Ik hoop dat Malacia vaste linksback wordt en dat ze Bacuna halen als buitenspeler.quote:Op donderdag 10 mei 2018 15:05 schreef Dr.Mikey het volgende:
Misschien kunnen we van Malacia een buitenspeler maken kan niet minder zijn als Bilal of Boetius.
Lijkt me wel handig ja om een middenvelder voor die plek te halen.quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:11 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik hoop dat Malacia vaste linksback wordt en dat ze Bacuna halen als buitenspeler.
quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:11 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik hoop dat Malacia vaste linksback wordt en dat ze Bacuna halen als buitenspeler.
Vermeer heeft het niet zo meer op Gio. Die gaat lekker een andere club zoeken.quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:33 schreef Elan het volgende:
Zou Vermeer niet gewoon eerste keuze zijn komend seizoen, lijkt me echt iets voor Gio.
gio heeft het niet op vermeer...quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Vermeer heeft het niet zo meer op Gio. Die gaat lekker een andere club zoeken.
Hangt van de voorbereiding af. Als hij gaat lopen kloten begin augustus, hebben we eind augustus iemand als Castro onder de lat staan.quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:50 schreef Oldground het volgende:
Zou het te vroeg zijn om Bijlow een kans te geven?
Speelt regelmatig als buitenspeler en heeft als hij middenveld speelt een behoorlijk vrije rol.quote:Op donderdag 10 mei 2018 21:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Lijkt me wel handig ja om een middenvelder voor die plek te halen.
Blijft het toch nog een middenvelder.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 10:26 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Speelt regelmatig als buitenspeler en heeft als hij middenveld speelt een behoorlijk vrije rol.
Prima voorbeeld. Hansson wordt als linksbuiten gebruikt, is eigenlijk een tien. Zowel Berghuis als Larson kunnen als buitenspeler en als tien. En laten we niet beginnen over Kuyt en waar die allemaal kon. En dat is alleen nog binnen onze club.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 11:02 schreef Caland het volgende:
[..]
Blijft het toch nog een middenvelder.
Of vind jij Toornstra ook een rechtsbuiten?
Ik zou, als ik er even vanuit ga dat Berghuis weg gaat, voor een echte rechtsbuiten gaan. Een type Schaken, maar dan met kwaliteit. Dat zorgt er ook voor dat Larsson op links beter kan renderen.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 11:07 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Prima voorbeeld. Hansson wordt als linksbuiten gebruikt, is eigenlijk een tien. Zowel Berghuis als Larson kunnen als buitenspeler en als tien. En laten we niet beginnen over Kuyt en waar die allemaal kon. En dat is alleen nog binnen onze club.
Dus zo gek is het niet als ik roep dat we een speler die de bondscoach inmiddels ook op is gevallen voor die positie kunnen halen denk ik.
Ja als Berghuis weg gaat dan hebben er idd een rechtsbuiten nodig en dat heeft mi ook meer prioriteit dan iemand voor links. Anders zitten we weer tegen Bassie of Toornstra aan te kijken. Of tegen een voor de leeuwen gegooide krap opgedroogde jeugdspeler.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 11:09 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik zou, als ik er even vanuit ga dat Berghuis weg gaat, voor een echte rechtsbuiten gaan. Een type Schaken, maar dan met kwaliteit. Dat zorgt er ook voor dat Larsson op links beter kan renderen.
berghuis jorgensen vilhenna weg?quote:Op vrijdag 11 mei 2018 11:24 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja als Berghuis weg gaat dan hebben er idd een rechtsbuiten nodig en dat heeft mi ook meer prioriteit dan iemand voor links. Anders zitten we weer tegen Bassie of Toornstra aan te kijken. Of tegen een voor de leeuwen gegooide krap opgedroogde jeugdspeler.
Ga anders even insinueren over de mogelijke kwaliteit van de opvolgers van spelers die nog niet eens weg zijn.quote:Op vrijdag 11 mei 2018 12:39 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
berghuis jorgensen vilhenna weg?
En martin van geel die weer hardlopers gaat halen ....
Beter is het vergelijken van onze mogelijke opvolgers met die van Ajax, PSV, of AZquote:Op vrijdag 11 mei 2018 12:41 schreef Elan het volgende:
[..]
Ga anders even insinueren over de mogelijke kwaliteit van de opvolgers van spelers die nog niet eens weg zijn.
Klaasgod
Ik ga van de week even voor je aan de slag makkerquote:Op vrijdag 11 mei 2018 13:19 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Beter is het vergelijken van onze mogelijke opvolgers met die van Ajax, PSV, of AZ.
Ik wacht met smart op je UI.
quote:Op vrijdag 11 mei 2018 13:28 schreef Elan het volgende:
[..]
Ik ga van de week even voor je aan de slag makker
Div en ik zijn echt twee verschillende personen Elan. Ik zweer het op je moeder, en die wil ik echt niet missen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |