SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Het verhaal is af! Het is aardig lang geworden en dit is de redelijk beknopte versie. Ik kijk er met gemengde gevoelens op terug.
Vooral de snelheid waarmee alles is gegaan heeft best even tijd nodig gehad om een plekje te krijgen.
[ Bericht 56% gewijzigd door aapieannie op 22-12-2018 16:45:59 ]
Bizar he! Maar zo achteraf is de rugpijn die kwam en weer ging wel te verklaren dusquote:Op zaterdag 22 december 2018 21:04 schreef hetzusjevan het volgende:
Wow aapie wat een snelheid joh! Kan me voorstellen dat dat even moest landen. En dat je gewoon niks gemerkt hebt tot die laatste centimeters
. Bedankt voor het delen, bijzonder om te lezen!
quote:Op zaterdag 22 december 2018 16:46 schreef aapieannie het volgende:
Haha nou wat wen cliffhanger he!
Ik heb het zojuist verder geschreven!
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De bevallingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De nasleepSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo'n snelle bevalling is heel heftig. Je kunt echt helemaal niets. En die ellenlange weeën. Amper tijd om op adem te komen.
"Wat lekker voor je zeg dat het zo snel is gegaan!"
Ja nou geweldig.![]()
quote:Op maandag 15 april 2019 11:24 schreef Cholula het volgende:
Ik schreef ook een opstel over mijn bevalling.
De aanloopSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De bevallingSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De nasleepSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wat fijn dat het voor jullie zo goed voelde deze keer
Carpe diem, quam minimum credula postero.![]()
Cho, wat klinkt dat als een prachtige geboorte!
En zo fijn van de gyn die zo heeft meegedacht en alle opties aan jullie heeft gelaten. Zo hoort het.
Het klinkt als een hele goed ervaring, rustig, zo ontspannen mogelijk, en jij samen met baby die de klus hebben geklaard.![]()
Prachtig!
![]()
Cho, het klinkt heerlijk!
Mijn bevalverhaal is verre van compleet en in sommige stukken ronduit warrig. Het is ook belachelijk lang. Laat dus vooral alles tot en met maandagavond weg als je geen zin hebt om een uur te gaan zitten lezen.
Ik realiseer me dat er van het stukje nasleep e.e.a. niet in de juiste volgorde staat. Mijn man zegt dat hij met prul was weg ging, toen ik ging douchen. Ik dacht dat het andersom was en dat ik eerst heb geslapen. Dat soort details heb ik niet meer helder. Ik heb daarvan gebaald, maar heb me er inmiddels bij neergelegd dat ik de belangrijke dingen nog weet![]()
Zondag 18 november 2018, thuis:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.In het ziekenhuis:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maandag 19 november, in het ziekenhuis:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maandagavond:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet plassen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.20 november 2018, ontsluitingsfase:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik moet poepen:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nasleep:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Gedoe met de navelstreng:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.En dan moet ze weg:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rust:SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Jep, behoorlijk. Maar ach, prul is er en doet het inmiddels prima. Een volgende keer zou ik dingen anders willen, maar ik kijk al met al met een goed gevoel terugquote:
K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Wow, dat klinkt allemaal hartstikke heftig Tink... Gelukkig hebben jij en je baby het een beetje kunnen verwerken. Neem daarvoor ook alle ruimte die jullie nodig hebben.
Overigens over de ontsluiting: De ontsluiting kan ook afnemen, je baarmoedermond werkt als een sluitspier (zoals je anus). Hij kan openen, maar ook sluiten, bijvoorbeeld als er te hard mee omgegaan wordt (onverwacht of te hard getoucheerd) of als er 'gevaar' dreigt/als je jezelf niet veilig voelt (zoals bij een ander zoogdier, de bevalling kan dan stagneren en ophouden om later verder te gaan). Er zijn ook vrouwen die best ontsloten zijn (bijv. 7 cm), maar dat er iets gebeurd, alle ontsluiting weer verdwijnt, zelfs voor dagen of zelfs een week of twee weken!
En: Als iemand ontsluiting meet, is het ook altijd een interpretatie, het is dus ook zo dat verschillende mensen verschillende dingen meten, het is geen exacte wetenschap.
Het is dus niet per se gek dat je eerst meer ontsluiting hebt gehad/is gemeten en later minder.![]()
Wanneer dan? #nieuwsgierigquote:Op dinsdag 16 april 2019 12:24 schreef gestreeptestoel het volgende:
Heftig verhaal! Heb alles gelezen en dacht echt een paar keer “oefff”K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Wat heftig, tink! En ook veel pech juist doordat het zo druk was op de verloskamers.Fijn dat je er zelf goed op terug kan kijken!
![]()
Ik was laatst al op zoek naar dit topic voor m’n eigen bevallingsverhaal! Zal die binnenkort eens afronden en dan postenIk lees het bevallingsverhaal van S. ook nog af en toe terug hier
![]()
![]()
Wow, tink!
Pfff wat een rollercoaster!
Wat fijn dat je het al een plekje weet te geven.Schudden voor gebruik![]()
Dat je onaangekondigd werd gestript zou wat mij betreft Echt Niet Okay geweest zijn.quote:Tenzij je vooraf met je gyn had afgesproken dat je zulke dingen liever niet wil weten omdat je je dan niet kan ontspannen, maar dat maak ik er niet uit op.
![]()
![]()
Nou dat het zo lang duurde, dat de pomp steeds losschoot, het met volle gewicht eraan hangen, je kindje bont en blauw was, hechten zonder verdoving (hier ook n poging tot gedaan, maar geen succes) etcquote:![]()
Maar gelukkig kijk je er zelf niet alleen maar op die manier tegenaan.
Ik heb 2x een erg makkelijke bevalling gehad. Bij de eerste vond ik dat op dat moment niet, maar dat was het wel en bij de 2e was het over het algemeen appeltje eitje gewoon thuis in mijn eigen bed. Ik vind dit soort verhalen dan best heftig.![]()
Ik vond het wel heftig om te lezen dat het zo lang geduurd heeft (3 dagen als ik het me goed herinner en ook een behoorlijke tijd zonder echte progressie) plus bovenstaande. Maar het leest ook een beetje alsof het een stuk makkelijker ging toen de bevalling eenmaal op gang kwam. Ze is er en je kijkt er zelf positief op terug, dat is het belangrijkstequote:
[ Bericht 20% gewijzigd door Ceviche op 16-04-2019 23:15:11 ]![]()
Ik snap jullie reacties ook wel hoor. Het wás ook heftig, maar op de een of andere manier had ik me daar ook op ingesteld. Inmiddels zit ik op het punt dat ik denk 'Nee, het was niet leuk, maar...' en dan weet ik wel tien dingen op te noemen die wél fijn waren.
Hoe dan ook: de zwangerschap is een reden om nooit meer aan een tweede te beginnen. De bevalling niet.K&W / Tink's droomhuis deel 3: Vur goan beginne! Ofzoiets....
maandag 30 september 2013 07:58 schreef Brighteyes het volgende:
En over de chocola... Tink is van een andere planeet. ;) Die heeft dat niet nodig. ;)![]()
Nou goed toch dat je er zo naar kijkt. En misschien kijk je er over een tijdje wel weer anders naar. Zo las ik vorige week het bevallingsverhaal van beide keren. Kwam het tegen vh opruimen vd zolder. Maar toen ik het las, dacht ik ook een paar keer “oja?” In mijn ogen nu beleefde ik het wel anders dan toen ik het destijds opschreef.![]()
Ik vind het ook wel heftig om te lezen Tink!
Maar ik heb ook wel een beetje hetzelfde met mijn bevalling, dat ging ook niet helemaal vlekkeloos. Ik kreeg door extreme vermoeidheid (ik viel tussen de persweeën door gewoon elke keer in slaap) ook niet alles mee. En er was wel een ding met mijn hartslag, vk schakelde de gyn in en die weer de cardioloog. Maar ik liet echt alles over me heenkomen en kijk er prima op terug
![]()
![]()
- bevallingsverhaal en foto’s verwijderd -
[ Bericht 98% gewijzigd door Mariposas op 26-04-2019 21:17:27 ]No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante![]()
Wat een prachtig verhaal en wat een mooie foto's
Het bloed in een bevalbad vind ik wel altijd wat indrukwekkend *stopt kop in het zand
edit: pregnancy brain is real![]()
![]()
Mijn oude werkplek, leuk om te zien.
Wat een prachtige bevalling zeg, heerlijk om te lezen! Super dat je zo je eigen weg hebt gezocht in hoe je wilde bevallen en dat dit het resultaat was. Van harte gefeliciteerd met de geboorte van jullie zoon.![]()
Wauw, Mari! Wat mooi en wat heerlijk dat je het nu zo mocht ervaren! Prachtige foto's ook
disclaimer![]()
Mooi Mari! Klinkt als een geweldige ervaring, en wat heb je het getroffen met je vlk
Prachtige foto's!erf de ogen van je kind - kijk erdoor![]()
Wauw, wat een mooie bevalling zoEn wat een schitterende foto’s! Zo fijn dat het deze keer zo anders verliep
![]()
![]()
Dit helemaal.quote:Op vrijdag 26 april 2019 14:17 schreef pinquit het volgende:
Mooi Mari! Klinkt als een geweldige ervaring, en wat heb je het getroffen met je vlk
Prachtige foto's!
Hartstikke bedankt voor het delen, Mari!
Let me see you stripped down to the bone![]()
Dank jullie voor de reacties!
@BobbyMcGee Ja, dit is dus letterlijk een bloedbad.deze foto je trouwens gemaakt nadat de placenta geboren was, dat zorgt wel voor extra bloed. Daarvoor viel het echt heel erg mee!
No hay mal que dure cien aņos ni cuerpo que lo aguante![]()
Ik had je verhaal gisteren op mijn werk tussendoor gelezen Mariposas, maar nog geen tijd gehad om te reageren. Wat tof dat het zo kon, in bad blijven omdat je dat graag wou en gelijk daarna een rustig kind op je borst!.
Op maandag 14 november 2016 12:18 schreef Crumpette het volgende:
De eerste keer ben je zo'n magische eenhoorn van moeder natuur en creeert een wonder![]()
ik ookquote:Op zaterdag 27 april 2019 18:15 schreef mignonne het volgende:
Oh kak Mari ik heb het gemist maar was wel heel benieuwd♥ A ♥ & ♥ T ♥
When you were born, you were crying and everyone around you was smiling. Live your life so that when you die, you're smiling and everyone around you is crying.
Forum Opties Forumhop: Hop naar: