True. Ik zal ‘m onthouden.quote:Op maandag 4 juni 2018 22:07 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Sullessen is dan een leukere vermarcovanbastering
echt he, wat een belachelijke scheidsquote:
Kieft kan dat toch prima doen ookquote:Op maandag 4 juni 2018 22:11 schreef Slobeend het volgende:
Daarom moet je dus een commentator in het stadion hebben.
Overdreven?quote:Op maandag 4 juni 2018 22:12 schreef remlof het volgende:
[..]
Die gaf ie wel heel,stiekem. En weer overdreven, in een vriendschappelijke wedstrijd.
huh?quote:Op maandag 4 juni 2018 22:13 schreef borisz het volgende:
Dit zijn van die overtredingen die volgens het boekje rood zijn, maar gewoon met geel afgedaan kunnen worden.
Mwah, ik had gewoon een vrije trap en geel gegeven in zo’n wedstrijd.quote:Op maandag 4 juni 2018 22:12 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Overdreven?
Duidelijker kan niet
Het is rood, maar ik vind deze overtreding gewoon geel waard. Ontnemen scoringskans zou wmb niet automatisch rood hoeven te zien, waar het ook op het veld de overtreding plaats heeft.quote:Op maandag 4 juni 2018 22:13 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
huh?
ja in een vriendschappelijke wedstrijd.. misschien.
Rostelliquote:Op maandag 4 juni 2018 22:14 schreef Ghostbuster het volgende:
Lekker begin Rasta wie is dat dan weer
Scheelt die jongen weer alimentatiequote:
Alleen nog in iemand zijn haar tuffenquote:
Doorgebroken speler vriend. Dat is gewoon rood. Vriendschappelijk of nietquote:Op maandag 4 juni 2018 22:15 schreef borisz het volgende:
[..]
Het is rood, maar ik vind deze overtreding gewoon geel waard. Ontnemen scoringskans zou wmb niet automatisch rood hoeven te zien, waar het ook op het veld de overtreding plaats heeft.
Dan is de payoff om zon overtreding te maken veel te hoogquote:Op maandag 4 juni 2018 22:15 schreef borisz het volgende:
[..]
Het is rood, maar ik vind deze overtreding gewoon geel waard. Ontnemen scoringskans zou wmb niet automatisch rood hoeven te zien, waar het ook op het veld de overtreding plaats heeft.
Dan mis ik toch wel pepe die nog lekker gaat natrappenquote:Op maandag 4 juni 2018 22:16 schreef Ghostbuster het volgende:
Keeper denkt HA ik kan ook een Rood aansmeren
Doorgebroken speler bestaat spelregeltechnisch niet. Het is ontnemen scoringskansquote:Op maandag 4 juni 2018 22:15 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Doorgebroken speler vriend. Dat is gewoon rood. Vriendschappelijk of niet
Mag wel weer een scheids die zijn ballen toontquote:Op maandag 4 juni 2018 22:17 schreef remlof het volgende:
Zijn ze die scheids vergeten te vertellen dat het een vriendschappelijke wedstrijd is.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |