Dat snap ik! Ik heb geen ervaring met het helpen van mensen op dit gebied. Daarom laat ik me ook goed iformeren door mensen met serieuze ervaring. Wel heb ik al veel onverklaarbare dingen meegemaakt wat ervoor heeft gezorgd dat ik dit dus wil gaan doen.quote:Op dinsdag 24 april 2018 15:24 schreef Charlotte3 het volgende:
[..]
Er zijn meer dan genoeg ghosthunters te vinden op YouTube, je moet jezelf kunnen onderscheiden in iets, wat het voor de kijker interessant maakt om te abonneren + wat zorgt voor meer kijkers. Heb je ervaring met 'helpen van mensen' op dit gebied of is het eerder dat je zelf onverklaarbare dingen mee maakt?
Eens.quote:Op dinsdag 24 april 2018 23:15 schreef pipojansen het volgende:
Laat ik maar de oude man zijn die je op een rots tegenkomt en bibberend tegen jou zegt: NIET DOEN! Het is het niet waard om zegels van andere dimensies te openen of er aan te zitten peulen. Die meuk op televisie moet je niet geloven. Het is commerciële sensatie met wat "wetenschappelijke" kul-apparaten. Deze mensen missen de achtergrond en serieuze ervaring. Om in die wereld te geraken moet je spiritueel zijn. Je moet je hele leven daar aan geweid hebben. Wat jij (en die 3 anderen) gaan doen is je neus steken in zaken die je de rest van je leven zullen achtervolgen. Ga geen vingers in gaten steken en denken dat je dan iets op beeld zult vastleggen. Die kans is erg klein namelijk. En verder, als het eenmaal in je zit, kom je er heel moeilijk van af. Het zal je krankzinnig maken.
ervaring mee?quote:Op dinsdag 24 april 2018 23:15 schreef pipojansen het volgende:
Laat ik maar de oude man zijn die je op een rots tegenkomt en bibberend tegen jou zegt: NIET DOEN! Het is het niet waard om zegels van andere dimensies te openen of er aan te zitten peulen. Die meuk op televisie moet je niet geloven. Het is commerciële sensatie met wat "wetenschappelijke" kul-apparaten. Deze mensen missen de achtergrond en serieuze ervaring. Om in die wereld te geraken moet je spiritueel zijn. Je moet je hele leven daar aan geweid hebben. Wat jij (en die 3 anderen) gaan doen is je neus steken in zaken die je de rest van je leven zullen achtervolgen. Ga geen vingers in gaten steken en denken dat je dan iets op beeld zult vastleggen. Die kans is erg klein namelijk. En verder, als het eenmaal in je zit, kom je er heel moeilijk van af. Het zal je krankzinnig maken.
Niet doen. Als je je antwoord hebt, wat dan?quote:Op dinsdag 24 april 2018 17:39 schreef SHNL het volgende:
[..]
Dat snap ik! Ik heb geen ervaring met het helpen van mensen op dit gebied. Daarom laat ik me ook goed iformeren door mensen met serieuze ervaring. Wel heb ik al veel onverklaarbare dingen meegemaakt wat ervoor heeft gezorgd dat ik dit dus wil gaan doen.
Laat hem lekker.. als hij daar gelukkig van word ?quote:Op donderdag 10 mei 2018 13:36 schreef Neoheo het volgende:
Tegenwoordig zijn opnames en dergelijke ook geen onomstotelijk bewijs meer, alles kan gemaakt worden met de huidige technieken/computers/software. Heb je zoveel geriskeerd en geld verspild voor iets wat toch niet geloofd zal worden.
Lokquote, zie bericht hierboven.quote:Op maandag 23 april 2018 18:45 schreef SHNL het volgende:
Beste iedereen,
Wellicht hebben jullie wel eens gehoord van Ghosthunters. Dit zijn groepen die onderzoek doen naar het paranormale. Vaak gebeurd dit in oude verlaten kantoorpanden, ziekenhuizen, woonhuizen, begraafplaatsen enz. Deze onderzoeken worden uitgevoerd met apparatuur waarmee geestverschijningen waargenomen kunnen worden. Dit kan door middel van camera’s met infrarood, meters die temperatuurswisselingen waarnemen maar ook door middel van communicatie apparatuur zoals een ghost box of opname apparaat om EVP’s vast te leggen (stemmen van overledenen).
Mijn naam is Marissa en ik ben al jaren geinteresseerd in het leven na de dood. Ik geloof er heilig in dat er meer is en dat er zielen zijn die niet verder kunnen gaan waardoor ze blijven hangen op de plek waar ze gestorven zijn. Ook geloof ik er in dat er entiteiten zijn die geen goede bedoelingen hebben.
Omdat er zo’n taboe rust op het leven na de dood en er veel sceptische mensen zijn wil ik een team op gaan zetten. Met dit team wil ik locaties bezoeken waar het spookt om hier bewijzen te verzamelen dat er zeker wat is na de dood. Naast het verzamelen van dit bewijsmateriaal hoop ik ook te kunnen helpen. Bij mensen thuis die last hebben van spoken maar ook geesten die vastzitten.
Omdat ik in een omgeving leef met sceptische mensen, en dit soort onderzoeken nooit alleen uitgevoerd kunnen worden, heb ik besloten om mijn eigen team op te starten. Uiteindelijk is mijn bedoeling om ook internationaal te gaan. Maar dit is voor latere zorg.
Wat heb ik nodig:
Uiteindelijk wil ik starten met een team van vier personen. Ikzelf, een onderzoeker, een onderzoeker met montage ervaring voor het maken van videos oo bijvoorbeeld youtube en een camera/geluidsman die ook mee helpt met onderzoeken.
In beginsel starten we met basis apparatuur. Als blijkt dat het onderzoeken en ghosthunten goed gaat en we er alle vier mee verder willen zal ik investeren in beter en uitgebreidere apparatuur.
Nu de vraag: wie staat er sterk in zijn schoenen, is ouder dan 18, voldoet aan bovenstaande eisen, is serieus op dit gebied en kan met respect omgaan met dit soort onderzoeken en wil mijn team versterken?
Ben je geinteresseerd om samen met mij dit avontuur aan te gaan, stuur dan een pb.
Gr marissa
Wat heb JIJ dan MEEGEMAAKT?quote:Op maandag 23 april 2018 22:27 schreef SHNL het volgende:
[..]
Mijn doel is om bewijsmateriaal te verzamelen. Het is niet mijn intentie in eerste instantie om hier geld mee te verdienen. Maar wil wel goede filmpjes gaan maken met de gevonden bewijsmaterialen en opnames en deze delen via internet. Als dit gaat lopen en hier wat uit kan komen is dat natuurlijk mooi meegenomen maar het is niet mijn doel om er rijk van te worden. Ik heb gewoon als gemiddelde nederlander een fulltime baan maar omdat ik zelf sterk geloof en een aantal dingen heb meegemaakt die onverklaarbaar zijn wil ik de wereld en vooral nederland laten zien dat het er echt is.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |