quote:Feyenoord onder 19 naar achtste finales in UEFA Youth League
Feyenoord heeft zich geplaatst voor de achtste finales van de UEFA Youth League. De ploeg van trainer Cor Adriaanse won vanmiddag met 2-3 in de play-off bij FC Nitra in Slowakije. De linksbenige spelmaker Wouter Burger (16) maakte in blessuretijd de winnende treffer voor de Rotterdamse talenten.
Minne Groenstege 06-02-18, 17:55 Laatste update: 17:59
Feyenoord werd in de eerste seizoenshelft knap tweede in poule F van de UEFA Youth League. Vier punten onder Manchester City, maar wel boven Sjachtar Donetsk en Napoli. Een play-off tegen Nitra was nodig om door te gaan naar de volgende ronde.
hehe, ik zou inderdaad ook wel willen gaan kijken danquote:Op dinsdag 6 februari 2018 18:13 schreef Scrummie het volgende:
Volgende ronde gewoon in de Kuip. Uitverkocht alles.
Ligt het aan mij of is dit enigzins aangedikt?quote:Feyenoord-fan bij Vitesse niet welkom op thuistribunes
RISICOWEDSTRIJDARNHEM - De fan van Feyenoord is zondag welkom in GelreDome, maar dan alleen in het uitvak. Vitesse wil geen doldwaze taferelen meer met agressieve supporters van de club uit Rotterdam, zittend tussen de aanhangers van de Gelderse eredivisionist. Er wordt daarom bij de wedstrijd van dit weekeinde in Arnhem streng gecontroleerd.
De leiding van Vitesse en de supporters van de Arnhemse club kijken met afschuw terug op de laatste ontmoeting met Feyenoord. Op 23 april vorig jaar namen aanhangers van de Rotterdamse club GelreDome min of meer over. Alleen de Zuid Tribune was nog eigendom van Gelderse aanhangers.
Elders in het stadion overspoelden fans van Feyenoord de vakken. Op de West Tribune zat een heel legioen. Zelfs een skybox was door Feyenoorders geconfisqueerd. De sfeer was geregeld grimmig. Ouders met (huilende) kinderen verlieten GelreDome voortijdig.
Feyenoord won de wedstrijd (2-0). In de businessruimtes klonken na afloop Feyenoord-liederen. Voor de supporters van Vitesse was de vernedering compleet. Rellen in en om het stadion konden maar net voorkomen worden. De leiding van Vitesse én alle sponsors die legio kaarten aan Rotterdamse fans hadden weggegeven, moesten het ontgelden bij de eigen aanhang.
Vitesse toonde al meteen berouw en wil alles nu beter doen. Voor de aanhang van Feyenoord is plaats in het uitvak. Op andere plekken zijn ze niet welkom.
Vitesse hoopt Feyenoorders, die een reputatie hebben voor het vergaren van kaarten in stadions, te weren door de vrije kaartverkoop in de ban te doen. Er is een seizoenkaart nodig om tickets te kopen.
Strikte regels
Risico is er nog wel. Seizoenkaarthouders kunnen op hun eigen tribune twee extra tickets kopen. Er gelden daarbij restricties. De houders van deze tickets moeten tegelijktijdig met de seizoenkaarthouder het stadion betreden. En elke supporter moet zich kunnen legitimeren. ,,Vitesse doet een beroep op de eigen supporters om er een feest van te maken en de regels te eerbiedigen”, stelt een woordvoerder van de club.
Vitesse heeft de sponsoren apart benaderd. Er wordt met klem gevraagd géén kaarten aan te schaffen voor Feyenoord-supporters. Dit om ongeregeldheden op de West Tribune te voorkomen. In tegenstelling tot de voorgaande ontmoeting krijgen sponsors ook niet meer de mogelijkheid om tien kaarten bij te kopen, maar slechts twee. En ook daar gelden de strikte persoonsgebonden regels en registratie.
Dat was daarvoor in de beker. De laatste wedstrijd is er niets gebeurdquote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:36 schreef Caland het volgende:
Nogal ja, de enige agressie kwam van wat Arnhemse tokkies die een kijkje op de eretribune wilden nemen.
Bedoelde het niet serieus uiteraard, maar ik geloof oprecht dat dat elftal met die wedstrijd meer publiek zou trekken dan welke club dan ook in de Jupilerquote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:11 schreef ace_eleven het volgende:
[..]
hehe, ik zou inderdaad ook wel willen gaan kijken dan
Achja, Vitesse doet er elk jaar zo’n berichtje uit. Het enige dat ze bereiken is dat de eigen supporters niet meer gaan want Feyenoorders komen toch wel binnen. Genieten.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:49 schreef jsuijker het volgende:
[..]
Dat was daarvoor in de beker. De laatste wedstrijd is er niets gebeurd
Artikel is dus inderdaad BS.
Maar vitesse is al jaren bezig om supporters te weren. Daar was die overname ook een reactie op
Dat viel mij ook al op. En Vitesse heeft nooit uitverkocht huis. Laat gewoon lekker iedereen ering, Vitesse of Feyenoord en maak er een feest van in plaats van dit spastische gedoe. Maakt het alleen maar erger.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:42 schreef Caland het volgende:
Wat dat betreft kunnen ze elders wel een voorbeeld nemen aan Venlo
Was er afgelopen zondag, in het stadion was de verhouding ongeveer 50/50. Alles zat en stond door elkaar met zichtbare clubkleuren. Stewards deden niet moeilijk, zelfs in het supportershome alles gemengd. Geen enkele wanklank. Het kan dus wel.
Ja, al is 16:00 nog wel een enigszins haalbare tijd voor mensen die een beetje in de buurt wonen/werken. Natuurlijk zou 't geen volle bak zijn, naar inderdaad best wel goed bezocht denk ikquote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:50 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Bedoelde het niet serieus uiteraard, maar ik geloof oprecht dat dat elftal met die wedstrijd meer publiek zou trekken dan welke club dan ook in de Jupiler. En met wat media aandacht zit zo de halve Kuip vol. Alleen worden die potjes altijd 's middags gespeeld, dat is wat jammer.
Niks meer dan normaal.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 20:07 schreef Oldground het volgende:
Hoeveel geld zou dat Vitesse wel niet kosten om in een halfleeg stadion te spelen?
Als het om Feyenoord als uitspelende ploeg gaat, misschien. Of is het ook prima als er een hoop supporters van een willekeurige club met vrij vervoer het supportershome bij Feyenoord in duikt?quote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:42 schreef Caland het volgende:
Wat dat betreft kunnen ze elders wel een voorbeeld nemen aan Venlo
Was er afgelopen zondag, in het stadion was de verhouding ongeveer 50/50. Alles zat en stond door elkaar met zichtbare clubkleuren. Stewards deden niet moeilijk, zelfs in het supportershome alles gemengd. Geen enkele wanklank. Het kan dus wel.
Die ging ook weer snel terug toen ze zagen hoeveel er zatenquote:Op dinsdag 6 februari 2018 19:36 schreef Caland het volgende:
Nogal ja, de enige agressie kwam van wat Arnhemse tokkies die een kijkje op de eretribune wilden nemen.
De 2-3.twitter:Feyenoord twitterde op dinsdag 06-02-2018 om 20:08:49🎥 | Burger in blessuretijd! 😱#FeyenoordO19 #UYL https://t.co/YBT8MQwnRi reageer retweet
Moeten zij weten.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 20:10 schreef Buitendam het volgende:
[..]
Als het om Feyenoord als uitspelende ploeg gaat, misschien. Of is het ook prima als er een hoop supporters van een willekeurige club met vrij vervoer het supportershome bij Feyenoord in duikt?
Priceless ja.quote:Op dinsdag 6 februari 2018 20:11 schreef Haringkop het volgende:
[..]
Die ging ook weer snel terug toen ze zagen hoeveel er zaten
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |