Nja is ook wel begrijpelijk met al die maagden hier, over seks praten willen ze wel maar je moet niet vragen naar hun ervaringen en voorkeuren.quote:
Ik aim altijd op haar tits, in de mond klaarkomen vind ik me toch een partij ranzig!quote:Op zondag 10 juni 2018 20:59 schreef Ray_Smith het volgende:
lekker lang worden gepepen
met veel spuig,gorgel/kokhalsgeluiden
en daarna zo je ballen in dr keel leegspuiten mmmmmm
Ik ben die techniek ook nog niet tegengekomen. Misschien dat er meiden zijn die bij een kleintje hopen er zo nog wat volume in te krijgen?quote:Op zondag 10 juni 2018 22:18 schreef LovelyLady het volgende:
Waarom zou je op een pik blazen![]()
daar komt een man toch niet van klaar
quote:Op zondag 10 juni 2018 23:47 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Er is echt nog nooit geblazen op mijn pik en de eerste vrouw die het doet schop ik gelijk mijn bed uit.
Dit ja.quote:Op zondag 10 juni 2018 23:51 schreef Sardu het volgende:
Nederlands: Zuigen
Duits: Blasen
Dus hangt er maar net vanaf wat haar moedertaal is.
Blow is toch blazen?quote:Op maandag 11 juni 2018 07:03 schreef Groepfunder het volgende:
[..]
En verder is blowjob gewoon Engels voor pijpbeurt en heeft het met blazen niets te maken.
Wat boeit jou het nou of iemand anders hard aan zijn pener gezogen wordt?quote:Op zondag 10 juni 2018 19:34 schreef Hyaenidae het volgende:
Wat heb jij het liefste, dat een meid zuigt of juist blaast op je pener?
Onder- of overdruk? Cocksucker of blowjob?
Ikzelf heb het liefste zuigen, blazen doet me niet zoveel.
Maar té hard zuigen aan je pener vind ik ook niet prettig.
Waarom zou sperma gezond zijn? Het is echt maar zo'n klein beetje dat de gezondheidsvoordelen te verwaarlozen zijn.quote:Op zondag 10 juni 2018 22:05 schreef Ray_Smith het volgende:
je kan wel op een kut blazen
geeft een grappig geluid.
hoezo in dr mond klaarkomen ranzig?
jij slikt toch ook haar kutvocht in?
trouwens sperma is gezond voor vrouwen
Ach, voor sommige vrouwen is het een goede reden om wel te slikken, dus ik stel voor om niet teveel vragen te stellen hierover.quote:Op maandag 11 juni 2018 18:13 schreef Flogging het volgende:
[..]
Waarom zou sperma gezond zijn? Het is echt maar zo'n klein beetje dat de gezondheidsvoordelen te verwaarlozen zijn.
Waarvan notitie gemaaktquote:Op zondag 10 juni 2018 23:47 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Er is echt nog nooit geblazen op mijn pik en de eerste vrouw die het doet schop ik gelijk mijn bed uit.
Preciesquote:Op maandag 11 juni 2018 18:32 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Ach, voor sommige vrouwen is het een goede reden om wel te slikken, dus ik stel voor om niet teveel vragen te stellen hierover.
quote:Op maandag 11 juni 2018 17:26 schreef Miss-X het volgende:
[..]
Ja maar bij eating pussy denk je toch ook niet dat je letterlijk haar pussy opeet?
Ranzig?? Whut?! Is toch super geilquote:Op zondag 10 juni 2018 21:09 schreef Hyaenidae het volgende:
[..]
Ik aim altijd op haar tits, in de mond klaarkomen vind ik me toch een partij ranzig!
quote:Op maandag 11 juni 2018 23:56 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
Waarvan notitie gemaakt![]()
Blazen kan we leuk zijn door warm koud sensatie.. en om een beetje te plagen tijdens het pijpen...
Herstel ik bedoel wel tegen en niet echt een lul opblazen als een ballon.![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |