FOK!forum / Nieuws & Achtergronden / Amsterdam als narcostad, politie heeft geen tijd voor drugsbazen
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 09:24
quote:
De politie van Amsterdam komt te weinig toe aan het opsporen van grote drugsbazen. Dat zegt de Amsterdamse politiechef Pieter-Jaap Aalbersberg naar aanleiding van het schietincident in de wijk Wittenburg anderhalve week geleden.

Aalbersberg deed zijn uitspraken woensdagavond op de Amsterdamse zender AT5.

Door de schietpartij kwam de zeventienjarige Mohammed Bouchikhi om het leven. De schutters hadden het vermoedelijk op iemand anders voorzien. Bewoners en bestuurders maken zich al langer zorgen over de onveiligheid in de wijk. Er wordt onder meer gehandeld in verdovende middelen.

Aalbersberg zei dat de politie te weinig tijd heeft voor het onderzoek naar de echte bazen in de internationale drugshandel, omdat agenten het te druk hebben met ander werk. ‘Wij zijn voor 60 tot 70 procent met liquidaties bezig en voor de rest vooral met radicalisering en terrorisme-onderzoeken.’

De politiechef zei dat er een markt van gebruikers is waarin eigenlijk weinig fout gaat. ‘Maar we moeten wel beseffen dat achter die enorme stroom van drugs in de stad een enorme georganiseerde misdaad zit.’ Daarom vindt de politiechef dat er meer focus moet komen op de echte bazen in de nationale en internationale drugshandel.

Andere delicten kostten focus
‘Ik moet eerlijk zijn, daar hebben we niet zoveel tijd voor gehad. Op heel veel andere delicten zijn we succesvol geweest, dat heeft focus gekost. Zoals toezicht en handhaving in het verkeer. Maar we komen elke keer te weinig toe aan de grote organisatoren van de drugshandel en stoppen al onze energie in die liquidaties.’

Aalbersberg zegt dat hij veel heeft aan onderzoek van mobiel telefoonverkeer van criminelen. ‘Dat geeft ons veel zicht op handel en daar rechercheren we echt op door.’

Gevolg van cocaïnehandel
Volgens de politiechef is het gros van het geweld in de drugsscene het gevolg van belangen in de cocaïnehandel. Liquidaties komen voort uit ruzies over afgepakte partijen en concurrentie.

Op 27 januari luidde de Nederlandse Politiebond al de noodklok over de toename van drugsgerelateerde criminaliteit in ons land. ‘We hebben geen geld of capaciteit om de zware jongens aan te pakken’, zei voorzitter Jan Struijs in een interview.
Bron: Elsevier

Gezien de delicten welke de politie opsomt kun je er vanuit gaan dat de overgrote meerderheid van de Amsterdamse politie wordt ingezet tegen de gevolgen van de multikul. Liquidaties zijn vooral voorbehouden aan bepaalde drugsbendes in Amsterdam of de Marokkaanse maffia. Het strijden tegen radicalisering heeft geen uitleg nodig. Het helpt natuurlijk ook niet als de radicaliseringsexperts in dienst van de gemeente Amsterdam zelf corrupte of radicale moslims blijken te zijn, of dat de gemeente radicalisering probeert aan te pakken op een mooie blinde linkse manier door een dagboek te maken op YouTube, dat zal ze leren die schavuiten!

Misschien maar eens tijd voor wat zwaarder materiaal onder aanvoering van iemand die niet als hoofdtaak thee drinken en knuffelen heeft, dat volk moet keihard aangepakt worden.
HendrikVdonderdag 8 februari 2018 @ 09:25
Wat een verrijking onze nazaten van immigranten (klein gedeelte gastarbeiders) uit Noord-Afrika.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 09:26
Voor Amsterdam sad but true. In zuid Nederland, waar je nog veel meer en minder geromantiseerde narco criminaliteit hebt, zijn het toch met name kampers die erachter zitten.

Toch wordt inderdaad een pijnlijke waarheid aan het licht gebracht. Zonder massale immigratie vanuit met name Marokko, zou er gewoon een stuk minder criminaliteit in Nederland zijn.
hugecoolldonderdag 8 februari 2018 @ 09:27
Hey verkeer zou wmb wel een wat lagere prioriteit mogen hebben
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 09:28
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:25 schreef HendrikV het volgende:
Wat een verrijking onze nazaten van immigranten (klein gedeelte gastarbeiders) uit Noord-Afrika.
In veel grote steden controleren ze de boel, Antwerpen is ook één grote ellende aan het worden dankzij de Marokkaanse onder- en drugswereld. En je merkt dat veel van dat tuig in andere steden ook iets voor zichzelf beginnen op te bouwen. Volgens mij zien zij Europa als één groot speelparadijs, waar je gewoon kan proberen om een grote drugscrimineel te worden met bijbehorende rijkdom. Het enige waar je voor moet opletten is de concurrent, van de regering of politie heb je niets te vrezen hier, en de mensen die de mond durven open te trekken worden toch verketterd of weggezet als "het grote probleem", die doen het dagelijks in hun broek van het lachen hoe achterlijk de mensen kunnen zijn.
TheJanitordonderdag 8 februari 2018 @ 09:30
Waarom vinden zoveel Marokkanen het nodig om in de onderwereld te gaan hier? Ik neem aan dat in Marokko zelf ook niet de helft in de criminaliteit zit? (Ja, overdreven cijfer, maar u begrijpt mijn punt.)
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 09:31
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:26 schreef Richestorags het volgende:
Voor Amsterdam sad but true. In zuid Nederland, waar je nog veel meer en minder geromantiseerde narco criminaliteit hebt, zijn het toch met name kampers die erachter zitten.
Dan heb jij nog nooit van drugsrunners gehoord, dat zijn veelal Marokkanen in Zuid-Limburg.

Nu moet ik toegeven, wij hebben ook een kamp in het dorp, daar hebben wij stukken minder last van (eigenlijk totaal geen last) van de multiculturele import hebben wij veel meer last. Die kampers wonen al tientallen jaren in ons dorp, en sinds wij multicultureel verrijkt worden de laatste jaren neemt de misdaad, mishandelingen en berovingen toe, die waren zeer zeldzaam vroeger, maar die link leggen is racistisch natuurlijk.

Nu worden er op de kampjes wel eens invallen gedaan, en ontmantelen ze keer op keer wietplantages, maar voor de rest loopt dat volk gewoon rond, betaald netjes bij de supermarkt, wenst je goedendag, en als je met pech langs de weg staat zijn ze veelal de eerste om te helpen zonder een euro te willen gewoon als goed gebaar, werkelijk geen last van als burger.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 09:33
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:30 schreef TheJanitor het volgende:
Waarom vinden zoveel Marokkanen het nodig om in de onderwereld te gaan hier? Ik neem aan dat in Marokko zelf ook niet de helft in de criminaliteit zit? (Ja, overdreven cijfer, maar u begrijpt mijn punt.)
Veel Marokkanen zijn nazaten van de armsten van Marokko.
TheJanitordonderdag 8 februari 2018 @ 09:35
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:33 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Veel Marokkanen zijn nazaten van de armsten van Marokko.
Nazaten ja, maar hier kan je betaalbaar naar school, goede sociale voorzieningen... en van andere groepen komen ook veelal de armsten.
LXIVdonderdag 8 februari 2018 @ 09:36
Ik snap niet waarom ze zoveel capaciteit besteden aan die liquidaties. Als het een afrekening is ligt er echt niemand wakker van (in ieder geval geen belastingbetalende burger). Waarom ze met tientallen rechercheurs dan op zo'n liquidatie gaan zitten? Ik vind het bestrijden van winkeldiefstal belangrijker. Wel moeten er dan geen onschuldige burgers in gevaar gebracht zijn bij die liquidatie.
Graf..Coudenhove..Kalergidonderdag 8 februari 2018 @ 09:37
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:30 schreef TheJanitor het volgende:
Waarom vinden zoveel Marokkanen het nodig om in de onderwereld te gaan hier? Ik neem aan dat in Marokko zelf ook niet de helft in de criminaliteit zit? (Ja, overdreven cijfer, maar u begrijpt mijn punt.)
De koning van Marokko heeft het minst kansrijke volk naar Nederland gestuurd, hun kinderen zijn daarom ook kansarm en criminaliteit onder kansarmen is nu eenmaal groot.
TheJanitordonderdag 8 februari 2018 @ 09:38
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:37 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:

[..]

De koning van Marokko heeft het minst kansrijke volk naar Nederland gestuurd, hun kinderen zijn daarom ook kansarm en criminaliteit onder kansarmen is nu eenmaal groot.
En waarom vindt onze koning dat allemaal maar ok?
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 09:42
quote:
15s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:35 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

Nazaten ja, maar hier kan je betaalbaar naar school, goede sociale voorzieningen... en van andere groepen komen ook veelal de armsten.
True. Dan moet er ook een culturele component achter zitten.
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 09:44
quote:
15s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:35 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

Nazaten ja, maar hier kan je betaalbaar naar school, goede sociale voorzieningen... en van andere groepen komen ook veelal de armsten.
Ze willen snel geld, zonder ervoor te werken, even wat drugs afgooien of dealen en je koopt zo een nieuwe auto waar je anders eerst jaren voor naar school moet en dan een baan moet zoeken en sparen. Het is de makkelijke weg, en buiten afgemaakt worden door de concurrent is er niet veel wat hun in de weg staat. De samenleving zelf is vooral gefocust op de discussie of het ontsporen nu komt doordat ze geen stageplekken hebben of dat het toch vooral komt door die racistische PVV stemmers. Het probleem wordt nog niet benoemd, en zodoende ook bijna niet aangepakt, ondertussen lachen die criminelen zich hier de ballen uit de broek. Het is een paradijs hier, wordt je opgepakt roep je wat racisme, laat je wat familieleden/vrienden optrommelen die gewoon voor je liegen, met een beetje geluk typen ze je naam verkeerd op een formulier en sta je dezelfde dag alweer buiten en als je dan toch veroordeeld wordt is het leven in de gevangenis een paradijs, lekker wat gamen, wat drugsdealen, jointjes roken, sporten en voorzien van een royale cel met TV.

Als mensen niet bang zijn voor de gevolgen van hun misdaad dan zijn de gevolgen te licht.
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 09:47
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:26 schreef Richestorags het volgende:

Toch wordt inderdaad een pijnlijke waarheid aan het licht gebracht. Zonder massale immigratie vanuit met name Marokko, zou er gewoon een stuk minder criminaliteit in Nederland zijn.
Wat betreft dit soort bendes is dat een beetje een bijzondere stelling aangezien Amsterdam al decennia lang te maken heeft met dit soort drugsbendes, het zijn nu Marokkaanse en Surinaamse bendes zijn die de hoofdrol opeisen.
Kikkerkaasdonderdag 8 februari 2018 @ 09:48
Amsterdam is een stad die je sowieso wel moet ontwijken.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 09:49
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:47 schreef Chewie het volgende:

[..]

Wat betreft dit soort bendes is dat een beetje een bijzondere stelling aangezien Amsterdam al decennia lang te maken heeft met dit soort drugsbendes, het zijn nu Marokkaanse en Surinaamse bendes zijn die de hoofdrol opeisen.
Ja, elke stad heeft prachtige boeken over Nederlandse bendes van vroeger. Vroeger was Nederland ook armer.
Graf..Coudenhove..Kalergidonderdag 8 februari 2018 @ 09:50
quote:
9s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:38 schreef TheJanitor het volgende:

[..]

En waarom vindt onze koning dat allemaal maar ok?
Het was onze Koningin des tijds.
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 09:50
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:49 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Ja, elke stad heeft prachtige boeken over Nederlandse bendes van vroeger. Vroeger was Nederland ook armer.
Zover hoef je ook niet terug voor een echte autochtone drugsbende.

Drugs criminelen pak je het beste aan door drugs te legaliseren, van een oorlog tegen drugs worden de criminelen alleen maar beter.

[ Bericht 10% gewijzigd door #ANONIEM op 08-02-2018 09:51:30 ]
Hexagondonderdag 8 februari 2018 @ 09:52
Een mooi resultaat van het PVV beleid in Rutte I om te bezuinigen op de politie
Graf..Coudenhove..Kalergidonderdag 8 februari 2018 @ 09:52
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:50 schreef Chewie het volgende:

[..]

Zover hoef je ook niet terug voor een echte autochtone drugsbende.

Drugs criminelen pak je het beste aan door drugs te legaliseren, van een oorlog tegen drugs worden de criminelen alleen maar beter.
Die zijn er ook zat maar die zitten meer in de productie van pillen en planten niet in de (straat) verkoop.
Dvendonderdag 8 februari 2018 @ 09:54
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:50 schreef Chewie het volgende:

[..]

Zover hoef je ook niet terug voor een echte autochtone drugsbende
Fake news, witte mannen zouden zoiets nooit doen.
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 09:54
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:52 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:

[..]

Die zijn er ook zat maar die zitten meer in de productie van pillen en planten niet in de (straat) verkoop.
Ja uiteraard maar ik had het over Amsterdam, in de jaren 90 had je bijna hetzelfde verhaal kunnen opschrijven met autochtone drugsbendes en goedkoop ingevlogen voormalig Joegoslaven om een hit uit te voeren.
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 10:00
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:26 schreef Richestorags het volgende:

Toch wordt inderdaad een pijnlijke waarheid aan het licht gebracht. Zonder massale immigratie vanuit met name Marokko, zou er gewoon een stuk minder criminaliteit in Nederland zijn.
Je mag het misschien niet hardop roepen, maar als je al die criminele Marokkanen het land uit flikkerde dan nam de criminaliteit in Nederland zeer zwaar af, ik durf te wedden met meer dan de helft.

Daarbij ga ik natuurlijk niet beweren dat dat zo blijft, de kans is dan groot dat anderen in het gat springen om snel geld te kunnen verdienen. Ze moeten ze veel harder aanpakken, zwaardere straffen, en criminelen die in herhaling vallen langer verwijderen uit de samenleving. Maar dat gebeurd pas zodra de elite of de economie hinder ondervind van de criminele bendes in Nederland, nu zijn het alleen nog maar de burgers dus moeten wij "racisten" ons niet aanstellen.
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 10:02
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:36 schreef LXIV het volgende:
Ik snap niet waarom ze zoveel capaciteit besteden aan die liquidaties. Als het een afrekening is ligt er echt niemand wakker van (in ieder geval geen belastingbetalende burger). Waarom ze met tientallen rechercheurs dan op zo'n liquidatie gaan zitten? Ik vind het bestrijden van winkeldiefstal belangrijker. Wel moeten er dan geen onschuldige burgers in gevaar gebracht zijn bij die liquidatie.
Bij de liquidaties vroeger, nog voor de multikul import, waren de aanslagen gericht op andere criminelen. Het geweld is de laatste jaren flink veranderd, ze schieten gewoon AK's leeg naast basisscholen, rijden belachelijk hard weg van de politie waarbij ze hun automatische vuurwapens leegschieten op de snelweg. De burgers hebben veel meer te vrezen van de huidige generatie criminelen, dan het niveau Holleeder of dat ander gespuis van vroeger.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 10:04
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:50 schreef Chewie het volgende:

[..]

Zover hoef je ook niet terug voor een echte autochtone drugsbende.

Drugs criminelen pak je het beste aan door drugs te legaliseren, van een oorlog tegen drugs worden de criminelen alleen maar beter.
Eens. Maar dan ook wereldwijd of in ieder geval Europawijd, anders heeft het nog weinig zin.
J.A.R.V.I.S.donderdag 8 februari 2018 @ 10:14
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:50 schreef Chewie het volgende:

[..]

Zover hoef je ook niet terug voor een echte autochtone drugsbende.

Drugs criminelen pak je het beste aan door drugs te legaliseren, van een oorlog tegen drugs worden de criminelen alleen maar beter.
Ik heb hier mijn twijfels over, wiet is in principe legaal, maar er is nog veel criminaliteit vanwege wiet. Veel wietplantages worden opgerold, en ook verdienen genoeg mensen zich een leuke cent bij. Wel denk ik dat het een gedeelte van de oplossing is, sommigen zullen het niet rendabel meer vinden en daarom misschien afhaken waardoor de overlast minder wordt.

Maar ja, dan zoeken ze wel een nieuwe markt om snel geld te verdienen, of denk je dat ze dan opeens wel een fatsoenlijke baan gaan zoeken. ;)
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 10:28
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:00 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Je mag het misschien niet hardop roepen, maar als je al die criminele Marokkanen had land uit flikkerde dan nam de criminaliteit in Nederland zeer zwaar af, ik durf te wedden met meer dan de helft.

Het zal de kleine criminaliteit in buurten met veel Marokkanen doen afnemen maar de plek van een drugsbende is binnen no time ingenomen door anderen
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 10:54
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:14 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Ik heb hier mijn twijfels over, wiet is in principe legaal, maar er is nog veel criminaliteit vanwege wiet. Veel wietplantages worden opgerold, en ook verdienen genoeg mensen zich een leuke cent bij. Wel denk ik dat het een gedeelte van de oplossing is, sommigen zullen het niet rendabel meer vinden en daarom misschien afhaken waardoor de overlast minder wordt.
Nee wiet is gedoogd en de plantages zijn gewoon illegaal vandaar de criminaliteit.

quote:
Maar ja, dan zoeken ze wel een nieuwe markt om snel geld te verdienen, of denk je dat ze dan opeens wel een fatsoenlijke baan gaan zoeken. ;)
Nee maar wat wel gebeurt is dat je al een heel stuk criminaliteit weghaalt door de gebruikers te decriminaliseren, gebruikers minder snel de criminaliteit in hoeven om hun verslaving te bekostigen en je daardoor de politie anders in kan zetten.
hugecoolldonderdag 8 februari 2018 @ 10:55
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:54 schreef Chewie het volgende:

[..]

Nee wiet is gedoogd en de plantages zijn gewoon illegaal vandaar de criminaliteit.

[..]

Nee maar wat wel gebeurt is dat je al een heel stuk criminaliteit weghaalt door de gebruikers te decriminaliseren, gebruikers minder snel de criminaliteit in hoeven om hun verslaving te bekostigen en je daardoor de politie anders in kan zetten.
Is zo. Hoe meer je decriminaliseert, hoe minder criminaliteit er zal zijn
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 10:55
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:04 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Eens. Maar dan ook wereldwijd of in ieder geval Europawijd, anders heeft het nog weinig zin.
Dat zou het mooiste zijn natuurlijk maar Portugal laat ook al zien dat op nationaal niveau ook goede resultaten te behalen zijn.
Physsicdonderdag 8 februari 2018 @ 10:59
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:26 schreef Richestorags het volgende:
Voor Amsterdam sad but true. In zuid Nederland, waar je nog veel meer en minder geromantiseerde narco criminaliteit hebt, zijn het toch met name kampers die erachter zitten.

Toch wordt inderdaad een pijnlijke waarheid aan het licht gebracht. Zonder massale immigratie vanuit met name Marokko, zou er gewoon een stuk minder criminaliteit in Nederland zijn.
Hoezo is de drugscriminaliteit in zuid Nederland meer en minder geromantiseerd?
Weltschmerzdonderdag 8 februari 2018 @ 12:26
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:37 schreef Graf..Coudenhove..Kalergi het volgende:

[..]

De koning van Marokko heeft het minst kansrijke volk naar Nederland gestuurd, hun kinderen zijn daarom ook kansarm en criminaliteit onder kansarmen is nu eenmaal groot.
Die heeft Nederland zelf uitgezocht hoor. Rechts wilde de lonen drukken en is in Marokka analfabeten gaan uitzoeken omdat die minder tot vakbondslidmaatschap en werknemersactivisme geneigd zouden zijn.
Baconbusdonderdag 8 februari 2018 @ 12:29
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 09:48 schreef Kikkerkaas het volgende:
Amsterdam is een stad die je sowieso wel moet ontwijken.
Dit zegt iets over jou.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 12:34
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:59 schreef Physsic het volgende:

[..]

Hoezo is de drugscriminaliteit in zuid Nederland meer en minder geromantiseerd?
Er wordt meer drugs omgezet in het zuiden en daar staan geen Panorama's en Story's over vol met prenten van één of andere knuffelkamper op zijn Vespaatje met windscherm.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 12:34
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:26 schreef Weltschmerz het volgende:

[..]

Die heeft Nederland zelf uitgezocht hoor. Rechts wilde de lonen drukken en is in Marokka analfabeten gaan uitzoeken omdat die minder tot vakbondslidmaatschap en werknemersactivisme geneigd zouden zijn.
Via het werving- en selectieprogramma zijn er maar 20k mensen binnengehaald. De rest kwam via België, op eigen houtje en gezinshereniging hiernaartoe.
Richestoragsdonderdag 8 februari 2018 @ 12:36
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:55 schreef Chewie het volgende:

[..]

Dat zou het mooiste zijn natuurlijk maar Portugal laat ook al zien dat op nationaal niveau ook goede resultaten te behalen zijn.
Met wiet. Om de cokehandel in Nederland en Antwerpen te stoppen moet je toch echt in Europa coke legaliseren helaas.
Kapitein_Scheurbuikdonderdag 8 februari 2018 @ 12:37
Maar waar heeft de politie het dan zo druk mee? Drugsbazen? geen tijd voor. Woninginbraak? Geen prio. Vandalisme? Geen tijd. Diefstal? Geen prio. Etc,
Physsicdonderdag 8 februari 2018 @ 12:38
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Maar waar heeft de politie het dan zo druk mee? Drugsbazen? geen tijd voor. Woninginbraak? Geen prio. Vandalisme? Geen tijd. Diefstal? Geen prio. Etc,
Staat toch in de OP?
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 12:40
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:36 schreef Richestorags het volgende:

[..]

Met wiet. Om de cokehandel in Nederland en Antwerpen te stoppen moet je toch echt in Europa coke legaliseren helaas.
In Portugal gaat het niet alleen over wiet, dat is wel legaal daar maar de overige drugs heeft daar zo ongeveer dezelfde status als wiet hier in NL
Baconbusdonderdag 8 februari 2018 @ 12:40
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Maar waar heeft de politie het dan zo druk mee? Drugsbazen? geen tijd voor. Woninginbraak? Geen prio. Vandalisme? Geen tijd. Diefstal? Geen prio. Etc,
Verkeersboetes vullen de schatkist.
Verder btje patrouilleren in de wijk en jongeren lastig vallen zodat oma Neuteboom zich veilig voelt.
Daarna op kantoor administreren hoe kut je leven is. Popo zijn is de goede leef, geen stress.
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 12:42
quote:
17s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:40 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Verkeersboetes vullen de schatkist.

Dat werk wordt amper gedaan door de politie

Maar ze rollen regelmatig toch nog wel illegale wietplantages op
Baconbusdonderdag 8 februari 2018 @ 12:44
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:42 schreef Chewie het volgende:

[..]

Dat werk wordt amper gedaan door de politie
Dus die mensen in de bosjes waar ik elke vrijdag langs rij zijn heulemoal nie van de pliesie?
#ANONIEMdonderdag 8 februari 2018 @ 12:45
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:44 schreef Baconbus het volgende:

[..]

Dus die mensen in de bosjes waar ik elke vrijdag langs rij zijn heulemoal nie van de pliesie?
Nee dat zijn voor het overgrote deel boa's, zijn goedkoper
Baconbusdonderdag 8 februari 2018 @ 12:47
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:45 schreef Chewie het volgende:

[..]

Nee dat zijn voor het overgrote deel boa's, zijn goedkoper
Zo oneerlijk.
Ze gunnen mij niet eens echte popos.
Vinden ze mij niet waardig.
butz0rsdonderdag 8 februari 2018 @ 12:53
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:42 schreef Chewie het volgende:

[..]
Maar ze rollen regelmatig toch nog wel illegale wietplantages op
Dat doet de recherche. Die willen vervolgens 5 eenheden als bescherming en om de straat af te sluiten. Vervolgens is er voor de rest van de dag geen politie meer beschikbaar voor andere meldingen.
Kapitein_Scheurbuikdonderdag 8 februari 2018 @ 13:41
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:38 schreef Physsic het volgende:

[..]

Staat toch in de OP?
Die had ik natuurlijk niet gelezen.

Maar nu ik dat wel gedaan heb ben ik eigenlijk nog verbaasder. Alle tijd gaat zogezegd op aan de gevolgen, en daardoor is er geen tijd meer voor de oorzaken.

Misschien eens beginnen met de oorzaken aanpakken ipv symptoombestrijding. Dus misschien wel eens achter de drugsbazen aan gaan, die ook de opdrachten voor de liquidaties geven waar de politie het zo druk mee heeft. Of misschien zouden ze jihadronselaars eens in het gevang moeten zetten ipv ze een baan aan te bieden bij de gemeente.
Papierversnipperaardonderdag 8 februari 2018 @ 14:25
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 13:41 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:



Misschien eens beginnen met de oorzaken aanpakken ipv symptoombestrijding.
Oorzaak: War on Drugs

Legalize! *O*
venomsnakedonderdag 8 februari 2018 @ 14:59
Legaliseer die bende gewoon.
Die hele war on drugs is een joke.
torentjedonderdag 8 februari 2018 @ 15:11
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 12:37 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:
Maar waar heeft de politie het dan zo druk mee? Drugsbazen? geen tijd voor. Woninginbraak? Geen prio. Vandalisme? Geen tijd. Diefstal? Geen prio. Etc,
Dat krijgt men doordat er zoveel criminelen geïnfiltreerd zijn bij justitie. Door de dwaze verraders krijgen ze nooit de grote criminelen te pakken.
Physsicdonderdag 8 februari 2018 @ 15:17
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 13:41 schreef Kapitein_Scheurbuik het volgende:

[..]

Die had ik natuurlijk niet gelezen.

Maar nu ik dat wel gedaan heb ben ik eigenlijk nog verbaasder. Alle tijd gaat zogezegd op aan de gevolgen, en daardoor is er geen tijd meer voor de oorzaken.

Misschien eens beginnen met de oorzaken aanpakken ipv symptoombestrijding. Dus misschien wel eens achter de drugsbazen aan gaan, die ook de opdrachten voor de liquidaties geven waar de politie het zo druk mee heeft. Of misschien zouden ze jihadronselaars eens in het gevang moeten zetten ipv ze een baan aan te bieden bij de gemeente.
Hmm, ik denk dat je pas achter de opdrachtgever(s) aan kan gaan, als je weet wie de liquidatie heeft uitgevoerd. Daar valt dus weinig capaciteit te besparen. Een factor die het nog lastiger maakt, is dat grote drugsbazen vaak ook helemaal niet in Nederland wonen.

Dat ze veel tijd kwijt zijn aan onderzoek naar terrorisme en radicalisering verbaast me.. Daar kan ik me niets bij voorstellen.
tforsdonderdag 8 februari 2018 @ 19:31
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:14 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:

[..]

Ik heb hier mijn twijfels over, wiet is in principe legaal, maar er is nog veel criminaliteit vanwege wiet. Veel wietplantages worden opgerold, en ook verdienen genoeg mensen zich een leuke cent bij. Wel denk ik dat het een gedeelte van de oplossing is, sommigen zullen het niet rendabel meer vinden en daarom misschien afhaken waardoor de overlast minder wordt.

Maar ja, dan zoeken ze wel een nieuwe markt om snel geld te verdienen, of denk je dat ze dan opeens wel een fatsoenlijke baan gaan zoeken. ;)
Er is veel minder geld in andere illegale business dan drugs, dus zodra drugs legaal wordt en daar niets meer in te verdienen valt, dan wordt gewoon naar school gaan en carriere maken relatief een stuk aantrekkelijker.

ps en stel je voor hoeveel geld er extra bespaard zou worden aan de misdaadsbestrijding en aan de andere kant binnen gaat komen aan btw en vennootschapsbelasting.. daar kan je heel wat stageplekken van creeeren\
Papierversnipperaardonderdag 8 februari 2018 @ 19:50
quote:
0s.gif Op donderdag 8 februari 2018 10:14 schreef J.A.R.V.I.S. het volgende:
Ik heb hier mijn twijfels over, wiet is in principe legaal,
Bullshit.
Kapitein_Scheurbuikvrijdag 9 februari 2018 @ 10:53
quote:
1s.gif Op donderdag 8 februari 2018 15:17 schreef Physsic het volgende:

[..]

Hmm, ik denk dat je pas achter de opdrachtgever(s) aan kan gaan, als je weet wie de liquidatie heeft uitgevoerd. Daar valt dus weinig capaciteit te besparen. Een factor die het nog lastiger maakt, is dat grote drugsbazen vaak ook helemaal niet in Nederland wonen.

Dat ze veel tijd kwijt zijn aan onderzoek naar terrorisme en radicalisering verbaast me.. Daar kan ik me niets bij voorstellen.
Ik heb niet het idee dat de opdrachtgevers grote onbekenden zijn. Binnen het milieu weet men wel vanuit welke hoek de opdracht komt. De plegers van de liquidaties zijn tamelijk onbelangrijke loopjongens die ook niet veel weten volgens mij.
#ANONIEMvrijdag 9 februari 2018 @ 11:00
Gister nog wel een kopstuk van de Camorra opgepakt in Amsterdam:

https://www.ad.nl/binnenl(...)-amsterdam~a8172ad3/