Ik had het met peuter een keer, had hij in een onbewaakt ogenblik een schaar gevonden en in zijn oog geprikt. Hij liet mij ook niet kijken, echt met geen mogelijkheid, dus toch dokter gebeld al had ik het vermoeden dat er niets aan de hand was. Ogen zijn zo kwetsbaar, en na een nacht slapen nog last hebben vind ik best lang. Hopelijk is het al minder als hij zo wakker wordt! Moeheid doet ook veel voor pijnbelevingquote:Op dinsdag 10 april 2018 09:02 schreef vencodark het volgende:
[..]
Dat ben ik, als dit nu zo doorgaat, zeker van plan. Maar hoopte dat een bezoekje toch niet nodig zou zijn. Hij slaapt nu diep dus ik wacht even tot hij wakker wordt. Kan ik toch een afspraak nog maken voor vandaag.
Hoe ging het toen bij de dokter?quote:Op dinsdag 10 april 2018 09:16 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ik had het met peuter een keer, had hij in een onbewaakt ogenblik een schaar gevonden en in zijn oog geprikt. Hij liet mij ook niet kijken, echt met geen mogelijkheid, dus toch dokter gebeld al had ik het vermoeden dat er niets aan de hand was. Ogen zijn zo kwetsbaar, en na een nacht slapen nog last hebben vind ik best lang. Hopelijk is het al minder als hij zo wakker wordt! Moeheid doet ook veel voor pijnbeleving.
met heel veel moeite en houdgreep heeft de dokter wel een beetje meer kunnen zien dan ik. Geen schade gelukkig, maar misschien wel krasjes op het hoornvlies. Dat blijft ca. 2 dagen gevoelig. Maar na een paar uur hoorden we hem er niet meer over.quote:Op dinsdag 10 april 2018 09:32 schreef vencodark het volgende:
[..]
Hoe ging het toen bij de dokter?
Knul is wakker en er komt wel wat gele pus ofzo langs zn oog maar dat kan ook van slapers zijn die nu nat zijn geworden.![]()
Ik kan verder gewoon niet kijken. Rood of dik is het niet.
Nog niet. Maar zal het zo eens met hem doen.quote:Op dinsdag 10 april 2018 10:14 schreef Burdie het volgende:
Heeft ie al gedoucht, venco? Water over z'n gezicht kan helpen het zand er uit te krijgen, of is het er al uit?
Yup. Hij vindt ook dat hij nu weer tv kan kijken.quote:Op dinsdag 10 april 2018 11:29 schreef Sylver_ het volgende:
Huilen helpt ook wel dan
Maar kan idd heel goed dat het zand er al uit is, maar er een krasje zit. Dat blijf je dan voelen alsof er nog iets in zit.
Maar goed nieuws dat hij zijn oog weer kan openen
Ik ben verder ook niet preuts, we kijken ook af en toe of z'n voorhuidje al loslaat, vindt ie reuze interessantquote:Op dinsdag 10 april 2018 09:06 schreef exode het volgende:
Piemels kijkenIk heb ook liever dat zoiets inderdaad verteld wordt. Mijn vrouw is best preuts opgevoed en ik niet. Ik hoop open te kunnen praten met B (tot een grens uiteraard)
B is nu vooral bezig met borsten en dat hij die niet heeft en krijgt. Dat krijg je met 2 mama's.![]()
Hij heeft het zo naar zijn zin op de BSO, zo fijn. Hij gaat sinds vorige week 2 dagen naar de BSO en hij wilt gewoon niet meer naar huis. Er zitten op dezelfde dagen 2 jongens uit zijn klas in het groepje en daar kan hij goed mee spelen. Sterker nog hij wilt graag hetzelfde kapsel als 1 van de 2.
Fijn is dat he? I gaat ook twee dagen naar BSO. Van tevoren kan ze wel eens zeggen dat ze dat niet leuk vindt, maar als ik dan zeg: maar je kunt daar toch spelen met R (een vriendinnetje dat ze nog kent van het kdv) dan is ze altijd meteen weer enthousiast. En als ik vraag: wat vond je het leukste vandaag, dan antwoord ze ook vaak: het spelen op de BSO.quote:Op dinsdag 10 april 2018 09:06 schreef exode het volgende:
Hij heeft het zo naar zijn zin op de BSO, zo fijn. Hij gaat sinds vorige week 2 dagen naar de BSO en hij wilt gewoon niet meer naar huis. Er zitten op dezelfde dagen 2 jongens uit zijn klas in het groepje en daar kan hij goed mee spelen. Sterker nog hij wilt graag hetzelfde kapsel als 1 van de 2.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt."All that maybe the slightly better ones do is sort of get inside your head and leave something there"
Conclusie; het is de opvoeding.quote:Op vrijdag 13 april 2018 16:49 schreef vencodark het volgende:
Franny: wat een leuk, mooi koppie heeft je dochter.![]()
En verder: dat jongetje dat laatst tegen mijn moeder zei dat ze op een heks leek (waar mijn moeder overigens later best om kon lachen) zei laatst tegen een andere moeder dat ze zal branden in de hel (volgens Allah) omdat ze een tatoeage heeft.![]()
Nice.![]()
Aan de andere kant vindt ze het dus wel 1 van de liefste jongetjes die eens thuis zijn komen spelen.
En zolang hij zich bij ons thuis goed gedraagd wil er ook niet te snel vervelende oordelen over vellen. Het valt alleen wel op, zulke uitspraken.
Deze BSO doet daar dus niet aan, maakt alleen uitzonderingen voor kinderfeestjes. Ik zou dan echt contact met z'n moeder moeten hebben voor een afspraak, jochie moet dan net zo lang bij ons blijven tot zij vrij is. Dat vind ik ook wel weer een verantwoordelijkheid..quote:Op vrijdag 13 april 2018 18:06 schreef watmoetikkiezen het volgende:
Bij kindjes die elke dag naar voorschoolse opvang en nso gaan kan t trouwens ook goed zijn dat ze daar om 16.00 al worden opgehaald, zien ze hun ouders toch prima.
Alleen nooit kunnen spelen lijkt me ook wel jammer.. ( al kun je bij ons kdv ook gewoon speelafspraakjes maken)
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 12% gewijzigd door Goitske op 13-04-2018 21:17:47 ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vanmiddag de hut vol. Gelukkig mooi weer. Eerst wat fris maar eindigde echt lekker warm. Dus 7 kinderen in de tuin tussen de 1 en 6 jaar oud allemaal. Ik was blij dat alles naar buiten kon.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |