Ik heb hier werkelijk waar hardop om gelachen. Dankjewel, beetje een vervelende dag gehad maar maakt Fok! alles toch weer wat rooskleuriger.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:13 schreef rubbereend het volgende:
mag Ted Jan de schaatshal niet uit?
quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:13 schreef rubbereend het volgende:
mag Ted Jan de schaatshal niet uit?
quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:14 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ik heb hier werkelijk waar hardop om gelachen. Dankjewel, beetje een vervelende dag gehad maar maakt Fok! alles toch weer wat rooskleuriger.
Ik hoop op een top 8, dat zou machtig mooi zijn.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:17 schreef rubbereend het volgende:
Als Bos bij de eerste 10 komt uiteindelijk zou mooi zijn. Na vier runs
dat zou echt helemaal geweldig zijnquote:Op donderdag 15 februari 2018 21:19 schreef Columbiafan het volgende:
[..]
Ik hoop op een top 8, dat zou machtig mooi zijn.
Niemand geeft wat om die saaie domme boerquote:Op donderdag 15 februari 2018 20:56 schreef TheVulture het volgende:
Ik ben er nu wel klaar mee, deze nationale rouwverwerking is echt too much, geef gewoon aandacht aan Bergsma die het qua schaatsen verdient heeft ipv Sven helemaal kapot te analyseren (ook al ben ik een echte Sven-fan)
genant gewoon.quote:Op donderdag 15 februari 2018 20:43 schreef Falco het volgende:
Best veel aandacht voor iemand die zesde wordt.
spreek voor jezelf. Gejank om een 6e plekquote:Op donderdag 15 februari 2018 21:34 schreef Szura het volgende:
[..]
Niemand geeft wat om die saaie domme boer
Kramer interesseert me dan ook bar weinigquote:Op donderdag 15 februari 2018 21:44 schreef Handleiding het volgende:
[..]
spreek voor jezelf. Gejank om een 6e plek
Erg jammer dat je fan bent van de altijd onsympathieke Yannick.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:48 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg jammer dat de Nederlandse landverrader Bloemen namens Canada vandaag de Olympische 10 kilometer bij het schaatsen heeft gewonnen. Ik had gehoopt dat Kramer de Olympische 10 kilometer ging winnen
top reactie icm je usernamequote:Op donderdag 15 februari 2018 21:48 schreef Wereldgozer het volgende:
Erg jammer dat de Nederlandse landverrader Bloemen namens Canada vandaag de Olympische 10 kilometer bij het schaatsen heeft gewonnen. Ik had gehoopt dat Kramer de Olympische 10 kilometer ging winnen
Onwetende, heidenquote:Op donderdag 15 februari 2018 23:11 schreef Handleiding het volgende:
[..]
top reactie icm je username
Duitsers.quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:10 schreef noodgang het volgende:
[..]
Zeker! Vraag me alleen af wie er meedoen behalve een paar Friezen en een verdwaalde Fransoos
quote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:40 schreef Pino112 het volgende:
Proberen haar weer te laten huilen, NOS
...dan esmeequote:
Ze is getrouwd met iemand van de NOSquote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:40 schreef Pino112 het volgende:
Proberen haar weer te laten huilen, NOS
Welke?quote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:41 schreef showtimer het volgende:
[..]
Ze is getrouwd met iemand van de NOS
quote:
twitter:robbertderijk twitterde op vrijdag 16-02-2018 om 18:07:010.19. Damn! Maar wat ben ik trots. Er staan als het moet. #OS2018 reageer retweet
Goed zoquote:
Owh, wist ik niet. Geinig.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:43 schreef showtimer het volgende:
[..]twitter:robbertderijk twitterde op vrijdag 16-02-2018 om 18:07:010.19. Damn! Maar wat ben ik trots. Er staan als het moet. #OS2018 reageer retweet
Ben je mooi klaar mee.quote:Na de maaltijd volgde een prachtige ceremonie die door Dione de Graaf aan elkaar gepraat werd.
quote:
Team Jorritquote:
MayaDeBij?quote:Op donderdag 15 februari 2018 21:14 schreef noodgang het volgende:
Onder welke naam post TJ Flowers op FOK!?
Het was minus 14 sec toch?quote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:49 schreef Aguero het volgende:
Ze had aan het begin van dit seizoen een PR van 7.04,81, niet 7.14. Wat ze zelf dus ook al zei.
https://www.schaatsen.nl/media/25468/7-dames-5000m-uitslag.pdf
Henry zei dat het bijzonder was omdat het dezelfde tijd was als Yvonne van Gennip.quote:
Het gerucht gaat dat we een uurtje later moeten starten omdat de ijsmachine het weer eens begeven heeft en er nu droogijs uit Nederland overgevlogen wordt samen met speciale zamboni's met ingebouwde stikstof-vrieselementen. Die komen rond 1:30 aan en ze verwachten ruim 2 uur nodig te hebben om de baan in orde te makenquote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:43 schreef Falco het volgende:
Vannacht om 3 uur de 3000 meter voor mannen. Hopelijk weer ouderwets goud voor Kramer.
Op haar spaarrekening zetten.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 20:57 schreef Faraday01 het volgende:
Die weet totaal niet wat ze met zo veel geld moet doen
quote:Voorheen was ze misschien wel te bescheiden, keek ze op tegen veel sporters met wie ze nu bij de Spelen in de ontbijtzaal zit, al wordt ze met haar postuur - ze is 170 centimeter lang en uiterst rank gebouwd - tegelijkertijd gezien als schattig meisje. Wat ook niet helpt om dat beeld te ontkrachten, was haar entree in diezelfde ontbijtzaal in het olympisch dorp tijdens een van de eerste dagen. Daar lagen zeilen op de vloer. Visser, soms naast het ijs 'wat klunzig', bleef haken en ging onderuit. Eldering: ,,Heel Duitsland zat aan tafel, ik liep erachter en zij durfde uit schaamte niet echt te gaan staan. Ik dacht: doe maar gewoon een walk of shame."
of haar ouders terug betalen.quote:
Ja, maar je gaat daar toch niet elke dag aan denken? Wat ze zei, het is vooral tijdens de spelen vervelend.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 21:02 schreef richolio het volgende:
Jaa hoor.. Die baalt natuurlijk als een stekker gewoon
Als ze thuis is slaat ze een ruitje in
Goed geïntegreerde Hollander dus.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 21:21 schreef Montov het volgende:
Pff, geklaag dat hij 30e was, aan het botsen was en de slee niet onder controle had. Wat een klaagland. Die geluiden hoor je in Ghana niet.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |