Oh! Gefeliciteerd!!quote:Op woensdag 14 februari 2018 08:33 schreef Mrs.Peel het volgende:
Omdat het kan en omdat het Valentijnsdag is[ afbeelding ]
Mijn arts zei dat 75-90% van de eicellen aangetast is zelfs. Maar ik denk dat dat per persoon kan verschillen. Er zijn een paar mogelijkheden, ik ga alleen even in op een reciproke translocatie want over een robertsoniaanse weet ik weinig.quote:Op woensdag 14 februari 2018 08:26 schreef B.ertha het volgende:
[..]
Wat een rotsituatie
Betekent 'foute' eicel dat het sowieso niet goed gaat? Ze is dus echt afhankelijk van die 50% van heel weinig?
Ja, ik had gisteren naar het ziekenhuis gebeld en moest gewoon nog even afwachten. Ik was daar wat ontstemd over, maar vandaag zie ik bloedquote:Op dinsdag 13 februari 2018 20:45 schreef poelewoep het volgende:
Bobby heb je nog naar het ziekenhuis gebeld of ben je inmiddels zelf ongesteld geworden?
75-90%, jezus! Maakt het in jouw geval nog uit wat je partner doorgeeft?quote:Op woensdag 14 februari 2018 11:44 schreef Cygne het volgende:
[..]
Mijn arts zei dat 75-90% van de eicellen aangetast is zelfs. Maar ik denk dat dat per persoon kan verschillen. Er zijn een paar mogelijkheden, ik ga alleen even in op een reciproke translocatie want over een robertsoniaanse weet ik weinig.
Neem maar even mezelf als voorbeeld. Er zit een een stukje van één van de chromosomen 2 op één van de chromosomen 4 en vice versa. De andere twee chromosomen 2 en 4 zijn normaal. Het volgende kan gebeuren:
1. Ik geef een verkeerde 2 en een goede 4 door, dan heeft het kindje te weinig van 2, teveel van 4 = miskraam of gehandicapt.
2. Ik geef een verkeerde 4 en een goede 2 door, dan heeft het kindje te weinig van 4, teveel van 2 = miskraam of gehandicapt.
3. Ik geef van beide het verkeerde chromosoom door, gebalanceerde translocatie = in principe een goede zwangerschap.
4. Ik geef van beide het goede chromosoom door, normaal = in principe een goede zwangerschap.
Goed hoorquote:Op woensdag 14 februari 2018 19:02 schreef Mrs.Peel het volgende:
Kirb, hoe gaat het met het wachten?
Oei, dus nog even op je handen zitten! Succesquote:Op woensdag 14 februari 2018 17:54 schreef Cygne het volgende:
In principe maakt het niet uit. Maar hij of ik kunnen natuurlijk ook nog random fouten doorgeven maar dat kan bij iedereen gebeuren.
We hebben 8 maart weer intake. Daarna zal het wachtlijst zijn, zo'n 3-4 maanden.
Mijn eerste "vroege" echo was met 7,5 week. Voor de echo met 6 weken heb ik ook vriendelijk bedankt. Maar god het is een optie als je het fijn vindt.quote:Op woensdag 14 februari 2018 02:21 schreef Cygne het volgende:
Ik vond die vroege echo's juist helemaal niet zo fijn.![]()
Fuchsia, waarom kozen jullie ervoor de chromosomen juist niet te laten onderzoeken? Hier adviseerden ze die juist wel te doen.
En 10 weken zwanger al, wat goed!
Lief dat je er naar vraagtquote:Op woensdag 14 februari 2018 07:48 schreef B.ertha het volgende:
Fuchs wat fijn van je goede echo. Heb je nu volledig vertrouwen of blijft dat moeilijk?
Ja super stom. Ben soms echt dankbaar voor Fok. Dat je zo veel beter weet hoe dingen kunnen zijn of er vanaf weet door anderen.quote:Op woensdag 14 februari 2018 20:29 schreef Cygne het volgende:
Wat stom van die gyn zeg. 7.5 week vind ik niet gek vroeg trouwens. Daar was ik toen ook wel blij mee.
Ik hoop het ookquote:Op woensdag 14 februari 2018 20:30 schreef B.ertha het volgende:
Ik hoop dat je heel binnenkort echt kunt gaan genieten
heb je nou een ovulatie of een zw test gedaan?quote:Op donderdag 15 februari 2018 08:36 schreef Ronderotonde het volgende:
Poelewoep, helaas de hele tijd rond de 38-38.5 graden nu. Ook met griep kun je zwanger raken, maar tis niet zo'n fijn gevoel..
Heb net een enorm vroege test gedaan met kruidvat 2v5, op het begin van dag 11. Krijg zo'n resultaat van 'als je m op de juiste manier in het licht houdt dan zou je dit heel misschien als een streep kunnen interpreteren... Of niet!'ben dus niet veel wijzer. Morgen eens zien of het dan meer of minder is..
Oi spannendquote:Op donderdag 15 februari 2018 08:36 schreef Ronderotonde het volgende:
Poelewoep, helaas de hele tijd rond de 38-38.5 graden nu. Ook met griep kun je zwanger raken, maar tis niet zo'n fijn gevoel..
Heb net een enorm vroege test gedaan met kruidvat 2v5, op het begin van dag 11. Krijg zo'n resultaat van 'als je m op de juiste manier in het licht houdt dan zou je dit heel misschien als een streep kunnen interpreteren... Of niet!'ben dus niet veel wijzer. Morgen eens zien of het dan meer of minder is..
Dit is heel herkenbaar. Het leven tussen hoop en vrees. Pijn voelen alsof je ongesteld moet worden, vervolgens shitloads aan bloedverlies. De eerdere miskraam in je achterhoofd en dan tegen alle verwachtingen in een tweeling op de echo zien. Ik prikte de hele dag in mijn borsten om te checken of ze nog pijn deden. En als dat zo was dan zat het vast goed. En dan complete paniek als ze even minder gevoelig waren.quote:Op donderdag 15 februari 2018 09:48 schreef Mrs.Peel het volgende:
De afspraak voor de echo is gemaakt, op 8 maart. Maar waar ik gisteren blij was en me zwanger voelde, ben ik nu vooral heel bang dat het niet goed is of niet goed gaat. Ik heb nog steeds op en af buikpijn. Ik ben zo bang voor bloedverliesNu heb ik ook behoorlijk last van m'n darmen, dus daar komt ook buikpijn vandaan, maar het onderscheid is zo moeilijk te maken. Bah, ik word er echt somber van.
quote:Op donderdag 15 februari 2018 10:40 schreef _NIKKI_ het volgende:
[..]
Dit is heel herkenbaar. Het leven tussen hoop en vrees. Pijn voelen alsof je ongesteld moet worden, vervolgens shitloads aan bloedverlies. De eerdere miskraam in je achterhoofd en dan tegen alle verwachtingen in een tweeling op de echo zien. Ik prikte de hele dag in mijn borsten om te checken of ze nog pijn deden. En als dat zo was dan zat het vast goed. En dan complete paniek als ze even minder gevoelig waren.Die eerste periode van het zwanger zijn vond ik verschrikkelijk. Die continue angst of het wel goed zou komen. Ik hoop dat je de komende weken in ieder geval zonder bloedverlies doorkomt en dat je 8 maart een hele mooie knipper te zien krijgt. Ik ga voor je duimen.
quote:Op donderdag 15 februari 2018 09:48 schreef Mrs.Peel het volgende:
De afspraak voor de echo is gemaakt, op 8 maart. Maar waar ik gisteren blij was en me zwanger voelde, ben ik nu vooral heel bang dat het niet goed is of niet goed gaat. Ik heb nog steeds op en af buikpijn. Ik ben zo bang voor bloedverliesNu heb ik ook behoorlijk last van m'n darmen, dus daar komt ook buikpijn vandaan, maar het onderscheid is zo moeilijk te maken. Bah, ik word er echt somber van.
Je hebt hoop. Hoop op een tweede kindje, hoop op een broertje of zusje voor je eerste, hoop op een gezin van vier. Logisch dat daarnaast de angst bestaat dat dat nooit zou gaan lukken. Zeker als je ooit al eens die hoop hebt gehad en dat weer verloren bent. En dat is ontzettend spannend en dat slingert je heen en weer tussen al die emoties.quote:Op donderdag 15 februari 2018 11:25 schreef Mrs.Peel het volgende:
Jullie zijn lief
Ik ben echt helemaal niet zo, ik sta er echt van te kijken. Ik ben altijd super nuchter, en zo van we zien het wel... Heel raar is dat. Jullie reacties helpen
De eerste voorzichtige jompels pas als ik morgen een echt definieerbare streep heb... Vind het nog te spannend.quote:Op donderdag 15 februari 2018 14:22 schreef BobbyMcGee het volgende:
RR: een voorzichtigevoor jou dus?
die kosten 20 euro joh, als je nod pas zondag is zou ik vooral even afwachtenquote:Op vrijdag 16 februari 2018 08:49 schreef Wolken het volgende:
En een clear Blue test doen met weekaanduiding?
ha, ja dat dusquote:Op vrijdag 16 februari 2018 08:50 schreef Stormqueen het volgende:
[..]
die kosten 20 euro joh, als je nod pas zondag is zou ik vooral even afwachten
Spannend, rotonde! Ik hoop heel hard!
Die gaf mij ooit vals positief aan, ik koop die dingen nooit meer. Duur en na die ene keer voor mij geen duidelijkheid.quote:Op vrijdag 16 februari 2018 08:49 schreef Wolken het volgende:
En een clear Blue test doen met weekaanduiding?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |