Toch niet echt slim om te zeggen. Maar die reporter vraagt dus 2x dezelfde vraag? Dan snap je het ook.quote:
Zuiggo video... dus geblokt op mobiel. En daar zie je niet dat embedded disabled is, met een link. Maar gewoon "niet beschikbaar"quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:50 schreef THEFXR het volgende:
[..]
welke browser gebruik je, bij mij werkt ie in firefox en chrome
ik zit idd gewoon op de desktop en niet mobielquote:Op donderdag 7 juni 2018 18:51 schreef CrashO het volgende:
[..]
Zuiggo video... dus geblokt op mobiel. En daar zie je niet dat embedded disabled is, met een link. Maar gewoon "niet beschikbaar"
Niet zo snugger nee.quote:Op donderdag 7 juni 2018 18:58 schreef Patrice_Consigny het volgende:
Aardje naar zijn vaartje.
Gewoon geen intelligente opmerking.
Aan nietszeggende antwoorden hebben we ook niets.quote:Op donderdag 7 juni 2018 21:50 schreef Montelly het volgende:
Kan onze PR man Max niet even bij de hand nemen?
[ afbeelding ]
Bij het voetbal probeert men het ook wel, maar daar lepelt elke speler plichtmatig de zinnetjes op die de mediatrainer ze heeft aangeleerd.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:11 schreef franske19 het volgende:
Die verslaggever probeert hem uit de tent te lokken en hij trapt erin. Vind het wel leuk om te zien. Bij het voetbal zijn de verslaggevers altijd veel te lief. Beetje provoceren hou ik wel van.
zeker trapt ie erin. Ook wat dat aangaat moet ie nog leren.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:11 schreef franske19 het volgende:
Die verslaggever probeert hem uit de tent te lokken en hij trapt erin. Vind het wel leuk om te zien. Bij het voetbal zijn de verslaggevers altijd veel te lief. Beetje provoceren hou ik wel van.
Er zit nogal een wereld van verschil tussen de uitspraken van Senna, Hunt, & Schumacher aan de ene kant en Max aan de andere.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:12 schreef BroesWillems het volgende:
Oh, nou maakt ie ook al geen slimme opmerkingen meer. Senna, Hunt en Schumacher worden geprezen omdat het van die uitgesproken karakters zijn, ipv die statische media getrainde mannetjes. Maar als Max het zegt, dan is ie niet slim, lijkt ie op zn vader etc.
Natuurlijk. En Hamilton en Vettel gingen in het begin van hun carrière ook vaak in de fout, dus wat dat betreft deed een Maldonaldo of Grosjean niks geks. Puur verkeerd begrepen geniën. En dan hebben we het niet eens over Stroll, die doet het veel beterquote:Op donderdag 7 juni 2018 22:12 schreef BroesWillems het volgende:
Oh, nou maakt ie ook al geen slimme opmerkingen meer. Senna, Hunt en Schumacher worden geprezen omdat het van die uitgesproken karakters zijn, ipv die statische media getrainde mannetjes. Maar als Max het zegt, dan is ie niet slim, lijkt ie op zn vader etc.
Het is niet gauw goed.
Prima opmerking, een paar keer het zelfde antwoord geven en zeggen dat je wel klaar mee bent om telkens dezelfde vraag te beantwoorden. En dan nog in dezelfde persconferentie notabene dezelfde vraag weer stellen.
Dat het een geintje is, zie je wel aan het gelach met Stoffel na de tijd.
Want Stroll, Maldonaldo en Grosjean zijn/waren naast hun crashes wel het hele weekend snel? Nee dus.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:26 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Natuurlijk. En Hamilton en Vettel gingen in het begin van hun carrière ook vaak in de fout, dus wat dat betreft deed een Maldonaldo of Grosjean niks geks. Puur verkeerd begrepen geniën. En dan hebben we het niet eens over Stroll, die doet het veel beter
Zeg ook niet dat je de uitspraken kan vergelijken toch? Ik zeg dat het uitgesproken karakters waren, die zich niets aantrokken van mediatraining.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:21 schreef Patrice_Consigny het volgende:
[..]
Er zit nogal een wereld van verschil tussen de uitspraken van Senna, Hunt, & Schumacher aan de ene kant en Max aan de andere.
Als je tegen een journalist ingaat, ben je niet meteen een uitgesproken karakter. Lijkt mij nogal wiedes, daarom dat ik drie willekeurige prutsers erbij haalquote:Op donderdag 7 juni 2018 22:28 schreef BroesWillems het volgende:
[..]
Want Stroll, Maldonaldo en Grosjean zijn/waren naast hun crashes wel het hele weekend snel? Nee dus.
Niet alleen dit interview. Verstappen heeft in bijna elk interview zijn eigen mening gegeven. Hij neemt zich niet gauw een blad voor de mond, ook niet als hij wat fout heeft gedaan.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:48 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als je tegen een journalist ingaat, ben je niet meteen een uitgesproken karakter.
En daarom snap ik ook niet waarom je deze drie willekeurige prutser er bij haalt, bij hun hoor je alleen het standaard media riedeltje dat het niet aan hun lag. Totaal geen eigen mening en zelfreflectie.quote:Lijkt mij nogal wiedes, daarom dat ik drie willekeurige prutsers erbij haal
Hier nog een mooie; En dat noemt zich media.quote:Op donderdag 7 juni 2018 22:28 schreef Fir3fly het volgende:
Het is weer eens donderdag voor de GP, men moet toch wat te schrijven hebben.
twitter:RacingLines twitterde op donderdag 07-06-2018 om 19:21:07@bouncebckbltrx @Max33Verstappen Apples seldom fall far from tree reageer retweet
twitter:RacingLines twitterde op donderdag 07-06-2018 om 19:12:44Absolutely unacceptable response from @Max33Verstappen after being asked legitimate media question about his accidents: ‘I get really tired of all the questions, so, yeah, I think if I get a few more I’ll head-butt someone.’ As out of control as his driving... reageer retweet
Werkelijk geen greintje relativeringsvermogen. Ze doen werkelijk alsof Max de eerste de beste journalist echt een kopstoot had gegeven als hij nog een vraag had gesteld. Dachten al deze top journalisten ook daadwerkelijk dat Magnussen zijn ballen wilden aanbieden aan de Hulk?twitter:PhilDuncanF1 twitterde op donderdag 07-06-2018 om 19:17:38"If I get a few more questions I will headbutt someone". An unwise threat from Verstappen following a totally legitimate question. #CanadianGP https://t.co/MVT2GjrFom reageer retweet
Ik dacht en Barcelona dan, dat was toch een lekker podium.quote:The 20-year-old Dutchman has crashed or made significant mistakes at all seven races so far this season.
Natuurlijk niet handig, maar alles wordt nu ook wel erg overtrokken. Geen enkele nuance in de opsomming. En Baku:quote:In Spain, he damaged his front wing on a back marker at a re-start after a virtual safety car but continued to finished third.
Was dit het oordeel van de wedstrijdleiding of van deze journalist?quote:In Baku, he crashed in practice and in the race he and team-mate Daniel Ricciardo retired after a collision while the Australian was trying to overtake Verstappen, who made an illegal second change of direction in defence.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |