Moet ik hierbij denken aan extra trainingskampen met de selectie, meer aandacht voor de jeugd, enzovoort? Kortom dingen die financieel niet haalbaar zijn voor het NHV of is het gewoon wollige taal voor het feit dat men op elkaar is uitgekeken?quote:De reden dat er gezamenlijk is besloten om de samenwerking niet te verlengen: “De ambities van Helle, die wij ook nastreven, overstijgen de mogelijkheden van het NHV”, legt van Gestel uit.
“Eigenlijk is het omdat ik te ambitieus en doelgericht ben. Ik wil optimaliseren op alle fronten om grotere doelen te kunnen halen voor het team”, legt Helle Thomsen uit.
Ik denk eerder aan betere trainers voor de lagere teams. Als je ziet wat er nu bij "jong" oranje rond hangt daar wordt je niet vrolijk van.quote:Op donderdag 27 december 2018 17:58 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Moet ik hierbij denken aan extra trainingskampen met de selectie, meer aandacht voor de jeugd, enzovoort? Kortom dingen die financieel niet haalbaar zijn voor het NHV of is het gewoon wollige taal voor het feit dat men op elkaar is uitgekeken?
Ik ben benieuwd wie de opvolger wordt. Voor dit team zal genoeg interesse zijn bij de coaches.
Dat is toch die idiote coach die het bankrasmodel wilde invoeren, daarin gefaald heeft en veel nederlandse talenten heeft verspild???quote:
quote:Op donderdag 27 december 2018 17:44 schreef mstx het volgende:
Helle Thomsen stops als coach
https://www.handbal.nl/ni(...)ederlands-damesteam/
https://nos.nl/artikel/22(...)ch-handbalsters.htmlquote:...
"De ambities van Helle, die wij ook nastreven, overstijgen de mogelijkheden van het Nederlands Handbal Verbond", zegt technisch directeur Paul van Gestel in een reactie.
"Die ambities kunnen wij op dit moment nog niet waarmaken. Een geldkwestie? Daar is totaal geen sprake van. Helle is niet van de centen. Ze wil het beste voor de speelsters. Het ging om de randvoorwaarden", aldus Van Gestel.
Te denken valt dan aan betere faciliteiten voor een nog optimalere voorbereiding op grote toernooien, zoals bijvoorbeeld de Noorse ploeg (veelvoudig olympisch, Europees en wereldkampioen) die ook heeft en waarin Nederland (nog) niet kan voorzien.
"Helle denkt altijd vanuit het perfectionisme, ze wil altijd verder", zegt Van Gestel. "Ze wil het uiterste eruit halen, het optimale uit de speelsters en zorgt er ook voor dat er resultaten komen. Maar ze wil toch een keer dat goud halen."
Volgens de technisch directeur is er nog wel geprobeerd om Thomsen binnenboord te houden. "Helle heeft enorme resultaten gehaald, ligt erg goed binnen de groep en ook de groep was tevreden om met haar verder te gaan. Haar besluit komt als een grote verrassing", verklaart Van Gestel.
...
De handbalbond weet nog niet wie haar opvolger wordt, maar de nieuwe bondscoach zal een buitenlander zijn en aangesteld worden tot en met de Spelen van 2020 in Tokio. Het eerste grote toernooi voor de handbalsters is het WK in Japan, eind november volgend jaar.
quote:I've had it bad lately, and I know what has caused it. I was born in the wrong body. I have never seen myself as a public person, but I fell this can't go under the radar. Therefore, I choose to tell it in my own way and in my own words. If an ordinary 26-year-old had told about gender dysphoria, it would most likely have gone unnoticed. I hope you all understand and respect my decision. Now it's time to live my life how I want to, she says.
Bron: http://www.handbalinside.(...)lijn-tot-kopenhagen/quote:Tussen 10 en 27 januari spelen de 24 beste landen op aarde om de wereldbeker. In zes verschillende steden in Duitsland én Denemarken wordt het WK georganiseerd.
Dat het wereldkampioenschap wordt gehouden in twee landen is een unicum. De wedstrijden in de poulefase worden keurig verdeeld over beide landen. In Berlijn, München, Herning en Kopenhagen wordt iedere keer voor meer dan tienduizend toeschouwers gespeeld.
Poule-indeling WK:
Poule A: Frankrijk, Rusland, Duitsland, Servië, Brazilië en Korea
Poule B: Spanje, Kroatië, Macedonië, IJsland, Bahrein en Japan
Poule C: Denemarken, Noorwegen, Oostenrijk, Tunesië, Chili en Saoedi Arabië
Poule D: Zweden, Hongarije, Qatar, Argentinië, Egypte en Angola
De beste vier landen uit poule A en B vervolgen hun weg richting de wereldbeker in de imposante arena in Keulen. De Lanxess Arena aan de Rijn, waar ook de Final4 van de Champions League wordt afgewerkt, biedt plaats voor meer dan 19000 toeschouwers.
De vier beste landen van het WK vechten in Hamburg om een plaats in de finale. In Deens Herning wordt op zondag 27 januari zowel het brons, zilver als goud vergeven. In de fraaie hal in Midden-Denemarken passen vijftienduizend fans.
Titelhouder
Frankrijk is de titelhouder. In eigen land was het sterrenensemble in 2017 in de eindstrijd te sterk voor Noorwegen. In de AccorHotels Arena in Parijs, waar de Oranjedames onlangs ten koste van Roemenië EK-brons grepen, was Frankrijk met 33-26 te sterk voor Noorwegen. Slovenië, in april de opponent van de Oranjemannen in de EK-kwalificatiereeks, maakte het podium compleet.
Donderdagavond
Hosts Duitsland en Denemarken openen donderdagavond het bal. In de hoofdstad van Duitsland treft het thuisland om 18:15 Korea. Twee uur later is het in Kopenhagen de beurt aan Denemarken. Zij starten het WK in eigen land tegen groepsgenoot Chili.
Er is nog genoeg talent en kwaliteit over, zeker als Snelder ook weer aansluit. Ik zou juist zeggen dat dit een prachtig jaar wordt om jonge talenten de kans te geven om een stap te laten maken. Je bent al geplaatst voor het WK en gaat nu een heel jaar daarnaartoe kunnen opbouwen. Een nieuwe coach is een belangrijker issue, zonder de verdiensten van Groot voor dit team te bagatelliseren.quote:Op donderdag 10 januari 2019 22:57 schreef Riofan83 het volgende:
Thomsen weg, Visser stopt, Broch was al gestopt, Groot stopt nu ook. Hopelijk wordt er een goede coach gevonden (wie wil nog?) om de Nederlandse talenten richting OS 2020 te begeleiden. Zal niet eenvoudig worden zonder bovengenoemde sterren.
En wie is de volgende? Meestal volgen er meer ...
Thomsen en Visser weg zie ik niet als een heel groot probleem. Ben wel benieuwd wie Thomsen gaat opvolgen.quote:Op donderdag 10 januari 2019 22:57 schreef Riofan83 het volgende:
Thomsen weg, Visser stopt, Broch was al gestopt, Groot stopt nu ook. Hopelijk wordt er een goede coach gevonden (wie wil nog?) om de Nederlandse talenten richting OS 2020 te begeleiden. Zal niet eenvoudig worden zonder bovengenoemde sterren.
En wie is de volgende? Meestal volgen er meer ...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |