 
		 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			mooie stijging in dag 4quote:
 
			 
			
			
			zit op schema met 20 minuten komen de spelbrekers.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:49 schreef devzero het volgende:
Als je vanavond 200 puntjes erbij haalt, dan loop je langzaam in
 
			 
			
			
			meer richting half 4?quote:
 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:53 schreef devzero het volgende:
[..]
Moet je nog zo lang wachten? Hier een pilsje voor de dorst
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Misschien wil noodgang wel helpen? In het begin van het spel was er altijd een groep waaronder hij en carlton altijd zo druk bezig tussen 5 en 10 dat haags in de eerste 3 maanden amper punten kreeg.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 02:57 schreef Dr.Mikey het volgende:
we moeten iemand hebben die in de ochtend haagse gaat blokken
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Het dodetopicspel therapie hoekje.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 03:03 schreef hemarookworst het volgende:
Is dit dodetopicspel discussie topic geworden of zo
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Hij denkt dat alles een MEN spelletje is.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 03:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
kan iemand MEN spelletjes met aloa gaan spelen
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			als jij de bezittelijk voornaamwoorden eens leertquote:
 
			 
			
			
			terug in ze bedquote:Op dinsdag 6 maart 2018 03:36 schreef hemarookworst het volgende:
[..]
als jij de bezittelijk voornaamwoorden eens keert
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Dat je het maar weet.quote:Jan z'n fiets is in gesproken taal heel normaal, net als Emma d'r fiets. Voor geschreven taal wordt deze constructie meestal als te informeel beschouwd.
De Algemene Nederlandse Spraakkunst (ANS, 1997) geeft onder andere de volgende voorbeelden: 'Ik heb Jan z'n fiets verkocht'; 'Mieke d'r tas ligt op de stoel.' Volgens de ANS komen deze vormen voor in informele taal. Het zijn dus geen 'foute' (ongrammaticale) vormen, maar in formele taal past dit gebruik van z'n en d'r (of zijn en haar) niet goed. Het alternatief is dan de gewone bezitsvorm: Jans fiets, Emma's fiets (zie ook het advies over de bezits-s), of de omschrijving de fiets van Jan/Emma.
 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ik heb daar alleen last van als ik diarree heb.quote:Op dinsdag 6 maart 2018 03:40 schreef hemarookworst het volgende:
M'n bilspleet is schraal en pijnlijk van het schijten
 
			 
			
			
			heb je remedies?quote:Op dinsdag 6 maart 2018 03:41 schreef devzero het volgende:
[..]
Ik heb daar alleen last van als ik diarree heb.

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |