Hoezo niet?quote:Op zondag 1 juli 2018 12:37 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Maar dit is niet binnen de regels, dus gaat je post niet op.
Dan noem je het een loophole. Het advocatenleger van Sky doet er ook alles aan om het onderzoek te frustreren en traineren. Ik vind het prima dat de ASO ze op deze manier op hun flikker kan geven.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:37 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Maar dit is niet binnen de regels, dus gaat je post niet op.
twitter:faustocoppi60 twitterde op zondag 01-07-2018 om 12:38:43Wilco Kelderman crashed out of the Dutch Nats and checked into hospital. Hopefully nothing broken... https://t.co/0B8q0mznl5 reageer retweet
Je moet te allen tijde geloofwaardig blijven. Objectiviteit en geloofwaardigheid laten varen voor eigen gewin is voor de zwakkeren onder ons.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:44 schreef Mani89 het volgende:
Ik had trouwens liever gezien dat Mr Objectivteit Koffieplanter zijn act even liet varen en gewoon in zijn handjes zou knijpen dat Het Godenkind™ nu aan de hele wereld kan laten zien wat een ... godenkind het eigenlijk is. Een unieke kans.
Je klinkt nu net als Stijn.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:48 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Je moet te allen tijde geloofwaardig blijven. Objectiviteit en geloofwaardigheid laten varen voor eigen gewin is voor de zwakkeren onder ons.
Nee dankje, dat rare theatrale toontje laat ik lekker aan me voorbij gaan.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:51 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Ik zou zeggen, neem er een voorbeeld aan.
Jij hangt liever rond met mensen die in de waan van de dag leven en afhaken als er twee of meer zinnen in een post staan.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:53 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Nee dankje, dat rare theatrale toontje laat ik lekker aan me voorbij gaan.
Froome heeft de regels helemaal nog niet overtreden. Een adverse analytical finding is wat anders dan een dopingovertreding.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:39 schreef Frozen-assassin het volgende:
Froome heeft de regels ook niet gevolgd. ASO doet dat ook niet. Lood om oud ijzer.
ongunstige bevinding van een analyse jaquote:Op zondag 1 juli 2018 12:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Froome heeft de regels helemaal nog niet overtreden. Een adverse analytical finding is wat anders dan een dopingovertreding.
Ik hang liever met helemaal niemand rond. Ik vind dat ik mijn standpunten in dit topic prima uiteen heb gezet.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:54 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Jij hangt liever rond met mensen die in de waan van de dag leven en afhaken als er twee of meer zinnen in een post staan.
Jouw standpunt: beste wielerinstanties, wijk alleen af van de regels als het mij uitkomt.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:55 schreef Mani89 het volgende:
[..]
Ik hang liever met helemaal niemand rond. Ik vind dat ik mijn standpunten in dit topic prima uiteen heb gezet.
classic Wielcoquote:Op zondag 1 juli 2018 12:47 schreef Mani89 het volgende:
twitter:faustocoppi60 twitterde op zondag 01-07-2018 om 12:38:43Wilco Kelderman crashed out of the Dutch Nats and checked into hospital. Hopefully nothing broken... https://t.co/0B8q0mznl5 reageer retweet
Precies, en een AAF wordt pas een overtreding slash schorsingwaardig op het moment dat het aangetoond (of juist niet) kan worden. Op het moment van typen heeft Froome - volgens de eigen regels van WADA / UCI - nog geen doping gebruikt.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:55 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
ongunstige bevinding van een analyse ja
Je bent verder niet op mijn post ingegaan en maakt er later maar weer een ridicule samenvatting van.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:56 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Jouw standpunt: beste wielerinstanties, wijk alleen af van de regels als het mij uitkomt.
Klopt. Maar Sky traineert de boel wel bewust. Ze hebben nu zowat al hun hele jaarbudget opgemaakt aan advocaatkosten. Ze sturen duizenden pagina's aan documenten naar UCI.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:59 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Precies, en een AAF wordt pas een overtreding slash schorsingwaardig op het moment dat het aangetoond (of juist niet) kan worden. Op het moment van typen heeft Froome - volgens de eigen regels van WADA / UCI - nog geen doping gebruikt.
Maar dan ligt de fout toch niet bij Froome en/of Sky, die werken met de regels, middelen en de procedures die ze hebben. De vinger moet in dat geval gewezen worden naar de UCI voor het niet (willen) stellen van een deadline.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:02 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Klopt. Maar Sky traineert de boel wel bewust. Ze hebben nu zowat al hun hele jaarbudget opgemaakt aan advocaatkosten. Ze sturen duizenden pagina's aan documenten naar UCI.
En dat alles vanwege nierfalen waar nog nooit iemand van gehoord heeft.
Ik weet niet of het uberhaupt mogelijk is om een deadline te stellen. Je moet in ieder geval de tijd krijgen om bewijs op papier te kunnen krijgen en dingen uit te zoeken. Maar goed, ik ben geen jurist verder. In ieder geval zal iedereen het wel mee eens zijn dat dit veel te lang duurt.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:04 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Maar dan ligt de fout toch niet bij Froome en/of Sky, die werken met de regels, middelen en de procedures die ze hebben. De vinger moet in dat geval gewezen worden naar de UCI voor het niet (willen) stellen van een deadline.
quote:Op zondag 1 juli 2018 13:06 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik weet niet of het uberhaupt mogelijk is om een deadline te stellen. Je moet in ieder geval de tijd krijgen om bewijs op papier te kunnen krijgen en dingen uit te zoeken. Maar goed, ik ben geen jurist verder. In ieder geval zal iedereen het wel mee eens zijn dat dit veel te lang duurt.
twitter:EuroHoody twitterde op zaterdag 30-06-2018 om 23:51:38From what I hear the UCI legal side is also going slow on this https://t.co/4MXr4u5ju8 reageer retweet
Misschien moet ie net als Moncoutie gaan rijden.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:47 schreef Mani89 het volgende:
twitter:faustocoppi60 twitterde op zondag 01-07-2018 om 12:38:43Wilco Kelderman crashed out of the Dutch Nats and checked into hospital. Hopefully nothing broken... https://t.co/0B8q0mznl5 reageer retweet
Daar dacht het Frans arbitragehof voor sport in 2009 anders over.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:14 schreef Maver24 het volgende:
Ducrot zegt het goed. Het is het feestje van de ASO en die mogen dus beslissen we er komt op hun feestje.
Precies, daar horen valsspelers dus niet bij.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:14 schreef Maver24 het volgende:
Ducrot zegt het goed. Het is het feestje van de ASO en die mogen dus beslissen we er komt op hun feestje.
Ducrot legt het net goed uit op tv. ASO heeft nu wel degelijk legitieme argumenten.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:15 schreef Luppie0110 het volgende:
[..]
Precies, daar horen valsspelers dus niet bij.
Een adverse analytical finding is een dopingovertreding bedolven onder juridisch jargon. Iets negatiefs blijven herformuleren en herformuleren tot het onschuldig lijkt. Daar trapt alleen het klootjesvolk in.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:54 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Froome heeft de regels helemaal nog niet overtreden. Een adverse analytical finding is wat anders dan een dopingovertreding.
Verdomme Wilco, je moet Dumoulin in het geel naar Parijs brengen, dit kunnen we niet hebben nu.quote:Op zondag 1 juli 2018 12:47 schreef Mani89 het volgende:
twitter:faustocoppi60 twitterde op zondag 01-07-2018 om 12:38:43Wilco Kelderman crashed out of the Dutch Nats and checked into hospital. Hopefully nothing broken... https://t.co/0B8q0mznl5 reageer retweet
Ik vrees voor bocht 7.quote:Op zondag 1 juli 2018 13:26 schreef Dale__Cooper het volgende:
Er zal - als die wel gaat starten - toch wel een Armstrong-achtige haat langs de wegen zijn.
Ik heb mijn plekje al gereserveerd.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |