onze bevolking is meer dan verdubbeld de afgelopen decennia. Het is wel ff genoeg. Of moeten we naar de 30 miljoen?quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:13 schreef riazop het volgende:
[..]
De reden van immigratie is dat anders Nederland vlotjes uit zou sterven
tfr is verder gezakt naar 1.56 dit jaar
Tering, wat een paupermuziek in die lijstquote:Op woensdag 18 juli 2018 20:11 schreef riazop het volgende:
[..]
Niet echt.
Ze nemen juist vaak de lokale cultuur en taal over (terwijl de blanke Hollander uitburgert naar Engels)
[ afbeelding ]
was het maar waar.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:15 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Dat trekt vanzelf weer bij. Onze bevolking is meer dan verdubbeld de afgelopen decennia.
Dat de wetenschappelijke definities uiteenlopen dat klopt. Wat ik wil zeggen is: niet 1 daarvan maakt "mensenras" een zinvol begrip.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Je bedoelt onze indeling in soorten die we iedere keer herzien? In grote delen snijdt dat hout.
Mijn punt was meer dat ook “soort” een door mensen bedachte term is. Een waar we, ik geloof, 38 verschillende wetenschappelijke definities voor hebben.
Het begrip "ras" is in culturele zin weer iets compleet anders. Een soort containerbegrip voor diverse fenotypische verschillen. Laat niet weg dat het daarmee als criterium voor "de oorspronkelijke bevolking" compleet onbruikbaar is. (Daar begon het over.)quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
Het hoort bij de mens om alles in hokjes in te willen delen, en het hoort bij de natuur om dit niet te zijn.
Een ringsoort is het pas als uiteinden van de ring zich onderling niet kunnen voortplanten. Dat is bij mensen zeker niet het geval. De genetische diversiteit is daarvoor echt veel te klein.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
Het probleem, als je dat zo wilt noemen, is dat de mens een ringsoort is. Daar komt de laatste pakweg 100 jaar bij dat de geografische scheidingen worden weggenomen waardoor verschillen kleiner worden of onduidelijker worden.
Niet meer dan verdubbeld sinds 1940quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:15 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Dat trekt vanzelf weer bij. Onze bevolking is meer dan verdubbeld de afgelopen decennia. Het is wel ff genoeg. Of moeten we naar de 30 miljoen?
https://nieuws.tpo.nl/201(...)ruimte-universiteit/quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:14 schreef Molurus het volgende:
[..]
Ja, Nederlanders zijn (met uitzondering van PVV'ers) best tolerant tegenover andere culturen. Dat geldt ook voor de Moslims in Nederland.
Ook in de Franse en Duitse hitlijsten zijn het de allochtone moslims die de lokale taal gebruiken voor hits.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:15 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Tering, wat een paupermuziek in die lijst![]()
Ten 1e is het blank.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:14 schreef riazop het volgende:
[..]
Allochtonen en moslims die zich van de Nederlandse taal bedienen in de muziek terwijl de witte Hollandse artiest Engels mooi genoeg vindt is best wel pregnant ja
Uiteraard.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:07 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Zeeuwen en Brabanders gaat nog steeds niet helemaal prima hoor. Althans dat hoor ik van beide kanten nog wel eens.
Niet alleen nieuwkomers, ook witte Hollanders moeten tolerant zijn tgeenover ZPquote:Op woensdag 18 juli 2018 20:17 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
.
Hoe kijk jij bijvoorbeeld aan tegen Zwarte Piet? Moeten nieuwkomers tolerant zijn ten opzichte van dat stukje cultuur van de Nederlanders?
Hoo even, ik heb nergens gezegd dat etnische verschillen niet bestaan. Laat dit volkomen duidelijk zijn: ik vroeg naar (eenduidige) criteria voor het begrip "oorspronkelijke bevolking". Ik moet constateren dat er van jouw oorspronkelijke antwoord op die vraag helemaal niets meer over is.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:10 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Jij zit je maar te blindstaren op dat ene woordje ras om maar autistisch niet toe te willen geven dat er etnische verschillen zijn en dat 1 vd vele onderscheidende factoren in groepen zijn.
Scherp.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:13 schreef ExtraWaskracht het volgende:
[..]
Deze minister had het trouwens niet alleen over multicultureel, maar ook over multi-etnisch. Dus, de discussie is wat ernstiger dan dat.
Gelijke rechten. Gelijke plichten.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:17 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
https://nieuws.tpo.nl/201(...)ruimte-universiteit/
Zomaar even iets.
Hoe kijk jij bijvoorbeeld aan tegen Zwarte Piet? Moeten nieuwkomers tolerant zijn ten opzichte van dat stukje cultuur van de Nederlanders?
wat is er islamitisch aan boef?quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:18 schreef De_Onnoembare het volgende:
Ten 3e is Boef z'n islamitische kattengejank
Nee.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:15 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Dat is waarschijnlijk de reden dat je met ze te maken hebt.
Van 8 naar 17,1quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:17 schreef Bluesdude het volgende:
[..]
Niet meer dan verdubbeld sinds 1940
Zullen we eens beginnen met een meer elementaire vraag: moet ik als niet-nieuwkomer tolerant zijn ten opzichte van Zwarte Piet?quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:17 schreef Tlaloc het volgende:
[..]
Hoe kijk jij bijvoorbeeld aan tegen Zwarte Piet? Moeten nieuwkomers tolerant zijn ten opzichte van dat stukje cultuur van de Nederlanders?
Het mag rustig naar de 30 hoor.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:20 schreef De_Onnoembare het volgende:
[..]
Van 8 naar 17,1
Bij 10 werd al gegild dat we extreem overbevolkt waren.
Waar moet het heen? 20? 25? 30? Waarvan 70% Afrikaan of MO? Fantastisch zeg.
Gewoon tolerant zijn tegen de meerderheid die het wel een geslaagd feest vind en binnen de A10 blijven met je harses dan.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:21 schreef Molurus het volgende:
[..]
Zullen we eens beginnen met een meer elementaire vraag: moet ik als niet-nieuwkomer tolerant zijn ten opzichte van Zwarte Piet?
Ik vind het een ronduit smakeloze traditie, die wat mij betreft zo snel mogelijk in de prullenbak mag.
Wordt ook (terecht) aangegeven als een van de oorzaken van de puinhoop in het Midden-Oosten: het westen die na het opgeven van het kolonialisme de oude, willekeurig getrokken landsgrenzen in stand hielden en daardoor willekeurige bevolkingsgroepen met elkaar een staat moesten opbouwen, en een bepaalde bevolkingsgroep die een zelfstandige staat had kunnen zijn werd verdeeld over een paar landen waar ze ver in de minderheid waren.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:12 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Slechts een onderdeel van velen.
Het wordt noterend als argument gebruikt door links om te verklaren waarom Afrika nog steeds een puinzooi is. Verschillende culturen in hetzelfde land.
En dan willen diezelfde jokers deze culturen doodleuk importeren naar een stuk met meer culturen op minder ruimte. En dan de schuld geven aan Wilders als het niet goed gaat..
Schiet mij maar lek.
9 miljoen in 1940.... dat is niet meer dan verdubbeldquote:
Ach ja..... gillende boze burgers tav bevolkingsaantallen en mensen wegwensen heb je altijd wel.quote:Bij 10 werd al gegild dat we extreem overbevolkt waren.
Ja, nou ja, door de tv, de ontkerkelijking, de ontsluiting, de welvaart, het gemiddelde opleidingsniveau, de informatietechnologie zou je verwachten dat de oudere mentaliteitsschema's in NL wel ongeveer verdwenen zouden zijn anno 2018, maar dat is toch niet helemaal waar dus. En waar dat antagonisme op gestoeld is? Ik als niet-Zeeuw en niet-Brabander kan dat toch moeilijk duiden.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:18 schreef Beathoven het volgende:
[..]
Uiteraard.
Er zal tussen alle streken wel een kleine identiteitsstrijd blijven. Maar het is vaak dat t onbekend blijft en onbemind. Als je t echt op 't gebied van andere landelijke culturen bekijkt dan hoor je zelfs bij de fanatieksten "de bevolking van cultuur y is kut, behalve persoon x want die kennen we goed".
Ik kende een leerkracht uit een land die een grote groep studenten meenam naar landen van "de vijand" en dit organiseerde en ze samen projecten liet uitvoeren en ze er verslag van liet doen. Daar kweek je generaties mee die kritischer denken en de handen ineen kunnen slaan.
Juist! Hier is 'diversiteit' opeens een kracht maar in Afrika en het MO is het opeens de reden dat het een zooitje is. Wat is het nou?quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:12 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Slechts een onderdeel van velen.
Het wordt noterend als argument gebruikt door links om te verklaren waarom Afrika nog steeds een puinzooi is. Verschillende culturen in hetzelfde land.
En dan willen diezelfde jokers deze culturen doodleuk importeren naar een stuk met meer culturen op minder ruimte. En dan de schuld geven aan Wilders als het niet goed gaat..
Schiet mij maar lek.
Ach, dat is in principe heel makkelijk he: zolang het niet strijdig is met wetgeving mag je je zo onsmakelijk gedragen als je wilt.quote:Op woensdag 18 juli 2018 20:22 schreef Voorschrift het volgende:
[..]
Gewoon tolerant zijn tegen de meerderheid die het wel een geslaagd feest vind en binnen de A10 blijven met je harses dan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |