SPOILER: Scorelijst sinds begin spel tot 13-2-2018Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oudere seizoenen
Een seizoen bestaat uit 1 maand en begint vanaf de 1ste post op de 1ste dag van de maand. Nadat een seizoen afloopt worden de scores weer op nul gezet. Dit om er voor te zorgen dat iedereen een kans heeft om tweede te worden.
Winnaars:
Seizoen 1: Haags_kwartiertje
Seizoen 2: Haags_kwartiertje
Seizoen 3: Dr.Mikey
Seizoen 4: Haags_kwartiertje
Seizoen 5: Haags_kwartiertjeSta je niet in deze lijst van UI's maar zou je dit wel willen? Schroom niet dit te vragen aan de immer welwillende TS; sta je wel in deze lijst maar wil je hieruit, dan heb je pech.
![]()
![]()
![]()
tramquote:Op dinsdag 6 maart 2018 18:54 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
Haags hoe ben jij onderweg dan of heb je een privechauffeur ?
quote:
quote:
auto achter gelaten bij mijn opslag garage. Krijg morgen vroeg een levering en van daaruit ga ik verder.quote:
ooh dus je gaat niet elke dag met de tramquote:Op dinsdag 6 maart 2018 18:59 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
auto achter gelaten bij mijn opslag garage. Krijg morgen vroeg een levering en van daaruit ga ik verder.
Nee, zeker niet.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:01 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
ooh dus je gaat niet elke dag met de tram
Metro dan ?quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:01 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
ooh dus je gaat niet elke dag met de tram
aan de ene kant kan het wel relaxt zijn denk ik in druk verkeer van den haag.quote:
Ooit eens eerste hulp moeten verlenen in de tram ( ook in het vliegtuig trouwens) maar daar kreeg ik bonje mee omdat ze vonden dat ik in de weg zat.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:03 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
aan de ene kant kan het wel relaxt zijn denk ik in druk verkeer van den haag.
maar die gasten die je in de tram tegenkomt soms![]()
Dat heb je hier gelukkig niet
hmmmzzz als ze denken dat je in de weg zit en je hebt een bedrijf in eerste hulpverlening vraag ik mij af wat je deedquote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:05 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Ooit eens eerste hulp moeten verlenen in de tram ( ook in het vliegtuig trouwens) maar daar kreeg ik bonje mee omdat ze vonden dat ik in de weg zat.
Rustig blijven en doorgaan met hulp verlenen.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:07 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
hmmmzzz als ze denken dat je in de weg zit en je hebt een bedrijf in eerste hulpverlening vraag ik mij af wat je deed![]()
![]()
Maar ik hoop dat het niet heel heftig was (zelf ook meegemaakt)
quote:
ja dat is ook zo, geef jij zelf ook trainingen in BHV enz?quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:08 schreef haags_kwartiertje het volgende:
[..]
Rustig blijven en doorgaan met hulp verlenen.
alleen als het echt nodig is. Gaf het tot vorig jaar nog wel veel. Ook cursus in agressiviteit e.d. nu doe ik idd veel materiaalverzoring etc.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 19:11 schreef Sexy_Lexy_83 het volgende:
[..]
ja dat is ook zo, geef jij zelf ook trainingen in BHV enz?
of puur materiaal?
Lief doenquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |