Eens. Met kwalitatief mindere teams beide gevochten als leeuwen. Spanje en Portugal moeten de ogen uit hun kop schamen.quote:Op maandag 25 juni 2018 22:01 schreef PSVCL het volgende:
[..]
respect man
marokko en iran hadden verdiend om door te gaan
Het hele subforum staat nergens voor.quote:Op maandag 25 juni 2018 21:59 schreef KennyPowers het volgende:
[..]
Het irriteert me dat de F nergens voor staat.
Uruguay - Portugalquote:
Jij hebt hem zwaar geknepen voor Uruguay, niet?quote:Op maandag 25 juni 2018 22:01 schreef Masterminded het volgende:
De Spanje-bandwagon komt qua spel zwaar gehavend uit de strijd en toch groepswinst.
Hij mag tegen Suarez, Cavani en Godin. Mag hij daar weer de frustie gaan uithangen.quote:
Ontzettend veel... niet te volgen als je ff 15 minuten gemist hebt...quote:
Busquets moet niet zoveel naar voren staan, beetje hangen en backs eroverheen. Nu worden ze ook overlopen. Pique steekt ook niet in zijn beste vorm, al een paar maanden niet.quote:Op maandag 25 juni 2018 22:01 schreef Masterminded het volgende:
De Spanje-bandwagon komt qua spel zwaar gehavend uit de strijd en toch groepswinst.
Dat riep ik eerder al, dat wordt schopgenotquote:Op maandag 25 juni 2018 22:03 schreef Masterminded het volgende:
[..]
Uruguay - Portugal
Frankrijk - NIG/ARG
BRA/SER/ZWI - Duitsland
BEL/ENG - COL/SEN
Benieuwd hoe BEL-ENG gaat verlopen als dat op fairplay uitkomt. Iedereen elkaar kapotschoppen om in het deel met Spanje te belanden. Genot.
Ik heb hem zeer zwaar geknepen. Edinson en Luisito die dit centrale duo pesten met nog een schroeiend middenveld erachter, dat had een bloedbad geweest.quote:Op maandag 25 juni 2018 22:03 schreef Koffieplanter het volgende:
[..]
Jij hebt hem zwaar geknepen voor Uruguay, niet?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |