De Mix 2 heeft er een enorm aantal, je kan eens checken of de mix 2s er ook zo veel heeft.quote:Op zaterdag 19 mei 2018 13:18 schreef Faazz het volgende:
Ik zoek een telefoon met de meeste bands beschikbaar voor wereldwijd reizen. Welke flagship zou in de buurt komen?
Wel toch?quote:Op zaterdag 19 mei 2018 18:39 schreef Gruj0 het volgende:
De Asus Zenfone 5, heeft die nou wel of geen notch?
Op internet circuleren er foto's en renders met en zonder notch.![]()
Oneplus?quote:Op zaterdag 19 mei 2018 13:18 schreef Faazz het volgende:
Ik zoek een telefoon met de meeste bands beschikbaar voor wereldwijd reizen. Welke flagship zou in de buurt komen?
Dit. Of de OnePlus 6.quote:Op maandag 21 mei 2018 08:56 schreef RobertNL het volgende:
[..]
De Mix 2 heeft er een enorm aantal, je kan eens checken of de mix 2s er ook zo veel heeft.
Mix 2 is inderdaad een top-band toestel.quote:Op maandag 21 mei 2018 08:56 schreef RobertNL het volgende:
[..]
De Mix 2 heeft er een enorm aantal, je kan eens checken of de mix 2s er ook zo veel heeft.
De OnePlus 6 heeft softwarematige optie om de notch 'uit' te schakelen (dan schakel je gewoonweg geen stuk van je scherm uit dus). Dus hardwarematig altijd notch, maar softwarematige keuze.quote:Op zaterdag 19 mei 2018 18:39 schreef Gruj0 het volgende:
De Asus Zenfone 5, heeft die nou wel of geen notch?
Op internet circuleren er foto's en renders met en zonder notch.![]()
Als de SD845 variant voor 400 euro te koop is, dan is dat gewoon een instant buy. Zeker omdat je die gewoon in de EU zal kunnen krijgen met EU support en garantie. Een andere optie is de Honor 10, ook 400 euro.
Als de Xiaomi Mix (2) hier in Kruidvat te koop zal worden aangeboden, zal de prijs zeker boven de 400 euro liggen. Dan vind ik de Zenfone 5 of de Honor 10 een veel betere keuze.
Ik vind het juist een van de mooiere Android toestellen van dit moment.quote:Op maandag 21 mei 2018 12:58 schreef MisterJ.Lo het volgende:
De Oneplus 6 blijft een lelijk toestel.
heb je wel de hele clip gezien?quote:Op maandag 21 mei 2018 11:45 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Sorry, ik kan geen content halen uit deze dbrand reclame.
Ja. Prachtig toestel, maar ik erger me dood aan Linus zijn video’s. Het is altijd hetzelfdequote:
aha, ja ik heb ublock, dus geen last van reclames tussendoor.quote:Op maandag 21 mei 2018 18:00 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ja. Prachtig toestel, maar ik erger me dood aan Linus zijn video’s. Het is altijd hetzelfde
- YouTube reclame
- 20 seconden intro
- sponsorreclame
- minuut content
- YouTube reclame
- sponsorreclame
- dbrand reclame
- conclusie
- sponsorreclame
Dan nog heb je linus die reclame maakt voor zijn sponsor aan het begin, linus die dbrand afzuigt, linus die over zijn Amazon affiliate link praat, en linus die reclame maakt voor zijn sponsor aan het eind van zijn video.quote:Op maandag 21 mei 2018 18:01 schreef THEFXR het volgende:
[..]
aha, ja ik heb ublock, dus geen last van reclames tussendoor.
ik denk dat het alleen nog maar erger wordt op YT, gewoon om RED te pushenquote:Op maandag 21 mei 2018 18:03 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Dan nog heb je linus die reclame maakt voor zijn sponsor aan het begin, linus die dbrand afzuigt, linus die over zijn Amazon affiliate link praat, en linus die reclame maakt voor zijn sponsor aan het eind van zijn video.
Elke 10 minuten durende video linus tech tips heeft misschien 5 minuten content.
Als RED naar Nederland komt neem ik het meteen. Scheelt me weer gekut met YouTube++quote:Op maandag 21 mei 2018 18:04 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ik denk dat het alleen nog maar erger wordt op YT, gewoon om RED te pushen
Ik koop geen smartphone meer met een notch en onder bezel. Zal niet meer lang duren voordat deze beschikbaar worden.quote:Op maandag 21 mei 2018 14:31 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Ik vind het juist een van de mooiere Android toestellen van dit moment.
https://tweakers.net/nieu(...)-te-presenteren.htmlquote:Op dinsdag 22 mei 2018 17:04 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Ik koop geen smartphone meer met een notch en onder bezel. Zal niet meer lang duren voordat deze beschikbaar worden.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Xiaomi Redmi Note 5 Dual SIM 64GB Black https://www.amazon.de/dp/(...)_apa_i_3QQbBb2KY224Rquote:Op zaterdag 19 mei 2018 13:46 schreef Iemand91 het volgende:
[..]
Wordt inderdaad ook door andere verkopers aangeboden, maar Amazon lijkt 'm ook te gaan verkopen.
Op moment van die post had Amazon.it 'm voor 230 staan, maar nu niet meer...
Dat is net zo duur als uit China halen. Daar haal je 'm voor zo'n 200 maar heb je kans op extra kosten. Voor 225 kun je 'm uit China halen zonder extra kosten maar dan betaal je dus net zo veel als bij Amazon.
Maar goed; de prijzen van dit toestel gaat alle kanten op momenteel.
Amazon verkoopt 'm ook zelf. Bijvoorbeeld momenteel bij Amazon.fr voor 233,74 incl. verzending: https://www.amazon.it/dp/B07CZS8W5Yquote:Op donderdag 24 mei 2018 14:07 schreef J.B. het volgende:
[..]
Xiaomi Redmi Note 5 Dual SIM 64GB Black https://www.amazon.de/dp/(...)_apa_i_3QQbBb2KY224R
Staat nu voor 259 op de Duitse Amazon, wel door een andere partij verkocht.
Wat een rare vraag? Elke webshop heeft een zoekfunctie. Daar kom je toch zo zelf achter?quote:
Die Apex wordt echt. Het gaat de Vivo Nex heten en komt binnenkort uit. Nu Essential geen telefoons meer gaat maken gaat het in de verkoop. Mits de Nex onder de 700 euro blijft inclusief import weet ik bijna zeker dat het hem gaat worden.quote:Op zaterdag 26 mei 2018 11:23 schreef shiznuts het volgende:
Um. Let's get back to phones?
(Ik was laatst in Beijing. Overal Vivo advertenties. Naast het hotel een winkelcentrum waar ik er eentje had kunnen kopen. Dusse... koop een vliegticket? Of je neemt een agent en bestelt via JD.com/Tmall.com ofzo...)
_____
Ben zeer blij met m'n Huawei P20 Pro! Veel betere stap dan ZTE Nubia Z9 -> P10 Plus. Maar die MI8 kan nog wat worden geloof ik. Of die Vivo Apex als ze die echt gaan maken.
Het zou zeker door Oneplus gekopieerd kunnen worden maar voor zo'n rigoureus design verandering zal het vast geen T versie zijn.quote:Op zaterdag 26 mei 2018 12:18 schreef Joosie200 het volgende:
Ik vind die Apex precies wat ik graag zie gebeuren in the war on bezels. Selfiecam boeit me niet. Noch doe ik aan beeldbellen. Dus dat ding opgeborgen houden is een prima oplossing. Verder een scanner onder het scherm lost het probleem op dat je bij eentje achterop als ie op tafel ligt er zo niet bij kunt. Natuurlijk kun je met double tap to unlock of face unlock net zo snel toegang krijgen.
Ook geen debiele notch want alle sensoren zitten in de rand. Maarre gezien VIVO, Oppo en Oneplus onder hetzelfde concern vallen verwacht ik dat de Oneplus 6T of 7 er ook zo uit zal gaan zien. Ze kunnen namelijk op veel vlakken bestaande tech hergebruiken.
Klopt, dus het zal eerder de 7 worden. Heb je iig wel een lichte Android skin, dash charge en je kunt hem wss via Belsimpel kopenquote:Op zaterdag 26 mei 2018 12:27 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Het zou zeker door Oneplus gekopieerd kunnen worden maar voor zo'n rigoureus design verandering zal het vast geen T versie zijn.
Ik zie aan je gezicht, dat jij rijmt en dicht 😊quote:Op zondag 27 mei 2018 10:26 schreef RobertNL het volgende:
Topic weer open na er met de bezem doorheen te zijn gelopen.
Dacht al.. Bleef wel lange tijd stil dus dan moet er wel een bezem doorgehaald worden. Ben trouwens ook benieuwd naar de Xiaomi Mi 8. Alle goodies van de Oneplus op een lager prijspeilquote:Op zondag 27 mei 2018 10:26 schreef RobertNL het volgende:
Topic weer open na er met de bezem doorheen te zijn gelopen.
Plus MIUI 10, wat het praktisch een iPhone X maakt met de voordelen van Androidquote:Op zondag 27 mei 2018 10:51 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Dacht al.. Bleef wel lange tijd stil dus dan moet er wel een bezem doorgehaald worden. Ben trouwens ook benieuwd naar de Xiaomi Mi 8. Alle goodies van de Oneplus op een lager prijspeil
Oneplus baseert haar design vaak op Oppo en niet Vivo, dus daar hangt het vooral vanaf. Anyway kan niet wachten op de release van dit. Heb al tijden geen smartphone van boven de 600 euro gekocht, maar deze moet ik gewoon hebben.quote:Op zaterdag 26 mei 2018 12:32 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Klopt, dus het zal eerder de 7 worden. Heb je iig wel een lichte Android skin, dash charge en je kunt hem wss via Belsimpel kopen
Vind dat nou niet echt een voordeel maar vooruitquote:Op zondag 27 mei 2018 11:46 schreef Splackavellie02 het volgende:
[..]
Plus MIUI 10, wat het praktisch een iPhone X maakt met de voordelen van Android
Grote kans dat ik de OP6 haal en mijn broertje de Mi8, of vice versa. De twee met elkaar vergelijken gaat leuk worden 😊
Klopt. Was het niet de Oppo R15 wat de blauwdruk was voor de Oneplus 6? Oppo heeft ook VOOC wat Oneplus relabelt als Dash Charge maar dat mag niet meer ivm merkenrecht issue. Dus gewoon fast charge vanaf nu.quote:Op zondag 27 mei 2018 12:36 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Oneplus baseert haar design vaak op Oppo en niet Vivo, dus daar hangt het vooral vanaf. Anyway kan niet wachten op de release van dit. Heb al tijden geen smartphone van boven de 600 euro gekocht, maar deze moet ik gewoon hebben.
[ afbeelding ]
Deze prototype heeft de camera aan de onderkant, maar het zal hoogstwaarschijnlijk die ene worden met de selfie camera dat eruit steekt. Onder bezel had ik wel wat kleiner verwacht. Maar als nog super mooi.quote:Op zondag 27 mei 2018 14:06 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Klopt. Was het niet de Oppo R15 wat de blauwdruk was voor de Oneplus 6? Oppo heeft ook VOOC wat Oneplus relabelt als Dash Charge maar dat mag niet meer ivm merkenrecht issue. Dus gewoon fast charge vanaf nu.
Idem hier. Nog even geduld tot 12 juni. Al werk ik nu met een LG V30 dus voorlopig heb ik 0 haast voor iets nieuws.
Aan de onderkant is ala Mi Mix 2s. Onderbezel is gelijk aan mijn V30. Om dat nu een chin te noemen? De Desire en Legend van HTC die hadden flinke kinnenquote:Op zondag 27 mei 2018 14:17 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Deze prototype heeft de camera aan de onderkant, maar het zal hoogstwaarschijnlijk die ene worden met de selfie camera dat eruit steekt. Onder bezel had ik wel wat kleiner verwacht. Maar als nog super mooi.
[ afbeelding ]
Komt puur door de camera module. Als het die mechanische wordt dan zal de onderkant nog kleiner zijn. Maar veel mooier dan de iPhone X en elk ander toestel met een notch.quote:Op zondag 27 mei 2018 14:20 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Aan de onderkant is ala Mi Mix 2s. Onderbezel is gelijk aan mijn V30. Om dat nu een chin te noemen? De Desire en Legend van HTC die hadden flinke kinnenen een beetje bedel geeft iig genoeg afstand dat je niet per ongeluk met je vingers het touchscreen raakt.
Ik hoop op een mechanische. Die je ook kunt indrukken zoals een popup flitsertje op een systeemcamera.quote:Op zondag 27 mei 2018 14:22 schreef MisterJ.Lo het volgende:
[..]
Komt puur door de camera module. Als het die mechanische wordt dan zal de onderkant nog kleiner zijn.
Gaat mijn voorkeur ook naar uit. Want dan is het dezequote:Op zondag 27 mei 2018 14:23 schreef Joosie200 het volgende:
[..]
Ik hoop op een mechanische. Die je ook kunt indrukken zoals een popup flitsertje op een systeemcamera.
Als het een onderdeel van het Android One programma zou zijn, had het wereldwijd een knaller kunnen worden.quote:Op donderdag 31 mei 2018 10:58 schreef Splackavellie02 het volgende:
Ik schat de kans laag in, maar als de Mi 8 echt alles doet wat Xiaomi in de presentatie claimde, dan wordt dit de eerste Android smartphone die een kans heeft de iPhone volledig te vervangen voor mij.
Prachtige, snelle UI
Veelbelovende camera samples (meestal grootste minpunt bij Xiaomi)
Knap design, ondanks de flinke kin
Vingerafdrukscanner n 3D face unlock
SD845/6GB/256GB
Grote accu
MIUI 10 is bijna een directe kloon van iOS 11, van de mensen die de meeste ervaring hebben met Apple klonen. Gezien hoe soepel MIUI 9 op de Mi 6 draaide, heb ik veel vertrouwen in dit toestel.
Ik ga hem sowieso bestellen. Het zal van de camera prestaties afhangen of ik mijn iPhone X er nog naast houd, of dat ik die verkoop.
125,-?quote:Op zondag 3 juni 2018 10:59 schreef Splackavellie02 het volgende:
Gisteren een Mi Mix 2 128GB gehaald voor 125,-
Ideaal tweede toestel voor die prijs! Mooi design, prima scherm, voldoende snelheid en MIUI 9.5 met full screen gestures werkt bijna exact hetzelfde als mijn iPhone X. Ik verwacht dat dat met MIUI 10 nog beter wordt. Alleen de camera en speaker zijn wat minder.
De OnePlus 6 en mi 8 zullen ongetwijfeld beter zijn, maar voor de helft van de prijs komt deze op dit moment genoeg in de buurt voor mij
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |