abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_179063602


Cryptocoins?
Bitcoin is het bekendste voorbeeld van cryptocurrency. Naast Bitcoins zijn er nog heel veel 'altcoins' kijk hier maar eens voor een overzicht; CryptoCurrency Market Capitalizations. Bitcoin is bedoeld als betaalmiddel, je kan geld (Bitcoin) naar iemand overmaken zonder tussenkomst van een bank. De transactie is anoniem en binnen enkele minuten geregeld. Dit gebeurt allemaal door middel van een blockchain.

Blockchain?
De blockchain kun je zien als een kasboek dat wordt gecontroleerd door iedereen die gebruik maakt hiervan. Je kan in dat kasboek elke transactie zien die ooit heeft plaatsgevonden. De blockchain wordt door heel veel pc's gecontroleerd en is niet achteraf wijzigbaar. Een systeem wat moeilijk te manipuleren is dus.
In elk block in de blockchain zitten transacties van coins. Kijk maar eens hier om zelf een kijkje te nemen in zo`n blockchain; Bitcoin Block Explorer - Blockchain

Wie houdt de blockchain bij?
De blockchain wordt bijgehouden door zogeheten 'miners'. Deze (groepen van) pc's stoppen transacties in een block en voegen die toe aan de blockchain. De miner die het block uiteindelijk maakt wordt beloond met Bitcoin.
Dit is natuurlijk kort door de bocht; bekijk dit filmpje maar eens voor een uitgebreidere uitleg;


Er zijn tegenwoordig twee verschillende technieken die worden gebruikt om de blockchain bij te houden, namelijk; Proof of Work (PoW) en (Leased) Proof of Stake (LPoS of PoS). Wil je meer weten hierover dan ga je dit maar Googlen. :P

Minen levert dus geld op?
Ja. Maar op kleine schaal is het minen van Bitcoin eigenlijk niet meer rendabel door de kosten van aanschaf van hardware, stroomkosten etc. Dit omdat het minen van Bitcoin ook steeds moeilijker wordt en er veel concurrentie is. Wellicht als Bitcoin in de toekomst nog veel meer waard word dat het weer rendabel wordt. Het minen van sommige altcoins op kleine schaal kan wel rendabel zijn, helemaal met wellicht een prijsstijging in het verschiet.

En wat zijn de verschillen tussen Bitcoin en verschillende altcoins?
De verschillen tussen al die coins zijn soms minimaal en soms gigantisch groot. Op de verschillende websites van de coin is informatie te vinden over de technische werking of de visie van het team erachter.


groeten

Oké. Hoe kom ik aan cryptocurrency?
Cryptocurrency kun je kopen via bedrijven of via een exchange. De laatstgenoemde is eigenlijk een soort AEX maar dan alleen voor cryptocurrency. Kopen via een exchange is meestal goedkoper dan het kopen van een bedrijf. Dit omdat je nu geen tussenpersoon hebt maar rechtstreeks van een andere gebruiker koopt.

En hoe sla ik mijn digitale geld nu veilig op?
In een wallet. En dat kan op verschillende manieren en plekken, elk met zijn eigen voor en nadelen.
Je kan het in je wallet op een exchange bewaren maar de geschiedenis heeft geleerd dat dit niet altijd een goed idee is. Je kan bij je wallet door middel van een private key, alleen hiermee kun je transacties doen. Omdat de exchange jouw private key beheerd kan de eigenaar van die exchange er in theorie dus met al het geld vandoor gaan. Google maar eens op 'mt. Gox' voor een voorbeeld.

Wil je dagelijks handelen met crypto dan is het handiger om je coins op een exchange te laten. Koop je ze voor de lange termijn dan kun je het beter opslaan in een ander soort wallet.

Wallet? Offline wallet? Hardware wallet? Paper wallet? Wat?
Een wallet komt in verschillende vormen. Je kan een walletprogramma voor desbetreffende coin installeren op je pc / laptop / telefoon / tablet en daar je coin in opslaan. Maakt wel een backup van je private key zodat als deze crasht je je coins nog wel van recoveren.

Daarnaast zijn er ook hardware wallets tekoop zoals de Trezor of de Nano Ledger.

Een paper wallet is heel simpel. Je maakt online een bitcoinadres aan en stuurt naar dat adres je coins. Je print je private key uit. Deze sla je op een aantal plekken veilig op en je coins staan nu op dat adres in de blockchain opgeslagen. Met die key kun je op een later tijdstip een wallet installeren en bij je coins.

Meer info: https://www.coindesk.com/information/paper-wallet-tutorial/

Probeer 3rd party wallets te vermijden. Dit zijn Wallets die zijn gemaakt door een partij die niet in eerste instantie bij het team zit dat desbetreffende coin heeft ontwikkeld. Het verleden heeft uitgewezen dat hier nog wel eens misbruikt van is gemaakt.

Wat een hoop info. Waarom moet ik instappen?
Omdat je bank 0.1% rente per jaar geeft en omdat de blockchain de toekomst heeft. Het is niet voor niks dat er steeds meer geld in cryptocurrency omgaat. To the moon motherfuckers!

En wat zorgt er nou voor dat een coin waarde krijgt?
De markt bepaalt de waarde van een coin. Hoe meer mensen er heil in zien, hoe meer het waard wordt.

Maar nu even serieus, ik snap er nog steeds niks van!
Bekijk hier stap voor stap handleidingen:
BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #1 Voor al je kleine en grote vragen

Hoe claim ik een geforkte munt?
Door je private key in een wallet te importeren die de nieuwe munt support (wel eerst je Bitcoins verplaasen naar een ander adres!). Gedetailleerde uitleg voor Bitcoin Cash en Bitcoin Gold: BTC / [N00B] Crypto beginnerstopic #2 Voor al je kleine en grote vragen

Afkortingen en jargon
FOMO - Fear of missing out - Paniekreactie omdat een coin opeens erg veel in waarde stijgt. Paniekaankoop.
FUD - Fear, uncertainty, doubt. Op het moment dat er angst en onzekerheid in de markt zit dan gaan vaak veel mensen hun geld omzetten naar fiat. Dit zorgt voor een dalende trend of crash in de markt.
ICO - Initial Coin Offering. Een nieuwe munt wordt geïntroduceerd. Hier is geld voor nodig. Vroege investeerders kunnen in een ICO investeren in de hoop dat de munt daarna een veelvoud waard wordt.
Fee - Om een transactie te doen moet er fee worden betaald. Dit is een bedrag dat ervoor zorgt dat jouw transactie in behandeling wordt genomen. Sommige exchanges rekenen ook fee om uit te laten betalen.
Hodlen - Je cryptomunten altijd houden (holden).

Shorten? Long gaan? Margin trading? Leverage?
Geen zin om nu deze termen nu uit te leggen. Google er maar op :').

Exchanges;
Kraken | Buy, Sell and Margin Trade Bitcoin (BTC) and Ethereum (ETH) - Buy, Sell, Trade Bitcoin
Bittrex.com - Bittrex, The Next Generation Digital Currency Exchange
Binance - Chinese exchange, werkt goed voor handelen tussen crpytomunten

Bedrijven waar je crypto kan kopen buiten een exchange om?
Bitcoins Kopen en Verkopen met iDEAL, Bancontact of SEPA | LiteBit
Bitonic
Bitcoins kopen - iDEAL, Banktransfer of Creditcard | BTC Direct

Bitcoin block explorers
Blockchain.info
BlockExplorer.com
CryptoGraffiti.info

Crypto koersen
Coinmarketcap.com - CryptoCurrency Market Capitalizations
Cryptodashboard.io - Lichtgewicht versie van Coinmarketcap met auto refresh
cryptowat.ch - Live koersen van de belangrijkste exchanges

Gedetailleerde crypto statistieken
fork.lol
coin.dance
Statoshi.info
Cryptocurrency Mining Profitability
BitcoinWisdom.com

Crypto nieuws
Bitcoin Magazine
Coindesk
CoinTelegraph
/r/CryptoCurrency
/r/Bitcoin (Bitcoin.org / Bitcoin aanhangers)
/r/btc (Bitcoin.com / Bitcoin Cash aanhangers)

Bitcoin resources (websites)

Bitcoin en belastingaangifte

Bitcoins als vermogen: box 3
Het bezit van bitcoins en andere cryptovaluta wordt gezien als vermogen. Vermogen moet worden opgegeven in box 3.

De waarde die u opgeeft is de waarde (in euro’s) van uw cryptovaluta op 1 januari van het fiscale jaar. Bij uw belastingaangifte over het jaar 2016, geeft u dus aan hoeveel uw ‘coins’ op 1 januari waard waren. Wij adviseren u om altijd al uw currencies op te geven, ook als het om kleine bedragen gaat. Immers kan uw cryptovaluta in een jaar sterk in waarde stijgen, als u het niet eerder heeft opgegeven dan kampt u in de toekomst wellicht met een voor de belastingdienst onverklaarbaar vermogen.

Voor meer informatie kunt u kijken op de website van de Belastingdienst.

Starten met het kopen van Bitcoin of Altcoins
- Open een account op bijv Binance.(Zie hierboven)
- Bij de tab 'Deposits/withdrawals' kies je 'Deposit' bij Ether. Kopieer het wallet-adres.
- Koop Ether (bijvoorbeeld bij BTC-direct of Bitonic). Verzend het naar het adres van Binance. Betaal met iDeal.
- Na de verwerkingstijd (meestal 20-30 min) staat je saldo in Ether op Binance. Via de Exchanges kan je Ether kopen/verkopen voor andere Crypto.
(Elke transactie -dus koop/verkoop van crypto op Binance- kost je 0,1% van de transactiesom aan fee. Lagere fee (0,05%) is mogelijk als je BNB-crypto gekocht hebt. In dat geval gaan deze fees direct van je BNB-saldo af.)

DISCLAIMER:
Cryptocurrency is een erg jonge en volatiele markt. Nog meer dan voor elke andere markt geldt hier dat je je goed moet inlezen en investeer enkel geld dat je kan missen. Don't invest recklessly.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179063613
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 14:56 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Je hebt wel ballen.
Wist ik al.

Maar wat is er aan de hand boys waardoor jullie screechen?
pi_179063656
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 14:57 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Wist ik al.

Maar wat is er aan de hand boys waardoor jullie screechen?
Iedereen haat je vanwege je Universa snap je :p
pi_179063671
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:00 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Iedereen haat je vanwege je Universa snap je :p
Hmmm Universa boven ICO prijs, wat is het probleem?
pi_179063747
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:01 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Hmmm Universa boven ICO prijs, wat is het probleem?
Dat ding is godverdomme niet vooruit te branden.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179063782
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:04 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Dat ding is godverdomme niet vooruit te branden.
Dan nog... als je winst hebt?
Kan het toch v.d hand doen en in iets anders stoppen als je dat dan beter lijkt?
pi_179063793
@Chickenman, zoals ik het zie volgt Komodo niet de longest chain rule om een conflict op te lossen tussen chains. Maar gebruikt het dus die notary geschreven door die notary nodes op de BTC chain. Volgens mij zit daar de zwakke plek.

Neemt niet weg dat het prima kan functioneren als platform hoor of omhoog/omlaag kan gaan in prijs.
  donderdag 10 mei 2018 @ 15:13:13 #8
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_179063921
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:06 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Dan nog... als je winst hebt?
Kan het toch v.d hand doen en in iets anders stoppen als je dat dan beter lijkt?
De kans dat je op een redelijke winst staat met die shitcoin is niet zo groot.
pi_179063938
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:13 schreef leolinedance het volgende:

[..]

De kans dat je op een redelijke winst staat met die shitcoin is niet zo groot.
Vanaf ICO vaak wel.
Wel magere winst, dat wel, maar winst = winst.
  donderdag 10 mei 2018 @ 15:15:59 #10
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_179063962
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:14 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Vanaf ICO vaak wel.
Wel magere winst, dat wel, maar winst = winst.
Niet iedereen zit er vanaf ICO in neem ik aan?
pi_179064035
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:06 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Dan nog... als je winst hebt?
Kan het toch v.d hand doen en in iets anders stoppen als je dat dan beter lijkt?
Ben ingestapt na ICO
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179064052
Ik heb me ingeschreven voor de Liquidity Network whitelist.

Ja, dit is een ICO. Ja, het is een goede. De whitelisting is moeilijk en zeer (!!) strict. En ja, ik heb in het vorige topic ook mijn 2 andere whitelistings gepost. Succes :)
pi_179064068
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:21 schreef kthxbye het volgende:
Ik heb me ingeschreven voor de Liquidity Network whitelist.

Ja, dit is een ICO. Ja, het is een goede. De whitelisting is moeilijk en zeer (!!) strict. En ja, ik heb in het vorige topic ook mijn 2 andere whitelistings gepost. Succes :)
Link? :o
En ook die andere 2? :o
pi_179064108
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:07 schreef KappenBakken het volgende:
@Chickenman, zoals ik het zie volgt Komodo niet de longest chain rule om een conflict op te lossen tussen chains. Maar gebruikt het dus die notary geschreven door die notary nodes op de BTC chain. Volgens mij zit daar de zwakke plek.

Neemt niet weg dat het prima kan functioneren als platform hoor of omhoog/omlaag kan gaan in prijs.
De notary nodes maken alleen een backup van de Komodo blockchain. Zij kunnen zelf geen blocks veranderen of zo. Enige wat ze zouden kunnen doen is om niet te notarizen maar dan lopen ze een hoop inkomsten mis.

quote:
Therefore, the only type of “false” behavior a malicious notary node can perform is to withhold notarization. There are sixty-four notary nodes. The minimum number of notary nodes required to maintain the Komodo ecosystem is thirteen. Thus, a malicious actor would have to compromise fifty-one notary nodes to shut down the Komodo ecosystem. Such an action would be uneconomic, as this would be destroying the access to the financial rewards a notary node receives for performing its duties. By this design, notary nodes have only one economically favorable position: to properly transfer the records of the Komodo ecosystem into a secure location and to increase Komodo’s market share and value.
pi_179064121
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:21 schreef pnxsinned het volgende:

[..]

Link? :o
En ook die andere 2? :o
Je wou toch onderzoek doen? Komop, wel een beetje inzet tonen.
pi_179064422
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:24 schreef ChickenMan het volgende:

[..]

De notary nodes maken alleen een backup van de Komodo blockchain. Zij kunnen zelf geen blocks veranderen of zo. Enige wat ze zouden kunnen doen is om niet te notarizen maar dan lopen ze een hoop inkomsten mis.

[..]

Ja maar die backup is belangrijk als er een 51% aanval plaats vindt, wat nogal snel kan gebeuren bij een relatief kleine chain met PoW. Die backup is er immers niet voor niks.
pi_179064462
UNIVERSAAAAAAAAAAAAA HAHAHA JAAAAAAAA
Lambo of Rekt
pi_179064490
UNIBERSAAAAAA HAHAHWHAHHWHAHAHAHAHA JAJAJAJ
pi_179064514
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:25 schreef kthxbye het volgende:

[..]

Je wou toch onderzoek doen? Komop, wel een beetje inzet tonen.
En elkaar helpen toch?
Kom op.. help me, en ik help jou :X
pi_179064547
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:20 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

Ben ingestapt na ICO
Bij cobinhood listing ingestapt, inmiddels -40%... ;(


Maar heb nog wel vertrouwen :')
pi_179064595
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:50 schreef TwztId het volgende:

[..]

Bij cobinhood listing ingestapt, inmiddels -40%... ;(
Maar heb nog wel vertrouwen :')
Nou heb ongeveer hetzelfde.Iets later ingestapt en sta neutraal.
Lange hodl maakt opzich niets uit, maar moet er wel een planning zijn wanneer e.e.a. gebeurd.
Snap ook niet dat er niet wat kleine Exchange s bijkomen?
Wat dat betreft een echte shitprojectcoin.
Vakman pur sang
pi_179064649
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:50 schreef TwztId het volgende:

[..]

Bij cobinhood listing ingestapt, inmiddels -40%... ;(

Maar heb nog wel vertrouwen :')
"Staat nog steeds boven ICO prijs huhuhuhuhuh"
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179064663
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:58 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

"Staat nog steeds boven ICO prijs huhuhuhuhuh"
Dit is een troll toch? :P
pi_179064681
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:59 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Dit is een troll toch? :P
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:01 schreef vigen98 het volgende:

[..]

Hmmm Universa boven ICO prijs, wat is het probleem?
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179064757
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:00 schreef JeSuisDroppie het volgende:

[..]

[..]

ICO Price: 0.009000
ROI: 117.25%
pi_179065023
Als je dat 100 dagen plan doorleest Dan zie je toch gelijk dat je deze coin links moet laten liggen :') er staat niks concreets in

Zogenaamd universa heeft mainnet released (20k tps jaaaaa)

Maar de details van de POS protocol die ze gaan gebruiken Wordt pas over 3 maanden bekend gemaakt oid _O- hoe dan

[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 10-05-2018 16:22:41 ]
pi_179065034
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 15:40 schreef KappenBakken het volgende:

[..]

Ja maar die backup is belangrijk als er een 51% aanval plaats vindt, wat nogal snel kan gebeuren bij een relatief kleine chain met PoW. Die backup is er immers niet voor niks.
Dan snap ik niet helemaal wat je bedoelt :P
pi_179065192
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:22 schreef Dimachaerus het volgende:
Als je dat 100 dagen plan doorleest Dan zie je toch gelijk dat je deze coin links moet laten liggen :') er staat niks concreets in

Zogenaamd universa heeft mainnet released (20k tps jaaaaa)

Maar de details van de POS protocol die ze gaan gebruiken Wordt pas over 3 maanden bekend gemaakt oid _O- hoe dan
Pos houdt point-of-sale in. Verder ben ik het met je eens - utn moet je links laten liggen.
pi_179065550
Allemaal janken om de prijs van een project wat een paar weken bezig is :')
Lambo of Rekt
pi_179065587
Ja die kan ook ineens x10 in 30min bij listing enz.
Vakman pur sang
pi_179065591
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:45 schreef EggsTC het volgende:
Allemaal janken om de prijs van een project wat een paar weken bezig is :')
Goed teken voor de markt. Dumb money wat erin stroomt en meteen 500% rendement willen na 1 week.
pi_179065726
quote:
10s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:47 schreef ChickenMan het volgende:

[..]

Goed teken voor de markt. Dumb money wat erin stroomt en meteen 500% rendement willen na 1 week.
Doe afstand van je account en kom nooit meer terug.
pi_179065800
Utn is anders sinds augustus met de (pre) ico bezig. Dat is negen maanden.
pi_179065845
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:56 schreef exelletor het volgende:
Utn is anders sinds augustus met de (pre) ico bezig. Dat is negen maanden.
Na negen maand weet je dat er iets op knappen staat.
Vakman pur sang
pi_179065939
Na de UTNP -> UTN komt er wel wat meer beweging in denk (lees: hoop) ik..
pi_179066305
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:56 schreef exelletor het volgende:
Utn is anders sinds augustus met de (pre) ico bezig. Dat is negen maanden.
Ik wil UTN niet per se verdedigen, maar in deze markt staat prijs volledig los van de kwaliteit van een project.
pi_179066383
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:53 schreef chroestjov het volgende:

[..]

[ afbeelding ]
Ja voor jou helemaal lekker als WavesDEX marketmaker :D
  donderdag 10 mei 2018 @ 17:49:47 #38
392884 Sunri5e
Watch the sunrise
pi_179067166
quote:
Bitcoin naar de maan! En terug


10 mei 2018, 20:25 - 21:45 uur NPO 3

Afgelopen jaar kon niemand er omheen: de Bitcoin. De digitale munt lijkt populairder dan ooit en steeds meer mensen zijn er door geïntrigeerd. We volgen zes bijzondere mensen die in een korte tijd een ingrijpend ander leven zijn gaan volgen dankzij cryptovaluta. We beginnen in mei 2017, het begin van de gekte van de Bitcoin. Dit was het moment dat het grote publiek steeds meer te horen kreeg over de digitale munt. Wie wil er niet met een minimale inleg gigantisch rijk worden? De hoofdpersonen in dit programma zijn bezeten van cryptovaluta en van de techniek die erachter zit. We volgen hun levens, zien hun pieken en dalen, horen hoe zij het afgelopen jaar beleefd hebben en hoe ze aankijken tegen de toekomst van de Bitcoin. De grote vraag is: moet je nu instappen of moet je er heel ver weg van blijven?
pi_179067208
Dentacoin. :') :') :')
pi_179067230
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 17:00 schreef TwztId het volgende:
Na de UTNP -> UTN komt er wel wat meer beweging in denk (lees: hoop) ik..
En andere exchanges.

Het zou mij iig heel erg verbazen als een gast als die alexander keihard faalt hier... ik zie nog eerder de hel bevriezen tbh.
Lambo of Rekt
pi_179067299
Jullie zijn soms wel ongeduldig manmanman
Sommige coins doen pas wat na jaren. Neem Bytecoin bijvoorbeeld, gekocht in 2016 en die begint nu pas een beetje tot leven te komen. Gewoon vroeg kopen en niet meer naar omkijken
pi_179067519
wen lambor
pi_179067702
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 18:06 schreef BadVlad het volgende:
wen lambor
Volgende week.
Lambo of Rekt
  donderdag 10 mei 2018 @ 18:15:51 #44
273703 MangoTree
I wish I had...
pi_179067705
Straks dus de partners Litecoin, TokenPay en Verge? ^O^
2019: The Great Awakening
pi_179068113
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 17:55 schreef metallicelmo het volgende:
Jullie zijn soms wel ongeduldig manmanman
Sommige coins doen pas wat na jaren. Neem Bytecoin bijvoorbeeld, gekocht in 2016 en die begint nu pas een beetje tot leven te komen. Gewoon vroeg kopen en niet meer naar omkijken
Tuurlijk, een munt die niks doet moet je pas hebben als die wat gaat doen. (Voordat dus).
Anders is het zonde van je investering.
Min 5% per maand.
Vakman pur sang
pi_179068644
quote:
2s.gif Op donderdag 10 mei 2018 17:52 schreef EggsTC het volgende:

[..]

En andere exchanges.

Het zou mij iig heel erg verbazen als een gast als die alexander keihard faalt hier... ik zie nog eerder de hel bevriezen tbh.
Ik kom mijn geld opeisen bij jou.
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179068687
quote:
0s.gif Op donderdag 10 mei 2018 17:49 schreef Sunri5e het volgende:

[..]

Lekker, ff kijken. Thx
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179068709
quote:
1s.gif Op donderdag 10 mei 2018 16:58 schreef Lospedrosa het volgende:

[..]

Na negen maand weet je dat er iets op knappen staat.
Een smerige puist?
Drop drop drop drop drop drop drop!!!! DROP!!! drop drop drop drop !!
pi_179068889
quote:
2s.gif Op donderdag 10 mei 2018 17:52 schreef EggsTC het volgende:

[..]

En andere exchanges.

Het zou mij iig heel erg verbazen als een gast als die alexander keihard faalt hier... ik zie nog eerder de hel bevriezen tbh.
AlexanderGod _O_

Probleem nu is gewoon de bekendheid en de gare exchanges.
  donderdag 10 mei 2018 @ 19:15:57 #50
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_179068991
VEN moon blijft nog effe uit na Bitfinex announcement. Vanavond lambo?
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')