Daar heb je dan ook begeleiding voor nodig. Eh waarom niet in de vorm van een stel knappe dames?quote:Op vrijdag 6 april 2018 07:53 schreef Sigaartje het volgende:
En we kunnen wachten op het eerste ongeluk, want kinderen hebben nog totaal geen benul.
https://www.google.nl/sea(...)EVAKHZzAAycQ_AUIESgBquote:Op vrijdag 6 april 2018 07:53 schreef Sigaartje het volgende:
en hebben we niks meer leuks om te kijken.
Dank jequote:Op vrijdag 6 april 2018 08:00 schreef mstx het volgende:
[..]
https://www.google.nl/sea(...)EVAKHZzAAycQ_AUIESgB
Veel plezier
Dat wilde ik al zeggenquote:Op vrijdag 6 april 2018 07:54 schreef Plompzakker het volgende:
Dat is om pedofielen tegemoet te komen
quote:Op vrijdag 6 april 2018 08:37 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
En ze heeft ook achter een schijtend nijlpaard gestaan, zo te zien.
Nee jij ziet er lekker uit.quote:Op vrijdag 6 april 2018 08:37 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
En ze heeft ook achter een schijtend nijlpaard gestaan, zo te zien.
Is dat je ex-man?quote:Op vrijdag 6 april 2018 09:31 schreef Hiddendoe het volgende:
[..]
Zet deze griezel AUB in een spoiler!!!
Allemaal de schuld van die hele hipster #MeToo beweging die standbeelden en alles wat ze niet bevalt en racisme achter zien kapot maakt of weg haalt. Dus gewoon de eerste beste persoon die je op straat ziet en er op lijkt een fikse knal verkopen en zeggen: " Fuck jouw #MeeToo racisme."quote:Op vrijdag 6 april 2018 07:53 schreef Sigaartje het volgende:
Hoor het net voor het NPO-nieuws.
Pitspoezen zijn in de ban. Ongelooflijk, maar goed, hun beslissing.
Ik ben totaal geen formule I - fan, kwestie van smaak. Ik hou van voetbal, een ander van auto's.
Maar pitspoezen, daar ben ik wel fan van! Die streelden mijn mannelijke ogen. In die spannende pakjes, mooie dames die het leven weer wat mooier maken.
Zelfs vrouwen die ik spreek vinden het prima en het heeft niets te maken met seksuele intimidatie.
Maar goed, besluit is besluit.
Wat ik veel erger vind, ze worden vervangen door kinderen.![]()
Nou hebben we als man niks meer te kijken. En ten tweede, wat denk je wat burning-rubber-dampen doen met kinderlongetjes? En we kunnen wachten op het eerste ongeluk, want kinderen hebben nog totaal geen benul.
Klacht: Hadden we een keer mooi vrouwen, moeten we terug naar de kinderarbeid en hebben we niks meer leuks om te kijken.
Nee, je kijkt scheel, want je ziet niet eens dat dit leuke sproetjes zijn.quote:Op vrijdag 6 april 2018 08:39 schreef LurkJeRot het volgende:
[..]
Maar ik ken tenminste wel de gevaren van poepende zoogdieren.
Alsof nu iets voor je veranderd is...quote:Op vrijdag 6 april 2018 10:13 schreef Hallojo het volgende:
Dus nu moeten we op kinderen gaan fappen?
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |