Natuurlijk is die man zijn techniek een enorm genot om naar te kijken, maar als hij nu stopt is zijn feitelijke inbreng voor Feyenoord 1 wel minimaal te noemen voor een speler van zijn statuur.quote:Op maandag 23 april 2018 16:27 schreef Tarado het volgende:
[..]
toch blijft het een lust voor het oog z'n acties al kijk ik niet de hele wedstrijd
Staat niet ter discussie wat hij nog kan. Alleen zijn inbreng is uiteindelijk wel heel minimaal, ook dit seizoen.quote:Op maandag 23 april 2018 16:34 schreef Dr.Mikey het volgende:
jorgenson en Toornstra spelen ook weer veel beter als van Persie meeedoet trokken zich vorig jaar op aan Kuyt en nu aan Robin.
Je moet wel heel dom zijn om in die act te trappen.quote:Op maandag 23 april 2018 16:47 schreef fetX het volgende:
Tegenwoordig ben je blijkbaar al een demagoog in de voetballerij als je normaal overkomt.
7 goals in 7 pogingen ofzo riepen ze op fox vorige week maar je doet dit duidelijk expres met je sneijder en je Huntelaarquote:Op maandag 23 april 2018 16:38 schreef Elan het volgende:
[..]
Staat niet ter discussie wat hij nog kan. Alleen zijn inbreng is uiteindelijk wel heel minimaal, ook dit seizoen.
In de competitie heb je eigenlijk amper wat aan hem gehad. Terwijl hij zogenaamd wel fit zou zijn.
De dagelijkse standaardquote:Op maandag 23 april 2018 16:49 schreef F.M.D. het volgende:
Wanneer misdraagt dat volk zich nou eens niet.
http://www.dagelijksestan(...)en-gas-jodenzwijnen/
Dat zien al die succes supportertjes toch niet joh.quote:Op maandag 23 april 2018 15:54 schreef Elan het volgende:
Van Persie is een nog grotere demagoog dan Kuyt.
Zijn bijdrage aan de club valt te verwaarlozen, zowel sportief als financieel. Terwijl hij het grootste talent van de afgelopen 30 jaar was.
Nog even met minimale inspanning bekertje winnen en je bent alsnog de gevierde man.
Opportunismegod
voetbalhumorquote:Op maandag 23 april 2018 16:49 schreef F.M.D. het volgende:
Wanneer misdraagt dat volk zich nou eens niet.
http://www.dagelijksestan(...)en-gas-jodenzwijnen/
Je moet wel heel dom zijn als je niet ziet dat hij puur aan het genieten is van de momenten die hij nog als voetballer heeft.quote:Op maandag 23 april 2018 16:56 schreef Elan het volgende:
[..]
Je moet wel heel dom zijn om in die act te trappen.
Wat vier jaar niks winnen wel niet met mensen kan doen.quote:Op maandag 23 april 2018 16:49 schreef F.M.D. het volgende:
Wanneer misdraagt dat volk zich nou eens niet.
http://www.dagelijksestan(...)en-gas-jodenzwijnen/
De slechte bedoelingen zitten hem in het feit dat hij een show opvoert om het negatieve beeld dat veel mensen van hem hebben op te poetsen omdat hij verder wil bij Feyenoord als (jeugd) trainer..quote:Op maandag 23 april 2018 17:02 schreef fetX het volgende:
[..]
Je moet wel heel dom zijn als je niet ziet dat hij puur aan het genieten is van de momenten die hij nog als voetballer heeft.
Je weet wat een demagoog is he? Ik ben benieuwd waar de slechte bedoelingen zitten van v Persie.
Er is dan ook niets gelogen in het El Al liedje.quote:Op maandag 23 april 2018 17:00 schreef Caland het volgende:
Overigens kan ik een glimlach na al die jaren nog steeds niet onderdrukken als het El Al, El Al, ze landen overal weer eens een keer wordt ingezet
Het negatieve beeld rondom van Persie is dan ook op een aantal fabeltjes of eenzijdige verhalen gebaseerd. Kan het niet zo zijn dat dit is hoe hij is? En ook een aantal jaar ouder en wijzer? Hij heeft natuurlijk veel meegemaakt en zal als persoon echt wel veranderd zijn. Ik denk niet dat dit bewust positief is, met een bedoeling erachter, van zijn kant.quote:Op maandag 23 april 2018 17:24 schreef Elan het volgende:
[..]
De slechte bedoelingen zitten hem in het feit dat hij een show opvoert om het negatieve beeld dat veel mensen van hem hebben op te poetsen omdat hij verder wil bij Feyenoord als (jeugd) trainer..
Hij is zo vaak in opspraak geweest of had persoonlijke vetes met mensen die hij uitvocht in de media en nu ineens is alles allemaal even schitterend en leuk. Zelfs het niveau van de eredivisie vond hij meer dan prima. Het is alsof er geen onvertogen woord mag vallen.
zelfs die is positiever dan Elan.quote:Op maandag 23 april 2018 17:52 schreef Caland het volgende:
Zo vaak in opspraak geweest valt ook wel weer mee. Ja met Van Hooijdonk, maar dat is natuurlijk ook een gigantische paardenlul.
deze prestatie kan in ieder geval 100 jaar niet verbeterd wordenquote:Op maandag 23 april 2018 01:30 schreef DonRaja het volgende:
We hebben de set trouwens compleet.
Feyenoord = Goud
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |