Cryptomarkt nu is 450 miljard. De kleinste bekende asset klassen die we nu kennen is dus goud. Marketcap van goud is 7 triljoen, 14x zo groot als van crypto. En ja, er zijn veel coins, maar maakt dat uit? Nah. Er zijn nog veel meer bedrijven op de wereld die aandelen uitgeven.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:38 schreef hodlwave het volgende:
[..]
Wat een fraaie, uitgebreide en leerzame post. Bedankt daarvoor! Ethereum bleef in eerste instantie nog een tijd door stijgen ook toen Bitcoin zo inkakte. Daar zit gegarandeerd toekomst in. Toch sta ik er niet van te kijken als het niet meer lukt om met relatief kleine bedragen leuke winst te pakken in de toekomst.
Er zijn al zoveel voorspellingen gedaan die geen van allen uit zijn gekomen. Het enige wat ik er over kan zeggen is dat deze daling wel moest komen, omdat de stijging van de afgelopen tijd te bizar voor woorden was. Sinds de opkomst van talloze altcoins leek het er allemaal op vooruit te gaan, maar het is inmiddels zo een bende geworden, dat het overzicht kwijt is.
Het pomp en dump systeem helpt voor de doorsnee investeerder ook niet mee en zeker niet voor mensen die nieuw in de markt stappen. Er is zo veel gaande op het ogenblik, dat 2018 wel een zeer bijzonder jaar moet worden op crypto gebied.
Dus het is te hopen dat je gelijk hebt, dan valt er tenminste nog íets te voorspellen.
BTC?quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:56 schreef Roces18 het volgende:
Wat zijn DE coins om nu te kopen. Bij welke coins denk je, die is nu echt goedkoop voor wat het te bieden heeft. Of - die vond ik altijd te duur, maar die heeft nu een leuke instapprijs! Zelf denk ik nu vooral aan SALT (toch wel het nr1. leenplatform met usa team). Ik ben benieuwd naar julie keuzes
als de markt in een bear market zit kan je beter nix kopen, waarom zou je als ze over een paar maanden nog lager staan.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:56 schreef Roces18 het volgende:
Wat zijn DE coins om nu te kopen. Bij welke coins denk je, die is nu echt goedkoop voor wat het te bieden heeft. Of - die vond ik altijd te duur, maar die heeft nu een leuke instapprijs! Zelf denk ik nu vooral aan SALT (toch wel het nr1. leenplatform met usa team). Ik ben benieuwd naar julie keuzes
CargoX. Staat op IDEX. Market cap van 14 miljoen. Product werkt en wordt dit kwartaal voor het eerst nog getest.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:56 schreef Roces18 het volgende:
Wat zijn DE coins om nu te kopen. Bij welke coins denk je, die is nu echt goedkoop voor wat het te bieden heeft. Of - die vond ik altijd te duur, maar die heeft nu een leuke instapprijs! Zelf denk ik nu vooral aan SALT (toch wel het nr1. leenplatform met usa team). Ik ben benieuwd naar julie keuzes
Voor zover ik het begrijp zijn Lightning, Schnorr en Rootstock allemaal zaken die nog op de agenda staan ter verbetering van Bitcoin, waar sommige anderen iets soortgelijks al werkend hebben. Lopen ze niet achter de feiten aan?quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:56 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
Cryptomarkt nu is 450 miljard. De kleinste bekende asset klassen die we nu kennen is dus goud. Marketcap van goud is 7 triljoen, 14x zo groot als van crypto. En ja, er zijn veel coins, maar maakt dat uit? Nah. Er zijn nog veel meer bedrijven op de wereld die aandelen uitgeven.
Als ik onze Nederlandse overheid even als voorbeeld gebruik... Zij zien dit als gokken. Die mafkezen begrijpen nog niet eens wat het belang van een coin is in een blockchain. Wie de fuck gaat er in godsnaam een node bijhouden zonder dat er een incentive is. Niemand.
Het is allemaal onbekend terrein. De 'experts' (lees: oud geld) zeggen stuk voor stuk dat de projecten overgewaardeerd zijn. Is dat zo? Als de wereldbevolking er zo'n waarde aan toekent, wie zijn die gasten dan er wat van te zeggen. Hoewel ze ook gelijk kunnen hebben.
En ik denk wel dat er nog genoeg geld te verdienen valt, heel veel zelfs. Ten eerste omdat de markt nog klein is, daarnaast omdat er nog parels zitten tussen de ICOs. Vooral als je het sentiment een beetje leert aanvoelen, kun je daar je voordelen mee doen.
Er is wel degelijk iets unieks gaande hier, gewoon een totaal nieuwe asset klasse in de maak. Het grote geld springt er nog wel in. Het is wachten op het eerstvolgende grote moment voor Bitcoin voor ie weer een flinke pump gaat krijgen denk ik.
Ik zou je aanraden de ontwikkelingen omtrent Lightning Network, Schnorr signatures en Rootstock in de gaten te houden. Gaat allemaal redelijk ver hoor. Er zijn al papers geschreven waarin staat dat Bitcoin in een ver stadium niet eens meer een blockchain nodig heeft, maar alleen 1 block waarin alle transacties instant plaatsvinden. Bitcoin zit nog in Betafase, veel mensen houden daar geen rekening mee.
Kan altijd lager, maar kan ook altijd hoger.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:58 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
als de markt in een bear market zit kan je beter nix kopen, waarom zou je als ze over een paar maanden nog lager staan.
Leuke coin, alleen kut exchanges. (riekt wel naar een scam..)quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:59 schreef fckdedeurkruk het volgende:
[..]
CargoX. Staat op IDEX. Market cap van 14 miljoen. Product werkt en wordt dit kwartaal voor het eerst nog getest.
Dit vraagt om vrolijke muziek:quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:48 schreef Skv het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)tcoin-zakt-onder-900
Gaan we weer.
dit is de grootste daling sinds de crash van 2013. ik denk dat we moeten oppassen nu.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:12 schreef Roces18 het volgende:
[..]
Kan altijd lager, maar kan ook altijd hoger.
nog verdere crash bedoel je neem ik aan?quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:19 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
dit is de grootste daling sinds de crash van 2013. ik denk dat we moeten oppassen nu.
Nee om nu al bij te kopen?quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:24 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
nog verdere crash bedoel je neem ik aan?
als ie doet wat ie in 2013/2014 deed kan de daling nog even aanhouden ja. maar niemand die t weet natuurlijk.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:24 schreef RedFever007 het volgende:
[..]
nog verdere crash bedoel je neem ik aan?
Die 4k usd dusquote:Op donderdag 1 februari 2018 19:25 schreef crpytoshill het volgende:
[..]
als ie doet wat ie in 2013/2014 deed kan de daling nog even aanhouden ja. maar niemand die t weet natuurlijk.
EUR en USD zijn hoewel ze de afgelopen jaren aan het dalen waren de laatste maand keihard aan het stijgen. Hoewel het dev team redelijk corrupt is zijn er vele dingen die mogelijk zijn met deze coins. Mogelijk zijn dat coins waar je iets aan hebt.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:56 schreef Roces18 het volgende:
Wat zijn DE coins om nu te kopen. Bij welke coins denk je, die is nu echt goedkoop voor wat het te bieden heeft. Of - die vond ik altijd te duur, maar die heeft nu een leuke instapprijs! Zelf denk ik nu vooral aan SALT (toch wel het nr1. leenplatform met usa team). Ik ben benieuwd naar julie keuzes
Adoptie gaat ook hard bij deze dukaten. Ik leg ze op mijn chest.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:33 schreef TimKuik het volgende:
[..]
EUR en USD zijn hoewel ze de afgelopen jaren aan het dalen waren de laatste maand keihard aan het stijgen. Hoewel het dev team redelijk corrupt is zijn er vele dingen die mogelijk zijn met deze coins. Mogelijk zijn dat coins waar je iets aan hebt.
Wel vochtig plz.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:33 schreef BakkenKappen het volgende:
[..]
Adoptie gaat ook hard bij deze dukaten. Ik leg ze op mijn chest.
Microsoft had ook een tablet voordat Apple met de iPad kwam.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:12 schreef hodlwave het volgende:
Bitcoin, waar sommige anderen iets soortgelijks al werkend hebben. Lopen ze niet achter de feiten aan?
als we weer -80% gaan kunnen we die 4k halen.quote:
De markt is aggressiever en meer volwassen dan toen, dat was echt alpha alpha alpha... nu is het alpha versie van de markt. Als we de laatste dips zagen door de chinese FUD herstelden deze steeds sneller. Ik vind de vergelijking van MtGox'13 niet opgaan vanwege een totaal andere (en grotere) markt op dit moment.quote:Op donderdag 1 februari 2018 18:30 schreef fckdedeurkruk het volgende:
Ik heb de grafiek naast die van 2013/2014 gelegd. Toen Mt.Gox naar het gootje ging. Misschien gaat de vergelijking niet volledig op, ik was er toen nog niet echt bij.
Dit.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:38 schreef EggsTC het volgende:
[..]
De markt is aggressiever en meer volwassen dan toen, dat was echt alpha alpha alpha... nu is het alpha versie van de markt. Als we de laatste dips zagen door de chinese FUD herstelden deze steeds sneller. Ik vind de vergelijking van MtGox'13 niet opgaan vanwege een totaal andere (en grotere) markt op dit moment.
dat de markt ineens instort door FUD (wat achteraf nix bleek te zijn) uit diverse landen vind ik niet echt volwassen ogen.quote:Op donderdag 1 februari 2018 19:38 schreef EggsTC het volgende:
[..]
De markt is aggressiever en meer volwassen dan toen, dat was echt alpha alpha alpha... nu is het alpha versie van de markt. Als we de laatste dips zagen door de chinese FUD herstelden deze steeds sneller. Ik vind de vergelijking van MtGox'13 niet opgaan vanwege een totaal andere (en grotere) markt op dit moment.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |