quote:
Op maandag 2 april 2018 01:20 schreef lrishCassidy het volgende:[..]
Dat wordt heel vaak gezegd, maar ik persoonlijk denk dat hét verschil voornamelijk te maken heeft met wel Bekend of niet Bekend.
Ik denk dat niet-bekende mensen veel harder het spel in gaan. Want geld. En dat maakt het ook meteen interessanter.
Het ligt aan de onbekende mensen én aan de opdrachten die veel beter uitgedacht zijn. Bovendien zijn de opdrachten bij de Belgen af en toe nog echt fysiek en/of geestelijk zwaar, waardoor er interessantere dingen gebeuren in de groep. Kennelijk durven ze dat de tere BN-ers niet (meer) aan te doen bij WIDM, want dat soort opdrachten is in de loop van de jaren bijna helemaal verdwenen.
Neem nu die eerste opdracht van gisteren. Die is geniaal uitgedacht (vind ik dan). De munten die in geld óf pasvragen kunnen worden veranderd. 1 kandidaat die tegenover de rest wordt geplaatst, maar die de jagers wel kan omkopen met de pasvragen. De kandidaat ook die best een behoorlijke fysieke inspanning moet doen (10 km hardlopen toch?). De sabotage die op meerdere plekken in het spel kan worden uitgevoerd.
Joke, die ik in aflevering 1 nog erg verdacht vond, lijkt zich hier behoorlijk kandidaats te gedragen, met het achterhouden van de ene pasvraag. Als ze de jagers 2 pasvragen p.p. had geboden, waren ze waarschijnlijk wel over te halen geweest. Maar ja, aan de andere kant, de Mol zou ook snel afgeschoten willen worden, zodat er zo min mogelijk geld in de pot zou komen.
Dus waar zit de Mol in dit spel?
Is het Joke die zo veel mogelijk geld uit het spel haalt (door pasvragen te maken) en zich bij de eerste gelegenheid laat afschieten?
Zit de Mol in de auto die achter Joke aan zit? (maar wel dom verkeerd rijdt, btw)
Zit de Mol op een paard en lukt het hem niet om ook maar 1 muntje tot geld om te toveren?
Echt zo'n opdracht waarover je dagen kunt discussieren/filosoferen. Heerlijk!