feedback graagquote:Op zaterdag 17 maart 2018 19:58 schreef FlippingCoin het volgende:
Samen met murp en nog wat mensen van het ONZ / [Zesde ronde] Het dodetopicspel #1157 titanenstrijd had ik het idee om nog een “spel” te maken naast het dodetopicspel voor ONZ. Hierin zou je punten scoren door mee te doen in ONZ. Dit kan zijn door topics te maken, te reageren in topics of mee te doen in topics als ONZ / Verzin een leuk onderschrift #72!: Return of the TT , painttopics en andere leuke topics zolang ze maar in ONZ zijn.
Je scoort de punten door goede topics te maken en mee te doen, en je krijgt minpunten voor spammen en kuttopics maken. De punten zouden worden bijgehouden door software, net zoals in het dodetopicspel, en voor de puntenbepaling en de bepaling wat een kuttopic of een kutreactie is zal er in samenspraak wat bedacht moeten worden.
Verdere suggesties en wat jullie ervan denken is erg welkom, als er nog ideeën zijn voor dingen die punten of minpunten opleveren zijn die ook meer dan welkom.
De lijst met mensen die meedoen en de score van die mensen zal dan periodiek in een topic gepost worden, en/of in een plaatje verwerkt worden zoals in de OP van wederom het dodetopicspel te zien is. Als het goed loopt kan Danny misschien de maand/kwartaal/jaar winnaar een abo geven en de persoon met de laagste score een ban.
Bazen nummerquote:
Wowquote:
Nou ja dat gaat misschien wat ver.quote:
Vind ik ook.quote:Op zaterdag 17 maart 2018 20:04 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Nou ja dat gaat misschien wat ver.
Wowquote:
Geef mij eens wat Hossel tips.quote:Op zaterdag 17 maart 2018 20:07 schreef BoneThugss het volgende:
Ik ga nooit meer in POL posten, stelletje ouwe zuurpruimen daar
Zeg gwn dat je advocaat bent en 55cm hebt.quote:
Ik ben dokter en heb 60 cm is dat ook goed ?quote:Op zaterdag 17 maart 2018 20:10 schreef BoneThugss het volgende:
[..]
Zeg gwn dat je advocaat bent en 55cm hebt.
Gr.
quote:Op zaterdag 17 maart 2018 20:11 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Ik ben dokter en heb 60 cm is dat ook goed ?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |