abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_177820037


SPT / WOS HOWTO

Accounts bij meerdere bookmakers.
Veel betters beginnen hun bettingloopbaan bij de Toto of bij Unibet. Logisch! Het is laagdrempelig en het aanbod is best acceptabel (Toto) tot heel uitgebreid (Unibet). Toch is het verstand om bij meer bookmakers een account te hebben.
Bijvoorbeeld:
Dit weekend staat Groningen-Utrecht op het programma. Bij de Toto krijg je een odd van 1.54 voor winst van Groningen. Unibet geeft een odd van 1.52. Maar bwin.com biedt een odd van 1.62. Dat scheelt niet veel, maar als je de winst op lange termijn wil maximaliseren is het verstandig om de bet te spelen bij de bookmaker met de hoogste odd.
Een overzicht van odds bij bookmakers van heel veel wedstrijden is te vinden op www.oddsportal.com
Ik kan me voorstellen dat je niet gelijk bij 24 bookmakers een account gaat aanmaken. Daarom zou je kunnen beginnen met de volgende bookmakers:
Unibet (doelpuntenmakers, groot aanbod)
Bwin (groot aanbod, redelijke odds)
Tipico (leuke bonus! Stort 100 euro en krijg er 100 euro gratis bij. Die 200 euro moet je wel in totaal 3x hebben ingezet op odds boven de 2.0 om te mogen uitbetalen.)
12bet of SBObet (ideale bookies voor asian handicapping)

Asian Handicapping
-1 Asian Handicap: Team begint met 1 goal achterstand. Bij gelijkspel of winst andere ploeg verlies je je bet. Bij winst met 1 goal verschil krijg je je geld terug (dat is dus anders dan bij de Europese). Bij winst met 2 goals verschil of meer win je je bet. Hetzelfde geldt voor -2, maar dan met 2 goals verschil

-1.5 Asian Handicap: Team begint met 1 goal achterstand. Bij gelijkspel of winst andere ploeg verlies je je bet. Bij winst met 1 goal verschil verlies je ook je bet! Bij winst met 2 goals verschil of meer, win je je bet. Dit is dus in feite hetzelfde als de -1 Europese Handicap! Hetzelfde geldt voor -2.5, maar dan met 2 goals verschil.

-0.5 Asian Handicap: Bij winst, win je je weddenschap. Bij gelijkspel of verlies heb je je bet verloren. Dit kan dus gezien worden als een normale 1, bij 1X2 weddenschappen)

0:0, ook wel Level Ball of Draw No Bet (DNB) genoemd: Bij winst win je je weddenschap, bij verlies van jouw ploeg heb je je bet verloren. Bij gelijkspel krijg je je inzet terug!

-0.25 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg win je je bet, bij verlies van jouw ploeg verlies je je bet. Bij een gelijkspel verlies je de helft van je stake (inzet). Je dekt dus eigenlijk de overwinning voor de helft af met een gelijkspel.

-0.75 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg met 2 goals verschil of meer win je je bet. Bij winst met 1 goal verschil win je de helft van je Stake (inzet) x de Odd (quotering). Bij gelijkspel of verlies heb je je bet verloren. Dus bijvoorbeeld 10 euro op Ajax -0.75 tegen een odd van 1.9. Ajax wint met 1 goal verschil, dan is je winst (10/2) x0.9 = 4,5 euro. Wint Ajax met 2 goals verschil is je winst 10 x 0.9 = 9 euro. Je krijgt natuurlijk 19 euro uitbetaald, maar je zet zelf 10 euro in, dus winst is 9.

-1.25 Asian Handicap: Bij winst van jouw ploeg met 2 goals verschil of meer win je je bet. Bij winst met 1 goal verschil verlies je de helft van je Stake (inzet). Bij gelijkspel of verlies, verlies je je bet (dus je hele inzet)

Dit zijn zoals je ziet de min (-) Handicaps, + werkt precies hetzelfde maar dan op de tegenovergestelde manier. Voorbeeldje +0.5 Asian Handicap: Winst bij gelijkspel of winst van jouw ploeg, bet verloren bij verlies van jouw ploeg. +0.75 Asian Handicap: Winst bij gelijkspel of winst van jouw ploeg. Bij verlies met 1 goal verschil verlies je de helft van je Stake (inzet). Bij verlies met 2 goals verschil of meer van jouw ploeg verlies je je bet.

Nogmaals: Zet niet in voordat je het snapt, je moet het even door hebben zoals bij alles. Het voordeel van de Aziatische markten is dat de marges bij de bookmakers veel kleiner zijn, hier kan je dus vaak betere odds (quoteringen) krijgen.

Moneybookers/Skrill/Neteller
Neem een account bij Skrill (voorheen Moneybookers) of bij Neteller. Dat is een soort internetrekening waar je makkelijk via iDeal geld op kan storten. Met die Skrill- of Netellerrekening kan je makkelijk storten bij alle bookmakers.

Gebruik een Excel-sheet.
Als je al bets in een Excel-sheet bijhoudt, kan je goed zien hoe goed je zelf bent in wedden. Is wedden voor jou winstgevend? Bij welke competities scoor jij goed? Welke soort bets gaan vaak fout (over/under, handicap enz.). Je kan in deze sheet ook de tipper invoeren. Op die manier kan je zien welke tipper op lange termijn winstgevend en is en welke niet.
Veel betters die ooit op FOK! hun tips hebben gedeeld, gebruiken een sheet die te vinden is op http://wos.johan-derksen.com/sheet/
Ja, het is even puzzelen. Verwacht niet dat je de sheet binnen 5 minuten voor 100% begrijpt. Dat kan best iets langer duren. Maar als het je gelukt is om de basisschool af te maken, lukt het ook om met deze sheet te werken. Stel de vragen gerust op FOK!.
Een sheet werkt heel verhelderend voor veel betters.

Op deze site staan ook een aantal sheets plus uitleg: http://www.aussportsbetti(...)ker-excel-worksheet/

Werk met een unitsysteem
De meeste betters die een langere tijd bezig zijn doen aan bankrollmanagement. Dat wil zeggen dat je met een bepaalde stakes werkt die een bepaald percentage zijn van je bankroll. Op die manier zorg je voor stabiliteit en verminder je het risico om broke te gaan, zeker als je totale bankroll nog niet al te groot is.

Je werkt dan met vaste stakes en hierbij is een unitsysteem op een schaal van 10, waarbij 1/10 de kleinste stake is en 10/10 de grootste. Elke eenheid heet een unit. Een 8/10 bet zijn dus 8 units. Je kan bijvoorbeeld zeggen dat een 10/10 5% van je bankroll is en stel dat die 1000 euro is, dan zet je dus nooit meer dan 50 euro in (en minimaal 5). Met dit systeem kan je dus duidelijk meer staken op wedstrijden waar je meer zekerheid over denkt te hebben.

Een ander groot voordeel is dat je tips van anderen kan volgen en er toch met je eigen normale inzet op mee kan gaan. Ik kan wel zeggen dat ik 500 euro inzet maar daar heb jij weinig aan. Voor hetzelfde geld is 500 alles wat ik heb, maar het kan ook zijn dat dit een minimale inzet is voor mij. Met stakes kan je je eigen waarde aan een unit verbinden.

Combo met favorieten?
Een van de beginnersfouten hebben we allemaal gemaakt. Men maakt een combo met allerlei favorieten tegen kleine clubs. Ajax zal toch wel van RKC winnen? AZ uit bij NEC? Moet lukken. Bayern, die hebben zoveel kwaliteit die winnen wel van Keulen. Enz.
Natuurlijk, de kans is groot dat er veel van die potjes goed uitpakken in je combo. Maar ze moeten allemaal goed zijn om iets te winnen bij een gewone combo. De ervaring leert dat alleen maar combos maken met favorieten op de lange termijn lang niet altijd winstgevend is. Vraag maar na aan de betters die al langer wedden.

Waar haal je je tips vandaan, behalve van het grote FOK!?
Neem eens een kijkje op www.bettingadvice.com en op forum.bettingadvice.com.
Daarnaast kan je op zoek naar goede tippers op www.blogabet.com. Kijk daar niet alleen naar de algemene statistieken van iemand maar ook naar de statistieken van de competitie voor die tipper waar jij een bet van wil volgen.

Wat bedoelen jullie nou eigenlijk als je het hebt over 'Value'?
0s.gif Op donderdag 11 oktober 2012 16:11 schreef heywoodu het volgende:

Of het voor jou value is vind ik een mening ja.

Stel: Djokovic - Federer.
Jij schat de kansen in op 50-50
Ik schat de kansen in op 30-70

"Fair odds" in jouw ogen zouden dan dus 2.00 en 2.00 voor beide spelers zijn (100/50).
In mijn ogen zou de "fair odd" voor Djokovic ongeveer 3.3 zijn (100/30) en die voor Federer ongeveer 1.43 (100/70).

Als je bij bookmakers dan bijvoorbeeld odds hebt van 1.94 voor Djokovic en 1.94 voor Federer (2.00 en 2.00 zullen ze niet hebben, want dan verdienen ze natuurlijk niks), doe jij er niks mee (want jij vind 2.00 een eerlijke odd, en speelt hem dus alleen als de odd een stuk hoger is), maar ik plaats een bet op Federer @ 1.94 (want ik schat een eerlijke odd in op 1.43, en dus is 1.94 voor mij een hele mooie odd om te spelen).

Hoe je ongeveer de kans inschat van een bepaalde speler of een bepaald team is natuurlijk weer een tweede, dan gaat het weer over wat je van de spelers/teams weet, nieuws, blessures, ondergronden met tennis, hoogte van de baan met schaatsen, grootte van de schans met schansspringen etc.
  woensdag 14 maart 2018 @ 17:18:04 #2
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177820054
_O-
Oi!
  Moderator / Redactie Sport woensdag 14 maart 2018 @ 17:21:09 #3
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177820117
Kijk 8-)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_177820388
Ik heb paar euries op Juve @1.44 tegen Atalanta vanavond 18:00.
U MAD?
  woensdag 14 maart 2018 @ 17:50:41 #5
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177820493
quote:
0s.gif Op woensdag 14 maart 2018 17:42 schreef de_boswachter het volgende:
Ik heb paar euries op Juve @1.44 tegen Atalanta vanavond 18:00.
Wat is de reden?
Oi!
pi_177820527
Deze TT _O-
Steun het Kiva Fok! team!
http://www.kiva.org/team/fok
  woensdag 14 maart 2018 @ 18:31:10 #7
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177821162
1u Bayern over 1.5 goals HT @2.35
Oi!
pi_177821322
quote:
0s.gif Op woensdag 14 maart 2018 17:50 schreef mrclvm het volgende:
Wat is de reden?
Moet van m’n geld af i.v.m. belastingaangifte (lol)
U MAD?
  woensdag 14 maart 2018 @ 18:47:52 #9
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177821432
_O- voorlopig staan ze 1-0 voor
Oi!
pi_177821552
Jammer, dit was vroeger best een toffe reeks
  Moderator / Redactie Sport woensdag 14 maart 2018 @ 19:00:10 #11
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177821608
quote:
0s.gif Op woensdag 14 maart 2018 18:55 schreef Mansjester het volgende:
Jammer, dit was vroeger best een toffe reeks
Minder klagen meer 'Make WOS great again' :Y
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  woensdag 14 maart 2018 @ 19:00:30 #12
39256 Bonobo11
Have a good time, all the time
pi_177821613
NCAA
College Hoops

Kansas State @ 2.05
Money Line
Creighton vs Kansas State

Miami Florida @ 1.75
Money Line
Miami Florida vs Loyola Chicago

Tips van een succesvolle better
Feyenoord!!! * Barça
  woensdag 14 maart 2018 @ 20:53:57 #13
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177824169
Dat was rap :D 1-0 Messi
Oi!
pi_177826828
2000 op Hamilton kampioen F1. Merc weer lachend veruit sterkste team. Gratis geld. 1.80 kun je blind op pompen.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 14 maart 2018 @ 22:56:08 #15
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177827284
Aanvankelijk leek inzetten op Vettel een goed idee, maar er gaan toch verhalen in de rondte dat Ferrari er helemaal niet zo goed bij zit dit jaar...
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_177831485
quote:
0s.gif Op woensdag 14 maart 2018 17:42 schreef de_boswachter het volgende:
Ik heb paar euries op Juve @1.44 tegen Atalanta vanavond 18:00.
U MAD?
pi_177833579
Salzburg op 3.10 vanavond :o. Lijkt me wel een leuke voor vanavond.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 15 maart 2018 @ 10:38:55 #18
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177833598
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:37 schreef Nashje het volgende:
Salzburg op 3.10 vanavond :o. Lijkt me wel een leuke voor vanavond.
Hoe groot is de kans dat ze winnen?
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_177833610
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:38 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Hoe groot is de kans dat ze winnen?
33%.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 15 maart 2018 @ 10:45:28 #20
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177833719
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:39 schreef Nashje het volgende:

[..]

33%.
Dat is wel een hele kleine marge. Niet de grote klapper die je denkt te hebben.

Als je in 1/3 van de gevallen 3x je inleg krijgt, dan eindig je met precies je inleg ;)
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  donderdag 15 maart 2018 @ 10:47:52 #21
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177833785
Salzburg - Dortmund BTTS
Lyon to win
Arsenal to win

Lijken me meest interessant.
pi_177833791
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:45 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Dat is wel een hele kleine marge. Niet de grote klapper die je denkt te hebben.

Als je in 1/3 van de gevallen 3x je inleg krijgt, dan eindig je met precies je inleg ;)
Zonder gekheid, vorige week waren ze echt steengoed in Dortmund. Indrukwekkende pressing, hoog tempo, tactiek telkens aanpassen. Hun assistent-trainer Rene Maric is een pareltje.
  Moderator / Redactie Sport donderdag 15 maart 2018 @ 10:51:38 #23
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_177833878
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:48 schreef Nashje het volgende:

[..]

Zonder gekheid, vorige week waren ze echt steengoed in Dortmund. Indrukwekkende pressing, hoog tempo, tactiek telkens aanpassen. Hun assistent-trainer Rene Maric is een pareltje.
Dan zou je ze eigenlijk een grotere kans dan 33% moeten geven.

Ik heb er verder geen verstand van, dus ga ook maar af van wat jij wel weet.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_177834554
Had een free bet gekregen. Ik dacht ik doe een yolo combi van 10 wedstrijden. 9 van 10 goed. Manchester United ;( :'(
  donderdag 15 maart 2018 @ 11:36:11 #25
242666 BeamofLight
Light in the darkness, Tafkap
pi_177834822
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 11:25 schreef Maastoren het volgende:
Had een free bet gekregen. Ik dacht ik doe een yolo combi van 10 wedstrijden. 9 van 10 goed. Manchester United ;( :'(
screenshot
pi_177837639
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2018 11:36 schreef BeamofLight het volgende:

[..]

screenshot
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_177837678
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:47 schreef Frozen-assassin het volgende:
Salzburg - Dortmund BTTS

Lijken me meest interessant.
Odd?
U MAD?
pi_177837703
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 10:48 schreef Nashje het volgende:

[..]

Zonder gekheid, vorige week waren ze echt steengoed in Dortmund. Indrukwekkende pressing, hoog tempo, tactiek telkens aanpassen. Hun assistent-trainer Rene Maric is een pareltje.
Een assistent die een pareltje is? HUH HOE DAN?
U MAD?
  donderdag 15 maart 2018 @ 14:07:34 #29
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177837733
quote:
1s.gif Op donderdag 15 maart 2018 14:04 schreef de_boswachter het volgende:

[..]

Odd?
Vrij laag, rond 1.4
pi_177837756
quote:
0s.gif Op donderdag 15 maart 2018 14:07 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Vrij laag, rond 1.4
Daar doe ik het bij een BTTS niet voor...
U MAD?
  vrijdag 16 maart 2018 @ 13:47:01 #31
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177862377
JL

Den Bosch @2 voor mij
Oi!
  vrijdag 16 maart 2018 @ 13:53:13 #32
319979 Fok-it
All is well
pi_177862518
Doen mensen hier nog de grote Juupleague combo elke week?
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  vrijdag 16 maart 2018 @ 14:58:43 #33
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177863871
Alles over 2.5?
Oi!
  vrijdag 16 maart 2018 @ 19:44:41 #34
319979 Fok-it
All is well
pi_177869355
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2018 14:58 schreef mrclvm het volgende:
Alles over 2.5?
Ja :7
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  Eindredactie Sport / Forummod vrijdag 16 maart 2018 @ 19:46:01 #35
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_177869378
quote:
7s.gif Op woensdag 14 maart 2018 19:00 schreef Bonobo11 het volgende:
NCAA
College Hoops

Kansas State @ 2.05
Money Line
Creighton vs Kansas State

Miami Florida @ 1.75
Money Line
Miami Florida vs Loyola Chicago

Tips van een succesvolle better
Miami was ietwat pijnlijk :X

Voor de neutrale kijker wel mooi, drietje in de slotseconde :D
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  vrijdag 16 maart 2018 @ 19:53:38 #36
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177869559
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 maart 2018 19:44 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Ja :7
Dat gaat zelden op dit seizoen geloof ik voor hele speelronde.
  vrijdag 16 maart 2018 @ 20:09:22 #37
319979 Fok-it
All is well
pi_177869899
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2018 19:53 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]

Dat gaat zelden op dit seizoen geloof ik voor hele speelronde.
Gemiddeld gebeurt het 1x per seizoen geloof ik. Maar als je er een six of sevenfold van maakt is het wel leuk.
“And forget not that the earth delights to feel your bare feet and the winds long to play with your hair.”
  vrijdag 16 maart 2018 @ 20:10:22 #38
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_177869923
quote:
1s.gif Op vrijdag 16 maart 2018 20:09 schreef Fok-it het volgende:

[..]

Gemiddeld gebeurt het 1x per seizoen geloof ik. Maar als je er een six of sevenfold van maakt is het wel leuk.
Moet je kijken of het genoeg oplevert om elke keer weer in te zetten
  vrijdag 16 maart 2018 @ 21:24:19 #39
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177871645
Live

Excelsior - ADO over 2.5 @1.7
Oi!
  vrijdag 16 maart 2018 @ 21:35:18 #40
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177871890
*O*

Prima goaltje ADO _O_
Oi!
  vrijdag 16 maart 2018 @ 21:39:36 #41
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177871969
quote:
0s.gif Op vrijdag 16 maart 2018 13:47 schreef mrclvm het volgende:
JL

Den Bosch @2 voor mij
3-0. Die is ook wel binnen :D
Oi!
pi_177880691
FC twente - Willem II

Ik zit te denken Willem II double chance @1.9
  zaterdag 17 maart 2018 @ 21:20:12 #43
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177893373
quote:
7s.gif Op zaterdag 17 maart 2018 12:43 schreef FL_Freak het volgende:
FC twente - Willem II

Ik zit te denken Willem II double chance @1.9
Nog gezet?
Oi!
pi_177895930
quote:
1s.gif Op zaterdag 17 maart 2018 21:20 schreef mrclvm het volgende:

[..]

Nog gezet?
Helaas niet.
  woensdag 21 maart 2018 @ 15:39:29 #45
379013 mrclvm
Forza Underdog!
pi_177985072
quote:
9s.gif Op zaterdag 17 maart 2018 23:04 schreef FL_Freak het volgende:

[..]

Helaas niet.
Zonde!

Voor komend weekend al een idee waar je op gaat betten? :)
Oi!
pi_178000930
quote:
0s.gif Op woensdag 21 maart 2018 15:39 schreef mrclvm het volgende:

[..]

Zonde!

Voor komend weekend al een idee waar je op gaat betten? :)
Nee nog geen idee. Ik ga dit weekend lui zijn en gewoon wat tips van het internet pikken :+
pi_178282294
Sevilla - Bayern
8/10 op Bayern -1AH @2,08 bij Pinny

Bayern is 2 klasses beter dan Sevilla. Dat United werd uitgeschakeld was al verrassend maar Bayern is sowieso veel beter.

[ Bericht 0% gewijzigd door Edensnator op 03-04-2018 17:51:59 ]
Edensnator over 'n out
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 3 april 2018 @ 17:36:40 #48
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_178282335
quote:
0s.gif Op dinsdag 3 april 2018 17:34 schreef Edensnator het volgende:
Sevilla - Bayern
8/10 op Bayer -1AH @2,08 bij Pinny

Bayern is 2 klasses beter dan Sevilla. Dat United werd uitgeschakeld was al verrassend maar Bayern is sowieso veel beter.
Deze pik ik mee. 8/10 lijkt me alleen wel heel erg veel voor een pot op zo'n niveau :o
100.000 katjes
Fuck the EBU!
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 3 april 2018 @ 17:40:25 #49
359864 crew  Nattekat
De roze zeekat
pi_178282396
Ah, op een betsite die ik niet ken ;(

En mijn Betfairaccount is geblokkeerd :{
Funds staan er nog wel op gelukkig.
100.000 katjes
Fuck the EBU!
pi_178282433
quote:
1s.gif Op dinsdag 3 april 2018 17:36 schreef Nattekat het volgende:

[..]

Deze pik ik mee. 8/10 lijkt me alleen wel heel erg veel voor een pot op zo'n niveau :o
Sevilla is al verder gekomen dan waar ze horen te zijn. Kwartfinale is niet meer hun niveau en daarom heb ik vertrouwen in een duidelijke overwinning voor Bayern
Edensnator over 'n out
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')