SPOILER: Kampioen 2010-2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2012/2013Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2013/2014Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2014/2015Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2016/2017Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Transferbeleid 2017/2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Gifjes enzulksOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: NouriOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: OnanagodOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh.![]()
Nee hoor was in 1 keer . Van Geel was gewoon zo achterlijk dat die liever de meest debiele salarissen betaalde aan Luque en noem ze maar op . Ten Cate zei in het verleden dat ze heel dicht bij Modric waren maar Van Geel blokkeerde dat puur en alleen om hem te trollen .quote:Op woensdag 23 mei 2018 16:41 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Muah waarschijnlijk kregen ze het bedrag voor Sneijder ook in termijnen en konden ze het niet meteen zoveel herinvesteren omdat het financieel toch een stuk minder was toen.RED ONS HENNIEGOD![]()
Van Geel is verder wel een walgelijk slechte TD met zijn voorliefde voor middelmaat.quote:Op woensdag 23 mei 2018 16:45 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nee hoor was in 1 keer . Van Geel was gewoon zo achterlijk dat die liever de meest debiele salarissen betaalde aan Luque en noem ze maar op . Ten Cate zei in het verleden dat ze heel dicht bij Modric waren maar Van Geel blokkeerde dat puur en alleen om hem te trollen .
Maar het lijkt me best een groot risico om in die tijd met een minder ontplofde transfermarkt en met een veel minder financiële buffer het uit te geven aan een speler van Zagreb. Natuurlijk met hindsight weet je dat hij een wereldtopper werd, maar wist je toen nog niet.Oh.![]()
Dat kon iedereen wel zien eigenlijk . Speelde Ajax op een hoopje in de UEFA Cup samen met Mandzukic .quote:Op woensdag 23 mei 2018 16:48 schreef JR-Style-93 het volgende:
[..]
Van Geel is verder wel een walgelijk slechte TD met zijn voorliefde voor middelmaat.
Maar het lijkt me best een groot risico om in die tijd met een minder ontplofde transfermarkt en met een veel minder financiële buffer het uit te geven aan een speler van Zagreb. Natuurlijk met hindsight weet je dat hij een wereldtopper werd, maar wist je toen nog niet.
Was typisch z,on speler waarin je aan zijn eerste balcontacten al kon zien ''ja dit is er 1''RED ONS HENNIEGOD![]()
ze denken ook altijd een beetje aan zichzelf, niet alleen Stan Valckx was platquote:Op woensdag 23 mei 2018 16:45 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Nee hoor was in 1 keer . Van Geel was gewoon zo achterlijk dat die liever de meest debiele salarissen betaalde aan Luque en noem ze maar op . Ten Cate zei in het verleden dat ze heel dicht bij Modric waren maar Van Geel blokkeerde dat puur en alleen om hem te trollen .![]()
Het is eten of gegeten worden . Helemaal bij Ajax.quote:Op woensdag 23 mei 2018 16:56 schreef Tarado het volgende:
[..]
ze denken ook altijd een beetje aan zichzelf, niet alleen Stan Valckx was plat
Daarom is Hennie lekker viesdikRED ONS HENNIEGOD![]()
Ik moest lachenquote:Op woensdag 23 mei 2018 17:09 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Het is eten of gegeten worden . Helemaal bij Ajax.
Daarom is Hennie lekker viesdik
HenniegodAs long as people continue to seek the true meaning of freedom, they will never ceased to be.![]()
ik heb net zo hard gelachen
peter bosz was bij het sportjournaal
daar stond hij 5 minuten te vertellen dat ajax de finale verloren heeft omdat de spelersvrouwen van ajax op het vliegveld vast zaten en de spelers heel de middag belde voor de wedstrijd........wat een fukking clown die bosz
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018![]()
Je hebt het er maar druk meequote:Op woensdag 23 mei 2018 19:04 schreef klaasweetalles het volgende:
ik heb net zo hard gelachen
peter bosz was bij het sportjournaal
daar stond hij 5 minuten te vertellen dat ajax de finale verloren heeft omdat de spelersvrouwen van ajax op het vliegveld vast zaten en de spelers heel de middag belde voor de wedstrijd........wat een fukking clown die bosz
[ afbeelding ]![]()
twitter:elcorrillodemao twitterde op woensdag 23-05-2018 om 19:59:05El Ajax compraría el 100% de los derechos deportivos de Nicolas Benedetti.La cifra que se podría manejar en la negociación es 8,7 millones de euros.#LasCosasDelDeportivoCali https://t.co/3EbcQmfzcY reageer retweet
Oh.![]()
8,7 mil voor Benedetti?quote:Op woensdag 23 mei 2018 20:56 schreef JR-Style-93 het volgende:
twitter:elcorrillodemao twitterde op woensdag 23-05-2018 om 19:59:05El Ajax compraría el 100% de los derechos deportivos de Nicolas Benedetti.La cifra que se podría manejar en la negociación es 8,7 millones de euros.#LasCosasDelDeportivoCali https://t.co/3EbcQmfzcY reageer retweet
![]()
Geen idee of ze echt zoveel gaan uitgeven (en misschien zitten er nog wel allemaal bonussen bij) maar dit is wel een gevalletje "waar rook is, is vuur."quote:Oh.![]()
Ajax mag van mij verder ook flink uit gaan geven aan dit soort spelers, liever dat dan weer types als Siem de Jong terughalen.Oh.![]()
Zeker weten. Filmpje (quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:23 schreef JR-Style-93 het volgende:
Ajax mag van mij verder ook flink uit gaan geven aan dit soort spelers, liever dat dan weer types als Siem de Jong terughalen.) ziet er goed uit. Hij laat dingen zien die ik niet veel andere spelers zie doen.
![]()
Ja ik sprak net op Twitter die hem redelijk vaak heeft zien spelen die in hem wel een goede vaste waarde ziet voor Ajax qua type spel (na wat aanpassing) alleen niet perse de potentie om de Europese top te behalen, dat dan weer niet.quote:Op woensdag 23 mei 2018 22:26 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Zeker weten. Filmpje () ziet er goed uit. Hij laat dingen zien die ik niet veel andere spelers zie doen.
Oh.![]()
Tenzij je iemands hoogtepunten bekijkt, en die zelfs helemaal niks zijn. Dan weet je wel dat er weinig hoopvolgs is.quote:Oh.![]()
Podcastje over Benedettitwitter:SimonEdwardsSAF twitterde op woensdag 23-05-2018 om 22:05:47This is a 20 minute Scouting Spotlight podcast I recorded with @tomrobbo89 & @austin_james906 last year about Ajax’s new ¤8.7m signing Nicolas Benedetti.The Colombian playmaker has superb technique & intelligence; should be one to watch next year.https://t.co/LLTcFtSple reageer retweet
Oh.![]()
Dus, volgend jaar kampioen zonder onze absolute vedette Kluiver? Hij wordt toch wel gemist ?!AFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Die werken tenminste voor hun geld.quote:Op woensdag 23 mei 2018 23:34 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Moeten eens Boliviaantjes halen voor de afwisselingAFCA
Qui audet adipiscitur![]()
Je vindt dat Ajax nog niet genoeg gekocht heeft?quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:17 schreef TheJanitor het volgende:
Ik wil dat het transfergeweld losbarst.![]()
![]()
Wat hebben we gekocht dan? Schuurs en Bande. Er moet nog wel wat komen ja.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:36 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je vindt dat Ajax nog niet genoeg gekocht heeft?![]()
Ow, dacht dat Magallan en Labyad ook al binnen warenquote:Op donderdag 24 mei 2018 08:38 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Wat hebben we gekocht dan? Schuurs en Bande. Er moet nog wel wat komen ja.
Maar eigenlijk dacht ik dat Ajax die club was van die fantastische jeugdopleiding, die op elke positie 4 talenten hebben trappelen om het over te nemen als er iemand verkocht wordt.
Jullie lijken PSV wel, met al die aankopen![]()
![]()
Ik word ook moe van al die geruchten, ik wil dat dat de contracten getekend zijn en dat de selectie klaar is voor eind juli. Verder Onana en de Ligt even voor 1 jaartje 3 miljoen gevenfuck de scheve gezichten in de selectie.
![]()
Beetje flauw he. Er gaan nog een hele rits aan spelers weg en we zijn tweede geworden, dus moeten we sowieso versterken.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:41 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ow, dacht dat Magallan en Labyad ook al binnen waren
Maar eigenlijk dacht ik dat Ajax die club was van die fantastische jeugdopleiding, die op elke positie 4 talenten hebben trappelen om het over te nemen als er iemand verkocht wordt.
Jullie lijken PSV wel, met al die aankopen
Daarbij zeurt iedereen dat we meer ervaring nodig hebben en laat dat nou net niet uit de Eigen jeugd kunnen komen.![]()
waar zijn die PSV aankopen dan?quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:41 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ow, dacht dat Magallan en Labyad ook al binnen waren
Maar eigenlijk dacht ik dat Ajax die club was van die fantastische jeugdopleiding, die op elke positie 4 talenten hebben trappelen om het over te nemen als er iemand verkocht wordt.
Jullie lijken PSV wel, met al die aankopen![]()
Klopt wel natuurlijk. Toch kun je volgend seizoen met je selectie zo ongeveer 2 elftallen formeren zonder ook maar 1 speler uit de eigen jeugd. Ik ben toch niet de enige die ziet dat Ajax ongelooflijk van het eigen geloof gevallen is?quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:42 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Beetje flauw he. Er gaan nog een hele rits aan spelers weg en we zijn tweede geworden, dus moeten we sowieso versterken.
Daarbij zeurt iedereen dat we meer ervaring nodig hebben en laat dat nou net niet uit de Eigen jeugd kunnen komen.![]()
Ik refereer uiteraard naar de kritiek die al jaren op PSV wordt gegeven vanuit het Ajax-kamp. PSV is kampioen geworden en heeft eigenlijk maar op twee posities echt versterking nodig. Pas als er spelers vertrekken zijn er meer aankopen nodig.quote:
Dat zal zeker gaan gebeuren, overigens.![]()
Ideaal is het niet nee, maar als de grote talenten al vertrekken uit de jeugdopleiding voor hun eerste prof contract getekend is en de andere talenten willen vertrekken voordat ze 19 worden, wat moet je dan?quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:45 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Klopt wel natuurlijk. Toch kun je volgend seizoen met je selectie zo ongeveer 2 elftallen formeren zonder ook maar 1 speler uit de eigen jeugd. Ik ben toch niet de enige die ziet dat Ajax ongelooflijk van het eigen geloof gevallen is?![]()
dat is ook een beetje het punt, je gaat er vanuit dat een speler vanuit de jeugd 3 jaar in het eerste speelt maar dat is de laatste jaren minder, dus je moet wel.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:48 schreef TheJanitor het volgende:
[..]
Ideaal is het niet nee, maar als de grote talenten al vertrekken uit de jeugdopleiding voor hun eerste prof contract getekend is en de andere talenten willen vertrekken voordat ze 19 worden, wat moet je dan?![]()
De Ligt, Veltman, Van de Beek, Eiting, Mazraoui en Siem de Jong (quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:45 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Klopt wel natuurlijk. Toch kun je volgend seizoen met je selectie zo ongeveer 2 elftallen formeren zonder ook maar 1 speler uit de eigen jeugd. Ik ben toch niet de enige die ziet dat Ajax ongelooflijk van het eigen geloof gevallen is?) zijn toch eigen jeugd?
Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Eigen jeugd zolang het een versterking is. We hebben de afgelopen jaren enorm geluk gehad met een goede lichting. Ondanks dat jong Ajax kampioen is geworden loopt daar nou momenteel niet echt een speler bij waarvan ik zeg dat hij 100% zeker Ajax 1 kwaliteit is. Dan moet je inderdaad gaan kopen..quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:45 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Klopt wel natuurlijk. Toch kun je volgend seizoen met je selectie zo ongeveer 2 elftallen formeren zonder ook maar 1 speler uit de eigen jeugd. Ik ben toch niet de enige die ziet dat Ajax ongelooflijk van het eigen geloof gevallen is?![]()
ik kan er wel meer bedenken dan 2 maar goed als Cocu het weer lukt kampioen te worden met zo'n selectie wordt het wel tijd voor een standbeeldquote:Op donderdag 24 mei 2018 08:47 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Ik refereer uiteraard naar de kritiek die al jaren op PSV wordt gegeven vanuit het Ajax-kamp. PSV is kampioen geworden en heeft eigenlijk maar op twee posities echt versterking nodig. Pas als er spelers vertrekken zijn er meer aankopen nodig.
Dat zal zeker gaan gebeuren, overigens.![]()
Waar Veltman er geen kut van kan en Mazraoui al een keer of 3 is afgeschreven en alleen aan spelen toekomt omdat de aankopen nog slechter bleken.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:50 schreef Ludachrist het volgende:
[..]
De Ligt, Veltman, Van de Beek, Eiting, Mazraoui en Siem de Jong () zijn toch eigen jeugd?
Maar goed 6 spelers in de selectie uit de eigen jeugd. Dat is toch best genant voor de beste jeugdopleiding van het heelal?![]()
De selectie zal sowieso wel sterk veranderen. Maar goed, jij blijft volhouden dat de selectie van Ajax over het afgelopen seizoen zo veel beter was dan die van PSV. Wat tamelijk lachwekkend is.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:51 schreef Tarado het volgende:
[..]
ik kan er wel meer bedenken dan 2 maar goed als Cocu het weer lukt kampioen te worden met zo'n selectie wordt het wel tijd voor een standbeeld![]()
nee hoor maar dat is wat anders dan dat PSV een goeie selectie heeftquote:Op donderdag 24 mei 2018 08:53 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
De selectie zal sowieso wel sterk veranderen. Maar goed, jij blijft volhouden dat de selectie van Ajax over het afgelopen seizoen zo veel beter was dan die van PSV. Wat tamelijk lachwekkend is.![]()
Ik mag er graag meer zien, maar doen alsof er in twee elftallen geen enkele jeugdspeler rondloopt is ook weer overdreven.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:51 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Waar Veltman er geen kut van kan en Mazraoui al een keer of 3 is afgeschreven en alleen aan spelen toekomt omdat de aankopen nog slechter bleken.
Maar goed 6 spelers in de selectie uit de eigen jeugd. Dat is toch best genant voor de beste jeugdopleiding van het heelal?
Laten we het er op houden dat Ajax wat mij betreft ook met wat meer eigen jeugd speelt, maar dat ik het wel kan begrijpen dat er wat gekocht wordt als er daar gewoon niks rondloopt.Hoeren neuken, nooit meer werken.![]()
Je moet het bekijken naar de maatstaven van de Eredivisie. Dan komt PSV op 2 posities echt tekort. Linksback en centraal achterin. Verder is de selectie goed genoeg om kampioen te worden, ook in de breedte. Dat is gebleken.quote:Op donderdag 24 mei 2018 08:54 schreef Tarado het volgende:
[..]
nee hoor maar dat is wat anders dan dat PSV een goeie selectie heeft
Ajax heeft een vergelijkbare selectie en de aankopen tot op heden vind ik nou niet echt indrukwekkend.
Maar goed, er zal bij PSV nog wel wat gaan vertrekken en dan is het ook maar de vraag wat er voor terug komt natuurlijk.![]()
Viergever de gedroomde linksback "beter dan Tagliafico"quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:00 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je moet het bekijken naar de maatstaven van de Eredivisie. Dan komt PSV op 2 posities echt tekort. Linksback en centraal achterin. Verder is de selectie goed genoeg om kampioen te worden, ook in de breedte. Dat is gebleken.
Ajax heeft een vergelijkbare selectie en de aankopen tot op heden vind ik nou niet echt indrukwekkend.
Maar goed, er zal bij PSV nog wel wat gaan vertrekken en dan is het ook maar de vraag wat er voor terug komt natuurlijk.![]()
Kijktip: de 1-1 van Ado tegen Ajax afgelopen seizoen![]()
Zoals je kunt lezen in de post die je quote ben ik niet gelukkig met de komst van Viergever, zeker niet als hij als basisspeler is gehaald.quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:02 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Viergever de gedroomde linksback "beter dan Tagliafico"![]()
Kijktip: de 1-1 van Ado tegen Ajax afgelopen seizoen![]()
wat aankopen van Ajax betreft mag er van mij ook nog wel een tropische aanvallende verrassing bij, wie weet komt die nog, wel positief vind ik dat ze er nu een keertje op tijd bij zijn.quote:Op donderdag 24 mei 2018 09:00 schreef BadderHaring het volgende:
[..]
Je moet het bekijken naar de maatstaven van de Eredivisie. Dan komt PSV op 2 posities echt tekort. Linksback en centraal achterin. Verder is de selectie goed genoeg om kampioen te worden, ook in de breedte. Dat is gebleken.
Ajax heeft een vergelijkbare selectie en de aankopen tot op heden vind ik nou niet echt indrukwekkend.
Maar goed, er zal bij PSV nog wel wat gaan vertrekken en dan is het ook maar de vraag wat er voor terug komt natuurlijk.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: