Het ging verder dan vertellen welke vragen er gesteld zouden worden. Ik vind dat moreel verwerpelijk, en ik vind dat FOK! dit niet zou moeten faciliteren, het is aan de administrators daar een beslissing over te vellen die de moderators dan uit moeten voeren. Verder kan ik er niet veel meer van maken, fijn dat jij aan hebt gegeven dat jij dit niet moreel verwerpelijk vindt, dan kunnen ze dit ook meenemen.quote:Op zondag 24 juni 2018 15:39 schreef sigme het volgende:
[..]
Ben ik met je eens.
[..]
Vind ik echt overtrokken. Er lijkt mij van alles heel triest voor nabestaanden, maar een topic lezen waarin verteld wordt welke vragen je kan verwachten als je je door de procedure van betrapte alcomobilist moet gaan, lijkt me niet iets dat kost wat kost voorkomen moet worden. Zeker niet als de beschonkene niet eens iets geraakt heeft.
Een topic als dit brengt uiteraard allemaal emoties naar boven bij mensen met negatieve/dramatische ervaringen in het verleden (en ja, ook bij mij), maar als moderator(s) moeten we proberen er zo neutraal mogelijk naar te kijken.quote:Op zondag 24 juni 2018 15:44 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Het ging verder dan vertellen welke vragen er gesteld zouden worden. Ik vind dat moreel verwerpelijk, en ik vind dat FOK! dit niet zou moeten faciliteren, het is aan de administrators daar een beslissing over te vellen die de moderators dan uit moeten voeren. Verder kan ik er niet veel meer van maken, fijn dat jij aan hebt gegeven dat jij dit niet moreel verwerpelijk vindt, dan kunnen ze dit ook meenemen.
Ja dat ben ik met je eens, maar er zijn toch ook onderwerpen die en niet strafbaar zijn en moreel zo verwerpelijk dat ze op FOK! geen plaats hebben?quote:Op zondag 24 juni 2018 18:32 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Een topic als dit brengt uiteraard allemaal emoties naar boven bij mensen met negatieve/dramatische ervaringen in het verleden (en ja, ook bij mij), maar als moderator(s) moeten we proberen er zo neutraal mogelijk naar te kijken.
Wat voor de één moreel verwerpelijk is, hoeft dat voor een ander niet te zijn. Dat is een persoonlijke mening. Het is een grijs gebied, maar aan de andere kant is het ook precies wat een advocaat zou doen. Iemand die een overtreding of misdrijf heeft begaan wil altijd een zo laag mogelijke straf, iets waar een advocaat voor probeert te zorgen. Zou iemand daar dan geen vragen over mogen stellen op FOK? Het enige wat hij hier meer krijgt dan van een advocaat zijn de opmerkingen van hoe dom/idioot/of wat dan ook hij is geweest.
Als het topic zoveel emoties bij mensen los maakt, dan adviseer ik om het topic gewoon niet te volgen. Hoe moeilijk dat misschien ook is.
Zeker, maar helaas verschillen jij en ik blijkbaar in dit geval van mening. Want hoewel ik je graag mijn mening geef over wat ik van de acties van de TS vindt, ben ik ook van mening dat het topic een plaats kan hebben binnen WGR, al is het alleen maar om anderen te laten zien wat hun acties voor consequenties kunnen hebben.quote:Op zondag 24 juni 2018 18:39 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ja dat ben ik met je eens, maar er zijn toch ook onderwerpen die en niet strafbaar zijn en moreel zo verwerpelijk dat ze op FOK! geen plaats hebben?
Oké dat kan.quote:Op zondag 24 juni 2018 19:03 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Zeker, maar helaas verschillen jij en ik blijkbaar in dit geval van mening. Want hoewel ik je graag mijn mening geef over wat ik van de acties van de TS vindt, ben ik ook van mening dat het topic een plaats kan hebben binnen WGR, al is het alleen maar om anderen te laten zien wat hun acties voor consequenties kunnen hebben.
Ik hoop dan ook dat TS ons op de hoogte blijft houden eerlijk gezegd.
We houden het in de gaten.quote:Op zaterdag 30 juni 2018 07:29 schreef Worteltjestaart het volgende:
WGR / Karl Marx - Das Kapital, is meerwaarde een illusie?
Geen sieraad.
Verschil van mening, maar ik zie niet in waarom het een flauwekul topic zou zijn.quote:Op woensdag 4 juli 2018 08:44 schreef Lienekien het volgende:
Het is wel heel triest gesteld met nieuwe topics in WGR als de modjes serieus gaan lopen modden in een flauwekultopic als deze in plaats van verplaatsen naar de prullenbak.
WGR / Collega heeft mijn baan overbodig gemaakt
Dat is precies het punt. Mooie samenvatting.quote:Op woensdag 4 juli 2018 08:59 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Verschil van mening, maar ik zie niet in waarom het een flauwekul topic zou zijn.
Mooie samenvatting van een tegengestelde mening, ja.quote:Op woensdag 4 juli 2018 09:07 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Dat is precies het punt. Mooie samenvatting.
Ondertussen is het een gezellige SC geworden nu TS al even geen echte ontwikkelingen te melden heeft.quote:Op zondag 24 juni 2018 19:03 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Zeker, maar helaas verschillen jij en ik blijkbaar in dit geval van mening. Want hoewel ik je graag mijn mening geef over wat ik van de acties van de TS vindt, ben ik ook van mening dat het topic een plaats kan hebben binnen WGR, al is het alleen maar om anderen te laten zien wat hun acties voor consequenties kunnen hebben.
Ik hoop dan ook dat TS ons op de hoogte blijft houden eerlijk gezegd.
Hebben we iig een actieve slowchat tochquote:Op vrijdag 6 juli 2018 00:29 schreef r_one het volgende:
[..]
Ondertussen is het een gezellige SC geworden nu TS al even geen echte ontwikkelingen te melden heeft.
(Een SC waarin wél schouderklopjes en duimpjes-omhoog mogen worden uitgedeeld en TS mag strooien met bedankjes maar waar tegengeluiden worden weggemod).
quote:Op vrijdag 6 juli 2018 08:18 schreef Armani XL het volgende:
[..]
Hebben we iig een actieve slowchat tochMaar zal er even naar gaan kijken.
TS wou weten wat hij kon verwachten. Dus ik leg hem dat uit. Als je daar niet tegen kan blijf dan weg.quote:Op zondag 24 juni 2018 15:44 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Het ging verder dan vertellen welke vragen er gesteld zouden worden. Ik vind dat moreel verwerpelijk, en ik vind dat FOK! dit niet zou moeten faciliteren, het is aan de administrators daar een beslissing over te vellen die de moderators dan uit moeten voeren. Verder kan ik er niet veel meer van maken, fijn dat jij aan hebt gegeven dat jij dit niet moreel verwerpelijk vindt, dan kunnen ze dit ook meenemen.
Dit was al lang afgehandeld .quote:Op zondag 8 juli 2018 11:03 schreef Sjemmert het volgende:
[..]
TS wou weten wat hij kon verwachten. Dus ik leg hem dat uit. Als je daar niet tegen kan blijf dan weg.
Je laat je leiden door emotie, laten we bij de feiten blijven. TS heeft niemand aangereden en zegt geleerd te hebben. Als hij advies wil of vragen heeft over de procedure staat hem dat vrij om daar naar te vragen en mij staat het vrij daarop te antwoorden. Dat jij hem niet gelooft of mijn antwoorden moreel verwerpelijk vind is jou probleem.
Ik help TS niet onder zijn straf uit te komen, dat is onmogelijk, zoals ik ook al aangaf in het topic en TS ook meermaals op gewezen heb. Als hij wil blijven rijden zit hij hier sowieso 10 jaar aan vast en als hij een alcoholist is komt hij er toch nooit doorheen want dan zal zijn bloed dat wel aantonen. Dus maak je maar niet druk.
Had even gemist dat hier zowat een half topic over geschreven is.quote:
Aangepast.quote:Op dinsdag 31 juli 2018 21:24 schreef Treinhomo het volgende:
Zou de TT van WGR / RTL nam rijbewijs in?
veranderd kunnen worden naar 'RTL nam je rijbewijs in?' ?
Donequote:Op woensdag 1 augustus 2018 16:33 schreef Cyanide- het volgende:
WGR / Escalatie burenconflict
WGR / Escalatie burenconflict deel 2
Reeks pls
Omdat de vraag of iemand compleet achterlijk is niet echt iets toevoegtquote:Op dinsdag 7 augustus 2018 16:35 schreef spiritusbus het volgende:
WGR / Hoe komt de notaris erachter of de overledene familie had.
Waarom is mijn reactie verwijderd?
Volgens mij is het een valide vraag op het moment dat iemand de dood van zijn broer voor zijn andere broers geheim wil houden.quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 17:06 schreef noodgang het volgende:
[..]
Omdat de vraag of iemand compleet achterlijk is niet echt iets toevoegt
Je trekt een conclusie uit het topic en vraagt hierna of TS compleet achterlijk geworden is. Dit kan in mijn ogen nooit leiden tot een constructieve voortgang van het topic en is alleen bedoeld om reactie uit te lokken.quote:Op dinsdag 7 augustus 2018 17:54 schreef spiritusbus het volgende:
[..]
Volgens mij is het een valide vraag op het moment dat iemand de dood van zijn broer voor zijn andere broers geheim wil houden.
fixtquote:Op zaterdag 11 augustus 2018 19:19 schreef Seven. het volgende:
Er zijn per ongeluk 2 vervolgdelen van het managen van millenials geopend. En millennials is verkeerd geschreven zie ik nu.. dubbel ll en dubbel nn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |