Klopt. Bij mij is hetzelfde. Ook verwacht rendement bij mij staat erg laag.quote:Op woensdag 14 februari 2018 11:24 schreef bleyenburg het volgende:
mijn FNC dashboard klopt niet.
anderen hier ook last van?
met name "mijn te ontvangen betalingen" per 01-03-2018 zijn verre van correct.
Aflossen van onze hypotheek voelt een beetje als een dief van mijn eigen portemonnee. Wij hebben 1 maands Euribor rente + een opslag. Betaal de laatste jaren minder dan 0,2% bruto. Dat percentage overtreffen met investeren in crowdfunden lukt tot op heden ruimschoots.quote:Op woensdag 14 februari 2018 11:09 schreef amp25 het volgende:
ben volopig gestopt met investeren doe alleen nog SiG rest gaat na mijn hypotheek
quote:Op woensdag 14 februari 2018 08:35 schreef djh77 het volgende:
[..]
Hierbij de investeringslink voor Backyard:Dank weer, ik doe ook meeSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
We hebben niet allemaal zulke goede voorwaarden. Veel zitten nog met rentes boven de 4%. Dat komt aardig in de buurt van het rendement van cf.quote:Op woensdag 14 februari 2018 11:41 schreef FINONAF het volgende:
[..]
Aflossen van onze hypotheek voelt een beetje als een dief van mijn eigen portemonnee. Wij hebben 1 maands Euribor rente + een opslag. Betaal de laatste jaren minder dan 0,2% bruto. Dat percentage overtreffen met investeren in crowdfunden lukt tot op heden ruimschoots.
FNC dashboard bij mij heeft nooit geklopt; ooit een project teruggetrokken en die staat er nog steeds in.quote:Op woensdag 14 februari 2018 11:24 schreef bleyenburg het volgende:
mijn FNC dashboard klopt niet.
anderen hier ook last van?
met name "mijn te ontvangen betalingen" per 01-03-2018 zijn verre van correct.
Een big no no:quote:Op woensdag 14 februari 2018 13:36 schreef djh77 het volgende:
Nieuwe op IVM:
https://www.investormatch(...)itches/413-typeqast/
De grootste bullshit die ik ooit heb gelezen in een pitch.quote:Het bedrijf is gestart door die ondernemende broers. Zij zijn van mening dat softwareontwikkelaars in Nederland erg duur zijn en dat zij niet goed luisteren naar de wensen van de klant.
Welke methoden dan?quote:De autonome teams van Typeqast werken op afstand en hanteren de beste methoden voor agile software development.
mkb is met kleine letters.quote:Typeqast richt zich op ambitieuze en snelgroeiende Nederlandse MKB-ondernemingen met 50-500 werknemers.
Dus ze benaderen klanten via LinkedIn zetten zelf de prijs maar vinden de prijs die Nederlandse programmeurs vragen te hoog?quote:Klanten worden benaderd via LinkedIn, beurzen en eigen netwerk. Typeqast realiseert een marge van circa ¤25 per uur op de development uren en heeft weinig overheadkosten.
Beste Mishu,quote:Op woensdag 14 februari 2018 13:40 schreef Mishu het volgende:
Zonnepanelendelen.nl reageert niet meer op mijn e-mails, meer mensen hier met dat probleem?![]()
Er is ook nog niks uitbetaald...
Betaal 4.65% rentequote:Op woensdag 14 februari 2018 11:41 schreef FINONAF het volgende:
[..]
Aflossen van onze hypotheek voelt een beetje als een dief van mijn eigen portemonnee. Wij hebben 1 maands Euribor rente + een opslag. Betaal de laatste jaren minder dan 0,2% bruto. Dat percentage overtreffen met investeren in crowdfunden lukt tot op heden ruimschoots.
quote:Op woensdag 14 februari 2018 08:35 schreef djh77 het volgende:
[..]
Hierbij de investeringslink voor Backyard:Dank!SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ik heb hem ook meegenomen.
Inmiddels op ruim 17%
quote:Op dinsdag 13 februari 2018 12:07 schreef Aster1X het volgende:
Ik heb een 'last tot incasso' van KOM ontvangen voorAls je kans wil maken om nog wat van je geld terug te zien zal je aan de procedure moeten meedoen. Het risico is dat de ondernemer op de fles gaat en er niets te halen is. In principe kan/zal KoM dan de gemaakte kosten dan verhalen op de investeerder.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt. en het verzoek tot een vrijwillige betaling van het voorschot aan de Stichting zekerheden. Project is nog uit de tijd voor die stichting. Iemand hier enige ervaring mee?
Ter info: 25 van 48 termijnen betaald in 2016 een paar maanden betalingsproblemen gehad en ook in december 17 laat dus was al geen vlekkeloos project.
ik vrees het ook: ivm lijkt er bovenop te zitten maar er is nog wenig terugbetaald. Ik ben benieuwd of de rechtszaak iets op gaat leveren.quote:Op woensdag 14 februari 2018 16:59 schreef djh77 het volgende:
De steiger van ivm is verkocht, maar nog geen betaling vanuit de ondernemer. Gaat moeilijk verhaal worden
Het blijft mij toch verbazen hoe moeizaam het allemaal gaat (bij alle platformen) als er achterstanden ontstaan. Toch mijn complimenten voor de communicatie van IvM en AgD. Toch ben ik tegen het vele praten en door laten etteren wat ik regelmatig zie bij met name FnC, Collin en GvE. Ook bij IvM duurt het steigerbouwer verhaal veel te lang. Te zot voor woorden dat de steigerbouwer de koper onzichtbaar heeft gemaakt. Dit zegt eigenlijk al genoeg. Keihard aanpakken!quote:Op woensdag 14 februari 2018 16:59 schreef djh77 het volgende:
De steiger van ivm is verkocht, maar nog geen betaling vanuit de ondernemer. Gaat moeilijk verhaal worden
ik denk dat ivm hier ook te goed van vertrouwen is geweest: de steigerbouwer houdt ivm al maanden aan het lijntje en er wordt geen cent betaald. Goed dat ze doorpakken maar de juridische weg is ook al 6 weken geleden ingezet, zonder resultaat helaas.quote:Op woensdag 14 februari 2018 21:15 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Het blijft mij toch verbazen hoe moeizaam het allemaal gaat (bij alle platformen) als er achterstanden ontstaan. Toch mijn complimenten voor de communicatie van IvM en AgD. Toch ben ik tegen het vele praten en door laten etteren wat ik regelmatig zie bij met name FnC, Collin en GvE. Ook bij IvM duurt het steigerbouwer verhaal veel te lang. Te zot voor woorden dat de steigerbouwer de koper onzichtbaar heeft gemaakt. Dit zegt eigenlijk al genoeg. Keihard aanpakken!
Lendahandquote:Op woensdag 14 februari 2018 22:02 schreef ML45 het volgende:
[...] voor de niche markt is daar SIG, HCN, Greencrowd en ???
De communicatie bij defaults is echt enorm beroerd, zelfs bij 1 van jouw positieve belichtingen kan ik alles behalve complimenten uitdelen. Was inmiddels dusdanig teleurgesteld in de non-communicatie bij crowdfunding-defaults en verkeerde financiële voorlichting in de bijhorende pitches dat ik een eerste zaak bij het Kifid had ondergebracht.quote:Op woensdag 14 februari 2018 21:15 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Het blijft mij toch verbazen hoe moeizaam het allemaal gaat (bij alle platformen) als er achterstanden ontstaan. Toch mijn complimenten voor de communicatie van IvM en AgD. Toch ben ik tegen het vele praten en door laten etteren wat ik regelmatig zie bij met name FnC, Collin en GvE. Ook bij IvM duurt het steigerbouwer verhaal veel te lang. Te zot voor woorden dat de steigerbouwer de koper onzichtbaar heeft gemaakt. Dit zegt eigenlijk al genoeg. Keihard aanpakken!
Kun je iets meer vertellen over je Kifid procedure, al dan niet in een privé bericht?quote:Op woensdag 14 februari 2018 22:57 schreef Thomas88 het volgende:
[..]
De communicatie bij defaults is echt enorm beroerd, zelfs bij 1 van jouw positieve belichtingen kan ik alles behalve complimenten uitdelen. Was inmiddels dusdanig teleurgesteld in de non-communicatie bij crowdfunding-defaults en verkeerde financiële voorlichting in de bijhorende pitches dat ik een eerste zaak bij het Kifid had ondergebracht.
Binnen enkele weken een antwoord en een oplossing, terwijl ik daarvoor bijna een jaar niks heb gehoord. Het werkt dus wel een platform met juridische hulp aanspreken op hun verantwoordelijkheden wat betreft financiële voorlichting en waarschijnlijk ook default-afhandeling.
Nu een nieuwe default waar ik me beraad op stappen, helaas is het platform niet aangesloten bij Kifid maar gezien het potje wat ze er van maken wegen juridische kosten wss wel op.
Wat wel jammer is, is dat de crowd zich na een default niet kan verenigen omdat je niet de gegevens van je mede-investeerders hebt. Andere investeerders bereiken is waarschijnlijk een onmogelijk iets ? Best krom voor 'crowd'funding
Ik kan er helaas niet teveel over zeggen ( qua project/platform), maar kan wel aangeven dat ik de zaak alleen nog maar had aangemeld bij het Kifid. Deze sturen de klacht nogmaals door naar het platform en daardoor heb ik een reactie/oplossing gehad die ik anders denk ik niet had gehad.quote:Op donderdag 15 februari 2018 02:02 schreef Horsemen het volgende:
[..]
Kun je iets meer vertellen over je Kifid procedure, al dan niet in een privé bericht?
Ik denk dan bijvoorbeeld aan welk platform je hebt aangesproken, m.b.t. welke project en wat je ze verweten hebt en natuurlijk wat de reactie en uitkomst/schade vergoeding was? Nog andere interessante constateringen of tips?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |