Haha ja dat wist ik wel, Tweakertje hier.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:35 schreef oranjevogel1 het volgende:
Android is van Google. Je kunt dit niet uitzetten. Helaas.
Je kunt misschien een custom rom flashen, waar dit eruit gehackt is.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:36 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Haha ja dat wist ik wel, Tweakertje hier.Maar is zoiets niet gewoon uit te zetten via permissies?
Ja hoor, bij apps, daar facebook/instagram zoeken en de microfoon permissies uitzetten.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:36 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Haha ja dat wist ik wel, Tweakertje hier.Maar is zoiets niet gewoon uit te zetten via permissies?
Niet echt, blijkbaar heb ik in een moment van security mindedness alle permissies van alle apps uitgezet als dit niet expliciet nodig was voor het functioneren ervan. Maar heb er wel vaker van gehoord het laatste jaar.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:40 schreef Hojdhopper het volgende:
Ik geloof ook wel dat het gebeurt en kan. Ben alleen benieuwd of het ergens expliciet vermeldt staat, omdat dit nieuw voor mij persoonlijk is.
En hebben jullie ook al zoiets gehad?
En dan heb je nog steeds Googlequote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:37 schreef jogy het volgende:
[..]
Ja hoor, bij apps, daar facebook/instagram zoeken en de microfoon permissies uitzetten.
Ik zit zelf in de online reclamewereld, en de bedrijven waar ik heb gewerkt doen allemaal aan retargeting. In het begin vond ik het nog wel ideaal; je krijgt relevante reclame te zien.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:41 schreef Hiddendoe het volgende:
Wen er maar aan. Big Brother is watching you.
Zie het zelf regelmatig op Fok. Als ik eerder iets gezocht heb over tekenmaterialen of houtbewerking, krijg ik alleen maar reclames te zien over deze onderwerpen.
De reclamelullen beheersen de wereld. Anders gezegd: de commercie is onze nieuwe godheid.
Verklaring voor jouw specifieke geval: je zit ergens in een lunchroom, kroeg, frietzaak of whatever.
Ze hebben daar blijkbaar wifi, dus elk woord wordt opgevangen. Denk ik.
Overal hangen camera's, dus niet zo gek dat je jezelf ooit wel eens ergens terugziet of -hoort.
Dat dus. Horloges zijn blijkbaar relevant voor jou.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:43 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Ik zit zelf in de online reclamewereld, en de bedrijven waar ik heb gewerkt doen allemaal aan retargeting. In het begin vond ik het nog wel ideaal; je krijgt relevante reclame te zien.
Maar het word al snel irritant als je te lang achtervolgd blijft worden. Heb met kerst een horloge gekocht, en krijg nog steeds overal horlogereclame te zien. Dat vind ook ik echt veel te ver gaan.
Alle beetjes helpen. Maar wat ik net zeg, ik vind het op zich niet zo erg om relevante reclame voorgeschoteld te krijgen. Het moet alleen wel grenzen kennen. En die liggen niet vast of zijn voor iedereen hetzelfde, lastig parket dus.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:43 schreef LurkJeRot het volgende:
Je kan de ad instellingen van fb hier aanpassen: https://www.facebook.com/(...)t=ad_settings_screen
Kun je targeted ads ook uitzetten volgens mij. Maar weet niet of dat is waar je naar op zoek was of niet.
Jij of beter gezegd jouw werkgever of opdrachtgever bepalen de relevantie. En hun enige belang is om hun product te verkopen. Kortom het draait om poen.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:44 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Alle beetjes helpen. Maar wat ik net zeg, ik vind het op zich niet zo erg om relevante reclame voorgeschoteld te krijgen. Het moet alleen wel grenzen kennen. En die liggen niet vast of zijn voor iedereen hetzelfde, lastig parket dus.
Nah, ik vind marketing en het principe ervan wel gewoon leuk. Het interesseert me ook. Ben wel een groot voorstander van, ja hoe zeg je dat, ethisch verantwoorde vorm van marketing? Zoiets als verkopen zonder lastig te vallen. Alleen is dat moeilijk als de grote spelers op deze wereld (bijv. Google) daar anders tegen aan kijken.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:44 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dat dus. Horloges zijn blijkbaar relevant voor jou.
Misschien uitkijken naar ander werk?
Ik niet dus. Ik ben een gewone consument die zelf bepaalt wat ze koopt. Of wat ze nodig heeft.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:46 schreef Hojdhopper het volgende:
[..]
Nah, ik vind marketing en het principe ervan wel gewoon leuk. Het interesseert me ook. Ben wel een groot voorstander van, ja hoe zeg je dat, ethisch verantwoorde vorm van marketing? Zoiets als verkopen zonder lastig te vallen. Alleen is dat moeilijk als de grote spelers op deze wereld (bijv. Google) daar anders tegen aan kijken.
Duidelijk, dat is je goed recht.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:49 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Ik niet dus. Ik ben een gewone consument die zelf bepaalt wat ze koopt. Of wat ze nodig heeft.
Of wat ze leuk vindt.
Opzouten met je virtuele voet tussen de deur.
Aan de deur wordt niet gekocht.
Dank je. Wat ik niet snap is dat je zelf in deze wereld zit en je toch ergert.quote:
Zie jij wat jij doet? Want dat is ook niet fraai.quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:55 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Dank je. Wat ik niet snap is dat je zelf in deze wereld zit en je toch ergert.
Zie je nou zelf wat je doet?
Wat doe ik dan?quote:Op vrijdag 4 mei 2018 15:56 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Zie jij wat jij doet? Want dat is ook niet fraai.
Jij gaat meer de F&L/KLB/WGR kant op, niet bepaald meer DIG in ieder geval. Even een stapje achteruit en weer wat rustiger aan doen graagquote:Op vrijdag 4 mei 2018 16:14 schreef Hiddendoe het volgende:
Snappen jullie dan niet dat door de seculering we onze goden zijn kwijtgeraakt, en dat de commercielen ons hiervoor een vervanging willen bieden?
Vroeger deden we een zuinige cent in het kerkzakje, vandaag trekken we onze pasjes bij Bol.com, bij de MacDonalds, bij de Hema, Blokker, AH, Bart Smit enz.
De 'Goden' willen nog steeds poen zien.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |