domme clownquote:Op vrijdag 18 mei 2018 20:18 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Karim en Hakim zijn qua kwaliteit echt niet te vergelijken, knul. Een simpele werker in de subtop tegenover een creatieveling in de top.
donder op joh misselijk kut ventje.quote:
Kan voor gezorgd wordenquote:Op vrijdag 18 mei 2018 20:29 schreef Blaadjes het volgende:
[..]
donder op joh misselijk kut ventje.
Jammer dat je ban niet langer duurde!
Excuses, ik zal de invloedrijke wereldverbeteraar klaasweetalles niet meer zo denigrerend toesprekenquote:Op vrijdag 18 mei 2018 20:19 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Knul? Deze man zat op Harvard eikeltje.
Dat je het maar weet.quote:Op vrijdag 18 mei 2018 20:35 schreef Mr.Maul het volgende:
[..]
Excuses, ik zal de invloedrijke wereldverbeteraar klaasweetalles niet meer zo denigrerend toespreken
Gekozen door een stelletje achterlijke debielen, ja. Diezelfde debielen kunnen zeggen dat Boetius beter is dan Messi, maar dat maakt nog niet dat het waar is.quote:Op vrijdag 18 mei 2018 20:21 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
domme clown
en toch was Ahmadi vorig seizoen de voetballer van het jaar
denk je dat ik dat verzonnen heb domme eikel
Mr. Maul en Klaasquote:
Belachelijk hoe slecht hij uit zijn woorden komt inderdaad.quote:Op vrijdag 18 mei 2018 21:13 schreef Itisbangin het volgende:
Fresia is lekker bezig. Overmars niet. Wat een autist is dat dan.
Dat is niet zo erg denk ikquote:Op vrijdag 18 mei 2018 21:15 schreef StarGazer het volgende:
Wat een autist.
En dan gaat hij misschien Magallan ook nog mislopen.
Nee maar het gaat me meer om zijn trage handelswijze. Vorig seizoen met Richarlison was ook zo’n gênant geval.quote:
Genoeg andere goede spelers in die selectie dus we gaan maar weer voor de middelmaatgenotquote:
''Het is allemaal de schuld van de RVC''quote:Op vrijdag 18 mei 2018 21:20 schreef StarGazer het volgende:
[..]
Nee maar het gaat me meer om zijn trage handelswijze. Vorig seizoen met Richarlison was ook zo’n gênant geval.
Fabra en Pavon toch vooral? Al is die laatste sowieso onhaalbaar.quote:Op vrijdag 18 mei 2018 21:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Genoeg andere goede spelers in die selectie dus we gaan maar weer voor de middelmaatgenot
Marc Netto “middelmaat” Overmars.quote:Op vrijdag 18 mei 2018 21:21 schreef PowerLoungen het volgende:
[..]
Genoeg andere goede spelers in die selectie dus we gaan maar weer voor de middelmaatgenot
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |