dat hij over een paar jaar iedereen de moeder schroeitquote:
Die is er van overtuigd dat hij binnen 3 jaar het mondiale darts Domineert.quote:
Dat lijkt mij wel. Dit is volgens mij zijn beste pot sinds hij twee/drie jaar terug Smith met 123 in het reguliere seizoen kapotgooide.quote:
koekoekquote:Op donderdag 17 mei 2018 22:23 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
122 is 1 na hoogste geregistreerde average op TV
Dat welquote:Op donderdag 17 mei 2018 22:21 schreef Bos81 het volgende:
Goed voor het gemiddelde van MvG dat Smith dit uitgooit
Die zei gewoon doodleuk dat hij liever Smith had dan Anderson vanwege het mindere niveau. Dat had hij wel te horen gekregen als hij er hier af was gegaan of als hij nu nog helemaal instort, maar op deze manier maak je wel een statement.quote:
Ben je nog wel arrogant als je het steeds waar maakt?quote:Op donderdag 17 mei 2018 22:24 schreef Monolith het volgende:
[..]
Die zei gewoon doodleuk dat hij liever Smith had dan Anderson vanwege het mindere niveau. Dat had hij wel te horen gekregen als hij er hier af was gegaan of als hij nu nog helemaal instort, maar op deze manier maak je wel een statement.
Gemiddelde was alleen bij gelijke stand toch?quote:Op donderdag 17 mei 2018 22:25 schreef Szura het volgende:
Denk dat niemand de bonusvraag ook maar gaat benaderen
Dit is veel beter, en langer.quote:Op donderdag 17 mei 2018 22:25 schreef Masterminded het volgende:
25 juni 2017 gooide Van Gerwen 115 gemiddeld over 7 legs op een ET tegen Reyes.
123.40 had destijds ook hoger gekund.quote:Op donderdag 17 mei 2018 22:25 schreef Masterminded het volgende:
25 juni 2017 gooide Van Gerwen 115 gemiddeld over 7 legs op een ET tegen Reyes.
Klopt.quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |