SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People assume too much.
Wordt lastig vanaf Portugal naar Nederlandquote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:43 schreef Fretwork het volgende:
Ok gelezen. Volgende keer niet meer budget vliegen of over Frankrijk vliegen.
Na 1 minuut al?quote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:47 schreef LurkJeRot het volgende:
Ik snap die man wel, ik probeer ook altijd jankende babies te doen stoppen met de krachten van mijn geest in plaats van iets tegen de ouders te zeggen. Die kunnen er vaak ook niet echt iets aan doen.
quote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:51 schreef very het volgende:
[..]
Na 1 minuut al?
Want ik bedoel het letterlijk dat ze in de hele 11(!!!) uur dat we in de nabijheid waren van onze medepassagiers maar 2 minuten gehuild heeft.
Mijn baby![]()
De mensen waren al geërgerd door die vertragingen en als er dan ook nog een baby gaat huilen (zo'n beetje het meest afschuwelijke geluid dat er bestaat) dan kan ik het me wel voorstellen dat iemand boos wordtquote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:51 schreef very het volgende:
[..]
Na 1 minuut al? Want ik bedoel het letterlijk dat ze in de hele 11(!!!) uur dat we in de nabijheid waren van onze medepassagiers maar 2 minuten gehuild heeft.
Ik moet zeggen dat ik pas echt geïrriteerd raakte bij de vertraging op weg van het vliegveld naar huis. Bizar, want normaal had ik die hippie waarschijnlijk al gelijk op zijn muil gebotst na zo lang wachten op een tyfusduur en druk vliegveld waar geen enkel stopcontact werkte.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:54 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
De mensen waren al geërgerd door die vertragingen en als er dan ook nog een baby gaat huilen (zo'n beetje het meest afschuwelijke geluid dat er bestaat) dan kan ik het me wel voorstellen dat iemand boos wordt
Hij bedoelde het vast goed. Namaste enzo.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:01 schreef very het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik pas echt geïrriteerd raakte bij de vertraging op weg van het vliegveld naar huis. Bizar, want normaal had ik die hippie waarschijnlijk al gelijk op zijn muil gebotst na zo lang wachten op een tyfusduur en druk vliegveld waar geen enkel stopcontact werkte.
Raar, en je was notabene gewapend want je had een baby bij je. Die kunnen flink hard aankomen.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:01 schreef very het volgende:
[..]
Ik moet zeggen dat ik pas echt geïrriteerd raakte bij de vertraging op weg van het vliegveld naar huis. Bizar, want normaal had ik die hippie waarschijnlijk al gelijk op zijn muil gebotst na zo lang wachten op een tyfusduur en druk vliegveld waar geen enkel stopcontact werkte.
Mits je een goede swing hebt wel jaquote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:08 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Raar, en je was notabene gewapend want je had een baby bij je. Die kunnen flink hard aankomen.
Hij zei ook nog "good baby" toen ie afdroop.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:07 schreef ShevaJB het volgende:
[..]
Hij bedoelde het vast goed. Namaste enzo.
Ze huilt zelden. Alleen voor een fles of als ze moe is en tegen haar slaap aan het vechten is. Dat laatste doet ze niet vaak gelukkig, want ze is wel vaak moe haha.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:16 schreef Frozen-assassin het volgende:
Misschien huilde je baby wel zo weinig omdat hij zijn chakra's opriep
Hm, zo een baby was mijn dochter ook en ik hoop voor je dat dat blijft net zoals bij mijn dochter. Ze was een gemakkelijke baby en peuter en nu een leuke puber, ik heb echt geluk en gun dit iedereen.quote:Op dinsdag 5 juni 2018 12:23 schreef very het volgende:
[..]
Ze huilt zelden. Alleen voor een fles of als ze moe is en tegen haar slaap aan het vechten is. Dat laatste doet ze niet vaak gelukkig, want ze is wel vaak moe haha.
Ik kan ze laten huilen door er alleen maar naar te kijken 🤣quote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:47 schreef LurkJeRot het volgende:
Ik snap die man wel, ik probeer ook altijd jankende babies te doen stoppen met de krachten van mijn geest in plaats van iets tegen de ouders te zeggen. Die kunnen er vaak ook niet echt iets aan doen.
Jij laat iedereen huilen...met je gezicht!quote:Op dinsdag 5 juni 2018 14:14 schreef Krollie het volgende:
[..]
Ik kan ze laten huilen door er alleen maar naar te kijken 🤣
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.People assume too much.
Ik hoop het ook!quote:Op dinsdag 5 juni 2018 13:43 schreef -river- het volgende:
[..]
Hm, zo een baby was mijn dochter ook en ik hoop voor je dat dat blijft net zoals bij mijn dochter. Ze was een gemakkelijke baby en peuter en nu een leuke puber, ik heb echt geluk en gun dit iedereen.
quote:Op dinsdag 5 juni 2018 14:34 schreef very het volgende:
[..]
Jij laat iedereen huilen...met je gezicht!Nog gefeliciteerd met papa zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
quote:Op dinsdag 5 juni 2018 14:56 schreef Krollie het volgende:
[..]
Nog gefeliciteerd met papa zijn.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
People assume too much.
Doe ik lekker toch nietquote:Op dinsdag 5 juni 2018 15:44 schreef nogeenoudebekende het volgende:
Mensen die niet tegen jankende kinderen kunnen moeten zichzelf weggooien.
In weken rekenenquote:Op woensdag 6 juni 2018 08:11 schreef CrashO het volgende:
Een 15 weken oude baby in het vliegtuig meeslepen
5 euro voor een halve liter pils.quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:16 schreef C.L.Werner het volgende:
Foodcourt en naar portugal gaan... dat betekent dus dat TS goedkoop met Easyjet naar Portugal vliegt en in de meest pauperige terminal van Schiphol zit. Lekker 8,50 euro voor een bak koffie betalen![]()
Met easyjet vliegen, dan verdien je het ook wel
Dan moet het TUI of Ryanair zijn geweest.quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:20 schreef very het volgende:
[..]
5 euro voor een halve liter pils.
Wie droomt er nou koffie?
En nee, geen easyJet
quote:
quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:11 schreef CrashO het volgende:
Een 15 weken oude baby in het vliegtuig meeslepen
Nee.quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:22 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Dan moet het TUI of Ryanair zijn geweest.
Edit: of transhernia.
Normaal komt ze voor haar fles na 3 uur. Soms na 2,5. Dit keer was het al na 2 uur.quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:08 schreef Piger het volgende:
Een beetje ouder zag dit aankomen en gaf die fles al tijdens de vertraging zodat het kind daar voldaan in het vliegtuig zou gaan slapen.
Een meisje zeker?quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:28 schreef very het volgende:
[..]
Normaal komt ze voor haar fles na 3 uur. Soms na 2,5. Dit keer was het al na 2 uur.
quote:
quote:Op dinsdag 5 juni 2018 11:41 schreef very het volgende:
Gisteren waren mijn vriendin, mijn 3.5 mnd oude dochter en ik
Maar beter een afkeer creëren tegen iets waarbij je een partner nodig hebt om het te kunnen krijgen, anders is de teleurstelling zo grootquote:Op woensdag 6 juni 2018 08:31 schreef Frozen-assassin het volgende:
FOK!kers zijn duidelijk geen fan van kleine kinderen
Ja, die zijn niet te vertrouwenquote:
Vliegtuig.quote:Op woensdag 6 juni 2018 08:44 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Okee. Waar vlieg je dan wel mee. Vertel.
Veulingquote:Op woensdag 6 juni 2018 08:44 schreef C.L.Werner het volgende:
[..]
Okee. Waar vlieg je dan wel mee. Vertel.
Vandaar dat je je veulen mee had genomen.quote:
Precies.quote:Op woensdag 6 juni 2018 09:28 schreef Hallojo het volgende:
[..]
Vandaar dat je je veulen mee had genomen.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |