Broekjequote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:17 schreef Rossdale het volgende:
Maargoed... Magnet is al met pensioen en ik werk fulltime. Dusja wat doet mijn mening er toe
Gelukkig heb ik nog een jaar of 7 om met dezelfde leeftijd te kunnen pensioneren
Een soortgelijke vraag heb je al enkele keren gesteld.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:10 schreef Nattekat het volgende:
Maar waarom is Universa dan dusdanig beter dan Ethereum dat het potentie heeft? Vergeet niet dat Ethereum ook nog altijd aan geknutseld wordt.
Als een platform als Ethereum populairder wordt, zullen de transacties op een platform toenemen en moet een project goed kunnen "schalen" om dat aan te kunnen, anders krijg je lange wachtrijen.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Wat bedoelen jullie eigenlijk als jullie de term "schaling" aanhalen?²
Een oplossing om de toenemende transacties te kunnen handelen.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:33 schreef BansheeBoy het volgende:
Wat bedoelen jullie eigenlijk als jullie de term "schaling" aanhalen?²
We hebben al een Bitcoin Cash, dat is Litecoin.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:41 schreef metallicelmo het volgende:
Net als dat alle BitcoinCash fanboys altijd roepen dat BCH beter is dan BTC, alleen heeft BCH nog nooit hetzelfde aantal transacties gehaald als BTC dus je weet van te voren niet hoe zo'n coin ermee om gaat. Zoals ik het nu zie heeft BitcoinCash eigenlijk geen nut
Daarom, tijd dat die onzin uit de top 20 verdwijnt. Net als ETC...quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:42 schreef Typisch het volgende:
[..]
We hebben al een Bitcoin Cash, dat is Litecoin.
Bcash heeft inderdaad weinig nut. Behalve dat het mij nog sterker het gevoel geeft dat Bitcoin eigenlijk niet meer te stoppen is door een andere fork.
Zijn al die beloftes van platformen als NEO, EOS, Universa en noem het allemaal maar op dat ze X TPS aankunnen dan flauwekul volgens jou? Totdat ze dus getest worden in de praktijk.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:41 schreef metallicelmo het volgende:
transacties gehaald als BTC dus je weet van te voren niet hoe zo'n coin ermee om gaat.
Die van Waves wordt bij iedere airdrop en ICO al getest, het werktquote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:45 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Zijn al die beloftes van platformen als NEO, EOS, Universa en noem het allemaal maar op dat ze X TPS aankunnen dan flauwekul volgens jou? Totdat ze dus getest worden in de praktijk.
Met die BCH airdrop werd ik wel bijzonder blij van de snelheid hoor. Toen ik mijn wachtwoordje intikte bij de andere wallet was de transactie al compleet. Dat duurde echt nog geen 5 seconde.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:46 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Die van Waves wordt bij iedere airdrop en ICO al getest, het werkt
Ja.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:45 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Zijn al die beloftes van platformen als NEO, EOS, Universa en noem het allemaal maar op dat ze X TPS aankunnen dan flauwekul volgens jou? Totdat ze dus getest worden in de praktijk.
Klopt, simulatie != realityquote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:57 schreef fathank het volgende:
[..]
Ja.
Zolang je niet in een reallife situatie kan laten zien of het kan dan niet.
Leuk dat als je ergens een serverpark hebt hangen met dikke hardware en over een 10Gbit LAN een beetje transacties gaat lopen knallen. Laat ook maar zien dat het netwerk wereldwijd werkt met nodes overal ter wereld in plaats van in een gesimuleerde testomgeving zonder externe factoren.
Ja wel mee eensquote:
Slechte metafoor ja. Dat ligt aan meerdere factoren. In de optimale situatie kán het 100mbit halen. Het kan zijn dat je buren wel de optimale situatie hebben en dus wel 100mbit halen.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 17:01 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Ja wel mee eensWilde gewoon even weten hoe andere erover dachten.
Beetje zoals ik bij mijn internet abonnement beloofd 100mb/s krijg maar in de praktijk heel wat minder aantik. (Of is dat een slechte metafoor?)
Maar dat geldt toch ook voor al die beloofde projecten die in een simulatie setting 1000+ TPS halen?quote:Op dinsdag 27 februari 2018 17:02 schreef EggsTC het volgende:
In de optimale situatie kán het 100mbit halen.
Er zijn heel veel projecten met onbewezen schaalbaarheidclaims op basis van theoretische modellen, een testnet of een dikke duim. IOTA, bitshares, universa enz. Ik moet het allemaal nog zien. Eerlijk gezegd word ik een beetje simpel van die praatjes.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:45 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Zijn al die beloftes van platformen als NEO, EOS, Universa en noem het allemaal maar op dat ze X TPS aankunnen dan flauwekul volgens jou? Totdat ze dus getest worden in de praktijk.
Ja maar internet verbindingen zijn geen simulatie.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 17:10 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Maar dat geldt toch ook voor al die beloofde projecten die in een simulatie setting 1000+ TPS halen?
Valt me wel op dat steeds meer projecten elkaar proberen af te troeven met TPS, NEO kondigde op hun devcon iets van 100.000 TPS aan.
Ik krijg telkens van dit soort antwoorden, daar heb ik niks aan.quote:Op dinsdag 27 februari 2018 16:25 schreef MaGNeT het volgende:
[..]
Een soortgelijke vraag heb je al enkele keren gesteld.
Jij lijkt niet met het idee te kunnen leven dat er andere projecten naast Ethereum zijn die niet per se beter hoeven te zijn maar wel een andere doelgroep of aanpak hebben.
En dat er aan geknutseld wordt is niet meer dan logisch, ieder serieus project probeert uit de beta fase te komen. Want, Ethereum is nog beta zoals Vitalik al meerdere malen heeft gezegd. Vooral aan de schaling wordt hard gewerkt en dat is nodig als ze echt een serieus aantal transacties of smart contracts willen gaan verwerken.
meegesleurd naar boven?quote:Op dinsdag 27 februari 2018 20:26 schreef SMS303 het volgende:
Het verbaast me dat ETH meegesleurd is en niet stand heeft gehouden laatste weken.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |