En dan net als het knapste eendje uit de vijver die voor het eerst een andere eend ziet leven we nog lang en gelukkig.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 09:57 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Kun jij haar als een ekte POHWP weer wakker kussen
Wat dat betreft ben ik best introvert. Zolang ik het nut van een gesprek niet zie dan is het wat mij betreft ook niet echt nodig. Wees dan maar gewoon stil ofzo. Een date met enkel serieuze gesprekken zou ik ook enorm op afknappen. Gewoon bullshit en bier. Why so seriousquote:Op vrijdag 20 juli 2018 09:50 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Ja, als jij daar geen behoefte aan hebt snap ik dat wel! Vooral als het maar een scharrel is! Ik ben zo gek als een deur dus ik maak altijd wel wat mee waar ik over kan praten en inderdaad als ze steeds hetzelfde vragen is het heel irritant.
Mijn grootste faal was ergens op de middelbare school. Heel stoer voor een meisje, beetje grappen, zij grapt terug, ik lach schaapachtig en met het bronstige geluid van een eland komt er een enorme hoest op en vliegt er een chemisch-groene lamapluim vanuit m'n strot zo recht voor haar voeten.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:02 schreef Anneloos het volgende:
Ik heb eens een faal versierpoging meegemaakt.. ik was met een vriendin en we gingen naar de kroeg waar wij twee mannelijke vrienden tegenkwamen, maar die hadden dus ook weer twee vrienden mee, dus wij zaten zo aan een tafeltje met ze allen en eentje die zei niet zoveel.. en ja Anneloos valt op ‘stille’ wateren diepe gronden.. dus Anneloos voegt na die avond die jongen op facebook toe en gaf hem haar nummer.. want ja hij had zo’n lief koppie en zo’n mooie lach.
Nou ik heb nog nooit zoiets meegemaakt.. wat een tokkie.. ja, die wilde wel erg graag afspreken hoor.. maar toen ik die spelling zag.. wil niet zeggen dat ik nou zo’n kei ben, maar dat was echt dramatisch
![]()
Heb er echt 4 dagen over moeten doen om hem af te wimpelen
Oeh dansen.. ja ik ben zelf niet meer van disco’s dus ik kies sneller voor een kroeg waar ik ook daadwerkelijk een gesprek kan voeren! Je moet er ook niet heen gaan met een houding ‘versierd willen worden’, want dat gaat natuurlijk niet werken! Soms zie ik gewoon een knappe man en als er dan oogcontact (of het begint bij oogcontact, want uiterlijk is niet alles) is dan wacht ik even tot hij op mij afstapt en anders stap ik op hem af.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 09:55 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Ik dans op het podium. Non-stop. Maar laatst wel zo’n kletsavond op stap gehad ja, niet eens per se om te versieren/versierd te worden. Maar gewoon constant random gesprekken overal, heel gezellig.
Huh maar nu spreek jij jezelf tegen.. jij wil geen nutteloze gesprekken voeren, maar je wil gewoon bullshit praten op dates?quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:04 schreef Dven het volgende:
[..]
Wat dat betreft ben ik best introvert. Zolang ik het nut van een gesprek niet zie dan is het wat mij betreft ook niet echt nodig. Wees dan maar gewoon stil ofzo. Een date met enkel serieuze gesprekken zou ik ook enorm op afknappen. Gewoon bullshit en bier. Why so serious
Awh geweldigquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:06 schreef Dven het volgende:
[..]
Mijn grootste faal was ergens op de middelbare school. Heel stoer voor een meisje, beetje grappen, zij grapt terug, ik lach schaapachtig en met het bronstige geluid van een eland komt er een enorme hoest op en vliegt er een chemisch-groene lamapluim vanuit m'n strot zo recht voor haar voeten.
Toen was haar liefde wel een beetje bekoeld.
Wie zegt dat bullshit nutteloos isquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:09 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Huh maar nu spreek jij jezelf tegen.. jij wil geen nutteloze gesprekken voeren, maar je wil gewoon bullshit praten op dates?
Het meeste wat ik zeg is onzin, maar ik praat ook echt veel te veel.. en als een man mij verlegen maakt, dan ga ik helemaal brabbelen
Hahahaha, dat je ook allebei staat te kijken “the fuck just happened..?”quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:06 schreef Dven het volgende:
[..]
Mijn grootste faal was ergens op de middelbare school. Heel stoer voor een meisje, beetje grappen, zij grapt terug, ik lach schaapachtig en met het bronstige geluid van een eland komt er een enorme hoest op en vliegt er een chemisch-groene lamapluim vanuit m'n strot zo recht voor haar voeten.
Toen was haar liefde wel een beetje bekoeld.
Enige wat me nog zou hebben kunnen redden is wanneer ze een spuugfetish heeft maar zelfs indien dat zo was dan was ze er op die leeftijd waarschijnlijk nog niet achter gekomenquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:11 schreef Debsterr het volgende:
[..]
Hahahaha, dat je ook allebei staat te kijken “the fuck just happened..?”
Ik. Nee, maar serieus.. ik praat soms voordat ik denk en dan komt er toch een hoop onzin uit. Gelukkig kunnen mensen er wel om lachenquote:
Gelukkig is het zelfbeeld van jonge vrouwen zelden realistischquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:14 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Ik. Nee, maar serieus.. ik praat soms voordat ik denk en dan komt er toch een hoop onzin uit. Gelukkig kunnen mensen er wel om lachen
Je zou maar zo'n date hebben waar je enkel werk bespreekt, toekomstdromen bespreekt, ambities bespreekt en er echt probeert achter te komen of er een toekomst in zit tussen jullie twee en en en bleeergh kots kots kotsquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:14 schreef Anneloos het volgende:
[..]
Ik. Nee, maar serieus.. ik praat soms voordat ik denk en dan komt er toch een hoop onzin uit. Gelukkig kunnen mensen er wel om lachen
Niet op een eerste date. Maar als t goed klinkt en je bent een tijdje onderweg mag dat imo best ter sprake komen.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:29 schreef Dven het volgende:
[..]
Je zou maar zo'n date hebben waar je enkel werk bespreekt, toekomstdromen bespreekt, ambities bespreekt en er echt probeert achter te komen of er een toekomst in zit tussen jullie twee en en en bleeergh kots kots kots
quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:29 schreef Dven het volgende:
[..]
Je zou maar zo'n date hebben waar je enkel werk bespreekt, toekomstdromen bespreekt, ambities bespreekt en er echt probeert achter te komen of er een toekomst in zit tussen jullie twee en en en bleeergh kots kots kots
Ja nogal. Ik zie wel waar een gesprek naartoe gaat.quote:
En anders? Gooi je er een slotje op?quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:36 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja nogal. Ik zie wel waar een gesprek naartoe gaat.
of ze haalt de bezem er door.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:37 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
En anders? Gooi je er een slotje op?
Ja zoiets.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:37 schreef Stratotanker het volgende:
[..]
En anders? Gooi je er een slotje op?
Samzz swipet niet, Samzz bant.
Ik hou niet zo van regels. Je moet dit je moet dat het hoort zus het hoort zoquote:
Terwijl ze de topicpointer op het servetje update.quote:
Same here. Ook al gaat het over werk of de toekomst.quote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:36 schreef Samzz het volgende:
[..]
Ja nogal. Ik zie wel waar een gesprek naartoe gaat.
Elke dagquote:Op vrijdag 20 juli 2018 10:39 schreef Prisha het volgende:
[..]
Ik hou niet zo van regels. Je moet dit je moet dat het hoort zus het hoort zo
Heb je nog iets gehoord van truiman? Zou ie iets sturen vanuit z'n vakantie adres?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |