SPOILER: Scorelijst sinds begin spel tot 13-2-2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oudere seizoenen
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen afloopt worden de scores weer op nul gezet. Dit om er voor te zorgen dat iedereen een kans heeft om tweede te worden.
Winnaars:
Seizoen 1: Haags_kwartiertje
Seizoen 2: Haags_kwartiertje
Seizoen 3: Dr.Mikey
Seizoen 4: Haags_kwartiertje
Seizoen 5: Haags_kwartiertjeSta je niet in deze lijst van UI's maar zou je dit wel willen? Schroom niet dit te vragen aan de immer welwillende TS; sta je wel in deze lijst maar wil je hieruit, dan heb je pech.
![]()
![]()
Zonder wrijving geen glans
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het officiële liefje van @ieniminimuis O+
geen idee. Binnen ben ik wel het zonnetje in huis.quote:Op zondag 18 maart 2018 07:57 schreef Hexx. het volgende:
[..]
Goedemorgen zonder zorgen!
Wel beetje mistig buiten, he.
voor mij is dit altijd al een SC geweestquote:Op zondag 18 maart 2018 08:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
maar dit spel wel. Qua punten dan
goedzoquote:Op zondag 18 maart 2018 08:33 schreef murp het volgende:
[..]
voor mij is dit altijd al een SC geweest
Ik geloof je, zonnestraaltjequote:Op zondag 18 maart 2018 08:03 schreef m1st1g het volgende:
[..]
geen idee. Binnen ben ik wel het zonnetje in huis.
Waarom reageer je altijd meten op mij, maar mogen anderen wel punten?quote:
toevalquote:Op zondag 18 maart 2018 09:46 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Waarom reageer je altijd meten op mij, maar mogen anderen wel punten?
je bent zelluf!quote:Op zondag 18 maart 2018 10:20 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
een nieuweling hier, wat leuk
Wat is deze?quote:
Nee moest wel een keer schijten heel vroeg in de ochtend.quote:
wat eruit moet moet eruitquote:Op zondag 18 maart 2018 10:24 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Nee moest wel een keer schijten heel vroeg in de ochtend.
Je staat eerste zie ik.quote:
het is wachten tot Bondage mijn DM ziet. Dan ben jij eerste.quote:Op zondag 18 maart 2018 10:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Je staat eerste zie ik.
Kan ik weer slapen wanneer ik wil.
?quote:Op zondag 18 maart 2018 10:27 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
het is wachten tot Bondage mijn DM ziet. Dan ben jij eerste.
quote:Op zondag 18 maart 2018 10:30 schreef Dr.Mikey het volgende:
Ging vannacht dus naar wc dus zet een post om half zeven had 10 punten kwam die sukkel mod die tiende was met een post.
Why
te obsessief met dit spel bezig zijn is niet goed. Beter nu de stekker voor mezelf eruit trekken.quote:
Slapenquote:Op zondag 18 maart 2018 10:26 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Je staat eerste zie ik.
Kan ik weer slapen wanneer ik wil.
Denk dat ik jou er ook mee help trouwens. En dat bedoel ik niet negatief.quote:
Ik kan nu rustig het spel uit spelen mooie jump van Mark vannacht in punten zag ik.quote:Op zondag 18 maart 2018 10:32 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Denk dat ik jou er ook mee help trouwens. En dat bedoel ik niet negatief.
Hallo Mickey!quote:
precies. En nachtrust pakken is ook belangrijkquote:Op zondag 18 maart 2018 10:33 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik kan nu rustig het spel uit spelen mooie jump van Mark vannacht in punten zag ik.
Helemaal mis...quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |