SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Knapen die storneren willen moeten mannen met automatische incasso's zijn![]()
Ben benieuwd. 11 miljoen klinkt als erg weinig.
Ik zie mijn magnum graag tegemoet, Klaas
Emotionele exclusiviteit monogamie-adept![]()
Zijn magnum sized piem0l?quote:Op woensdag 27 juni 2018 17:02 schreef Kaneelstokje het volgende:
Ben benieuwd. 11 miljoen klinkt als erg weinig.
Ik zie mijn magnum graag tegemoet, Klaas"Plausibel zeg ik gewoon. Ik zeg gewoon eerlijk, plausibel"![]()
Onzin, Klaas en ik hebben al jarenlang een goede verstandhouding en als ik 1 ding van Klaas weet, is het wel dat hij zijn beloftes nakomt.quote:Op woensdag 27 juni 2018 17:08 schreef PowerLoungen het volgende:
Klaasgod komt nooit zijn weddenschappen na
Over enkele uren hebben wij allen een heerlijk ijsje.![]()
Gaat een duur grapje worden dan , al die koeriers met ijskast achterop.quote:Op woensdag 27 juni 2018 17:09 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Onzin, Klaas en ik hebben al jarenlang een goede verstandhouding en als ik 1 ding van Klaas weet, is het wel dat hij zijn beloftes nakomt.
Over enkele uren hebben wij allen een heerlijk ijsje.RED ONS HENNIEGOD![]()
11 miljoen, prima jodenfooitjeBehulpzaam als een waterkraan.
Op woensdag 29 april 2015 16:30 schreef seto het volgende:
als je niet #teamhenk bent ben je gewoon een *weggeFopt*homo![]()
De uitleg erbij van Overmars en Ten Hag is zo waar begrijpelijk en naar mijn mening logisch. Ik vermoed dat iemand anders die teksten heeft voorgekauwd.proberen is de eerste stap naar falen
een cafe zonder Hazes, is geen kroeg![]()
quote:Op woensdag 27 juni 2018 13:09 schreef Kaneelstokje het volgende:
[..]
Een met karamel voor mij graag.quote:
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
TAdic heeft echt een draadje los in zijn bovenkamer ...quote:Op woensdag 27 juni 2018 17:34 schreef Adames het volgende:
Blijf het een vreemde transfer vinden vanuit Tadic zijn kant, maar niettemin prachtige aankoop
ALs je vanuit de engelse PL naar de mickey mouse competitie verhuist ben je een gewoon een volgevreten voetballer zonder ambities om op het hoogste nivo te spelen....
Het wordt echt helemaal niets met Tadicals je zo een instelling heb.....
Wie is hier beter van geworden?
De zaakwaarnemers van Tadic die hem overgehaald hebben om de stap te maken en zo flink hun zakken vullen met deze transfer......"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Bedankt, eindelijk weer wat nuancering in het topic.quote:Op woensdag 27 juni 2018 18:34 schreef klaasweetalles het volgende:
Blijf het een vreemde transfer vinden vanuit Tadic zijn kant, maar niettemin prachtige aankoop
Dankzij mensen als Klaas blijven we met beide voeten op de grond staan.![]()
Waarom is het zo moeilijk te begrijpen? Hij vond het waarschijnlijk fijn leven in Nederland en wil ook eens voor een kampioenschap ballen en niet altijd tegen degradatie. Verder zal hij misschien wat moeten inleveren qua salaris, maar echt niet de helft ofzo. En hij hoopt misschien ook dat we CL halen.![]()
dat zal gecompenseerd zijn met tekengeldquote:Op woensdag 27 juni 2018 18:37 schreef TheJanitor het volgende:
Waarom is het zo moeilijk te begrijpen? Hij vond het waarschijnlijk fijn leven in Nederland en wil ook eens voor een kampioenschap ballen en niet altijd tegen degradatie. Verder zal hij misschien wat moeten inleveren qua salaris, maar echt niet de helft ofzo. En hij hoopt misschien ook dat we CL halen.![]()
Een kampioenschap . Laten we maar niet erbij zeggen op welk niveau.quote:Op woensdag 27 juni 2018 18:37 schreef TheJanitor het volgende:
Waarom is het zo moeilijk te begrijpen? Hij vond het waarschijnlijk fijn leven in Nederland en wil ook eens voor een kampioenschap ballen en niet altijd tegen degradatie. Verder zal hij misschien wat moeten inleveren qua salaris, maar echt niet de helft ofzo. En hij hoopt misschien ook dat we CL halen.
Tekengeld zal inderdaad wel meegeholpen hebben.RED ONS HENNIEGOD![]()
Volgens Mike Verweij klopt dat vermoedelijk, gat van 6 miljoen tussen de eerst genoemde 17 en de 11 nu.quote:Op woensdag 27 juni 2018 18:40 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat zal gecompenseerd zijn met tekengeld
Denk dat Tadic een flink centje op zijn rekening gestort heeft gekregen net.![]()
Verkopen VdB volgend seizoen wel voor 30 miljoen dan halen we weer een nieuwe.quote:Op woensdag 27 juni 2018 18:42 schreef skysherrif het volgende:
[..]
Volgens Mike Verweij klopt dat vermoedelijk, gat van 6 miljoen tussen de eerst genoemde 17 en de 11 nu.
Denk dat Tadic een flink centje op zijn rekening gestort heeft gekregen net.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: